PLES

03.08.2011. u 9:05   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

mislila sam da znam dobro plesati ali sad ne mislim više, moram još učiti:-))
Djutro Vega;-)

Autor: biserna   |   03.08.2011. u 9:08   |   opcije


Jutro! Ma, nije za svaki ples najvažnija vještina: ponekad je dovoljna lijepa haljina ;-))

Autor: vegavega8   |   03.08.2011. u 9:14   |   opcije


Aha , lijepa zelena haljinica i smeđa za kontrast...ja bi zelenu izabrala:-)))

Ljuta sam na skakavce , pojedu mi listiće dature:-(

Autor: biserna   |   03.08.2011. u 9:16   |   opcije


Mislim da je ovo bogomoljkica, ne skakavac.

Autor: vegavega8   |   03.08.2011. u 9:19   |   opcije


Dobro misliš;-) ....
ali mi ih je puna terasa svakojakih.:-(...
prekrasni su u prekrasnim bojama:-)

Autor: biserna   |   03.08.2011. u 9:22   |   opcije


Ah, štaš, ljepota ima svoju cijenu ;-))

Autor: vegavega8   |   03.08.2011. u 9:26   |   opcije


hm..bogomoljkin ples..možda je taman pojela svog mužjaka nakon strasne ljibavne igre..pa je vesela..:))

Autor: ANERAK   |   03.08.2011. u 10:15   |   opcije


Dodaj komentar