mislila sam da znam dobro plesati ali sad ne mislim više, moram još učiti:-))
Djutro Vega;-)
Autor: biserna | 03.08.2011. u 9:08 | opcije
Jutro! Ma, nije za svaki ples najvažnija vještina: ponekad je dovoljna lijepa haljina ;-))
Autor: vegavega8 | 03.08.2011. u 9:14 | opcije
Aha , lijepa zelena haljinica i smeđa za kontrast...ja bi zelenu izabrala:-)))
Ljuta sam na skakavce , pojedu mi listiće dature:-(
Autor: biserna | 03.08.2011. u 9:16 | opcije
Mislim da je ovo bogomoljkica, ne skakavac.
Autor: vegavega8 | 03.08.2011. u 9:19 | opcije
Dobro misliš;-) ....
ali mi ih je puna terasa svakojakih.:-(...
prekrasni su u prekrasnim bojama:-)
Autor: biserna | 03.08.2011. u 9:22 | opcije
Ah, štaš, ljepota ima svoju cijenu ;-))
Autor: vegavega8 | 03.08.2011. u 9:26 | opcije
hm..bogomoljkin ples..možda je taman pojela svog mužjaka nakon strasne ljibavne igre..pa je vesela..:))
Autor: ANERAK | 03.08.2011. u 10:15 | opcije
