OPREMLJENA ZA MISIONARSKI POHOD "PAZI DA NEKOME NE STANEŠ NA ŽULJ"

03.08.2011. u 23:45   |   Editirano: 03.08.2011. u 23:48   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

kineska proizvodnja?..a jadna..intoksicirat će si plivaće kožurke..:(..u najboljem slučaju samo kandidijaza..:)

Autor: ANERAK   |   03.08.2011. u 23:49   |   opcije


dobro večer i nemojte kaj zameriti

Autor: krelec   |   03.08.2011. u 23:52   |   opcije


Dobra večer. Nisam vas čula od gromova.

Autor: vegavega8   |   03.08.2011. u 23:57   |   opcije


Meni ove sandalice izgledaju prilično čvrsto, Anerak: fino drže gležanj, ima mjesta za plivaće kožice, a lagane su. Ma, skoro pa su i seksi!

Autor: vegavega8   |   03.08.2011. u 23:59   |   opcije


Krelec, zamerit ću ako zvjezdičica dobije makar zalogaj MOJEG pršuta!

Autor: vegavega8   |   04.08.2011. u 0:00   |   opcije


laku noć, i nemojte kaj zameriti

Autor: krelec   |   04.08.2011. u 0:00   |   opcije


a ondak dobro..ako kome i stane na žulj..ne bu bolno..:)..obzirom da su lagane..i sexi..:).

Autor: ANERAK   |   04.08.2011. u 0:05   |   opcije


Sve u skladu s misijom, Anerak ;-))

Autor: vegavega8   |   04.08.2011. u 0:06   |   opcije


Krelec, sad se već pitam kaj bih to trebala zamerit, a nis još primijetila...? Hmmmmmmmmmmmmmmmmm... Neće mi bit laka ova noć!

Autor: vegavega8   |   04.08.2011. u 0:07   |   opcije


Dodaj komentar