OPREMLJENA ZA MISIONARSKI POHOD "PAZI DA NEKOME NE STANEŠ NA ŽULJ"

03.08.2011. u 23:45 | Editirano: 03.08.2011. u 23:48 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
kineska proizvodnja?..a jadna..intoksicirat će si plivaće kožurke..:(..u najboljem slučaju samo kandidijaza..:)
Autor: ANERAK | 03.08.2011. u 23:49 | opcije
dobro večer i nemojte kaj zameriti
Autor: krelec | 03.08.2011. u 23:52 | opcije
Dobra večer. Nisam vas čula od gromova.
Autor: vegavega8 | 03.08.2011. u 23:57 | opcije
Meni ove sandalice izgledaju prilično čvrsto, Anerak: fino drže gležanj, ima mjesta za plivaće kožice, a lagane su. Ma, skoro pa su i seksi!
Autor: vegavega8 | 03.08.2011. u 23:59 | opcije
Krelec, zamerit ću ako zvjezdičica dobije makar zalogaj MOJEG pršuta!
Autor: vegavega8 | 04.08.2011. u 0:00 | opcije
laku noć, i nemojte kaj zameriti
Autor: krelec | 04.08.2011. u 0:00 | opcije
a ondak dobro..ako kome i stane na žulj..ne bu bolno..:)..obzirom da su lagane..i sexi..:).
Autor: ANERAK | 04.08.2011. u 0:05 | opcije
Sve u skladu s misijom, Anerak ;-))
Autor: vegavega8 | 04.08.2011. u 0:06 | opcije
Krelec, sad se već pitam kaj bih to trebala zamerit, a nis još primijetila...? Hmmmmmmmmmmmmmmmmm... Neće mi bit laka ova noć!
Autor: vegavega8 | 04.08.2011. u 0:07 | opcije