Lijepi su.
Autor: marta-marta | 04.08.2011. u 23:25 | opcije
Čak i ove njegove dlake ispod pazuha.
Autor: marta-marta | 04.08.2011. u 23:25 | opcije
...jedino im malo smrdi iz ustiju.
Autor: dudhaimurvimorus | 04.08.2011. u 23:25 | opcije
I mladi.
Autor: vegavega8 | 04.08.2011. u 23:25 | opcije
Šefovanje treba naučiti dok si mlada... kasnije više ne veseli :-((
Autor: vegavega8 | 04.08.2011. u 23:26 | opcije
Ma kako mladi? Ovog lava je ošišo miš. Šiš, šiš , šiša lava miš.
Autor: dudhaimurvimorus | 04.08.2011. u 23:26 | opcije
Svileni, ne picajzliraj!
Autor: vegavega8 | 04.08.2011. u 23:26 | opcije
Ja mislim da se on malo ofucao u akciji.
Autor: vegavega8 | 04.08.2011. u 23:27 | opcije
A zaboravio špeceraj :-((
Autor: vegavega8 | 04.08.2011. u 23:27 | opcije
ovaj dlakavi je stomatolog
Autor: krelec | 04.08.2011. u 23:28 | opcije
Ta nisam ja picajzola. Kakve li insinuacije. Tako mi mlijeka.
Autor: dudhaimurvimorus | 04.08.2011. u 23:28 | opcije
Je.Mladi su.
Autor: marta-marta | 04.08.2011. u 23:29 | opcije
Ofucao se konda ga je jebo magarac.
Autor: dudhaimurvimorus | 04.08.2011. u 23:29 | opcije
Mislim da mu lavica reži nešto o zubima.
Autor: vegavega8 | 04.08.2011. u 23:29 | opcije
A on stiso zube.
Autor: vegavega8 | 04.08.2011. u 23:30 | opcije
Malo je napet.Pogleč kak drži glavu i šapu.
Autor: marta-marta | 04.08.2011. u 23:31 | opcije
On je došo samo da poždere njenu mladunčad.
Autor: dudhaimurvimorus | 04.08.2011. u 23:32 | opcije
Ma kriv je za nešto, garant! I to ne prvi put... bit će da ga je ona ofucala stalnim ribanjem.
Autor: vegavega8 | 04.08.2011. u 23:32 | opcije
Tipičan muški šovinizam! Sad bu ispalo da je ona kriva jer ga ne hrani kak treba, jel' tak? :-((
Autor: vegavega8 | 04.08.2011. u 23:33 | opcije
ja mislim da buju se parili, oženili i imali male laviće.
Autor: marta-marta | 04.08.2011. u 23:33 | opcije
I njemu ne treba dna analiza, on to sve njuhom. i uhom.
Autor: dudhaimurvimorus | 04.08.2011. u 23:33 | opcije
vega, da su njegova to bi bila ona stara izreka d ažive od ljubavi. Ona rađa, a on peče djecu. Nek se peču i okreču.
Autor: dudhaimurvimorus | 04.08.2011. u 23:34 | opcije
Dud, kvariš mi fantaziju.Nigdje se ne vide lavići.
Autor: marta-marta | 04.08.2011. u 23:35 | opcije
Kak i ljudi, uostalom, Svileni. Sam kaj naša djeca nisu tak okretna... sve me strah pomisliti na pemziju!
Autor: vegavega8 | 04.08.2011. u 23:36 | opcije
Lavići su na ražnju. Stiže ekipa. I Mesić.
Autor: dudhaimurvimorus | 04.08.2011. u 23:36 | opcije
Marta, ja mislim da ona zapravo odjebava geliptera - kak mu uopće pada na pamet da joj uletava takav sfucan?
Autor: vegavega8 | 04.08.2011. u 23:37 | opcije
Ma koja pemzija. U pedesetima treba otići u šumu il' planinu. Pemzija je za slabiće.
Autor: dudhaimurvimorus | 04.08.2011. u 23:37 | opcije
Ja sam samo slaba žena, Svileni... Lavljeg srca ;-))
Autor: vegavega8 | 04.08.2011. u 23:39 | opcije
Ma, mišjeg srca. Nisi ti Ričard.
Autor: dudhaimurvimorus | 04.08.2011. u 23:42 | opcije
A i Ričard je samo glumio Tita.
Autor: dudhaimurvimorus | 04.08.2011. u 23:42 | opcije
Ali Tito je imao konja. I psa. I geparde na lajni.
Autor: vegavega8 | 04.08.2011. u 23:44 | opcije
Imo je i konja i kraljevstvo i šest žena ko onaj 'Enrik.
Autor: dudhaimurvimorus | 04.08.2011. u 23:45 | opcije
A bogme i nahranio gomilu jednom glavom!
Autor: vegavega8 | 04.08.2011. u 23:46 | opcije
...Jedino što je pred kraj ostao bez noge. A to mu nije trebalo.
Autor: dudhaimurvimorus | 04.08.2011. u 23:46 | opcije
Pa kad je glava bila ko u mačka od sedam godina.
Autor: dudhaimurvimorus | 04.08.2011. u 23:47 | opcije
A nacija bila u formi. Gimnasticirala za svaki rođendan.
Autor: vegavega8 | 04.08.2011. u 23:50 | opcije
U zdravom tijelu je i zdrav um.
Autor: dudhaimurvimorus | 04.08.2011. u 23:52 | opcije
Zato je kapitalizam truli.
Autor: vegavega8 | 04.08.2011. u 23:55 | opcije
Ko nešto u Danskoj. Truo i pokvaren. Da nije bilo kapitalizma ne bi bilo ni države ni zločinačkog pothvata.
Autor: dudhaimurvimorus | 04.08.2011. u 23:57 | opcije
Pa ni serije "Provjereno".
Autor: vegavega8 | 04.08.2011. u 23:58 | opcije
E bome. Mada nisam nikad gledo tu emisiju, a mogu samo zamisliti njen sadržaj.
Autor: dudhaimurvimorus | 05.08.2011. u 0:01 | opcije
Ja se prepala već od foršpana!
Autor: vegavega8 | 05.08.2011. u 0:05 | opcije
