ŠEFICA

04.08.2011. u 23:21   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Lijepi su.

Autor: marta-marta   |   04.08.2011. u 23:25   |   opcije


Čak i ove njegove dlake ispod pazuha.

Autor: marta-marta   |   04.08.2011. u 23:25   |   opcije


...jedino im malo smrdi iz ustiju.

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.08.2011. u 23:25   |   opcije


I mladi.

Autor: vegavega8   |   04.08.2011. u 23:25   |   opcije


Šefovanje treba naučiti dok si mlada... kasnije više ne veseli :-((

Autor: vegavega8   |   04.08.2011. u 23:26   |   opcije


Ma kako mladi? Ovog lava je ošišo miš. Šiš, šiš , šiša lava miš.

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.08.2011. u 23:26   |   opcije


Svileni, ne picajzliraj!

Autor: vegavega8   |   04.08.2011. u 23:26   |   opcije


Ja mislim da se on malo ofucao u akciji.

Autor: vegavega8   |   04.08.2011. u 23:27   |   opcije


A zaboravio špeceraj :-((

Autor: vegavega8   |   04.08.2011. u 23:27   |   opcije


ovaj dlakavi je stomatolog

Autor: krelec   |   04.08.2011. u 23:28   |   opcije


Ta nisam ja picajzola. Kakve li insinuacije. Tako mi mlijeka.

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.08.2011. u 23:28   |   opcije


Je.Mladi su.

Autor: marta-marta   |   04.08.2011. u 23:29   |   opcije


Ofucao se konda ga je jebo magarac.

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.08.2011. u 23:29   |   opcije


Mislim da mu lavica reži nešto o zubima.

Autor: vegavega8   |   04.08.2011. u 23:29   |   opcije


A on stiso zube.

Autor: vegavega8   |   04.08.2011. u 23:30   |   opcije


Malo je napet.Pogleč kak drži glavu i šapu.

Autor: marta-marta   |   04.08.2011. u 23:31   |   opcije


On je došo samo da poždere njenu mladunčad.

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.08.2011. u 23:32   |   opcije


Ma kriv je za nešto, garant! I to ne prvi put... bit će da ga je ona ofucala stalnim ribanjem.

Autor: vegavega8   |   04.08.2011. u 23:32   |   opcije


Tipičan muški šovinizam! Sad bu ispalo da je ona kriva jer ga ne hrani kak treba, jel' tak? :-((

Autor: vegavega8   |   04.08.2011. u 23:33   |   opcije


ja mislim da buju se parili, oženili i imali male laviće.

Autor: marta-marta   |   04.08.2011. u 23:33   |   opcije


I njemu ne treba dna analiza, on to sve njuhom. i uhom.

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.08.2011. u 23:33   |   opcije


vega, da su njegova to bi bila ona stara izreka d ažive od ljubavi. Ona rađa, a on peče djecu. Nek se peču i okreču.

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.08.2011. u 23:34   |   opcije


Dud, kvariš mi fantaziju.Nigdje se ne vide lavići.

Autor: marta-marta   |   04.08.2011. u 23:35   |   opcije


Kak i ljudi, uostalom, Svileni. Sam kaj naša djeca nisu tak okretna... sve me strah pomisliti na pemziju!

Autor: vegavega8   |   04.08.2011. u 23:36   |   opcije


Lavići su na ražnju. Stiže ekipa. I Mesić.

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.08.2011. u 23:36   |   opcije


Marta, ja mislim da ona zapravo odjebava geliptera - kak mu uopće pada na pamet da joj uletava takav sfucan?

Autor: vegavega8   |   04.08.2011. u 23:37   |   opcije


Ma koja pemzija. U pedesetima treba otići u šumu il' planinu. Pemzija je za slabiće.

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.08.2011. u 23:37   |   opcije


Ja sam samo slaba žena, Svileni... Lavljeg srca ;-))

Autor: vegavega8   |   04.08.2011. u 23:39   |   opcije


Ma, mišjeg srca. Nisi ti Ričard.

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.08.2011. u 23:42   |   opcije


A i Ričard je samo glumio Tita.

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.08.2011. u 23:42   |   opcije


Ali Tito je imao konja. I psa. I geparde na lajni.

Autor: vegavega8   |   04.08.2011. u 23:44   |   opcije


Imo je i konja i kraljevstvo i šest žena ko onaj 'Enrik.

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.08.2011. u 23:45   |   opcije


A bogme i nahranio gomilu jednom glavom!

Autor: vegavega8   |   04.08.2011. u 23:46   |   opcije


...Jedino što je pred kraj ostao bez noge. A to mu nije trebalo.

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.08.2011. u 23:46   |   opcije


Pa kad je glava bila ko u mačka od sedam godina.

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.08.2011. u 23:47   |   opcije


A nacija bila u formi. Gimnasticirala za svaki rođendan.

Autor: vegavega8   |   04.08.2011. u 23:50   |   opcije


U zdravom tijelu je i zdrav um.

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.08.2011. u 23:52   |   opcije


Zato je kapitalizam truli.

Autor: vegavega8   |   04.08.2011. u 23:55   |   opcije


Ko nešto u Danskoj. Truo i pokvaren. Da nije bilo kapitalizma ne bi bilo ni države ni zločinačkog pothvata.

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.08.2011. u 23:57   |   opcije


Pa ni serije "Provjereno".

Autor: vegavega8   |   04.08.2011. u 23:58   |   opcije


E bome. Mada nisam nikad gledo tu emisiju, a mogu samo zamisliti njen sadržaj.

Autor: dudhaimurvimorus   |   05.08.2011. u 0:01   |   opcije


Ja se prepala već od foršpana!

Autor: vegavega8   |   05.08.2011. u 0:05   |   opcije


Dodaj komentar