Zašto takve riječi..
Autor: romantic1az | 05.08.2011. u 9:51 | opcije
Zbog reda. Veličine.
Autor: vegavega8 | 05.08.2011. u 9:58 | opcije
Moglo bi se tako reći. A moglo bi i: Drage životinje
Autor: romantic1az | 05.08.2011. u 10:32 | opcije
dobrojutro
Autor: krelec | 05.08.2011. u 10:33 | opcije
Svašta bi se moglo reći. "Dobro jutro" je ipak najprimjerenije :-))
Autor: vegavega8 | 05.08.2011. u 10:34 | opcije
Bio bi bezobrazan da je izvrnio kazan.
Autor: dudhaimurvimorus | 05.08.2011. u 10:47 | opcije
Žene imaju prednost i to je bit i suština. Duda shvati i ti
Autor: romantic1az | 05.08.2011. u 10:50 | opcije
romantic, ko bi li reko? Ko bi li se nado?
Autor: dudhaimurvimorus | 05.08.2011. u 10:51 | opcije
U svakom slučaju, rijetke su mačke kojima konj ljubi guzicu već od ranog jutra.
Autor: vegavega8 | 05.08.2011. u 10:51 | opcije
Čini mi se da je to kod konja bio samo instiktivni nagon da omiriše drugu životinju. Zapravo to se radi unutar vrste ali desi se ponekad i drukčije.
Autor: romantic1az | 05.08.2011. u 10:55 | opcije
Ali vjerujem da dobro poznaješ životinje i voliš ih.
Autor: romantic1az | 05.08.2011. u 10:57 | opcije
Bitno je da ti imaš vjere, romantičaru.
Autor: vegavega8 | 05.08.2011. u 10:58 | opcije
Vjerujem u dobro. U komunikaciju na toj bazi.
Autor: romantic1az | 05.08.2011. u 10:59 | opcije
Ja vjerujem da je ona kobila, a on mačak od sedam godina.
Autor: dudhaimurvimorus | 05.08.2011. u 11:02 | opcije
Znaš što duda ja sam sada mlađi nego nekad davno. To je pitanje duha.
Autor: romantic1az | 05.08.2011. u 11:04 | opcije
A ja mislim da je parim junkie.
Autor: vegavega8 | 05.08.2011. u 11:07 | opcije
duh je vajek isti, na njega vrijeme nema nikakav utjecaj.
Autor: dudhaimurvimorus | 05.08.2011. u 11:08 | opcije
Slang valjda. Nisam jak u kolokvijalnom.
Autor: romantic1az | 05.08.2011. u 11:10 | opcije
Možda si u pravu to o duhu.
Autor: romantic1az | 05.08.2011. u 11:12 | opcije
Ma nisam ja u pravu nego Vede.
Autor: dudhaimurvimorus | 05.08.2011. u 11:15 | opcije
Junkie am slang A narcotics addict Koriste to na filmovima ako je to
Autor: romantic1az | 05.08.2011. u 11:16 | opcije
http://youtu.be/8RJWI1MEkiE
Autor: dudhaimurvimorus | 05.08.2011. u 11:19 | opcije
Žao mi ovdje ne mogu otvarati link ipak je to samo mob.
Autor: romantic1az | 05.08.2011. u 11:29 | opcije
Sjajna zvijezda u mraku beskonačnosti.
Autor: romantic1az | 05.08.2011. u 11:34 | opcije
Nastojim se ograditi od zla tako da ga izbjegavam dobrim principima i pravim društvom
Autor: romantic1az | 05.08.2011. u 11:42 | opcije
