Zašto takve riječi..

Autor: romantic1az   |   05.08.2011. u 9:51   |   opcije


Zbog reda. Veličine.

Autor: vegavega8   |   05.08.2011. u 9:58   |   opcije


Moglo bi se tako reći. A moglo bi i: Drage životinje

Autor: romantic1az   |   05.08.2011. u 10:32   |   opcije


dobrojutro

Autor: krelec   |   05.08.2011. u 10:33   |   opcije


Svašta bi se moglo reći. "Dobro jutro" je ipak najprimjerenije :-))

Autor: vegavega8   |   05.08.2011. u 10:34   |   opcije


Bio bi bezobrazan da je izvrnio kazan.

Autor: dudhaimurvimorus   |   05.08.2011. u 10:47   |   opcije


Žene imaju prednost i to je bit i suština. Duda shvati i ti

Autor: romantic1az   |   05.08.2011. u 10:50   |   opcije


romantic, ko bi li reko? Ko bi li se nado?

Autor: dudhaimurvimorus   |   05.08.2011. u 10:51   |   opcije


U svakom slučaju, rijetke su mačke kojima konj ljubi guzicu već od ranog jutra.

Autor: vegavega8   |   05.08.2011. u 10:51   |   opcije


Čini mi se da je to kod konja bio samo instiktivni nagon da omiriše drugu životinju. Zapravo to se radi unutar vrste ali desi se ponekad i drukčije.

Autor: romantic1az   |   05.08.2011. u 10:55   |   opcije


Ali vjerujem da dobro poznaješ životinje i voliš ih.

Autor: romantic1az   |   05.08.2011. u 10:57   |   opcije


Bitno je da ti imaš vjere, romantičaru.

Autor: vegavega8   |   05.08.2011. u 10:58   |   opcije


Vjerujem u dobro. U komunikaciju na toj bazi.

Autor: romantic1az   |   05.08.2011. u 10:59   |   opcije


Ja vjerujem da je ona kobila, a on mačak od sedam godina.

Autor: dudhaimurvimorus   |   05.08.2011. u 11:02   |   opcije


Znaš što duda ja sam sada mlađi nego nekad davno. To je pitanje duha.

Autor: romantic1az   |   05.08.2011. u 11:04   |   opcije


A ja mislim da je parim junkie.

Autor: vegavega8   |   05.08.2011. u 11:07   |   opcije


duh je vajek isti, na njega vrijeme nema nikakav utjecaj.

Autor: dudhaimurvimorus   |   05.08.2011. u 11:08   |   opcije


Slang valjda. Nisam jak u kolokvijalnom.

Autor: romantic1az   |   05.08.2011. u 11:10   |   opcije


Možda si u pravu to o duhu.

Autor: romantic1az   |   05.08.2011. u 11:12   |   opcije


Ma nisam ja u pravu nego Vede.

Autor: dudhaimurvimorus   |   05.08.2011. u 11:15   |   opcije


Junkie am slang A narcotics addict Koriste to na filmovima ako je to

Autor: romantic1az   |   05.08.2011. u 11:16   |   opcije


http://youtu.be/8RJWI1MEkiE

Autor: dudhaimurvimorus   |   05.08.2011. u 11:19   |   opcije


Žao mi ovdje ne mogu otvarati link ipak je to samo mob.

Autor: romantic1az   |   05.08.2011. u 11:29   |   opcije


Sjajna zvijezda u mraku beskonačnosti.

Autor: romantic1az   |   05.08.2011. u 11:34   |   opcije


Nastojim se ograditi od zla tako da ga izbjegavam dobrim principima i pravim društvom

Autor: romantic1az   |   05.08.2011. u 11:42   |   opcije


Dodaj komentar