Hahahahhaaaaaaaaaaaaaa!
Autor: marta-marta | 06.08.2011. u 0:31 | opcije
Dobro si rekla, pepeljugu čini zla maćeha i njene kćeri.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.08.2011. u 0:32 | opcije
Upraf tak, Svileni: nju ti zapravo taj princ i ne zanima, nego bi strašno voljela dići tlak maćehi i polusestrama.
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 0:34 | opcije
....a vaki princ ko ja je čini princezom. Zaljubi se cica u princa i princ u cicu.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.08.2011. u 0:34 | opcije
Opa.Dud se uzjogunio:)
Autor: marta-marta | 06.08.2011. u 0:34 | opcije
maćeha i kćeri joj su stalno pod tlakom smišljajući raznorazne opačine.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.08.2011. u 0:35 | opcije
Ima jedan zgodan članak o tome, veli da je Pepeljuga zapravo dodvorljiva kći s tri majke: jedna je mrtva pa su njene ambicije za kćer nepoznate, druga je maćeha pa je sputava, a treća je dobra vila, koja joj omogućava da si prizna želju za užitkom.
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 0:35 | opcije
Srećom, ljubav uvijek pobjeđuje..Dudimire;)
Autor: marta-marta | 06.08.2011. u 0:36 | opcije
Ima i drugi zgodan članak, koji ukazuje na to da se maćeha i polusestre ne uklapaju u šablonu (cipelicu).
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 0:36 | opcije
Ožujka, ma kob li reko? Ko bi li se nado? (Čuvena tatarska)
Autor: dudhaimurvimorus | 06.08.2011. u 0:36 | opcije
Oba članka se slažu da su muškarci u priči nebitni, tj. da je priča zapravo o nezreloj ženi koja se ne može odlučiti što bi htjela. Na kraju izabere ono što misli da sve druge žene žele.
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 0:37 | opcije
Hm..opet se sve stavi u tri riječi:jebena i poštena.
Autor: marta-marta | 06.08.2011. u 0:37 | opcije
Uvijek pobjeđuje Barcelona. I Crbi.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.08.2011. u 0:38 | opcije
Zato nikad ne treba hvaliti konja kojeg jašeš.
Autor: marta-marta | 06.08.2011. u 0:38 | opcije
Tih nezrelih još ima pun k.
Autor: marta-marta | 06.08.2011. u 0:38 | opcije
Sto ljudi, sto čudi, a iz našeg mista svaka je cura ista.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.08.2011. u 0:39 | opcije
Bome...mojoj maloj (neureklase) najdraža priča "Vještica Winnie"
Autor: marta-marta | 06.08.2011. u 0:40 | opcije
Konj je za bičovanje, a ne za hvalu. Hvalim samo sebe. Inače bih usta si razderao.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.08.2011. u 0:40 | opcije
...a najdraži crtić joj je mačak Fritz.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.08.2011. u 0:42 | opcije
razuzdana Klea.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.08.2011. u 0:42 | opcije
A ak ćemo po pici, vjerojatno je moja najuža - ja nis rodila.
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 0:43 | opcije
Pepeljugo:)
Autor: marta-marta | 06.08.2011. u 0:43 | opcije
Pa ni pepeljuga nije rodila s trinaest.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.08.2011. u 0:44 | opcije
Još ako je staklena..
Autor: marta-marta | 06.08.2011. u 0:44 | opcije
Baš me zanima što je princ napravio kad se mala razvalila ;-))
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 0:44 | opcije
Heh..uzeo cipeli i opet đir po kraljevstvu.Štaće jadan.
Autor: marta-marta | 06.08.2011. u 0:45 | opcije
Jer, znamo: cipelica je bila staklena. Bar kod Disneya, poznatog starog pedofila i konzervativca.
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 0:46 | opcije
Kod Perraulta je bila šlapa. A bogme su si posestrime rezale palce da se u nju uvale.
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 0:46 | opcije
Nije se mala razvalila, jer princ je posto car. Pa sve na carski rez. Il' je to zlatni rez. Ko bi li ga znao?
Autor: dudhaimurvimorus | 06.08.2011. u 0:47 | opcije
Nije još bilo rekonstrukcije djevičnjaka u ono doba...
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 0:47 | opcije
...i prsten je bio stakleni, a torba od slame.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.08.2011. u 0:48 | opcije
Ma šlušaj..hebalo se njoj kaje on mislio kasnije.Ona se udala.
Autor: marta-marta | 06.08.2011. u 0:48 | opcije
A ove naše bloške Pepeljuge i svita... Ja ti mislim ovak: svima je maćeha lanena. Jerbo ona priznaje samo bol, patnju, poniženje, odricanje i švicarce.
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 0:48 | opcije
Ja bih tako.Rođo moj...takac-makac.
Autor: marta-marta | 06.08.2011. u 0:48 | opcije
Pepeljuga je kokoška - ta se fakat zajebala sa švicarcima.
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 0:49 | opcije
De nas stavi barem kao kakve kaskadere..
Autor: marta-marta | 06.08.2011. u 0:50 | opcije
Leptirica je mrtva mater, jer ta živi u prošlosti i uvijek je "negdje drugdje", a bogme nije više ni poletna kak bi nick trebao ukazivati. Ona je zločesta polusestra koja bi da sve budu takve.
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 0:50 | opcije
Tko je još u blajci?
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 0:50 | opcije
Pa nije to lanena nego Čerčil.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.08.2011. u 0:50 | opcije
Može i kao dublere za scene seksa.
Autor: marta-marta | 06.08.2011. u 0:50 | opcije
Bome b se znale dobro derat"Prinčeee...boliiii cipelcaaa!"
Autor: marta-marta | 06.08.2011. u 0:51 | opcije
Mi smo dobre vile, marta: mi stalno tvrdimo da je zajebancija OK. I da ne moraš upogoniti sve kućne miševe, bundeve i nadrividarice da se dobro provedeš. Pa čak ti ni švicarci ne trebaju, iako ni ne škode.
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 0:52 | opcije
Pfff....imal' seksa kod vila?
Autor: marta-marta | 06.08.2011. u 0:52 | opcije
Vile zabodene u grudi.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.08.2011. u 0:52 | opcije
Il vile za đubrivo?
Autor: dudhaimurvimorus | 06.08.2011. u 0:53 | opcije
Mogu li biti barem svekrva kraljica?
Autor: marta-marta | 06.08.2011. u 0:53 | opcije
Njoj je stalno dobro.
Autor: marta-marta | 06.08.2011. u 0:54 | opcije
Ove bundeve koje bi silno htjele biti fijakeri su zapravo te žene koje propagiraju kult žene-patnice, kakti sputane silnim poslovima u kući i zlobom drugih žena... A istina je zapravo da nisu sposobne za užitak. Kao ni Pepeljuga, koja kukavički u ponoć bježi svojem mrskom pepelu. I uopće nema povjerenja u sebe da bi se Princu mogla svidjeti bez lažnog sjaja.
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 0:54 | opcije
Ožujka nemereš. Kraljica je crna i sa sjevera. Ti jedino možeš biti dobra do oktobra.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.08.2011. u 0:54 | opcije
Bogati?Sad se i tebe pita?
Autor: marta-marta | 06.08.2011. u 0:55 | opcije
Mi smo one prave vile-vještice koje protagoniste uvijek stavljaju na kušnju. Pa ak prođe - svima super. Ako ne - cap!
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 0:55 | opcije
Nego...kako je ona otišla a pica ostala na štengama?
Autor: marta-marta | 06.08.2011. u 0:56 | opcije
A jeb'ga kad je kriza, a užitak košta barem 90 ojera i sve uračunato.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.08.2011. u 0:56 | opcije
I naravno da se seksamo. S vilenjacima. I svim prinčevima koji nam se svide. Ako nema nikog na vidiku, nekog tovara malo začarobiramo u princa, a poslije pošaljemo na utrku.
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 0:57 | opcije
Meni to sve čudnije.Brijem ja da ta priča uopće nije istinita.
Autor: marta-marta | 06.08.2011. u 0:57 | opcije
Pojebla se nakon prvog plesa, marta! A momak se ujutro sjetio da je bila nevina. Valjda mati vrisnula na plahte i rekla da mali ima da sredi stvar.
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 0:58 | opcije
Ožujka, a koga bi ti pitala? Andersona?
Autor: dudhaimurvimorus | 06.08.2011. u 0:58 | opcije
Pogotovo sad kad kažeš da se stalno seksamo.
Autor: marta-marta | 06.08.2011. u 0:58 | opcije
A Anderson je imao štošta u izlogu.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.08.2011. u 0:58 | opcije
Svileni, ima se pa se može. Da se nema, moglo bi i bez. Ojera, ne užitka.
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 0:58 | opcije
Ja sve pitam Vegu:)
Autor: marta-marta | 06.08.2011. u 0:59 | opcije
Nego, pitam se ja što je njen ćaća svo to vrijeme radio? Ha?
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 0:59 | opcije
Mrtav.
Autor: marta-marta | 06.08.2011. u 1:00 | opcije
I ja brijem. Bradu, a brkove sučem i teško onoj kojoj ga zavučem.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.08.2011. u 1:00 | opcije
Jede se kavijar, pije se džin. Samo što su standardi uživanja različiti.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.08.2011. u 1:01 | opcije
A rodbina se ne spominje.Po tome znam da mala nije odozdo.Jedino ne znam odakle onda velika svadba.
Autor: marta-marta | 06.08.2011. u 1:02 | opcije
Ponekad i heroin.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.08.2011. u 1:02 | opcije
Nije mrtav, nego se gad oženio mlađom i friga mu se za moralni lik kćeri! Sve si mislim da je ćaća nju namjerno poslao tom princu (prerušio se u dobru vilu i teška srca izvukao lovu za taksi), a ona cipelica, eeee, to uopće nije bila cipelica nego račun: ono, dragi prinče, pojebo si, a ja imam fotografije... Ili plati, ili svrati u prosidbu.
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 1:02 | opcije
Ćaća je jednim udarcem ubio sedam muva. U letu.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.08.2011. u 1:03 | opcije
Bome smo sastavili solidnu priču.
Autor: marta-marta | 06.08.2011. u 1:04 | opcije
Pa je za nagradu dobijo da razjebe kraljevu šći.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.08.2011. u 1:04 | opcije
I mislim si da mu je dopizdilo da mu se po kući vuče zlovoljna stara cura. Pa joj platio malo botoxa i pustio nek zatrudni ko Severina, u 45. I bude sretna ko nikad u svim medijima.
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 1:04 | opcije
...il je šći bila kraljičina?
Autor: dudhaimurvimorus | 06.08.2011. u 1:05 | opcije
Hehe..ne bi ni ja puno plakala na njezinom mjestu:)Kajeje.
Autor: marta-marta | 06.08.2011. u 1:05 | opcije
Samo da koza opet ne zajebe.
Autor: marta-marta | 06.08.2011. u 1:05 | opcije
Ako je netko rvacka Pepeljuga, to je Severina. Uvijek se digne iz pepela. I uvijek rumena i nenaborana. Samo joj malo šteka facijalna ekspresija.
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 1:06 | opcije
Sara je zatrudnjela u stotoj, a umrla u 127.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.08.2011. u 1:08 | opcije
:)
Autor: marta-marta | 06.08.2011. u 1:08 | opcije
Ma gle, Marija ih sve šiša, nema uopće smisla raspravljati...
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 1:08 | opcije
Da nije bilo Severine, ja još ne bi imao kopjutor.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.08.2011. u 1:09 | opcije
Sevka mi je draga.
Autor: marta-marta | 06.08.2011. u 1:09 | opcije
Koja Marija, Stojadinka ovce šiša.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.08.2011. u 1:09 | opcije
Evo, ponoć prošla prije sat i 9 minuta, a mi još uvijek na balu!
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 1:09 | opcije
Marija je izmislila marketing.i ona mi je draga.
Autor: marta-marta | 06.08.2011. u 1:09 | opcije
' večer, ima vas :)
Autor: GeorgeClooney_pravi | 06.08.2011. u 1:10 | opcije
...pripomaže ju Radiša.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.08.2011. u 1:10 | opcije
Ja i ogladnila. Idem nešto prigristi. Šteta ostaviti miševima ;-))
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 1:10 | opcije
...a tri pedlja ispod brade nalazi se mali Rade.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.08.2011. u 1:10 | opcije
Dobar tek.
Autor: marta-marta | 06.08.2011. u 1:11 | opcije
Ja ću polako u krpe.
Autor: marta-marta | 06.08.2011. u 1:12 | opcije
cmok svima.
Autor: marta-marta | 06.08.2011. u 1:12 | opcije
Pica mi skoro zagorila!
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 1:14 | opcije
Ali sad ću je razvaliti. Bez princa ;-)) Noćka svima!
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 1:14 | opcije
Đorđe, nema nas ni u svinjcu ni u kokošinjcu.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.08.2011. u 1:14 | opcije
Gdje si ti dud ? Ne voliš me više ?
Autor: GeorgeClooney_pravi | 06.08.2011. u 1:16 | opcije
Đorđe, ne razumijem se ja u pojeziju, a ti si u pojetičnoj fazi.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.08.2011. u 1:19 | opcije
Ja volim samo banalno i analno.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.08.2011. u 1:19 | opcije
Onda ti je oprošteno ...
Autor: GeorgeClooney_pravi | 06.08.2011. u 1:20 | opcije
...a uz sve to sam još disleksičan. Tako da nemam nikakve vajde kad čitam pjesmu, mora mi je neko recitirati, a najbolje pjevati.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.08.2011. u 1:22 | opcije
Toga se bojim, zaljubićeš se ako čuješ moje pjevanje, iako sam muško i nisam Duško.
Autor: GeorgeClooney_pravi | 06.08.2011. u 1:24 | opcije
Hihihihhi, pa ja se još nikad nisam zaljubio. Ja sam dete iz epruvete.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.08.2011. u 1:27 | opcije
