Hahahahhaaaaaaaaaaaaaa!

Autor: marta-marta   |   06.08.2011. u 0:31   |   opcije


Dobro si rekla, pepeljugu čini zla maćeha i njene kćeri.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.08.2011. u 0:32   |   opcije


Upraf tak, Svileni: nju ti zapravo taj princ i ne zanima, nego bi strašno voljela dići tlak maćehi i polusestrama.

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 0:34   |   opcije


....a vaki princ ko ja je čini princezom. Zaljubi se cica u princa i princ u cicu.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.08.2011. u 0:34   |   opcije


Opa.Dud se uzjogunio:)

Autor: marta-marta   |   06.08.2011. u 0:34   |   opcije


maćeha i kćeri joj su stalno pod tlakom smišljajući raznorazne opačine.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.08.2011. u 0:35   |   opcije


Ima jedan zgodan članak o tome, veli da je Pepeljuga zapravo dodvorljiva kći s tri majke: jedna je mrtva pa su njene ambicije za kćer nepoznate, druga je maćeha pa je sputava, a treća je dobra vila, koja joj omogućava da si prizna želju za užitkom.

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 0:35   |   opcije


Srećom, ljubav uvijek pobjeđuje..Dudimire;)

Autor: marta-marta   |   06.08.2011. u 0:36   |   opcije


Ima i drugi zgodan članak, koji ukazuje na to da se maćeha i polusestre ne uklapaju u šablonu (cipelicu).

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 0:36   |   opcije


Ožujka, ma kob li reko? Ko bi li se nado? (Čuvena tatarska)

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.08.2011. u 0:36   |   opcije


Oba članka se slažu da su muškarci u priči nebitni, tj. da je priča zapravo o nezreloj ženi koja se ne može odlučiti što bi htjela. Na kraju izabere ono što misli da sve druge žene žele.

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 0:37   |   opcije


Hm..opet se sve stavi u tri riječi:jebena i poštena.

Autor: marta-marta   |   06.08.2011. u 0:37   |   opcije


Uvijek pobjeđuje Barcelona. I Crbi.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.08.2011. u 0:38   |   opcije


Zato nikad ne treba hvaliti konja kojeg jašeš.

Autor: marta-marta   |   06.08.2011. u 0:38   |   opcije


Tih nezrelih još ima pun k.

Autor: marta-marta   |   06.08.2011. u 0:38   |   opcije


Sto ljudi, sto čudi, a iz našeg mista svaka je cura ista.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.08.2011. u 0:39   |   opcije


Bome...mojoj maloj (neureklase) najdraža priča "Vještica Winnie"

Autor: marta-marta   |   06.08.2011. u 0:40   |   opcije


Konj je za bičovanje, a ne za hvalu. Hvalim samo sebe. Inače bih usta si razderao.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.08.2011. u 0:40   |   opcije


...a najdraži crtić joj je mačak Fritz.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.08.2011. u 0:42   |   opcije


razuzdana Klea.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.08.2011. u 0:42   |   opcije


A ak ćemo po pici, vjerojatno je moja najuža - ja nis rodila.

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 0:43   |   opcije


Pepeljugo:)

Autor: marta-marta   |   06.08.2011. u 0:43   |   opcije


Pa ni pepeljuga nije rodila s trinaest.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.08.2011. u 0:44   |   opcije


Još ako je staklena..

Autor: marta-marta   |   06.08.2011. u 0:44   |   opcije


Baš me zanima što je princ napravio kad se mala razvalila ;-))

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 0:44   |   opcije


Heh..uzeo cipeli i opet đir po kraljevstvu.Štaće jadan.

Autor: marta-marta   |   06.08.2011. u 0:45   |   opcije


Jer, znamo: cipelica je bila staklena. Bar kod Disneya, poznatog starog pedofila i konzervativca.

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 0:46   |   opcije


Kod Perraulta je bila šlapa. A bogme su si posestrime rezale palce da se u nju uvale.

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 0:46   |   opcije


Nije se mala razvalila, jer princ je posto car. Pa sve na carski rez. Il' je to zlatni rez. Ko bi li ga znao?

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.08.2011. u 0:47   |   opcije


Nije još bilo rekonstrukcije djevičnjaka u ono doba...

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 0:47   |   opcije


...i prsten je bio stakleni, a torba od slame.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.08.2011. u 0:48   |   opcije


Ma šlušaj..hebalo se njoj kaje on mislio kasnije.Ona se udala.

Autor: marta-marta   |   06.08.2011. u 0:48   |   opcije


A ove naše bloške Pepeljuge i svita... Ja ti mislim ovak: svima je maćeha lanena. Jerbo ona priznaje samo bol, patnju, poniženje, odricanje i švicarce.

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 0:48   |   opcije


Ja bih tako.Rođo moj...takac-makac.

Autor: marta-marta   |   06.08.2011. u 0:48   |   opcije


Pepeljuga je kokoška - ta se fakat zajebala sa švicarcima.

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 0:49   |   opcije


De nas stavi barem kao kakve kaskadere..

Autor: marta-marta   |   06.08.2011. u 0:50   |   opcije


Leptirica je mrtva mater, jer ta živi u prošlosti i uvijek je "negdje drugdje", a bogme nije više ni poletna kak bi nick trebao ukazivati. Ona je zločesta polusestra koja bi da sve budu takve.

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 0:50   |   opcije


Tko je još u blajci?

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 0:50   |   opcije


Pa nije to lanena nego Čerčil.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.08.2011. u 0:50   |   opcije


Može i kao dublere za scene seksa.

Autor: marta-marta   |   06.08.2011. u 0:50   |   opcije


Bome b se znale dobro derat"Prinčeee...boliiii cipelcaaa!"

Autor: marta-marta   |   06.08.2011. u 0:51   |   opcije


Mi smo dobre vile, marta: mi stalno tvrdimo da je zajebancija OK. I da ne moraš upogoniti sve kućne miševe, bundeve i nadrividarice da se dobro provedeš. Pa čak ti ni švicarci ne trebaju, iako ni ne škode.

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 0:52   |   opcije


Pfff....imal' seksa kod vila?

Autor: marta-marta   |   06.08.2011. u 0:52   |   opcije


Vile zabodene u grudi.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.08.2011. u 0:52   |   opcije


Il vile za đubrivo?

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.08.2011. u 0:53   |   opcije


Mogu li biti barem svekrva kraljica?

Autor: marta-marta   |   06.08.2011. u 0:53   |   opcije


Njoj je stalno dobro.

Autor: marta-marta   |   06.08.2011. u 0:54   |   opcije


Ove bundeve koje bi silno htjele biti fijakeri su zapravo te žene koje propagiraju kult žene-patnice, kakti sputane silnim poslovima u kući i zlobom drugih žena... A istina je zapravo da nisu sposobne za užitak. Kao ni Pepeljuga, koja kukavički u ponoć bježi svojem mrskom pepelu. I uopće nema povjerenja u sebe da bi se Princu mogla svidjeti bez lažnog sjaja.

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 0:54   |   opcije


Ožujka nemereš. Kraljica je crna i sa sjevera. Ti jedino možeš biti dobra do oktobra.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.08.2011. u 0:54   |   opcije


Bogati?Sad se i tebe pita?

Autor: marta-marta   |   06.08.2011. u 0:55   |   opcije


Mi smo one prave vile-vještice koje protagoniste uvijek stavljaju na kušnju. Pa ak prođe - svima super. Ako ne - cap!

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 0:55   |   opcije


Nego...kako je ona otišla a pica ostala na štengama?

Autor: marta-marta   |   06.08.2011. u 0:56   |   opcije


A jeb'ga kad je kriza, a užitak košta barem 90 ojera i sve uračunato.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.08.2011. u 0:56   |   opcije


I naravno da se seksamo. S vilenjacima. I svim prinčevima koji nam se svide. Ako nema nikog na vidiku, nekog tovara malo začarobiramo u princa, a poslije pošaljemo na utrku.

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 0:57   |   opcije


Meni to sve čudnije.Brijem ja da ta priča uopće nije istinita.

Autor: marta-marta   |   06.08.2011. u 0:57   |   opcije


Pojebla se nakon prvog plesa, marta! A momak se ujutro sjetio da je bila nevina. Valjda mati vrisnula na plahte i rekla da mali ima da sredi stvar.

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 0:58   |   opcije


Ožujka, a koga bi ti pitala? Andersona?

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.08.2011. u 0:58   |   opcije


Pogotovo sad kad kažeš da se stalno seksamo.

Autor: marta-marta   |   06.08.2011. u 0:58   |   opcije


A Anderson je imao štošta u izlogu.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.08.2011. u 0:58   |   opcije


Svileni, ima se pa se može. Da se nema, moglo bi i bez. Ojera, ne užitka.

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 0:58   |   opcije


Ja sve pitam Vegu:)

Autor: marta-marta   |   06.08.2011. u 0:59   |   opcije


Nego, pitam se ja što je njen ćaća svo to vrijeme radio? Ha?

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 0:59   |   opcije


Mrtav.

Autor: marta-marta   |   06.08.2011. u 1:00   |   opcije


I ja brijem. Bradu, a brkove sučem i teško onoj kojoj ga zavučem.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.08.2011. u 1:00   |   opcije


Jede se kavijar, pije se džin. Samo što su standardi uživanja različiti.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.08.2011. u 1:01   |   opcije


A rodbina se ne spominje.Po tome znam da mala nije odozdo.Jedino ne znam odakle onda velika svadba.

Autor: marta-marta   |   06.08.2011. u 1:02   |   opcije


Ponekad i heroin.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.08.2011. u 1:02   |   opcije


Nije mrtav, nego se gad oženio mlađom i friga mu se za moralni lik kćeri! Sve si mislim da je ćaća nju namjerno poslao tom princu (prerušio se u dobru vilu i teška srca izvukao lovu za taksi), a ona cipelica, eeee, to uopće nije bila cipelica nego račun: ono, dragi prinče, pojebo si, a ja imam fotografije... Ili plati, ili svrati u prosidbu.

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 1:02   |   opcije


Ćaća je jednim udarcem ubio sedam muva. U letu.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.08.2011. u 1:03   |   opcije


Bome smo sastavili solidnu priču.

Autor: marta-marta   |   06.08.2011. u 1:04   |   opcije


Pa je za nagradu dobijo da razjebe kraljevu šći.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.08.2011. u 1:04   |   opcije


I mislim si da mu je dopizdilo da mu se po kući vuče zlovoljna stara cura. Pa joj platio malo botoxa i pustio nek zatrudni ko Severina, u 45. I bude sretna ko nikad u svim medijima.

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 1:04   |   opcije


...il je šći bila kraljičina?

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.08.2011. u 1:05   |   opcije


Hehe..ne bi ni ja puno plakala na njezinom mjestu:)Kajeje.

Autor: marta-marta   |   06.08.2011. u 1:05   |   opcije


Samo da koza opet ne zajebe.

Autor: marta-marta   |   06.08.2011. u 1:05   |   opcije


Ako je netko rvacka Pepeljuga, to je Severina. Uvijek se digne iz pepela. I uvijek rumena i nenaborana. Samo joj malo šteka facijalna ekspresija.

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 1:06   |   opcije


Sara je zatrudnjela u stotoj, a umrla u 127.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.08.2011. u 1:08   |   opcije


:)

Autor: marta-marta   |   06.08.2011. u 1:08   |   opcije


Ma gle, Marija ih sve šiša, nema uopće smisla raspravljati...

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 1:08   |   opcije


Da nije bilo Severine, ja još ne bi imao kopjutor.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.08.2011. u 1:09   |   opcije


Sevka mi je draga.

Autor: marta-marta   |   06.08.2011. u 1:09   |   opcije


Koja Marija, Stojadinka ovce šiša.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.08.2011. u 1:09   |   opcije


Evo, ponoć prošla prije sat i 9 minuta, a mi još uvijek na balu!

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 1:09   |   opcije


Marija je izmislila marketing.i ona mi je draga.

Autor: marta-marta   |   06.08.2011. u 1:09   |   opcije


' večer, ima vas :)

Autor: GeorgeClooney_pravi   |   06.08.2011. u 1:10   |   opcije


...pripomaže ju Radiša.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.08.2011. u 1:10   |   opcije


Ja i ogladnila. Idem nešto prigristi. Šteta ostaviti miševima ;-))

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 1:10   |   opcije


...a tri pedlja ispod brade nalazi se mali Rade.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.08.2011. u 1:10   |   opcije


Dobar tek.

Autor: marta-marta   |   06.08.2011. u 1:11   |   opcije


Ja ću polako u krpe.

Autor: marta-marta   |   06.08.2011. u 1:12   |   opcije


cmok svima.

Autor: marta-marta   |   06.08.2011. u 1:12   |   opcije


Pica mi skoro zagorila!

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 1:14   |   opcije


Ali sad ću je razvaliti. Bez princa ;-)) Noćka svima!

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 1:14   |   opcije


Đorđe, nema nas ni u svinjcu ni u kokošinjcu.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.08.2011. u 1:14   |   opcije


Gdje si ti dud ? Ne voliš me više ?

Autor: GeorgeClooney_pravi   |   06.08.2011. u 1:16   |   opcije


Đorđe, ne razumijem se ja u pojeziju, a ti si u pojetičnoj fazi.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.08.2011. u 1:19   |   opcije


Ja volim samo banalno i analno.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.08.2011. u 1:19   |   opcije


Onda ti je oprošteno ...

Autor: GeorgeClooney_pravi   |   06.08.2011. u 1:20   |   opcije


...a uz sve to sam još disleksičan. Tako da nemam nikakve vajde kad čitam pjesmu, mora mi je neko recitirati, a najbolje pjevati.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.08.2011. u 1:22   |   opcije


Toga se bojim, zaljubićeš se ako čuješ moje pjevanje, iako sam muško i nisam Duško.

Autor: GeorgeClooney_pravi   |   06.08.2011. u 1:24   |   opcije


Hihihihhi, pa ja se još nikad nisam zaljubio. Ja sam dete iz epruvete.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.08.2011. u 1:27   |   opcije


Dodaj komentar