POUKE IZ BAJKI



06.08.2011. u 10:20   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Brzo proslijediti upute zaigranoj_crnki.

Autor: CrnaKraljicaSjevera   |   06.08.2011. u 10:21   |   opcije


Ček, nek prvo svlada glavne smjernice. A poslije ću objaviti ono što ne piše niti u jednoj bajci: Što se dogodile kasnije?

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 10:33   |   opcije


Jesi ti stigla uopće noćas odspavati?

Autor: Cococh-Anel   |   06.08.2011. u 10:38   |   opcije


Spavala ko Trnoružica! Čvrsto, ali kraće. Ne brini, nis ja spora ko princeze ;-))

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 10:40   |   opcije


Na kraju svake bajke piše da su živjeli sretno do kraja života :D

Autor: LaBambola   |   06.08.2011. u 10:43   |   opcije


Zar nije poanta u pobjeđivanju dobrote nad zlom? Ljepota je ionako stvar osobnog ukusa.

Autor: LaBambola   |   06.08.2011. u 10:47   |   opcije


Ali da, bajke nisu puno toga dobrog napravile ženama. Uostalom, kao ni pornići :))))

Autor: LaBambola   |   06.08.2011. u 10:50   |   opcije


Paaaaa, svatko može izabrati sreću po svojoj mjeri i ukusu. Ako zna birati.

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 10:53   |   opcije


(Što je bilo kasnije objavljeno na mojem drugom blogu.)

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 10:54   |   opcije


Dodaj komentar