Brzo proslijediti upute zaigranoj_crnki.
Autor: CrnaKraljicaSjevera | 06.08.2011. u 10:21 | opcije
Ček, nek prvo svlada glavne smjernice. A poslije ću objaviti ono što ne piše niti u jednoj bajci: Što se dogodile kasnije?
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 10:33 | opcije
Jesi ti stigla uopće noćas odspavati?
Autor: Cococh-Anel | 06.08.2011. u 10:38 | opcije
Spavala ko Trnoružica! Čvrsto, ali kraće. Ne brini, nis ja spora ko princeze ;-))
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 10:40 | opcije
Na kraju svake bajke piše da su živjeli sretno do kraja života :D
Autor: LaBambola | 06.08.2011. u 10:43 | opcije
Zar nije poanta u pobjeđivanju dobrote nad zlom? Ljepota je ionako stvar osobnog ukusa.
Autor: LaBambola | 06.08.2011. u 10:47 | opcije
Ali da, bajke nisu puno toga dobrog napravile ženama. Uostalom, kao ni pornići :))))
Autor: LaBambola | 06.08.2011. u 10:50 | opcije
Paaaaa, svatko može izabrati sreću po svojoj mjeri i ukusu. Ako zna birati.
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 10:53 | opcije
(Što je bilo kasnije objavljeno na mojem drugom blogu.)
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 10:54 | opcije


