ZA SREĆU!

06.08.2011. u 22:56   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Evo i vanilije:)

Autor: marta-marta   |   06.08.2011. u 22:57   |   opcije


Ili je to ono famozno ptičje mlijeko?

Autor: marta-marta   |   06.08.2011. u 22:57   |   opcije


pa..nek ti je sa srećom ondak..:))))

Autor: ANERAK   |   06.08.2011. u 22:59   |   opcije


To je umjesto onog iz automata.

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 23:00   |   opcije


Izlazi uz počasnu paljbu :-))

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 23:01   |   opcije


Ja to za one kojima treba ovakva, Ane... Moja je druge vrste.

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 23:01   |   opcije


ma važno je da svi budemo usrećeni..;)

Autor: ANERAK   |   06.08.2011. u 23:07   |   opcije


Svatko se trudi na svoj način pridonijeti sreći i miru u svijetu.

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 23:08   |   opcije


ahahaa..daj ne kakaj..dost je fotka..za mir u svijetu.:)))

Autor: ANERAK   |   06.08.2011. u 23:11   |   opcije


A može i za ljepotu, ako ti je mira dosta.

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 23:13   |   opcije


ja bi to nazvala oprdek, zajebek...

Autor: cyberlady   |   06.08.2011. u 23:14   |   opcije


ne čitaš pozorno..draga..:))..daj se skoncentriraj..:))

Autor: ANERAK   |   06.08.2011. u 23:15   |   opcije


ako sam ja u pitanju,,nemam koncentraciju,..sto ce mi?
sve znam napamet...

Autor: cyberlady   |   06.08.2011. u 23:17   |   opcije


11 riječi i nešto nepotrebnih točkica zaista nije nešto što bi moglo prenapregnuti moju koncentraciju pri čitanju. Ali može izazvati teškoće nekim autorima pri pisanju.

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 23:17   |   opcije


Sajberušo, ajd se malo skuliraj, tek si došla. Sjedni, ohani, promisli, smisli pa napiši.

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 23:18   |   opcije


sve sam rekla u dvije rijeci

Autor: cyberlady   |   06.08.2011. u 23:21   |   opcije


vega..mila..očito ti je i tih 11 riječi i nešto nepotrebnih točkica neshvljivo..al dobro,,budeš već..drugi put bum manje napisala..:)..i bez točkica, ak te zbunjuju..:)

Autor: ANERAK   |   06.08.2011. u 23:22   |   opcije


Bilo ih je malo više, ali dvije su fakat dobre ;-))

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 23:22   |   opcije


Ane, opusti se, pusti svom raskošnom talentu na volju ;-))

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 23:25   |   opcije


Sajberušo, gdje si? Marta te nešto pitala dolje...

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 23:25   |   opcije


samo za tvoju ljubav..budem..:)))

Autor: ANERAK   |   06.08.2011. u 23:30   |   opcije


Bravo! Volim poticati nove nade. A i ptičica će dati sve od sebe za sreću, ljubav, mir u svijetu i ljepotu svugdje oko nas :-))

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 23:31   |   opcije


oduvijek sam baš to željela..:))..viš..još buš i dobra vila ispala..ili ispala dobroj vili..nema veze..već buš ti to riješila..:))

Autor: ANERAK   |   06.08.2011. u 23:38   |   opcije


Nema dobrih vila, ali ima dobrih vještica.

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 23:41   |   opcije


ma bravo..znala sam da buš ti to rešila..:))

Autor: ANERAK   |   06.08.2011. u 23:44   |   opcije


Vega, jel znaš zašto je sreća kad te ptica posere???

Autor: Kind_of_blue   |   06.08.2011. u 23:46   |   opcije


Oš da ti gatam?

Autor: vegavega8   |   06.08.2011. u 23:46   |   opcije


ma evo me
kakonema vila..ima ima!!!
stvarno ljudi pisu poeziju , ati ga zakakas vegusa...he he

Autor: cyberlady   |   06.08.2011. u 23:46   |   opcije


Dodaj komentar