Evo i vanilije:)
Autor: marta-marta | 06.08.2011. u 22:57 | opcije
Ili je to ono famozno ptičje mlijeko?
Autor: marta-marta | 06.08.2011. u 22:57 | opcije
pa..nek ti je sa srećom ondak..:))))
Autor: ANERAK | 06.08.2011. u 22:59 | opcije
To je umjesto onog iz automata.
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 23:00 | opcije
Izlazi uz počasnu paljbu :-))
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 23:01 | opcije
Ja to za one kojima treba ovakva, Ane... Moja je druge vrste.
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 23:01 | opcije
ma važno je da svi budemo usrećeni..;)
Autor: ANERAK | 06.08.2011. u 23:07 | opcije
Svatko se trudi na svoj način pridonijeti sreći i miru u svijetu.
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 23:08 | opcije
ahahaa..daj ne kakaj..dost je fotka..za mir u svijetu.:)))
Autor: ANERAK | 06.08.2011. u 23:11 | opcije
A može i za ljepotu, ako ti je mira dosta.
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 23:13 | opcije
ja bi to nazvala oprdek, zajebek...
Autor: cyberlady | 06.08.2011. u 23:14 | opcije
ne čitaš pozorno..draga..:))..daj se skoncentriraj..:))
Autor: ANERAK | 06.08.2011. u 23:15 | opcije
ako sam ja u pitanju,,nemam koncentraciju,..sto ce mi?
sve znam napamet...
Autor: cyberlady | 06.08.2011. u 23:17 | opcije
11 riječi i nešto nepotrebnih točkica zaista nije nešto što bi moglo prenapregnuti moju koncentraciju pri čitanju. Ali može izazvati teškoće nekim autorima pri pisanju.
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 23:17 | opcije
Sajberušo, ajd se malo skuliraj, tek si došla. Sjedni, ohani, promisli, smisli pa napiši.
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 23:18 | opcije
sve sam rekla u dvije rijeci
Autor: cyberlady | 06.08.2011. u 23:21 | opcije
vega..mila..očito ti je i tih 11 riječi i nešto nepotrebnih točkica neshvljivo..al dobro,,budeš već..drugi put bum manje napisala..:)..i bez točkica, ak te zbunjuju..:)
Autor: ANERAK | 06.08.2011. u 23:22 | opcije
Bilo ih je malo više, ali dvije su fakat dobre ;-))
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 23:22 | opcije
Ane, opusti se, pusti svom raskošnom talentu na volju ;-))
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 23:25 | opcije
Sajberušo, gdje si? Marta te nešto pitala dolje...
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 23:25 | opcije
samo za tvoju ljubav..budem..:)))
Autor: ANERAK | 06.08.2011. u 23:30 | opcije
Bravo! Volim poticati nove nade. A i ptičica će dati sve od sebe za sreću, ljubav, mir u svijetu i ljepotu svugdje oko nas :-))
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 23:31 | opcije
oduvijek sam baš to željela..:))..viš..još buš i dobra vila ispala..ili ispala dobroj vili..nema veze..već buš ti to riješila..:))
Autor: ANERAK | 06.08.2011. u 23:38 | opcije
Nema dobrih vila, ali ima dobrih vještica.
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 23:41 | opcije
ma bravo..znala sam da buš ti to rešila..:))
Autor: ANERAK | 06.08.2011. u 23:44 | opcije
Vega, jel znaš zašto je sreća kad te ptica posere???
Autor: Kind_of_blue | 06.08.2011. u 23:46 | opcije
Oš da ti gatam?
Autor: vegavega8 | 06.08.2011. u 23:46 | opcije
ma evo me
kakonema vila..ima ima!!!
stvarno ljudi pisu poeziju , ati ga zakakas vegusa...he he
Autor: cyberlady | 06.08.2011. u 23:46 | opcije
