fora.
Autor: marta-marta | 07.08.2011. u 9:36 | opcije
Maca se zove Ana :-))
Autor: vegavega8 | 07.08.2011. u 9:37 | opcije
Hahahahah!
Autor: marta-marta | 07.08.2011. u 9:38 | opcije
Dobro joj ide.
Autor: marta-marta | 07.08.2011. u 9:40 | opcije
Atefilija - opsesija ruinama.
Autor: vegavega8 | 07.08.2011. u 9:42 | opcije
Placofilija - opsesija nadgrobnim spomenicima.
Autor: vegavega8 | 07.08.2011. u 9:43 | opcije
Alektrofilija - opsjednutost peradi.
Autor: vegavega8 | 07.08.2011. u 9:44 | opcije
Ima i blogofilija! :-)))))))))))
Autor: vegavega8 | 07.08.2011. u 9:44 | opcije
Čini mi se da u blizini imamo koprofila.
Autor: marta-marta | 07.08.2011. u 9:45 | opcije
catagelophilia - opsesivna želja da te ismijavaju.
Autor: vegavega8 | 07.08.2011. u 9:45 | opcije
I to postoji?
Autor: marta-marta | 07.08.2011. u 9:46 | opcije
Aha. I ovo: chrometophilia - opsesivna ljubav prema novcu.
Autor: vegavega8 | 07.08.2011. u 9:47 | opcije
Ovo je za babu: cyclophilia cycles or bicycles
Autor: vegavega8 | 07.08.2011. u 9:48 | opcije
Ideš.
Autor: marta-marta | 07.08.2011. u 9:48 | opcije
Ovo za gornji kat:
defecaloesiophilia painful bowels movements iliti bolnom sranju :-)))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 07.08.2011. u 9:49 | opcije
Kako se zove filija onog tko je otkrio i imenovao sve te filije?:)
Autor: marta-marta | 07.08.2011. u 9:49 | opcije
Nego, čini mi se da Zena konzumira previše slatkog.Danas dražeje, daynima slatkać..nezdravo.
Autor: marta-marta | 07.08.2011. u 9:52 | opcije
rhypophilia defecation
Autor: vegavega8 | 07.08.2011. u 9:53 | opcije
Ček, ima i to, upravo sam preskočila (ljubav prema -filijama).
Autor: vegavega8 | 07.08.2011. u 9:53 | opcije
philophilia love or philias - logično.
Autor: vegavega8 | 07.08.2011. u 9:54 | opcije
:)
Autor: marta-marta | 07.08.2011. u 9:54 | opcije
Čini mi se da nije moderno nemati koju opsesiju ili fobiju.
Autor: marta-marta | 07.08.2011. u 9:55 | opcije
Ima i popis manija, ali za to mi je još prerano.
Autor: vegavega8 | 07.08.2011. u 9:57 | opcije
Ja moram kidnuti.Cmok!
Autor: marta-marta | 07.08.2011. u 9:57 | opcije
Kidaj! Cmoksa!
Autor: vegavega8 | 07.08.2011. u 9:59 | opcije
Koja dobra fotkaaaaa!! :)))
Autor: PAMELA_007 | 07.08.2011. u 10:20 | opcije
