UZOR

07.08.2011. u 9:35   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

fora.

Autor: marta-marta   |   07.08.2011. u 9:36   |   opcije


Maca se zove Ana :-))

Autor: vegavega8   |   07.08.2011. u 9:37   |   opcije


Hahahahah!

Autor: marta-marta   |   07.08.2011. u 9:38   |   opcije


Dobro joj ide.

Autor: marta-marta   |   07.08.2011. u 9:40   |   opcije


Atefilija - opsesija ruinama.

Autor: vegavega8   |   07.08.2011. u 9:42   |   opcije


Placofilija - opsesija nadgrobnim spomenicima.

Autor: vegavega8   |   07.08.2011. u 9:43   |   opcije


Alektrofilija - opsjednutost peradi.

Autor: vegavega8   |   07.08.2011. u 9:44   |   opcije


Ima i blogofilija! :-)))))))))))

Autor: vegavega8   |   07.08.2011. u 9:44   |   opcije


Čini mi se da u blizini imamo koprofila.

Autor: marta-marta   |   07.08.2011. u 9:45   |   opcije


catagelophilia - opsesivna želja da te ismijavaju.

Autor: vegavega8   |   07.08.2011. u 9:45   |   opcije


I to postoji?

Autor: marta-marta   |   07.08.2011. u 9:46   |   opcije


Aha. I ovo: chrometophilia - opsesivna ljubav prema novcu.

Autor: vegavega8   |   07.08.2011. u 9:47   |   opcije


Ovo je za babu: cyclophilia cycles or bicycles

Autor: vegavega8   |   07.08.2011. u 9:48   |   opcije


Ideš.

Autor: marta-marta   |   07.08.2011. u 9:48   |   opcije


Ovo za gornji kat:

defecaloesiophilia painful bowels movements iliti bolnom sranju :-)))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   07.08.2011. u 9:49   |   opcije


Kako se zove filija onog tko je otkrio i imenovao sve te filije?:)

Autor: marta-marta   |   07.08.2011. u 9:49   |   opcije


Nego, čini mi se da Zena konzumira previše slatkog.Danas dražeje, daynima slatkać..nezdravo.

Autor: marta-marta   |   07.08.2011. u 9:52   |   opcije


rhypophilia defecation

Autor: vegavega8   |   07.08.2011. u 9:53   |   opcije


Ček, ima i to, upravo sam preskočila (ljubav prema -filijama).

Autor: vegavega8   |   07.08.2011. u 9:53   |   opcije


philophilia love or philias - logično.

Autor: vegavega8   |   07.08.2011. u 9:54   |   opcije


:)

Autor: marta-marta   |   07.08.2011. u 9:54   |   opcije


Čini mi se da nije moderno nemati koju opsesiju ili fobiju.

Autor: marta-marta   |   07.08.2011. u 9:55   |   opcije


Ima i popis manija, ali za to mi je još prerano.

Autor: vegavega8   |   07.08.2011. u 9:57   |   opcije


Ja moram kidnuti.Cmok!

Autor: marta-marta   |   07.08.2011. u 9:57   |   opcije


Kidaj! Cmoksa!

Autor: vegavega8   |   07.08.2011. u 9:59   |   opcije


Koja dobra fotkaaaaa!! :)))

Autor: PAMELA_007   |   07.08.2011. u 10:20   |   opcije


Dodaj komentar