AJD DA VIDIMO ŠTO SE NOVOG ZBILO DOK ME OVDJE NIJE BILO...
Popizdičica prekinula ljetovanje (valjda zbog pada dolara, treba tankat onoliku jahturinu!) i k'o bez duše dojurila na blog.

Kokoška mi poslala svoje slike i sad se ljuti jer je ignoriram... Sirota, zaljubila se u moje stihove od nekidan!


Lakrončika je konačno našla svoje jato i obratila im se blejanjem po Freudu.

Sirenin zov je odjeknuo kroz noć i dozvao najprivlačnije moreplovce.

A ostalo - sve po starom.

07.08.2011. u 23:07 | Editirano: 07.08.2011. u 23:17 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
KAJ IMA....UDAVE ME OVE DVE TJI.............
Autor: kjele | 07.08.2011. u 23:11 | opcije
Kjele, to ti je zato jej bi i one htjeje pjobati ono što sve koje jesu hvaje ;-))
Autor: vegavega8 | 07.08.2011. u 23:12 | opcije
a kaj to prek ceste bejži..nikak nemrem odagnat
Autor: trazimtejesitu | 07.08.2011. u 23:18 | opcije
VJEVEJICA..................
Autor: kjele | 07.08.2011. u 23:19 | opcije
Popizdičica.
Autor: vegavega8 | 07.08.2011. u 23:20 | opcije
Sad je napunila baterije :-))
Autor: vegavega8 | 07.08.2011. u 23:20 | opcije
viš na, uspela je pobeč
Autor: trazimtejesitu | 07.08.2011. u 23:21 | opcije
KO JE POPIZDIČICA????
Autor: kjele | 07.08.2011. u 23:21 | opcije
Najbjža bjogejica, kjele ;-))
Autor: vegavega8 | 07.08.2011. u 23:23 | opcije
AHA,,,SAD JE NAPAJA MAMICU..ODOH GOJE........
Autor: kjele | 07.08.2011. u 23:24 | opcije
Je, moja se majo ispucati (seksa, najavno, OPET nije bijo!).
Autor: vegavega8 | 07.08.2011. u 23:27 | opcije
Vega, nemreš ti mene razljutit :)
Autor: Cococh-Anel | 08.08.2011. u 0:25 | opcije