AJD DA VIDIMO ŠTO SE NOVOG ZBILO DOK ME OVDJE NIJE BILO...

Popizdičica prekinula ljetovanje (valjda zbog pada dolara, treba tankat onoliku jahturinu!) i k'o bez duše dojurila na blog.



Kokoška mi poslala svoje slike i sad se ljuti jer je ignoriram... Sirota, zaljubila se u moje stihove od nekidan!




Lakrončika je konačno našla svoje jato i obratila im se blejanjem po Freudu.



Sirenin zov je odjeknuo kroz noć i dozvao najprivlačnije moreplovce.



A ostalo - sve po starom.

07.08.2011. u 23:07   |   Editirano: 07.08.2011. u 23:17   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

KAJ IMA....UDAVE ME OVE DVE TJI.............

Autor: kjele   |   07.08.2011. u 23:11   |   opcije


Kjele, to ti je zato jej bi i one htjeje pjobati ono što sve koje jesu hvaje ;-))

Autor: vegavega8   |   07.08.2011. u 23:12   |   opcije


a kaj to prek ceste bejži..nikak nemrem odagnat

Autor: trazimtejesitu   |   07.08.2011. u 23:18   |   opcije


VJEVEJICA..................

Autor: kjele   |   07.08.2011. u 23:19   |   opcije


Popizdičica.

Autor: vegavega8   |   07.08.2011. u 23:20   |   opcije


Sad je napunila baterije :-))

Autor: vegavega8   |   07.08.2011. u 23:20   |   opcije


viš na, uspela je pobeč

Autor: trazimtejesitu   |   07.08.2011. u 23:21   |   opcije


KO JE POPIZDIČICA????

Autor: kjele   |   07.08.2011. u 23:21   |   opcije


Najbjža bjogejica, kjele ;-))

Autor: vegavega8   |   07.08.2011. u 23:23   |   opcije


AHA,,,SAD JE NAPAJA MAMICU..ODOH GOJE........

Autor: kjele   |   07.08.2011. u 23:24   |   opcije


Je, moja se majo ispucati (seksa, najavno, OPET nije bijo!).

Autor: vegavega8   |   07.08.2011. u 23:27   |   opcije


Vega, nemreš ti mene razljutit :)

Autor: Cococh-Anel   |   08.08.2011. u 0:25   |   opcije


Dodaj komentar