UZOR 2: ZAVIST

08.08.2011. u 10:00   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Bela mačka, crni mačor.

Autor: dudhaimurvimorus   |   08.08.2011. u 10:04   |   opcije


Aha, drugačija teorija: njemu je to zapraf nešto kao dvonošcima one cure na napuhavanje?

Autor: vegavega8   |   08.08.2011. u 10:16   |   opcije


A ljuljati je treba točno kol'ko treba i imati u vidu da se ne zataleba.

Autor: dudhaimurvimorus   |   08.08.2011. u 10:24   |   opcije


Eh, onda to ovaj macan još nije skužio. Viš kak se ljuti, valjda joj veli "Mrdni malo, mačketi!"

Autor: vegavega8   |   08.08.2011. u 10:32   |   opcije


Ma jok, govri on njojzi:-Nema smisla što si tako stisla.

Autor: dudhaimurvimorus   |   08.08.2011. u 10:37   |   opcije


A je, fakat je neka ukočena.

Autor: vegavega8   |   08.08.2011. u 10:39   |   opcije


Al' bar se zna držati noble. Damski.

Autor: dudhaimurvimorus   |   08.08.2011. u 10:44   |   opcije


Ne trza na prostake.

Autor: dudhaimurvimorus   |   08.08.2011. u 10:49   |   opcije


Ma to ti je jedna hladna porculanska mačkica ;-)) Slaba vajda od nje uspaljenom mačoru.

Autor: vegavega8   |   08.08.2011. u 10:54   |   opcije


E kad bi mačor bijo de fakto umjetnik iznašao bi načina da je zagrije. Da je pokrene. Fali mu i strpljenja, kao da ne shvaća da je život vječan.

Autor: dudhaimurvimorus   |   08.08.2011. u 10:58   |   opcije


Ma nije vječan, ali je opetovan. Bar za mačke.

Autor: vegavega8   |   08.08.2011. u 11:01   |   opcije


mačke ih imaju devet, a sedam već znači mnoštvo neizbrojivo.

Autor: dudhaimurvimorus   |   08.08.2011. u 11:03   |   opcije


A ne moraš uvijek biti mačka... pa ni čovjek.

Autor: vegavega8   |   08.08.2011. u 11:06   |   opcije


A moš bit mačka barem za jednu noć.

Autor: dudhaimurvimorus   |   08.08.2011. u 11:13   |   opcije


Duguuuuuu zimskuuu nooooć... u veljači :-))

Autor: vegavega8   |   08.08.2011. u 11:21   |   opcije


Baš tako: veljača. Prevrtača.

Autor: dudhaimurvimorus   |   08.08.2011. u 11:30   |   opcije


Dodaj komentar