BILA JE FAKAT VITKA I ZGODNA... I NIJE RAZVEDENA... I NEMA DJECU

08.08.2011. u 22:45   |   Editirano: 08.08.2011. u 22:46   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

kako si me zeznula ..mislila sam da je love...

Autor: cyberlady   |   08.08.2011. u 22:47   |   opcije


Hahahahahah!

Autor: marta-marta   |   08.08.2011. u 22:48   |   opcije


Ova sajberuša zna imati dobrih provala.

Autor: marta-marta   |   08.08.2011. u 22:48   |   opcije


Sajberušo mila, vidim ja da je tebi taj lover stalno na pameti! ;-))

Autor: vegavega8   |   08.08.2011. u 22:49   |   opcije


da ..znam
provaljujem svaki dan u vlastitu kucu..heheheee

Autor: cyberlady   |   08.08.2011. u 22:49   |   opcije


Btw, babac je mrak.

Autor: marta-marta   |   08.08.2011. u 22:50   |   opcije


Slažem se, marta: savršeno očuvana za svoje godine.

Autor: vegavega8   |   08.08.2011. u 22:50   |   opcije


je je ,,kak da ne..sijeva joj iz ociju!!!

Autor: cyberlady   |   08.08.2011. u 22:51   |   opcije


Eeee, sajberušo naša, zato si ti i pomislila da je to lover!

Autor: vegavega8   |   08.08.2011. u 22:51   |   opcije


ne mogu vam rec..koliko samo!! he he

Autor: cyberlady   |   08.08.2011. u 22:52   |   opcije


A pogle džozle: jedino je oči istrošila. Tragajući za pravim muškarcem, onakvim kakvu bi ju eventualno možda čak i mogao pomalo zasluživati.

Autor: vegavega8   |   08.08.2011. u 22:52   |   opcije


I?Jel' bilo kaj?

Autor: marta-marta   |   08.08.2011. u 22:53   |   opcije


naravno..covjek voli prirodno lijepe zene samo

Autor: cyberlady   |   08.08.2011. u 22:53   |   opcije


Kak misliš "prirodno"?

Autor: marta-marta   |   08.08.2011. u 22:54   |   opcije


Hehe, naša ga sajberuša tak zdrmala da je progovorio! ;-))

Autor: vegavega8   |   08.08.2011. u 22:54   |   opcije


kaj bi bilo.?
nis pod lipom sam ga cekala
a on nije dosao...mislim da se prepao

Autor: cyberlady   |   08.08.2011. u 22:55   |   opcije


da marta...covijek lijepo zbori ,
a bome i izgleda..fijuuuuuuu

Autor: cyberlady   |   08.08.2011. u 22:55   |   opcije


Vegs, mislim ja da je prekasno skužila da je ključ u stavljanju tijare.Ono..neverbalna komunikacija.

Autor: marta-marta   |   08.08.2011. u 22:55   |   opcije


Vidio ti je lak na noktima!

Autor: vegavega8   |   08.08.2011. u 22:55   |   opcije


Pa čuj, bar tijara na glavi, kad već nije prsten na ruci.

Autor: vegavega8   |   08.08.2011. u 22:56   |   opcije


Kakav lak?

Autor: marta-marta   |   08.08.2011. u 22:57   |   opcije


marta. pa naborane i bez sminke...
ma salim se
to je protupropaganda ovim umjetnim napumpanim zbitoglavkama..
ups ..ima neka ovdje?

Autor: cyberlady   |   08.08.2011. u 22:57   |   opcije


da, a kakav lak ? za kosu?

Autor: cyberlady   |   08.08.2011. u 22:58   |   opcije


Sajberušin lak. Skužio je da nije sva prirodna. Pa se sakrio iza lipe.

Autor: vegavega8   |   08.08.2011. u 22:58   |   opcije


Prirodno lijepe.Hm..jel to kao mi na godišnjem?Rutave, nepočešljane i guzica punih pijeska?

Autor: marta-marta   |   08.08.2011. u 22:58   |   opcije


Za nokte. Onaj žuti. Neki dan si ga opisivala.

Autor: vegavega8   |   08.08.2011. u 22:58   |   opcije


imam stapic..sve ih zamadjijam..on se neda...

Autor: cyberlady   |   08.08.2011. u 22:59   |   opcije


Faking žuti lak za nokte si stavila za dejt?!

Autor: marta-marta   |   08.08.2011. u 22:59   |   opcije


E, takve, marta! Moramo neku sličku puknut na blog, za sve ljubitelje prirodnih ljepota.

Autor: vegavega8   |   08.08.2011. u 22:59   |   opcije


ahahahaa
imam ga da jos uvijek..evo sutra ide zeleni..
vozim se u tramvaju i nis mi ne mogu...))

Autor: cyberlady   |   08.08.2011. u 23:00   |   opcije


a što reći....

evo pjesme :

http://www.youtube.com/watch?v=HSq-qSysPJM&feature=related

Autor: Zelenobradi_druid_02   |   08.08.2011. u 23:00   |   opcije


Ah, jebga, Zeleni, neki se boje biti sami, a drugi se boje NE biti sami...

Autor: vegavega8   |   08.08.2011. u 23:02   |   opcije


:)

Autor: marta-marta   |   08.08.2011. u 23:02   |   opcije


jolieeeeeeeeeeeee..

Autor: cyberlady   |   08.08.2011. u 23:03   |   opcije


a gleč
ova slika me podsjetila na tu pjesmu

kajsad

Autor: Zelenobradi_druid_02   |   08.08.2011. u 23:04   |   opcije


Bakica ima nacrtane obrve:)

Autor: marta-marta   |   08.08.2011. u 23:04   |   opcije


Pjesma je fakat lijepa... A najbolji komentar o tome tko je lijep i kako dugo napisao je neki dan Bezobraznick... ček da nađem...

Autor: vegavega8   |   08.08.2011. u 23:05   |   opcije


Zeleni, jebemu..pa nije ni on puno bolji ako se sjeća njezine ljepote.

Autor: marta-marta   |   08.08.2011. u 23:05   |   opcije


ako dobijem noz u ledja ..vas cu okriviti..he he

Autor: cyberlady   |   08.08.2011. u 23:05   |   opcije


I sve pet.

Autor: marta-marta   |   08.08.2011. u 23:05   |   opcije


Sajberice..stižu li upiti na pvt?:)

Autor: marta-marta   |   08.08.2011. u 23:06   |   opcije


ma gle,ona je naravno drugačija nego kada je bila cura (ja sam ljepši i skladniji nego onda,aha aha),ali meni je ona još uvijek naj naj. da mi se sada neka druga skine,našao bih mane i nedostatke,viškove. kod nje,to sve znam i prihvaćam ih,jer su Njene. svukupnost je prisutna.ono unutra i ono vani..i kada se sve zbroji..neodoljivo! ok,ona ije poprilično zgodna i lijepa žena,ali meni je još uvijek jednako lijepa i privlačna kao i prije 10-20-30 godina.uglavnom,da rezimiramo: razumijem taj odnos i osjećaj,da su još uvijek mladi i da su sebi lijepi.netko će to podrugljivo komentirati,a netko će se smješkati,a netko će ih smatrati čudacima. (Bezobraznik o svojoj supruzi).

Autor: vegavega8   |   08.08.2011. u 23:06   |   opcije


Bez kontinuiteta odnosa ljudi nam naglo ostare i poružne. I mi njima, nažalost!

Autor: vegavega8   |   08.08.2011. u 23:07   |   opcije


Slatko.

Autor: marta-marta   |   08.08.2011. u 23:08   |   opcije


cek.idem provjeriti ..nisam vidljiva..ali..

Autor: cyberlady   |   08.08.2011. u 23:08   |   opcije


Tak to ide.Meni prvo prestanu mirisati.

Autor: marta-marta   |   08.08.2011. u 23:09   |   opcije


Da se Dragan i ta njegova sad ponovno sretnu, hmmmm... Tko zna? Možda bi u njoj još uvijek vidio onu nekadašnju dragu ljepoticu. A možda bi mu laknulo što se nije vezao uz takvu babuskaru ;-))

Autor: vegavega8   |   08.08.2011. u 23:09   |   opcije


Ili se zbog kontinuiteta odnosa počnu rjeđe prati?Tko bi ga znao:)

Autor: marta-marta   |   08.08.2011. u 23:10   |   opcije


hightower 39 g

i pristojan do boli..:))

Autor: cyberlady   |   08.08.2011. u 23:10   |   opcije


Nego, gdje ti je dragi večeras, sajberušo? Gotov ciklus? Smišlja novi?

Autor: vegavega8   |   08.08.2011. u 23:10   |   opcije


ma moremo se mi zajebavati kolko hoćemo,
i velke sise i guzica i kajjaznam....
al kad muškarac voli ženu ona je njemu najljepša.
i pri danjem svjetlu (zato ja nikad nisam shvatio žensku logiku seksa u polumraku bemvammiša!)

to je jednostavno tak
sve drugo o ljepoti...si žemske same zakompliciraju

Autor: Zelenobradi_druid_02   |   08.08.2011. u 23:10   |   opcije


sad vas ne pratim..zvoni mi mob..

Autor: cyberlady   |   08.08.2011. u 23:10   |   opcije


Meni kod ovog bapca najdražesnija ukosnica! :-)))

Autor: vegavega8   |   08.08.2011. u 23:11   |   opcije


Opaa...čekamo..

Autor: marta-marta   |   08.08.2011. u 23:11   |   opcije


Krasna je:)

Autor: marta-marta   |   08.08.2011. u 23:11   |   opcije


Zeleni, isto je i kod žena.

Autor: marta-marta   |   08.08.2011. u 23:12   |   opcije


ne bi znala,,,
mozda sam dobila kosaricu
inace jako tesko podnosim NE kod suprotnog spola...

Autor: cyberlady   |   08.08.2011. u 23:12   |   opcije


Zelenobradi, vjerujem ti... Jedino, nikak skužit kak da te zavoli bez vizualnih stimulansa?

Autor: vegavega8   |   08.08.2011. u 23:12   |   opcije


Mislim, kužim da postoje pločastije pločice..ali su mi tad one u tragovima krasne.

Autor: marta-marta   |   08.08.2011. u 23:13   |   opcije


Ma kaj bi dobila košaricu! Dobila si maske, snove, ljubavnu sagu... Sad mora nadmašiti samog sebe. Stvara čovjek!

Autor: vegavega8   |   08.08.2011. u 23:14   |   opcije


Brzo!stavi tijaru!

Autor: marta-marta   |   08.08.2011. u 23:14   |   opcije


Nego, sajberušo, jes' ti dobila koju PRIJETEĆU poruku?

Autor: vegavega8   |   08.08.2011. u 23:14   |   opcije


(hehehe...nije.zato što znaju da bi nam rekla)

Autor: marta-marta   |   08.08.2011. u 23:14   |   opcije


e ..nisam sigurna da je to sve za mene,
dugo sam razmisljala kome on to sve povecuje.
ima navodno jos neka koja ima maske.

Autor: cyberlady   |   08.08.2011. u 23:15   |   opcije


(hahaha!"Mora nadmašiti samog sebe")

Autor: marta-marta   |   08.08.2011. u 23:16   |   opcije


Ima jedna s perikama.Ti si jednima s maskom.

Autor: marta-marta   |   08.08.2011. u 23:16   |   opcije


opet moram ici..ne vjerujem kak vi mene saltate..cccc

Autor: cyberlady   |   08.08.2011. u 23:16   |   opcije


jedina.

Autor: marta-marta   |   08.08.2011. u 23:17   |   opcije


(Zivkaju je telefonom. Perikuše.)

Autor: vegavega8   |   08.08.2011. u 23:18   |   opcije


Hehe..

Autor: marta-marta   |   08.08.2011. u 23:19   |   opcije


ima 5 puta volis li mladje decke...he he
i 4 puta super ti fotke
6 puta ..ma to nisi ti?
padaju nicice...

Autor: cyberlady   |   08.08.2011. u 23:19   |   opcije


Sad sam opet gledala.Imaš novu fotku.

Autor: marta-marta   |   08.08.2011. u 23:20   |   opcije


eto okrutnice jedne..jel sad dosta..smrc??

Autor: cyberlady   |   08.08.2011. u 23:20   |   opcije


OK, Ok, shvatile smo: ti si fakat vitka i zgodna. Ali, rec ti nama sad, jesi l' rastavljena i imaš li djece?

Autor: vegavega8   |   08.08.2011. u 23:21   |   opcije


Ovo se zove zajebancija. +5 svima! Ugodno čitati i radovati se što vas poznajem....

Autor: MedoDebeli   |   08.08.2011. u 23:21   |   opcije


nije nova

Autor: cyberlady   |   08.08.2011. u 23:21   |   opcije


Ma, imala si neku naćubljenu prije.

Autor: marta-marta   |   08.08.2011. u 23:22   |   opcije


oh..intervew..hoce li biti bljeskalica?
nene nisam se udavala..nisam imala vremena

Autor: cyberlady   |   08.08.2011. u 23:22   |   opcije


Medo, opusti se.Hvala.

Autor: marta-marta   |   08.08.2011. u 23:23   |   opcije


zamisli da stavim sliku cijelog stasa..AME BI POZELENILA

Autor: cyberlady   |   08.08.2011. u 23:23   |   opcije


medo , medo
bil se predo?

Autor: cyberlady   |   08.08.2011. u 23:24   |   opcije


Uuu...vi ste fakat žestoka konkurencija.

Autor: marta-marta   |   08.08.2011. u 23:25   |   opcije


Upoznajem puno cura koje se nisu stigle udati.Neš ti.U pauzi za gablec skočiš do matičara.

Autor: marta-marta   |   08.08.2011. u 23:26   |   opcije


Stigneš i pojesti nekaj putem.

Autor: marta-marta   |   08.08.2011. u 23:26   |   opcije


Sajberuša garant nije moralna. Inače ne bi dobivala posvećene blogove ;-))

Autor: vegavega8   |   08.08.2011. u 23:27   |   opcije


jel neko bio ikad na Badoo, koji stupid site.
.tridesetosam puta su me pitali zasto vise ne zelim biti njihov clan

Autor: cyberlady   |   08.08.2011. u 23:28   |   opcije


Nisam.Nego...da mu nisi slala fotku svoje ribice?To bi joj moglo biti glavno oružje u borbi protiv tebe.

Autor: marta-marta   |   08.08.2011. u 23:29   |   opcije


(ali i povod za pisanje blogova s posvetom)

Autor: marta-marta   |   08.08.2011. u 23:29   |   opcije


moram vas razocarati..dobijem puno lijepse poruku od kad sam cyber
dok sam imala normalan nick , same prostote
e onda sam rekla dosta!!
i tak sam odlucila przit muske mozgove,,
a svi fini prema meni..

Autor: cyberlady   |   08.08.2011. u 23:30   |   opcije


kakva ribica..? opet ste nekaj pobrkale..pa nisam li ja svemirska?

Autor: cyberlady   |   08.08.2011. u 23:31   |   opcije


Ne vrdaj sad, ne pitamo mi tebe što ti dobiješ, nego što si dala...

Autor: vegavega8   |   08.08.2011. u 23:31   |   opcije


Nda.

Autor: marta-marta   |   08.08.2011. u 23:32   |   opcije


(Jel ak ne pitamo, a svejedno doznamo, ispast će da tračamo, jel' tak?)

Autor: vegavega8   |   08.08.2011. u 23:33   |   opcije


nista ..ali bas nista...
samo lijepo pjevam..he he

Autor: cyberlady   |   08.08.2011. u 23:34   |   opcije


ko da moram nekaj dati..ja si uzmem prva..bez veze..

Autor: cyberlady   |   08.08.2011. u 23:35   |   opcije


Pjevala si mu???

Autor: vegavega8   |   08.08.2011. u 23:35   |   opcije


Ajme.bolje da si ribicu slala..

Autor: marta-marta   |   08.08.2011. u 23:36   |   opcije


Eh, na što su sve žene spremne za par blogova... Cccccc! ;-)) Idem prije nego što me ufati nesanica od žifciranja. Noćka!

Autor: vegavega8   |   08.08.2011. u 23:38   |   opcije


ne bih hvala ..bolje da cuje prvo moj glasic he he
umilni...

Autor: cyberlady   |   08.08.2011. u 23:38   |   opcije


Nema njega večeras.Pff..idem leć.

Autor: marta-marta   |   08.08.2011. u 23:38   |   opcije


Nego, samo još jedno pitanjce: pjevala uživo?

Autor: vegavega8   |   08.08.2011. u 23:38   |   opcije


I koju stvar?

Autor: vegavega8   |   08.08.2011. u 23:39   |   opcije


eto gospodja se naljutila sad na mene..kaj ne valja sa mnom..ufffffff

Autor: cyberlady   |   08.08.2011. u 23:39   |   opcije


sweet dreams..uvijek u snovima...:))

Autor: cyberlady   |   08.08.2011. u 23:40   |   opcije


Sjećam se rekao sam djevojčici: Ti si mali slavujčić.

Autor: romantic1az   |   08.08.2011. u 23:41   |   opcije


sirota bakica,i još netko želi produžavati život u nedogled,ajmeee

Autor: tajana46   |   08.08.2011. u 23:41   |   opcije


Mjuza kao muza od muze - lijepo! Ma, nis se ja naljutila, nego zamislih sebe kak pjevam dilberu, pa se sjetih svojeg djeda i kako je mami uvijek govorio "Pjevaj s ovaj mali visoko C, inače će za ceo život da mu ostane čobanski glas." E pa nije pjevala visoki C :-((

Autor: vegavega8   |   08.08.2011. u 23:42   |   opcije


Lino, što je to slavujčić?

Autor: romantic1az   |   08.08.2011. u 23:42   |   opcije


To je ona ptičica koja lijepo pjeva.

Autor: romantic1az   |   08.08.2011. u 23:43   |   opcije


Lijepa pričica za nemirne duše, da im bude sladak san.

Autor: romantic1az   |   08.08.2011. u 23:45   |   opcije


bit ce da je mali ptic sa prekrasnim pjevnim mogucnostima

Autor: cyberlady   |   08.08.2011. u 23:46   |   opcije


Slavuj bolje pjeva na slobodi nego u zlatnom kavezu.

Autor: romantic1az   |   08.08.2011. u 23:52   |   opcije


a tko ga je stavio uopce u kavez? daj muskarcu slobodu
nece znati sto bi s njom

Autor: cyberlady   |   09.08.2011. u 0:04   |   opcije


Takva je bila bajka.

Autor: romantic1az   |   09.08.2011. u 0:14   |   opcije


Dodaj komentar