BILA JE FAKAT VITKA I ZGODNA... I NIJE RAZVEDENA... I NEMA DJECU

08.08.2011. u 22:45 | Editirano: 08.08.2011. u 22:46 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
kako si me zeznula ..mislila sam da je love...
Autor: cyberlady | 08.08.2011. u 22:47 | opcije
Hahahahahah!
Autor: marta-marta | 08.08.2011. u 22:48 | opcije
Ova sajberuša zna imati dobrih provala.
Autor: marta-marta | 08.08.2011. u 22:48 | opcije
Sajberušo mila, vidim ja da je tebi taj lover stalno na pameti! ;-))
Autor: vegavega8 | 08.08.2011. u 22:49 | opcije
da ..znam
provaljujem svaki dan u vlastitu kucu..heheheee
Autor: cyberlady | 08.08.2011. u 22:49 | opcije
Btw, babac je mrak.
Autor: marta-marta | 08.08.2011. u 22:50 | opcije
Slažem se, marta: savršeno očuvana za svoje godine.
Autor: vegavega8 | 08.08.2011. u 22:50 | opcije
je je ,,kak da ne..sijeva joj iz ociju!!!
Autor: cyberlady | 08.08.2011. u 22:51 | opcije
Eeee, sajberušo naša, zato si ti i pomislila da je to lover!
Autor: vegavega8 | 08.08.2011. u 22:51 | opcije
ne mogu vam rec..koliko samo!! he he
Autor: cyberlady | 08.08.2011. u 22:52 | opcije
A pogle džozle: jedino je oči istrošila. Tragajući za pravim muškarcem, onakvim kakvu bi ju eventualno možda čak i mogao pomalo zasluživati.
Autor: vegavega8 | 08.08.2011. u 22:52 | opcije
I?Jel' bilo kaj?
Autor: marta-marta | 08.08.2011. u 22:53 | opcije
naravno..covjek voli prirodno lijepe zene samo
Autor: cyberlady | 08.08.2011. u 22:53 | opcije
Kak misliš "prirodno"?
Autor: marta-marta | 08.08.2011. u 22:54 | opcije
Hehe, naša ga sajberuša tak zdrmala da je progovorio! ;-))
Autor: vegavega8 | 08.08.2011. u 22:54 | opcije
kaj bi bilo.?
nis pod lipom sam ga cekala
a on nije dosao...mislim da se prepao
Autor: cyberlady | 08.08.2011. u 22:55 | opcije
da marta...covijek lijepo zbori ,
a bome i izgleda..fijuuuuuuu
Autor: cyberlady | 08.08.2011. u 22:55 | opcije
Vegs, mislim ja da je prekasno skužila da je ključ u stavljanju tijare.Ono..neverbalna komunikacija.
Autor: marta-marta | 08.08.2011. u 22:55 | opcije
Vidio ti je lak na noktima!
Autor: vegavega8 | 08.08.2011. u 22:55 | opcije
Pa čuj, bar tijara na glavi, kad već nije prsten na ruci.
Autor: vegavega8 | 08.08.2011. u 22:56 | opcije
Kakav lak?
Autor: marta-marta | 08.08.2011. u 22:57 | opcije
marta. pa naborane i bez sminke...
ma salim se
to je protupropaganda ovim umjetnim napumpanim zbitoglavkama..
ups ..ima neka ovdje?
Autor: cyberlady | 08.08.2011. u 22:57 | opcije
da, a kakav lak ? za kosu?
Autor: cyberlady | 08.08.2011. u 22:58 | opcije
Sajberušin lak. Skužio je da nije sva prirodna. Pa se sakrio iza lipe.
Autor: vegavega8 | 08.08.2011. u 22:58 | opcije
Prirodno lijepe.Hm..jel to kao mi na godišnjem?Rutave, nepočešljane i guzica punih pijeska?
Autor: marta-marta | 08.08.2011. u 22:58 | opcije
Za nokte. Onaj žuti. Neki dan si ga opisivala.
Autor: vegavega8 | 08.08.2011. u 22:58 | opcije
imam stapic..sve ih zamadjijam..on se neda...
Autor: cyberlady | 08.08.2011. u 22:59 | opcije
Faking žuti lak za nokte si stavila za dejt?!
Autor: marta-marta | 08.08.2011. u 22:59 | opcije
E, takve, marta! Moramo neku sličku puknut na blog, za sve ljubitelje prirodnih ljepota.
Autor: vegavega8 | 08.08.2011. u 22:59 | opcije
ahahahaa
imam ga da jos uvijek..evo sutra ide zeleni..
vozim se u tramvaju i nis mi ne mogu...))
Autor: cyberlady | 08.08.2011. u 23:00 | opcije
a što reći....
evo pjesme :
http://www.youtube.com/watch?v=HSq-qSysPJM&feature=related
Autor: Zelenobradi_druid_02 | 08.08.2011. u 23:00 | opcije
Ah, jebga, Zeleni, neki se boje biti sami, a drugi se boje NE biti sami...
Autor: vegavega8 | 08.08.2011. u 23:02 | opcije
:)
Autor: marta-marta | 08.08.2011. u 23:02 | opcije
jolieeeeeeeeeeeee..
Autor: cyberlady | 08.08.2011. u 23:03 | opcije
a gleč
ova slika me podsjetila na tu pjesmu
kajsad
Autor: Zelenobradi_druid_02 | 08.08.2011. u 23:04 | opcije
Bakica ima nacrtane obrve:)
Autor: marta-marta | 08.08.2011. u 23:04 | opcije
Pjesma je fakat lijepa... A najbolji komentar o tome tko je lijep i kako dugo napisao je neki dan Bezobraznick... ček da nađem...
Autor: vegavega8 | 08.08.2011. u 23:05 | opcije
Zeleni, jebemu..pa nije ni on puno bolji ako se sjeća njezine ljepote.
Autor: marta-marta | 08.08.2011. u 23:05 | opcije
ako dobijem noz u ledja ..vas cu okriviti..he he
Autor: cyberlady | 08.08.2011. u 23:05 | opcije
I sve pet.
Autor: marta-marta | 08.08.2011. u 23:05 | opcije
Sajberice..stižu li upiti na pvt?:)
Autor: marta-marta | 08.08.2011. u 23:06 | opcije
ma gle,ona je naravno drugačija nego kada je bila cura (ja sam ljepši i skladniji nego onda,aha aha),ali meni je ona još uvijek naj naj. da mi se sada neka druga skine,našao bih mane i nedostatke,viškove. kod nje,to sve znam i prihvaćam ih,jer su Njene. svukupnost je prisutna.ono unutra i ono vani..i kada se sve zbroji..neodoljivo! ok,ona ije poprilično zgodna i lijepa žena,ali meni je još uvijek jednako lijepa i privlačna kao i prije 10-20-30 godina.uglavnom,da rezimiramo: razumijem taj odnos i osjećaj,da su još uvijek mladi i da su sebi lijepi.netko će to podrugljivo komentirati,a netko će se smješkati,a netko će ih smatrati čudacima. (Bezobraznik o svojoj supruzi).
Autor: vegavega8 | 08.08.2011. u 23:06 | opcije
Bez kontinuiteta odnosa ljudi nam naglo ostare i poružne. I mi njima, nažalost!
Autor: vegavega8 | 08.08.2011. u 23:07 | opcije
Slatko.
Autor: marta-marta | 08.08.2011. u 23:08 | opcije
cek.idem provjeriti ..nisam vidljiva..ali..
Autor: cyberlady | 08.08.2011. u 23:08 | opcije
Tak to ide.Meni prvo prestanu mirisati.
Autor: marta-marta | 08.08.2011. u 23:09 | opcije
Da se Dragan i ta njegova sad ponovno sretnu, hmmmm... Tko zna? Možda bi u njoj još uvijek vidio onu nekadašnju dragu ljepoticu. A možda bi mu laknulo što se nije vezao uz takvu babuskaru ;-))
Autor: vegavega8 | 08.08.2011. u 23:09 | opcije
Ili se zbog kontinuiteta odnosa počnu rjeđe prati?Tko bi ga znao:)
Autor: marta-marta | 08.08.2011. u 23:10 | opcije
hightower 39 g
i pristojan do boli..:))
Autor: cyberlady | 08.08.2011. u 23:10 | opcije
Nego, gdje ti je dragi večeras, sajberušo? Gotov ciklus? Smišlja novi?
Autor: vegavega8 | 08.08.2011. u 23:10 | opcije
ma moremo se mi zajebavati kolko hoćemo,
i velke sise i guzica i kajjaznam....
al kad muškarac voli ženu ona je njemu najljepša.
i pri danjem svjetlu (zato ja nikad nisam shvatio žensku logiku seksa u polumraku bemvammiša!)
to je jednostavno tak
sve drugo o ljepoti...si žemske same zakompliciraju
Autor: Zelenobradi_druid_02 | 08.08.2011. u 23:10 | opcije
sad vas ne pratim..zvoni mi mob..
Autor: cyberlady | 08.08.2011. u 23:10 | opcije
Meni kod ovog bapca najdražesnija ukosnica! :-)))
Autor: vegavega8 | 08.08.2011. u 23:11 | opcije
Opaa...čekamo..
Autor: marta-marta | 08.08.2011. u 23:11 | opcije
Krasna je:)
Autor: marta-marta | 08.08.2011. u 23:11 | opcije
Zeleni, isto je i kod žena.
Autor: marta-marta | 08.08.2011. u 23:12 | opcije
ne bi znala,,,
mozda sam dobila kosaricu
inace jako tesko podnosim NE kod suprotnog spola...
Autor: cyberlady | 08.08.2011. u 23:12 | opcije
Zelenobradi, vjerujem ti... Jedino, nikak skužit kak da te zavoli bez vizualnih stimulansa?
Autor: vegavega8 | 08.08.2011. u 23:12 | opcije
Mislim, kužim da postoje pločastije pločice..ali su mi tad one u tragovima krasne.
Autor: marta-marta | 08.08.2011. u 23:13 | opcije
Ma kaj bi dobila košaricu! Dobila si maske, snove, ljubavnu sagu... Sad mora nadmašiti samog sebe. Stvara čovjek!
Autor: vegavega8 | 08.08.2011. u 23:14 | opcije
Brzo!stavi tijaru!
Autor: marta-marta | 08.08.2011. u 23:14 | opcije
Nego, sajberušo, jes' ti dobila koju PRIJETEĆU poruku?
Autor: vegavega8 | 08.08.2011. u 23:14 | opcije
(hehehe...nije.zato što znaju da bi nam rekla)
Autor: marta-marta | 08.08.2011. u 23:14 | opcije
e ..nisam sigurna da je to sve za mene,
dugo sam razmisljala kome on to sve povecuje.
ima navodno jos neka koja ima maske.
Autor: cyberlady | 08.08.2011. u 23:15 | opcije
(hahaha!"Mora nadmašiti samog sebe")
Autor: marta-marta | 08.08.2011. u 23:16 | opcije
Ima jedna s perikama.Ti si jednima s maskom.
Autor: marta-marta | 08.08.2011. u 23:16 | opcije
opet moram ici..ne vjerujem kak vi mene saltate..cccc
Autor: cyberlady | 08.08.2011. u 23:16 | opcije
jedina.
Autor: marta-marta | 08.08.2011. u 23:17 | opcije
(Zivkaju je telefonom. Perikuše.)
Autor: vegavega8 | 08.08.2011. u 23:18 | opcije
Hehe..
Autor: marta-marta | 08.08.2011. u 23:19 | opcije
ima 5 puta volis li mladje decke...he he
i 4 puta super ti fotke
6 puta ..ma to nisi ti?
padaju nicice...
Autor: cyberlady | 08.08.2011. u 23:19 | opcije
Sad sam opet gledala.Imaš novu fotku.
Autor: marta-marta | 08.08.2011. u 23:20 | opcije
eto okrutnice jedne..jel sad dosta..smrc??
Autor: cyberlady | 08.08.2011. u 23:20 | opcije
OK, Ok, shvatile smo: ti si fakat vitka i zgodna. Ali, rec ti nama sad, jesi l' rastavljena i imaš li djece?
Autor: vegavega8 | 08.08.2011. u 23:21 | opcije
Ovo se zove zajebancija. +5 svima! Ugodno čitati i radovati se što vas poznajem....
Autor: MedoDebeli | 08.08.2011. u 23:21 | opcije
nije nova
Autor: cyberlady | 08.08.2011. u 23:21 | opcije
Ma, imala si neku naćubljenu prije.
Autor: marta-marta | 08.08.2011. u 23:22 | opcije
oh..intervew..hoce li biti bljeskalica?
nene nisam se udavala..nisam imala vremena
Autor: cyberlady | 08.08.2011. u 23:22 | opcije
Medo, opusti se.Hvala.
Autor: marta-marta | 08.08.2011. u 23:23 | opcije
zamisli da stavim sliku cijelog stasa..AME BI POZELENILA
Autor: cyberlady | 08.08.2011. u 23:23 | opcije
medo , medo
bil se predo?
Autor: cyberlady | 08.08.2011. u 23:24 | opcije
Uuu...vi ste fakat žestoka konkurencija.
Autor: marta-marta | 08.08.2011. u 23:25 | opcije
Upoznajem puno cura koje se nisu stigle udati.Neš ti.U pauzi za gablec skočiš do matičara.
Autor: marta-marta | 08.08.2011. u 23:26 | opcije
Stigneš i pojesti nekaj putem.
Autor: marta-marta | 08.08.2011. u 23:26 | opcije
Sajberuša garant nije moralna. Inače ne bi dobivala posvećene blogove ;-))
Autor: vegavega8 | 08.08.2011. u 23:27 | opcije
jel neko bio ikad na Badoo, koji stupid site.
.tridesetosam puta su me pitali zasto vise ne zelim biti njihov clan
Autor: cyberlady | 08.08.2011. u 23:28 | opcije
Nisam.Nego...da mu nisi slala fotku svoje ribice?To bi joj moglo biti glavno oružje u borbi protiv tebe.
Autor: marta-marta | 08.08.2011. u 23:29 | opcije
(ali i povod za pisanje blogova s posvetom)
Autor: marta-marta | 08.08.2011. u 23:29 | opcije
moram vas razocarati..dobijem puno lijepse poruku od kad sam cyber
dok sam imala normalan nick , same prostote
e onda sam rekla dosta!!
i tak sam odlucila przit muske mozgove,,
a svi fini prema meni..
Autor: cyberlady | 08.08.2011. u 23:30 | opcije
kakva ribica..? opet ste nekaj pobrkale..pa nisam li ja svemirska?
Autor: cyberlady | 08.08.2011. u 23:31 | opcije
Ne vrdaj sad, ne pitamo mi tebe što ti dobiješ, nego što si dala...
Autor: vegavega8 | 08.08.2011. u 23:31 | opcije
Nda.
Autor: marta-marta | 08.08.2011. u 23:32 | opcije
(Jel ak ne pitamo, a svejedno doznamo, ispast će da tračamo, jel' tak?)
Autor: vegavega8 | 08.08.2011. u 23:33 | opcije
nista ..ali bas nista...
samo lijepo pjevam..he he
Autor: cyberlady | 08.08.2011. u 23:34 | opcije
ko da moram nekaj dati..ja si uzmem prva..bez veze..
Autor: cyberlady | 08.08.2011. u 23:35 | opcije
Pjevala si mu???
Autor: vegavega8 | 08.08.2011. u 23:35 | opcije
Ajme.bolje da si ribicu slala..
Autor: marta-marta | 08.08.2011. u 23:36 | opcije
Eh, na što su sve žene spremne za par blogova... Cccccc! ;-)) Idem prije nego što me ufati nesanica od žifciranja. Noćka!
Autor: vegavega8 | 08.08.2011. u 23:38 | opcije
ne bih hvala ..bolje da cuje prvo moj glasic he he
umilni...
Autor: cyberlady | 08.08.2011. u 23:38 | opcije
Nema njega večeras.Pff..idem leć.
Autor: marta-marta | 08.08.2011. u 23:38 | opcije
Nego, samo još jedno pitanjce: pjevala uživo?
Autor: vegavega8 | 08.08.2011. u 23:38 | opcije
I koju stvar?
Autor: vegavega8 | 08.08.2011. u 23:39 | opcije
eto gospodja se naljutila sad na mene..kaj ne valja sa mnom..ufffffff
Autor: cyberlady | 08.08.2011. u 23:39 | opcije
sweet dreams..uvijek u snovima...:))
Autor: cyberlady | 08.08.2011. u 23:40 | opcije
Sjećam se rekao sam djevojčici: Ti si mali slavujčić.
Autor: romantic1az | 08.08.2011. u 23:41 | opcije
sirota bakica,i još netko želi produžavati život u nedogled,ajmeee
Autor: tajana46 | 08.08.2011. u 23:41 | opcije
Mjuza kao muza od muze - lijepo! Ma, nis se ja naljutila, nego zamislih sebe kak pjevam dilberu, pa se sjetih svojeg djeda i kako je mami uvijek govorio "Pjevaj s ovaj mali visoko C, inače će za ceo život da mu ostane čobanski glas." E pa nije pjevala visoki C :-((
Autor: vegavega8 | 08.08.2011. u 23:42 | opcije
Lino, što je to slavujčić?
Autor: romantic1az | 08.08.2011. u 23:42 | opcije
To je ona ptičica koja lijepo pjeva.
Autor: romantic1az | 08.08.2011. u 23:43 | opcije
Lijepa pričica za nemirne duše, da im bude sladak san.
Autor: romantic1az | 08.08.2011. u 23:45 | opcije
bit ce da je mali ptic sa prekrasnim pjevnim mogucnostima
Autor: cyberlady | 08.08.2011. u 23:46 | opcije
Slavuj bolje pjeva na slobodi nego u zlatnom kavezu.
Autor: romantic1az | 08.08.2011. u 23:52 | opcije
a tko ga je stavio uopce u kavez? daj muskarcu slobodu
nece znati sto bi s njom
Autor: cyberlady | 09.08.2011. u 0:04 | opcije
Takva je bila bajka.
Autor: romantic1az | 09.08.2011. u 0:14 | opcije