Dobro jutro vegs!!
jel to nas KLJUNI? :))
Autor: cyberlady | 09.08.2011. u 9:27 | opcije
Hehe, dobraaaaaa!!! Mislim da je ovaj malčice, ali samo zericu ljepši ;-))
Autor: vegavega8 | 09.08.2011. u 9:33 | opcije
ne vidim dobro..
moze biti
znas li da m od sinoc jos dolaze poruke?
teta, kaze on meni.>))
Autor: cyberlady | 09.08.2011. u 9:59 | opcije
ima lijepe oci
i osmijeh, hahahaaa
da u pravu si ,
sladak je skroz..
Autor: cyberlady | 09.08.2011. u 10:00 | opcije
Hehe, a znaš li ti da i meni od sinoć neprestano stižu poruke? ;-))
Autor: vegavega8 | 09.08.2011. u 10:03 | opcije
mogu si misliti..he he
a ima koja zanimljiva?
ima trac?
Autor: cyberlady | 09.08.2011. u 10:05 | opcije
(Korespondencija još u tijeku...)
Autor: vegavega8 | 09.08.2011. u 10:19 | opcije
sorry morala sam ukljuciti CCleaner..napadaci :))
Autor: cyberlady | 09.08.2011. u 10:25 | opcije
Viš, to imam i ja, ali nikad nisam koristila sama, uvijek mi je počistio meštar od kompa. Ja samo defragmentiram i čistim privremenu memoriju.
Autor: vegavega8 | 09.08.2011. u 10:27 | opcije
e svasta ja naucim kad moram..
volim izazove.
zato cesto misle da sam musko..he he
Autor: cyberlady | 09.08.2011. u 10:32 | opcije
Eh, a ja sam naučila da ne moram baš sve naučiti ako imam nekoga tko već zna ;-))
Autor: vegavega8 | 09.08.2011. u 10:38 | opcije
znam da ti idu na zivce ljudi koji sve znaju,
ali ja se jednostavno snalazim dobro u skoro svemu..
uzasno me veseli kad nesto svladam..
Autor: cyberlady | 09.08.2011. u 10:42 | opcije
cak ni ti nisi tako opaka..vidis kako je lijepo pricati s tobom...
prave stvari uvijek nadju svoj put!!!
Autor: cyberlady | 09.08.2011. u 10:44 | opcije
Ne, ne idu meni na živce ljudi koji sve znaju (jer takvi ne postoje), nego ljudi koji su uvjereni da sve znaju... Naprotiv, imponiraju mi ljudi koji vole učiti - onaj komentar nije bio kritika, nego moje otpuhivanje na sebe samu... Žao mi je što nemam energije, vremena i sposobnosti naučiti baš sve što bih trebala i voljela znati. A opet, tješim se time da obično prepoznam ljude koji znaju pa ih malo upogonim za sebe ;-))
Autor: vegavega8 | 09.08.2011. u 11:05 | opcije
Ja uopće nisam opaka. Otkud ti ta ideja???
Autor: vegavega8 | 09.08.2011. u 11:12 | opcije
ok..verbalno nenadmasna..
jel tako? mozak radi brze od ostalih
joj , kako vrijeme leti!
moram juriti dalje
pozzz!!
Autor: cyberlady | 09.08.2011. u 11:43 | opcije
