Dobro jutro vegs!!
jel to nas KLJUNI? :))

Autor: cyberlady   |   09.08.2011. u 9:27   |   opcije


Hehe, dobraaaaaa!!! Mislim da je ovaj malčice, ali samo zericu ljepši ;-))

Autor: vegavega8   |   09.08.2011. u 9:33   |   opcije


ne vidim dobro..
moze biti
znas li da m od sinoc jos dolaze poruke?
teta, kaze on meni.>))

Autor: cyberlady   |   09.08.2011. u 9:59   |   opcije


ima lijepe oci
i osmijeh, hahahaaa
da u pravu si ,
sladak je skroz..

Autor: cyberlady   |   09.08.2011. u 10:00   |   opcije


Hehe, a znaš li ti da i meni od sinoć neprestano stižu poruke? ;-))

Autor: vegavega8   |   09.08.2011. u 10:03   |   opcije


mogu si misliti..he he
a ima koja zanimljiva?
ima trac?

Autor: cyberlady   |   09.08.2011. u 10:05   |   opcije


(Korespondencija još u tijeku...)

Autor: vegavega8   |   09.08.2011. u 10:19   |   opcije


sorry morala sam ukljuciti CCleaner..napadaci :))

Autor: cyberlady   |   09.08.2011. u 10:25   |   opcije


Viš, to imam i ja, ali nikad nisam koristila sama, uvijek mi je počistio meštar od kompa. Ja samo defragmentiram i čistim privremenu memoriju.

Autor: vegavega8   |   09.08.2011. u 10:27   |   opcije


e svasta ja naucim kad moram..
volim izazove.
zato cesto misle da sam musko..he he

Autor: cyberlady   |   09.08.2011. u 10:32   |   opcije


Eh, a ja sam naučila da ne moram baš sve naučiti ako imam nekoga tko već zna ;-))

Autor: vegavega8   |   09.08.2011. u 10:38   |   opcije


znam da ti idu na zivce ljudi koji sve znaju,
ali ja se jednostavno snalazim dobro u skoro svemu..
uzasno me veseli kad nesto svladam..

Autor: cyberlady   |   09.08.2011. u 10:42   |   opcije


cak ni ti nisi tako opaka..vidis kako je lijepo pricati s tobom...
prave stvari uvijek nadju svoj put!!!

Autor: cyberlady   |   09.08.2011. u 10:44   |   opcije


Ne, ne idu meni na živce ljudi koji sve znaju (jer takvi ne postoje), nego ljudi koji su uvjereni da sve znaju... Naprotiv, imponiraju mi ljudi koji vole učiti - onaj komentar nije bio kritika, nego moje otpuhivanje na sebe samu... Žao mi je što nemam energije, vremena i sposobnosti naučiti baš sve što bih trebala i voljela znati. A opet, tješim se time da obično prepoznam ljude koji znaju pa ih malo upogonim za sebe ;-))

Autor: vegavega8   |   09.08.2011. u 11:05   |   opcije


Ja uopće nisam opaka. Otkud ti ta ideja???

Autor: vegavega8   |   09.08.2011. u 11:12   |   opcije


ok..verbalno nenadmasna..
jel tako? mozak radi brze od ostalih
joj , kako vrijeme leti!
moram juriti dalje
pozzz!!

Autor: cyberlady   |   09.08.2011. u 11:43   |   opcije


Dodaj komentar