vrhunski izbor Vega;-))
Autor: biserna | 09.08.2011. u 23:15 | opcije
Nemam takve čarapice. Ali imam sličnu macu :-))
Autor: vegavega8 | 09.08.2011. u 23:16 | opcije
??????? moja ljubav ima društvo????
Autor: biserna | 09.08.2011. u 23:18 | opcije
mace su zakon!!!.))
vecer madam!!
Autor: cyberlady | 09.08.2011. u 23:19 | opcije
Ma neee, tvoja ljubav ima sličnu facu. Samo je puno čupavija :-)))
Autor: vegavega8 | 09.08.2011. u 23:19 | opcije
Oooo, sajberušo, darling! Baš sam mislila svratiti do tebe i pitati - di je?
Autor: vegavega8 | 09.08.2011. u 23:20 | opcije
Koja začuđena maca...te njuškice su mi neodoljive
Autor: juicy-mama | 09.08.2011. u 23:21 | opcije
na čarapama odozdo sigurno piše, milka
Autor: krelec | 09.08.2011. u 23:21 | opcije
Ma da, čudi se maca kak ove čaraparice ne mrdaju.
Autor: vegavega8 | 09.08.2011. u 23:22 | opcije
e vega draga, solo bila i ostala..volim tako .
Autor: cyberlady | 09.08.2011. u 23:22 | opcije
Hehe, krelec, valjda maca tjera nogu da se digne pa da provjeri kaj piše ;-))
Autor: vegavega8 | 09.08.2011. u 23:22 | opcije
a nene, moja ljubav je posebna , možda su slićne po tome jer so istog roda :-))))
Autor: biserna | 09.08.2011. u 23:23 | opcije
Ajd, dobro, sajberušo, uvijek nam ostaje krelec ;-))
Autor: vegavega8 | 09.08.2011. u 23:23 | opcije
Tvoja ljubav, bis, ima vrlo sličnu navadu ovoj: mrdni noge! Daj da ih lovim! Što me osobito razveseli kad na njima imam čarape za 100 kunića.
Autor: vegavega8 | 09.08.2011. u 23:24 | opcije
ma ne brini , sve pet
ne zanosim se virtualnim udvaracima..
moj macak evo mi u krilu ..tipka sa mnom
Autor: cyberlady | 09.08.2011. u 23:26 | opcije
A mene moja upravo došla izmlatiti po nogama :-)))
Autor: vegavega8 | 09.08.2011. u 23:31 | opcije
kad ih ovako gledam a i uživo , uopće se ne čudim i ne pitam zašto ih volim , mic vragoljasti useli se i nemožeš ga otjerati da i želiš , a ja ne želim:-)))
Autor: biserna | 09.08.2011. u 23:32 | opcije
A ima nekog crnog hofiranta, uličara... Da sam vidiš kak ga gleda s visoka (s prozora)! Ali, svako tolko hop na prozor - jel tu?
Autor: vegavega8 | 09.08.2011. u 23:33 | opcije
A meni moja mase s neba...otisla u raj sa svojim macicima
Autor: juicy-mama | 09.08.2011. u 23:33 | opcije
valjda vidi da koketiraš sa ovim crnim Vega ;-)
Autor: biserna | 09.08.2011. u 23:33 | opcije
jel sterilizirana Vega?
Autor: biserna | 09.08.2011. u 23:34 | opcije
Joj, neki dan sam gnjavila jednog Mai coon (valjda se tak piše) mačića od 3 mjeseca. Da mačića: mačorčića. Te mace su ogromne, ali toliko zaigrane i mazne da se nemreš od njih odlijepiti... Sva je sreća što je ovaj već bio obećan.
Autor: vegavega8 | 09.08.2011. u 23:34 | opcije
nisam baš ufuran, a kaj je to sa sajber djevom bilo, normalno ak se sme znat
Autor: krelec | 09.08.2011. u 23:35 | opcije
Je, sterilizirana je. Ali svejedno je hofirant kopka :-))
Autor: vegavega8 | 09.08.2011. u 23:35 | opcije
Ah, krelec... Svašta je bilo. Poeme se o tome pisale, ti vrapca, a ti još ne znaš! To ti je od pršutarenja, garant.
Autor: vegavega8 | 09.08.2011. u 23:36 | opcije
je je..i ja sam streilizirana..ha haa
Autor: cyberlady | 09.08.2011. u 23:36 | opcije
Kaj je cyberica sterilizirana?:))))
Autor: juicy-mama | 09.08.2011. u 23:37 | opcije
E pa sad, tak intimne nismo da bih to znala, juicy - valjda je kad tak veli.
Autor: vegavega8 | 09.08.2011. u 23:38 | opcije
Pitam, jer bi možda nagon bio jaći i bi hop kroz prozor:-((
Autor: biserna | 09.08.2011. u 23:38 | opcije
joj nemoj još početi priču, idem odvest zmiju da presvuče kožu, dajte još malo o macama
http://www.youtube.com/watch?v=WN-wZ6gdchc&feature=related
Autor: krelec | 09.08.2011. u 23:39 | opcije
krelec..nista ne vjeruj samo slucajnost..tesko za objasnit
Autor: cyberlady | 09.08.2011. u 23:40 | opcije
Bis, pa viš kak naša sajberuša ne skače. Samo pocupkuje ;-))
Autor: vegavega8 | 09.08.2011. u 23:41 | opcije
Nego, stvarno mislim da je krajnje vrijeme da netko nekoga javno zavede i javno ostavi i da onda bude skandal i da se svi razvrstavamo po pravdi i krivdi rasparenog para. Bogati, zbilja je postalo učmalo!
Autor: vegavega8 | 09.08.2011. u 23:42 | opcije
kak to mislis vega , pocupkujem?
lomim kosti...
Autor: cyberlady | 09.08.2011. u 23:44 | opcije
ja dobra..he he
Autor: cyberlady | 09.08.2011. u 23:44 | opcije
Pocukpuješ, onak, kao mlada pred oltarom; ili ja pred izlogom Delicija.
Autor: vegavega8 | 09.08.2011. u 23:45 | opcije
Ajd malo indiskrecije, daj malo da živnemo... Inače bumo stvarno ispale stare frajle s mačkama.
Autor: vegavega8 | 09.08.2011. u 23:46 | opcije
ma Lady samo zavodi sve redom, di stigne i koga stigne a da ni sama nezna.... pa onda hop pocup lijevo desno di je više mjesta:-))))
Autor: biserna | 09.08.2011. u 23:47 | opcije
ajmo priča, kako slijedi, cajber djeva imala izglednu vezu (romansu ili štogod bilo) s ...............
Autor: krelec | 09.08.2011. u 23:48 | opcije
Tko stavlja najveće slike na blog, krelec?
Autor: vegavega8 | 09.08.2011. u 23:49 | opcije
nekaj se šuškalo o ljubavnom lovcu, al ja sumnjam u to. čovjek cijeli dan kopa, slike traži (više baš i nema preveliki izbor crno bijelih, bogati treba to sve pronaći, a da bude onako atraktivno) i onda smola. nema se više vremena za niš drugo. tak da je po svoj prilici netko drugi u igri
Autor: krelec | 09.08.2011. u 23:51 | opcije
e sad nece moci...vega.))
nije fer covjeka razvlaciti..ionako nema istine u tome
Autor: cyberlady | 09.08.2011. u 23:53 | opcije
Ima nečeg u tome što veliš, krelec, ali meni sumnjivo što je čovjek nestao čim smo marta i ja spomenule mogućnost.
Autor: vegavega8 | 09.08.2011. u 23:53 | opcije
Sajberušo, mi se bavimo slutnjama i tračevima, a ti znaš činjenice.
Autor: vegavega8 | 09.08.2011. u 23:54 | opcije
A već nam par dana nema ni lanenke, bogati! Da nisu skupa...?
Autor: vegavega8 | 09.08.2011. u 23:55 | opcije
sajber djevo, mi tračamo, i nagađamo, a niš pouzdano neznamo, daj pobogu reci, ubi nas neizvjesnost
Autor: krelec | 09.08.2011. u 23:55 | opcije
Krelec dragi, sve se bojim da ćemo opet morati gledati u guglu. Ili bacati pršut.
Autor: vegavega8 | 09.08.2011. u 23:57 | opcije
dala sam vam kuglu guglu..sto bi vise?
sve ste mogle same shvatiti
u to vrijeme bas i nisam bila previse radoznala
hocete ispuniti obecanje?
Autor: cyberlady | 09.08.2011. u 23:58 | opcije
Sad bi ti nas zadovoljila guglicom. A jadni krelec razbio stol. I ostao mu miljeić iz aufštafirunga :-((
Autor: vegavega8 | 10.08.2011. u 0:00 | opcije
STIGAO JE!!!
Autor: vegavega8 | 10.08.2011. u 0:01 | opcije
bacat pršut više neću, sjebo sam stol, stalak za pršut, a uostalom pršut mi se skoro zdošel. moram opet somića priložit za dobrobit svoju i novoga pribaviti. jebiga nema pršuta, trke prošle o čemu mogu pričati.a ti sajberko djevo, priznaj više
Autor: krelec | 10.08.2011. u 0:02 | opcije
Sve se gore vidi: bili oni na kafi. Na nekom finom mjestu. Pa se raspričali, otvorili si duše. Volio on, voljela ona, nije sretno bilo. Pa sad frka. Što će dalje?
Autor: vegavega8 | 10.08.2011. u 0:04 | opcije
bilo mi je zadovoljstvo..sad vas napustam..:))
L.N.
Autor: cyberlady | 10.08.2011. u 0:05 | opcije
muljaju, u kompi stavljaju log, a kao odvojeno, providno
Autor: krelec | 10.08.2011. u 0:06 | opcije
nakaj bi tračal, a nemam pojma. nemrem se niš sjetit, a sebe da malo tračam, kao bio tamo, radio ono, išo spavat, malo bio vođe, malo onđe, sjedio na sećiji. glupo mi, ispa samohvala, bolje da drugog nekog hvalim
Autor: krelec | 10.08.2011. u 0:09 | opcije
Ja mislim da nam namjerno skreću pozornost jer skrivaju neki veći plan :-((
Autor: vegavega8 | 10.08.2011. u 0:11 | opcije
Je, i kod mene je tak uzbudljivo da to nemrem na blog, svi bi rekli da se preseravam. A fakat je tak.
Autor: vegavega8 | 10.08.2011. u 0:12 | opcije
more svašta bit
Autor: krelec | 10.08.2011. u 0:13 | opcije
mene svako uzbuđenje može koštati zdravlja u mojim godinama, pa im se niti ne izlažem. zato se i volim diviti tuđim uzbuđenjima i dogodovštinama
Autor: krelec | 10.08.2011. u 0:15 | opcije
A ipak bi mogao malo fulirati popizdičici pa da ja budem ljubomorna. Ha? Malo, malčice samo! Za opće dobro i napredak :-))
Autor: vegavega8 | 10.08.2011. u 0:16 | opcije
Joj, kak smo nepristojni, nismo sajberuši poželjeli laku noć. A ona nama jest. Fakat smo tračeri!
Autor: vegavega8 | 10.08.2011. u 0:17 | opcije
nek sam sad prije spavanja preživio ova uzbuđenja, slike ovih krasnih životinja, odmah mogu lakše zaspati. ah uzbudljivih li opisa malijeh mačaka.
Autor: krelec | 10.08.2011. u 0:20 | opcije
nisam baš neki, kak bim se u davna vremena reklo, hofirant, a pogotovo ne na baterije.
Autor: krelec | 10.08.2011. u 0:22 | opcije
A ja sam se malo odmorila od napetosti na pvt-u. Ti vrapca, kakvih sve divnih momaka ovdje ima: te bi masirali, lizali, skidali i navlačili hulahopke, brinu o mojoj prehrani, hormonima, moralnom rastu i razvoju i općenito smislu mojeg života. A jedan me pito jel bih se puknula. Pitam, kam, u glavu ili u nogu? NIje odgovorio :-((
Autor: vegavega8 | 10.08.2011. u 0:24 | opcije
a kao medij za prijenos podataka mogu poslužiti, ponekad. kad mi dođe izvadim baterije, i nema medija
Autor: krelec | 10.08.2011. u 0:25 | opcije
Još nije kasno da uvježbaš. A i baterije moš promijeniti.
Autor: vegavega8 | 10.08.2011. u 0:25 | opcije
Ah, podatke sve već imamo, nema novosti... Loše ljeto ove godine, hladno, nitko se nije baš uspalio :-((
Autor: vegavega8 | 10.08.2011. u 0:27 | opcije
mene na pvt niko ne jebe ni dva postotna poena, tu i tam zaluta neka curica sa nemoralnom ponudom, ja lijepo sve prevedem na korejski (jer tu sam doma, jelte) i fino istu porukicu uzvratim pošiljateljici. vjerojatno zacvrči od zadovoljstva, pa ne dobijaju se prokuke na korejskom svaki dan baš.
Autor: krelec | 10.08.2011. u 0:29 | opcije
Kaj, ni slika ne pomaže? Bit će da se sve javljaju onom tipu koji se uslikao s tigrom (prepariranim, čini mi se).
Autor: vegavega8 | 10.08.2011. u 0:31 | opcije
Ah, vrijeme je da ja počoham svoju macu i utonem u carstvo snova... Bit će bolje, a dobro je i ako ne bude gore. Noćka!
Autor: vegavega8 | 10.08.2011. u 0:33 | opcije
bok
Autor: krelec | 10.08.2011. u 0:35 | opcije
