MODEL I KREACIJA

09.08.2011. u 23:14   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

vrhunski izbor Vega;-))

Autor: biserna   |   09.08.2011. u 23:15   |   opcije


Nemam takve čarapice. Ali imam sličnu macu :-))

Autor: vegavega8   |   09.08.2011. u 23:16   |   opcije


??????? moja ljubav ima društvo????

Autor: biserna   |   09.08.2011. u 23:18   |   opcije


mace su zakon!!!.))
vecer madam!!

Autor: cyberlady   |   09.08.2011. u 23:19   |   opcije


Ma neee, tvoja ljubav ima sličnu facu. Samo je puno čupavija :-)))

Autor: vegavega8   |   09.08.2011. u 23:19   |   opcije


Oooo, sajberušo, darling! Baš sam mislila svratiti do tebe i pitati - di je?

Autor: vegavega8   |   09.08.2011. u 23:20   |   opcije


Koja začuđena maca...te njuškice su mi neodoljive

Autor: juicy-mama   |   09.08.2011. u 23:21   |   opcije


na čarapama odozdo sigurno piše, milka

Autor: krelec   |   09.08.2011. u 23:21   |   opcije


Ma da, čudi se maca kak ove čaraparice ne mrdaju.

Autor: vegavega8   |   09.08.2011. u 23:22   |   opcije


e vega draga, solo bila i ostala..volim tako .

Autor: cyberlady   |   09.08.2011. u 23:22   |   opcije


Hehe, krelec, valjda maca tjera nogu da se digne pa da provjeri kaj piše ;-))

Autor: vegavega8   |   09.08.2011. u 23:22   |   opcije


a nene, moja ljubav je posebna , možda su slićne po tome jer so istog roda :-))))

Autor: biserna   |   09.08.2011. u 23:23   |   opcije


Ajd, dobro, sajberušo, uvijek nam ostaje krelec ;-))

Autor: vegavega8   |   09.08.2011. u 23:23   |   opcije


Tvoja ljubav, bis, ima vrlo sličnu navadu ovoj: mrdni noge! Daj da ih lovim! Što me osobito razveseli kad na njima imam čarape za 100 kunića.

Autor: vegavega8   |   09.08.2011. u 23:24   |   opcije


ma ne brini , sve pet
ne zanosim se virtualnim udvaracima..
moj macak evo mi u krilu ..tipka sa mnom

Autor: cyberlady   |   09.08.2011. u 23:26   |   opcije


A mene moja upravo došla izmlatiti po nogama :-)))

Autor: vegavega8   |   09.08.2011. u 23:31   |   opcije


kad ih ovako gledam a i uživo , uopće se ne čudim i ne pitam zašto ih volim , mic vragoljasti useli se i nemožeš ga otjerati da i želiš , a ja ne želim:-)))

Autor: biserna   |   09.08.2011. u 23:32   |   opcije


A ima nekog crnog hofiranta, uličara... Da sam vidiš kak ga gleda s visoka (s prozora)! Ali, svako tolko hop na prozor - jel tu?

Autor: vegavega8   |   09.08.2011. u 23:33   |   opcije


A meni moja mase s neba...otisla u raj sa svojim macicima

Autor: juicy-mama   |   09.08.2011. u 23:33   |   opcije


valjda vidi da koketiraš sa ovim crnim Vega ;-)

Autor: biserna   |   09.08.2011. u 23:33   |   opcije


jel sterilizirana Vega?

Autor: biserna   |   09.08.2011. u 23:34   |   opcije


Joj, neki dan sam gnjavila jednog Mai coon (valjda se tak piše) mačića od 3 mjeseca. Da mačića: mačorčića. Te mace su ogromne, ali toliko zaigrane i mazne da se nemreš od njih odlijepiti... Sva je sreća što je ovaj već bio obećan.

Autor: vegavega8   |   09.08.2011. u 23:34   |   opcije


nisam baš ufuran, a kaj je to sa sajber djevom bilo, normalno ak se sme znat

Autor: krelec   |   09.08.2011. u 23:35   |   opcije


Je, sterilizirana je. Ali svejedno je hofirant kopka :-))

Autor: vegavega8   |   09.08.2011. u 23:35   |   opcije


Ah, krelec... Svašta je bilo. Poeme se o tome pisale, ti vrapca, a ti još ne znaš! To ti je od pršutarenja, garant.

Autor: vegavega8   |   09.08.2011. u 23:36   |   opcije


je je..i ja sam streilizirana..ha haa

Autor: cyberlady   |   09.08.2011. u 23:36   |   opcije


Kaj je cyberica sterilizirana?:))))

Autor: juicy-mama   |   09.08.2011. u 23:37   |   opcije


E pa sad, tak intimne nismo da bih to znala, juicy - valjda je kad tak veli.

Autor: vegavega8   |   09.08.2011. u 23:38   |   opcije


Pitam, jer bi možda nagon bio jaći i bi hop kroz prozor:-((

Autor: biserna   |   09.08.2011. u 23:38   |   opcije


joj nemoj još početi priču, idem odvest zmiju da presvuče kožu, dajte još malo o macama

http://www.youtube.com/watch?v=WN-wZ6gdchc&feature=related

Autor: krelec   |   09.08.2011. u 23:39   |   opcije


krelec..nista ne vjeruj samo slucajnost..tesko za objasnit

Autor: cyberlady   |   09.08.2011. u 23:40   |   opcije


Bis, pa viš kak naša sajberuša ne skače. Samo pocupkuje ;-))

Autor: vegavega8   |   09.08.2011. u 23:41   |   opcije


Nego, stvarno mislim da je krajnje vrijeme da netko nekoga javno zavede i javno ostavi i da onda bude skandal i da se svi razvrstavamo po pravdi i krivdi rasparenog para. Bogati, zbilja je postalo učmalo!

Autor: vegavega8   |   09.08.2011. u 23:42   |   opcije


kak to mislis vega , pocupkujem?
lomim kosti...

Autor: cyberlady   |   09.08.2011. u 23:44   |   opcije


ja dobra..he he

Autor: cyberlady   |   09.08.2011. u 23:44   |   opcije


Pocukpuješ, onak, kao mlada pred oltarom; ili ja pred izlogom Delicija.

Autor: vegavega8   |   09.08.2011. u 23:45   |   opcije


Ajd malo indiskrecije, daj malo da živnemo... Inače bumo stvarno ispale stare frajle s mačkama.

Autor: vegavega8   |   09.08.2011. u 23:46   |   opcije


ma Lady samo zavodi sve redom, di stigne i koga stigne a da ni sama nezna.... pa onda hop pocup lijevo desno di je više mjesta:-))))

Autor: biserna   |   09.08.2011. u 23:47   |   opcije


ajmo priča, kako slijedi, cajber djeva imala izglednu vezu (romansu ili štogod bilo) s ...............

Autor: krelec   |   09.08.2011. u 23:48   |   opcije


Tko stavlja najveće slike na blog, krelec?

Autor: vegavega8   |   09.08.2011. u 23:49   |   opcije


nekaj se šuškalo o ljubavnom lovcu, al ja sumnjam u to. čovjek cijeli dan kopa, slike traži (više baš i nema preveliki izbor crno bijelih, bogati treba to sve pronaći, a da bude onako atraktivno) i onda smola. nema se više vremena za niš drugo. tak da je po svoj prilici netko drugi u igri

Autor: krelec   |   09.08.2011. u 23:51   |   opcije


e sad nece moci...vega.))
nije fer covjeka razvlaciti..ionako nema istine u tome

Autor: cyberlady   |   09.08.2011. u 23:53   |   opcije


Ima nečeg u tome što veliš, krelec, ali meni sumnjivo što je čovjek nestao čim smo marta i ja spomenule mogućnost.

Autor: vegavega8   |   09.08.2011. u 23:53   |   opcije


Sajberušo, mi se bavimo slutnjama i tračevima, a ti znaš činjenice.

Autor: vegavega8   |   09.08.2011. u 23:54   |   opcije


A već nam par dana nema ni lanenke, bogati! Da nisu skupa...?

Autor: vegavega8   |   09.08.2011. u 23:55   |   opcije


sajber djevo, mi tračamo, i nagađamo, a niš pouzdano neznamo, daj pobogu reci, ubi nas neizvjesnost

Autor: krelec   |   09.08.2011. u 23:55   |   opcije


Krelec dragi, sve se bojim da ćemo opet morati gledati u guglu. Ili bacati pršut.

Autor: vegavega8   |   09.08.2011. u 23:57   |   opcije


dala sam vam kuglu guglu..sto bi vise?
sve ste mogle same shvatiti
u to vrijeme bas i nisam bila previse radoznala
hocete ispuniti obecanje?

Autor: cyberlady   |   09.08.2011. u 23:58   |   opcije


Sad bi ti nas zadovoljila guglicom. A jadni krelec razbio stol. I ostao mu miljeić iz aufštafirunga :-((

Autor: vegavega8   |   10.08.2011. u 0:00   |   opcije


STIGAO JE!!!

Autor: vegavega8   |   10.08.2011. u 0:01   |   opcije


bacat pršut više neću, sjebo sam stol, stalak za pršut, a uostalom pršut mi se skoro zdošel. moram opet somića priložit za dobrobit svoju i novoga pribaviti. jebiga nema pršuta, trke prošle o čemu mogu pričati.a ti sajberko djevo, priznaj više

Autor: krelec   |   10.08.2011. u 0:02   |   opcije


Sve se gore vidi: bili oni na kafi. Na nekom finom mjestu. Pa se raspričali, otvorili si duše. Volio on, voljela ona, nije sretno bilo. Pa sad frka. Što će dalje?

Autor: vegavega8   |   10.08.2011. u 0:04   |   opcije


bilo mi je zadovoljstvo..sad vas napustam..:))
L.N.

Autor: cyberlady   |   10.08.2011. u 0:05   |   opcije


muljaju, u kompi stavljaju log, a kao odvojeno, providno

Autor: krelec   |   10.08.2011. u 0:06   |   opcije


nakaj bi tračal, a nemam pojma. nemrem se niš sjetit, a sebe da malo tračam, kao bio tamo, radio ono, išo spavat, malo bio vođe, malo onđe, sjedio na sećiji. glupo mi, ispa samohvala, bolje da drugog nekog hvalim

Autor: krelec   |   10.08.2011. u 0:09   |   opcije


Ja mislim da nam namjerno skreću pozornost jer skrivaju neki veći plan :-((

Autor: vegavega8   |   10.08.2011. u 0:11   |   opcije


Je, i kod mene je tak uzbudljivo da to nemrem na blog, svi bi rekli da se preseravam. A fakat je tak.

Autor: vegavega8   |   10.08.2011. u 0:12   |   opcije


more svašta bit

Autor: krelec   |   10.08.2011. u 0:13   |   opcije


mene svako uzbuđenje može koštati zdravlja u mojim godinama, pa im se niti ne izlažem. zato se i volim diviti tuđim uzbuđenjima i dogodovštinama

Autor: krelec   |   10.08.2011. u 0:15   |   opcije


A ipak bi mogao malo fulirati popizdičici pa da ja budem ljubomorna. Ha? Malo, malčice samo! Za opće dobro i napredak :-))

Autor: vegavega8   |   10.08.2011. u 0:16   |   opcije


Joj, kak smo nepristojni, nismo sajberuši poželjeli laku noć. A ona nama jest. Fakat smo tračeri!

Autor: vegavega8   |   10.08.2011. u 0:17   |   opcije


nek sam sad prije spavanja preživio ova uzbuđenja, slike ovih krasnih životinja, odmah mogu lakše zaspati. ah uzbudljivih li opisa malijeh mačaka.

Autor: krelec   |   10.08.2011. u 0:20   |   opcije


nisam baš neki, kak bim se u davna vremena reklo, hofirant, a pogotovo ne na baterije.

Autor: krelec   |   10.08.2011. u 0:22   |   opcije


A ja sam se malo odmorila od napetosti na pvt-u. Ti vrapca, kakvih sve divnih momaka ovdje ima: te bi masirali, lizali, skidali i navlačili hulahopke, brinu o mojoj prehrani, hormonima, moralnom rastu i razvoju i općenito smislu mojeg života. A jedan me pito jel bih se puknula. Pitam, kam, u glavu ili u nogu? NIje odgovorio :-((

Autor: vegavega8   |   10.08.2011. u 0:24   |   opcije


a kao medij za prijenos podataka mogu poslužiti, ponekad. kad mi dođe izvadim baterije, i nema medija

Autor: krelec   |   10.08.2011. u 0:25   |   opcije


Još nije kasno da uvježbaš. A i baterije moš promijeniti.

Autor: vegavega8   |   10.08.2011. u 0:25   |   opcije


Ah, podatke sve već imamo, nema novosti... Loše ljeto ove godine, hladno, nitko se nije baš uspalio :-((

Autor: vegavega8   |   10.08.2011. u 0:27   |   opcije


mene na pvt niko ne jebe ni dva postotna poena, tu i tam zaluta neka curica sa nemoralnom ponudom, ja lijepo sve prevedem na korejski (jer tu sam doma, jelte) i fino istu porukicu uzvratim pošiljateljici. vjerojatno zacvrči od zadovoljstva, pa ne dobijaju se prokuke na korejskom svaki dan baš.

Autor: krelec   |   10.08.2011. u 0:29   |   opcije


Kaj, ni slika ne pomaže? Bit će da se sve javljaju onom tipu koji se uslikao s tigrom (prepariranim, čini mi se).

Autor: vegavega8   |   10.08.2011. u 0:31   |   opcije


Ah, vrijeme je da ja počoham svoju macu i utonem u carstvo snova... Bit će bolje, a dobro je i ako ne bude gore. Noćka!

Autor: vegavega8   |   10.08.2011. u 0:33   |   opcije


bok

Autor: krelec   |   10.08.2011. u 0:35   |   opcije


Dodaj komentar