Bome:)
Autor: marta-marta | 10.08.2011. u 23:46 | opcije
Vidim, fataličica predvodi.
Autor: vegavega8 | 10.08.2011. u 23:46 | opcije
Jesemti, tak je fatalna da o tome ne postoje živi svjedoci!
Autor: vegavega8 | 10.08.2011. u 23:47 | opcije
Kad je vide, oslijepe od divote.
Autor: vegavega8 | 10.08.2011. u 23:47 | opcije
Kad je čuju, zamuknu od milote.
Autor: vegavega8 | 10.08.2011. u 23:47 | opcije
A kad isfura Ferrari, gotovi su za vijeke vjekova.
Autor: vegavega8 | 10.08.2011. u 23:48 | opcije
zvezi?Malo je zelo.
Autor: marta-marta | 10.08.2011. u 23:48 | opcije
Nije ni čudo kaj je furt nadrkana.
Autor: vegavega8 | 10.08.2011. u 23:48 | opcije
Sirota :-((
Autor: vegavega8 | 10.08.2011. u 23:48 | opcije
A i Kljuni nam se raspištoljio.
Autor: vegavega8 | 10.08.2011. u 23:49 | opcije
U narodu se za tu pojavu kaže "pojede si jaja"
Autor: marta-marta | 10.08.2011. u 23:49 | opcije
(Copyright by sajberuša, kad sam stavila sliku čudnovatog kljunaša :-)) )
Autor: vegavega8 | 10.08.2011. u 23:50 | opcije
Oooo, perikuša se vratila! Neće ona prijateljstvu s muškim - jesemti, ta liježe s neprijateljem!
Autor: vegavega8 | 10.08.2011. u 23:52 | opcije
Hehe..
Autor: marta-marta | 10.08.2011. u 23:54 | opcije
Nemrem ih čitati večeras.Uvatija me neki spleen..
Autor: marta-marta | 10.08.2011. u 23:55 | opcije
Ak ne jebe, odjebe i kvit. Pa, ima gušta i u tome. Osim ak cviliš na blogu još 2-3 godine poslije.
Autor: vegavega8 | 10.08.2011. u 23:56 | opcije
Mene grlobolja. A vani je BRRRRRRRRRRRRRR!
Autor: vegavega8 | 10.08.2011. u 23:56 | opcije
O bivšim frajerima?A kajaznam..ja nikad nemam vremena za njih.
Autor: marta-marta | 10.08.2011. u 23:57 | opcije
volim tako..kaj mi morete he he
zvjezopica je zaradila jednu voznjicu..he he
bit ce da zna lingvistiku!!
Autor: cyberlady | 10.08.2011. u 23:57 | opcije
Zvezi se gonja.
Autor: marta-marta | 10.08.2011. u 23:58 | opcije
Ja sam, bogme, nekoliko boljih reciklirala. Šteta bacit ak se još da iskoristiti.
Autor: vegavega8 | 10.08.2011. u 23:59 | opcije
Jezikom se svašta da zaraditi, sajeberušo :-))
Autor: vegavega8 | 11.08.2011. u 0:02 | opcije
Meni prestanu mirisati i kvit.
Autor: marta-marta | 11.08.2011. u 0:06 | opcije
Naravno..očekujem da su tu ako ih zatrebam.I tu sam ako je frka.Neka žešća od "ajmo na kavu i fuk"
Autor: marta-marta | 11.08.2011. u 0:08 | opcije
Meni su udobni. Kao stara spavaćica. Naravno, mogu biti korisni i na druge načine - uvijek imam problema sa zapečenim vijcima i sličnim petljancijama.
Autor: vegavega8 | 11.08.2011. u 0:11 | opcije
Kajaznam, ja jednostavno nemrem odvoljeti nekog koga sam zbilja voljela - volim ga i dalje, ali drugačije, mekše - zbilja udobnije.
Autor: vegavega8 | 11.08.2011. u 0:12 | opcije
Meni ne.Pogledam i nemrem bilivit da sam..znašvećkaj.
Autor: marta-marta | 11.08.2011. u 0:13 | opcije
Hah.Različite smo.
Autor: marta-marta | 11.08.2011. u 0:14 | opcije
U stvari, takve ljubavi su mi bile s onima koji su mi prvo godinama bili frendovi. I onda odjednom KLIK - zaljubljena preko ušiju! I onda opet KLIK - gle, više nisam! Ali ga i dalje volim.
Autor: vegavega8 | 11.08.2011. u 0:14 | opcije
Novi frajer-nove oči.Biće sam prilagodljiva.
Autor: marta-marta | 11.08.2011. u 0:14 | opcije
S trofejcima je drugačije. Ali, mislim da takve nikad zapraf nisam voljela. Samo željela.
Autor: vegavega8 | 11.08.2011. u 0:15 | opcije
Nekako..mislim da to tvoje nije dobro.
Autor: marta-marta | 11.08.2011. u 0:15 | opcije
Ili ja furt imam posla s trofejcima:)
Autor: marta-marta | 11.08.2011. u 0:16 | opcije
Trofejce potpuno zaboravim. Ali do daske. Nikad ih se ne sjetim ako me netko/nešto izravno ne podsjeti. Pa pričala sam ti onu anegdotu s bivšim s kojim sam pričala uvjerena da je s nekog mojeg tečaja :-)))))))))))
Autor: vegavega8 | 11.08.2011. u 0:17 | opcije
Zakaj misliš da nije dobro?
Autor: vegavega8 | 11.08.2011. u 0:18 | opcije
Kajaznam...kao da voziš dalje s podignutom ručnom.
Autor: marta-marta | 11.08.2011. u 0:19 | opcije
Kad recikliram, ne vozim dalje. Pospremam ;-))
Autor: vegavega8 | 11.08.2011. u 0:21 | opcije
Šalu na stranu, ljudi koji su se po nečemu našli mogu ispasti iz faze kad si pašu u nekoj vrsti međusobnog odnosa, ali te ne znači da si više uopće ne pašu. Odnose treba i doraditi. A dobre ljude je uvijek šteta odbaciti. Malo ih je!
Autor: vegavega8 | 11.08.2011. u 0:22 | opcije
Veza dvoje dobrih prijatelja koji se usput dobro ševe je rijetkost.Ne bi trebala završiti.
Autor: marta-marta | 11.08.2011. u 0:22 | opcije
Kužim.Ali.
Autor: marta-marta | 11.08.2011. u 0:24 | opcije
Ma, i to ti prestane pasati... Prije ili kasnije netko poželi potpuniji odnos, i to s nekim drugim. Jer međusobno je to već ispucano.
Autor: vegavega8 | 11.08.2011. u 0:25 | opcije
Nekako..meni ne bi dopizdio najbolji frend.Mislim.jebemu..zašto bi?Pa mi se čini da bih ja njemu morala dopizditi.a tad bih bila ljuta.
Autor: marta-marta | 11.08.2011. u 0:26 | opcije
Veza dobrih prijatelja koji se dobro ševe ti je nešto poput braka, ali bez zajedničke infrastrukture, kredita i planova. Mrtva točka, dakle. Ili predah.
Autor: vegavega8 | 11.08.2011. u 0:28 | opcije
Za ljude u braku je poželjno da budu prijatelji. Jer imaju motivaciju i konkretne zajedničke akcije. Prijatelji ne. Prijatelji su potpornji životu koji se odvija uglavnom negdje drugdje i uglavnom s nekim drugim.
Autor: vegavega8 | 11.08.2011. u 0:29 | opcije
Btw, nikad nisam voljela ulaziti u pretjerano "potpune" odnose s muškarcima.Postanem bedasta.A oni me ionako uglavnom ne kuže za istać.
Autor: marta-marta | 11.08.2011. u 0:29 | opcije
Nda.
Autor: marta-marta | 11.08.2011. u 0:30 | opcije
Naravno, uvijek bih kužila da nedostaje neki važan dio.
Autor: marta-marta | 11.08.2011. u 0:33 | opcije
A kaj fali malo pobedastiti? I zakaj bi baš sve kužio? Mene više muči to što ja kad se zaljubim ne vjerujem sama sebi, ne vjerujem svojim procjenama: uvijek me nagriza crv sumnje da će s povlačenjem hormona doći i povlačenje moje naklonosti.
Autor: vegavega8 | 11.08.2011. u 0:33 | opcije
Jooooj, idem knjavati! Sutra će mi opet cijeli dan prekopavati ulicu, a dolaze kopati i po mojem stanu. Ima da pozvizdim! Noćka :-))
Autor: vegavega8 | 11.08.2011. u 0:36 | opcije
ja volim znati da postoji kraj svakog početka.Još ako se nazire..milina.Ne obvezuje.
Autor: marta-marta | 11.08.2011. u 0:37 | opcije
idem i ja.Cmok!
Autor: marta-marta | 11.08.2011. u 0:37 | opcije
Budemo pričale o tome... Fora je da ne obvezuje samo tebe. Ali sad nemrem umovati. Pusa!
Autor: vegavega8 | 11.08.2011. u 0:39 | opcije
