Bome:)

Autor: marta-marta   |   10.08.2011. u 23:46   |   opcije


Vidim, fataličica predvodi.

Autor: vegavega8   |   10.08.2011. u 23:46   |   opcije


Jesemti, tak je fatalna da o tome ne postoje živi svjedoci!

Autor: vegavega8   |   10.08.2011. u 23:47   |   opcije


Kad je vide, oslijepe od divote.

Autor: vegavega8   |   10.08.2011. u 23:47   |   opcije


Kad je čuju, zamuknu od milote.

Autor: vegavega8   |   10.08.2011. u 23:47   |   opcije


A kad isfura Ferrari, gotovi su za vijeke vjekova.

Autor: vegavega8   |   10.08.2011. u 23:48   |   opcije


zvezi?Malo je zelo.

Autor: marta-marta   |   10.08.2011. u 23:48   |   opcije


Nije ni čudo kaj je furt nadrkana.

Autor: vegavega8   |   10.08.2011. u 23:48   |   opcije


Sirota :-((

Autor: vegavega8   |   10.08.2011. u 23:48   |   opcije


A i Kljuni nam se raspištoljio.

Autor: vegavega8   |   10.08.2011. u 23:49   |   opcije


U narodu se za tu pojavu kaže "pojede si jaja"

Autor: marta-marta   |   10.08.2011. u 23:49   |   opcije


(Copyright by sajberuša, kad sam stavila sliku čudnovatog kljunaša :-)) )

Autor: vegavega8   |   10.08.2011. u 23:50   |   opcije


Oooo, perikuša se vratila! Neće ona prijateljstvu s muškim - jesemti, ta liježe s neprijateljem!

Autor: vegavega8   |   10.08.2011. u 23:52   |   opcije


Hehe..

Autor: marta-marta   |   10.08.2011. u 23:54   |   opcije


Nemrem ih čitati večeras.Uvatija me neki spleen..

Autor: marta-marta   |   10.08.2011. u 23:55   |   opcije


Ak ne jebe, odjebe i kvit. Pa, ima gušta i u tome. Osim ak cviliš na blogu još 2-3 godine poslije.

Autor: vegavega8   |   10.08.2011. u 23:56   |   opcije


Mene grlobolja. A vani je BRRRRRRRRRRRRRR!

Autor: vegavega8   |   10.08.2011. u 23:56   |   opcije


O bivšim frajerima?A kajaznam..ja nikad nemam vremena za njih.

Autor: marta-marta   |   10.08.2011. u 23:57   |   opcije


volim tako..kaj mi morete he he

zvjezopica je zaradila jednu voznjicu..he he
bit ce da zna lingvistiku!!

Autor: cyberlady   |   10.08.2011. u 23:57   |   opcije


Zvezi se gonja.

Autor: marta-marta   |   10.08.2011. u 23:58   |   opcije


Ja sam, bogme, nekoliko boljih reciklirala. Šteta bacit ak se još da iskoristiti.

Autor: vegavega8   |   10.08.2011. u 23:59   |   opcije


Jezikom se svašta da zaraditi, sajeberušo :-))

Autor: vegavega8   |   11.08.2011. u 0:02   |   opcije


Meni prestanu mirisati i kvit.

Autor: marta-marta   |   11.08.2011. u 0:06   |   opcije


Naravno..očekujem da su tu ako ih zatrebam.I tu sam ako je frka.Neka žešća od "ajmo na kavu i fuk"

Autor: marta-marta   |   11.08.2011. u 0:08   |   opcije


Meni su udobni. Kao stara spavaćica. Naravno, mogu biti korisni i na druge načine - uvijek imam problema sa zapečenim vijcima i sličnim petljancijama.

Autor: vegavega8   |   11.08.2011. u 0:11   |   opcije


Kajaznam, ja jednostavno nemrem odvoljeti nekog koga sam zbilja voljela - volim ga i dalje, ali drugačije, mekše - zbilja udobnije.

Autor: vegavega8   |   11.08.2011. u 0:12   |   opcije


Meni ne.Pogledam i nemrem bilivit da sam..znašvećkaj.

Autor: marta-marta   |   11.08.2011. u 0:13   |   opcije


Hah.Različite smo.

Autor: marta-marta   |   11.08.2011. u 0:14   |   opcije


U stvari, takve ljubavi su mi bile s onima koji su mi prvo godinama bili frendovi. I onda odjednom KLIK - zaljubljena preko ušiju! I onda opet KLIK - gle, više nisam! Ali ga i dalje volim.

Autor: vegavega8   |   11.08.2011. u 0:14   |   opcije


Novi frajer-nove oči.Biće sam prilagodljiva.

Autor: marta-marta   |   11.08.2011. u 0:14   |   opcije


S trofejcima je drugačije. Ali, mislim da takve nikad zapraf nisam voljela. Samo željela.

Autor: vegavega8   |   11.08.2011. u 0:15   |   opcije


Nekako..mislim da to tvoje nije dobro.

Autor: marta-marta   |   11.08.2011. u 0:15   |   opcije


Ili ja furt imam posla s trofejcima:)

Autor: marta-marta   |   11.08.2011. u 0:16   |   opcije


Trofejce potpuno zaboravim. Ali do daske. Nikad ih se ne sjetim ako me netko/nešto izravno ne podsjeti. Pa pričala sam ti onu anegdotu s bivšim s kojim sam pričala uvjerena da je s nekog mojeg tečaja :-)))))))))))

Autor: vegavega8   |   11.08.2011. u 0:17   |   opcije


Zakaj misliš da nije dobro?

Autor: vegavega8   |   11.08.2011. u 0:18   |   opcije


Kajaznam...kao da voziš dalje s podignutom ručnom.

Autor: marta-marta   |   11.08.2011. u 0:19   |   opcije


Kad recikliram, ne vozim dalje. Pospremam ;-))

Autor: vegavega8   |   11.08.2011. u 0:21   |   opcije


Šalu na stranu, ljudi koji su se po nečemu našli mogu ispasti iz faze kad si pašu u nekoj vrsti međusobnog odnosa, ali te ne znači da si više uopće ne pašu. Odnose treba i doraditi. A dobre ljude je uvijek šteta odbaciti. Malo ih je!

Autor: vegavega8   |   11.08.2011. u 0:22   |   opcije


Veza dvoje dobrih prijatelja koji se usput dobro ševe je rijetkost.Ne bi trebala završiti.

Autor: marta-marta   |   11.08.2011. u 0:22   |   opcije


Kužim.Ali.

Autor: marta-marta   |   11.08.2011. u 0:24   |   opcije


Ma, i to ti prestane pasati... Prije ili kasnije netko poželi potpuniji odnos, i to s nekim drugim. Jer međusobno je to već ispucano.

Autor: vegavega8   |   11.08.2011. u 0:25   |   opcije


Nekako..meni ne bi dopizdio najbolji frend.Mislim.jebemu..zašto bi?Pa mi se čini da bih ja njemu morala dopizditi.a tad bih bila ljuta.

Autor: marta-marta   |   11.08.2011. u 0:26   |   opcije


Veza dobrih prijatelja koji se dobro ševe ti je nešto poput braka, ali bez zajedničke infrastrukture, kredita i planova. Mrtva točka, dakle. Ili predah.

Autor: vegavega8   |   11.08.2011. u 0:28   |   opcije


Za ljude u braku je poželjno da budu prijatelji. Jer imaju motivaciju i konkretne zajedničke akcije. Prijatelji ne. Prijatelji su potpornji životu koji se odvija uglavnom negdje drugdje i uglavnom s nekim drugim.

Autor: vegavega8   |   11.08.2011. u 0:29   |   opcije


Btw, nikad nisam voljela ulaziti u pretjerano "potpune" odnose s muškarcima.Postanem bedasta.A oni me ionako uglavnom ne kuže za istać.

Autor: marta-marta   |   11.08.2011. u 0:29   |   opcije


Nda.

Autor: marta-marta   |   11.08.2011. u 0:30   |   opcije


Naravno, uvijek bih kužila da nedostaje neki važan dio.

Autor: marta-marta   |   11.08.2011. u 0:33   |   opcije


A kaj fali malo pobedastiti? I zakaj bi baš sve kužio? Mene više muči to što ja kad se zaljubim ne vjerujem sama sebi, ne vjerujem svojim procjenama: uvijek me nagriza crv sumnje da će s povlačenjem hormona doći i povlačenje moje naklonosti.

Autor: vegavega8   |   11.08.2011. u 0:33   |   opcije


Jooooj, idem knjavati! Sutra će mi opet cijeli dan prekopavati ulicu, a dolaze kopati i po mojem stanu. Ima da pozvizdim! Noćka :-))

Autor: vegavega8   |   11.08.2011. u 0:36   |   opcije


ja volim znati da postoji kraj svakog početka.Još ako se nazire..milina.Ne obvezuje.

Autor: marta-marta   |   11.08.2011. u 0:37   |   opcije


idem i ja.Cmok!

Autor: marta-marta   |   11.08.2011. u 0:37   |   opcije


Budemo pričale o tome... Fora je da ne obvezuje samo tebe. Ali sad nemrem umovati. Pusa!

Autor: vegavega8   |   11.08.2011. u 0:39   |   opcije


Dodaj komentar