Vega to je djelo zvijeri.
Autor: romantic1az | 11.08.2011. u 9:32 | opcije
A možda greška prirode. Nikad se nezna.
Autor: romantic1az | 11.08.2011. u 9:42 | opcije
Glavno da ne završi dobrim ljudima na ražnju. Sretno!
Autor: romantic1az | 11.08.2011. u 9:49 | opcije
Pojela maca!
Autor: juicy-mama | 11.08.2011. u 10:01 | opcije
Radoznalost je ubila mačku; a zeca koštala uha.
Autor: vegavega8 | 11.08.2011. u 10:06 | opcije
Obično na svaki šum zec daje petama vjetra. Zato se kaže, plašljiv ko zec.
Autor: romantic1az | 11.08.2011. u 10:11 | opcije
Ali ima izuzetaka. Nešto ga privuče. Možda misli da je zečica?
Autor: romantic1az | 11.08.2011. u 10:13 | opcije
Romantičaru, žao mi je, već sam ti bezbroj puta dala do znanja da s tobom ne mogu komunicirati. Nisi zločest, ali si, čovječe, dosadan :-((
Autor: vegavega8 | 11.08.2011. u 10:16 | opcije
Na, pogle ga sad gore: sad bih se ja još trebala pravdati ZAŠTO ga ignoriram?
Autor: vegavega8 | 11.08.2011. u 10:32 | opcije
Jel mi plaća internet? Ne.
Autor: vegavega8 | 11.08.2011. u 10:32 | opcije
Zdravstveno? Ne.
Autor: vegavega8 | 11.08.2011. u 10:32 | opcije
Mirovinsko? Ne.
Autor: vegavega8 | 11.08.2011. u 10:32 | opcije
Režije? Ne.
Autor: vegavega8 | 11.08.2011. u 10:32 | opcije
Jel mi u rodu? Ne.
Autor: vegavega8 | 11.08.2011. u 10:33 | opcije
Jel mi ikad pomogao? Ne.
Autor: vegavega8 | 11.08.2011. u 10:33 | opcije
Jesam li ikad izrazila i najmanje zanimanje za njegove komentare? Ne. Naprotiv, na pvt-u mi je mjesecima u ignorici.
Autor: vegavega8 | 11.08.2011. u 10:34 | opcije
I zašto sad taj smatra da je OK nakeljit se na moj blog i blebetati?
Autor: vegavega8 | 11.08.2011. u 10:34 | opcije
To je isto kao da sjedim u kafiću, a neki neznanac jednostavno sjedne i počne spiku. Koja me ne zanima. Hoću čitati novine. Ili pričati s frendicama.
Autor: vegavega8 | 11.08.2011. u 10:35 | opcije
Otkud sad to da bi itko ikome trebao pravdati svoje (ne)afinitete prema nekome?
Autor: vegavega8 | 11.08.2011. u 10:36 | opcije
Sviđa ti se ili ti se ne sviđa. Ne moraš imati kilometarsku argumentaciju. To i tak znaš u trenu.
Autor: vegavega8 | 11.08.2011. u 10:37 | opcije
A na internetu, hvala Billu Gatesu i svim ostalim digitalnim guruima, NE MORAŠ ustati od vlastitog stola da se riješiš dosadnjakovića. Jednostavno ga makneš.
Autor: vegavega8 | 11.08.2011. u 10:38 | opcije
