A GDJE JE DRUGO?

11.08.2011. u 9:19   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Vega to je djelo zvijeri.

Autor: romantic1az   |   11.08.2011. u 9:32   |   opcije


A možda greška prirode. Nikad se nezna.

Autor: romantic1az   |   11.08.2011. u 9:42   |   opcije


Glavno da ne završi dobrim ljudima na ražnju. Sretno!

Autor: romantic1az   |   11.08.2011. u 9:49   |   opcije


Pojela maca!

Autor: juicy-mama   |   11.08.2011. u 10:01   |   opcije


Radoznalost je ubila mačku; a zeca koštala uha.

Autor: vegavega8   |   11.08.2011. u 10:06   |   opcije


Obično na svaki šum zec daje petama vjetra. Zato se kaže, plašljiv ko zec.

Autor: romantic1az   |   11.08.2011. u 10:11   |   opcije


Ali ima izuzetaka. Nešto ga privuče. Možda misli da je zečica?

Autor: romantic1az   |   11.08.2011. u 10:13   |   opcije


Romantičaru, žao mi je, već sam ti bezbroj puta dala do znanja da s tobom ne mogu komunicirati. Nisi zločest, ali si, čovječe, dosadan :-((

Autor: vegavega8   |   11.08.2011. u 10:16   |   opcije


Na, pogle ga sad gore: sad bih se ja još trebala pravdati ZAŠTO ga ignoriram?

Autor: vegavega8   |   11.08.2011. u 10:32   |   opcije


Jel mi plaća internet? Ne.

Autor: vegavega8   |   11.08.2011. u 10:32   |   opcije


Zdravstveno? Ne.

Autor: vegavega8   |   11.08.2011. u 10:32   |   opcije


Mirovinsko? Ne.

Autor: vegavega8   |   11.08.2011. u 10:32   |   opcije


Režije? Ne.

Autor: vegavega8   |   11.08.2011. u 10:32   |   opcije


Jel mi u rodu? Ne.

Autor: vegavega8   |   11.08.2011. u 10:33   |   opcije


Jel mi ikad pomogao? Ne.

Autor: vegavega8   |   11.08.2011. u 10:33   |   opcije


Jesam li ikad izrazila i najmanje zanimanje za njegove komentare? Ne. Naprotiv, na pvt-u mi je mjesecima u ignorici.

Autor: vegavega8   |   11.08.2011. u 10:34   |   opcije


I zašto sad taj smatra da je OK nakeljit se na moj blog i blebetati?

Autor: vegavega8   |   11.08.2011. u 10:34   |   opcije


To je isto kao da sjedim u kafiću, a neki neznanac jednostavno sjedne i počne spiku. Koja me ne zanima. Hoću čitati novine. Ili pričati s frendicama.

Autor: vegavega8   |   11.08.2011. u 10:35   |   opcije


Otkud sad to da bi itko ikome trebao pravdati svoje (ne)afinitete prema nekome?

Autor: vegavega8   |   11.08.2011. u 10:36   |   opcije


Sviđa ti se ili ti se ne sviđa. Ne moraš imati kilometarsku argumentaciju. To i tak znaš u trenu.

Autor: vegavega8   |   11.08.2011. u 10:37   |   opcije


A na internetu, hvala Billu Gatesu i svim ostalim digitalnim guruima, NE MORAŠ ustati od vlastitog stola da se riješiš dosadnjakovića. Jednostavno ga makneš.

Autor: vegavega8   |   11.08.2011. u 10:38   |   opcije


Dodaj komentar