JA SAM GUZIO DAJKA................
Autor: kjele | 11.08.2011. u 23:27 | opcije
Hahahaha!
Autor: marta-marta | 11.08.2011. u 23:27 | opcije
dobra montaža..skoro ko ona popodnevna..:)))
Autor: ANERAK | 11.08.2011. u 23:27 | opcije
Jel psetu začepljen nos, ili je ljisica ljukava?
Autor: vegavega8 | 11.08.2011. u 23:28 | opcije
Ane, s mojeg se bloga dobija izgon iz dva razloga: bezobrazluk i/ili glupost. Ti si jedan već ispunila.
Autor: vegavega8 | 11.08.2011. u 23:29 | opcije
kaj pitaš kad znaš..hm..retorike radi..
Autor: ANERAK | 11.08.2011. u 23:30 | opcije
oke..gudnajt..:P
Autor: ANERAK | 11.08.2011. u 23:30 | opcije
HAHAHA...PAS MU MATEJ OVA BAŠ OČE I DJUGI JAZJOG ISPUNITI................
Autor: kjele | 11.08.2011. u 23:31 | opcije
Pa, uspjelo joj je - taman dok sam se prebacivala na drugi profil. :-))
Autor: vegavega8 | 11.08.2011. u 23:32 | opcije
TAK SAM SI I MISJIJ......HAHAHA
Autor: kjele | 11.08.2011. u 23:33 | opcije
najbrži prst:)
Autor: marta-marta | 11.08.2011. u 23:33 | opcije
Sad još da vidim hoće li i ova napisati protestni blog. Ili pvt. Ili sve skup.
Autor: vegavega8 | 11.08.2011. u 23:34 | opcije
ODJEBAUS I KOD NJE......PAS MU MATEJ ZA KOJI MJESEC NEBUMO SMEJI NI NA KAVU................
Autor: kjele | 11.08.2011. u 23:35 | opcije
hahahahahahahaaa!
Autor: marta-marta | 11.08.2011. u 23:36 | opcije
Kakva kava, kjele, jesi nojmajan??? Pjavi Iskjičaji ima da vise na bjogu i japjdaju od jutja do mjaka. Susjeti uživo najstjože zabjanjeni, isto kao i pjovod, smijeh, seks i jubav!
Autor: vegavega8 | 11.08.2011. u 23:37 | opcije
ODOH JA KNJAVAT KOKE MOJE.....A VI BUDITE PJAVE ISKJIČAJKE.......VEĆ JEDVA GJEDAM......JAKU NOĆ.
Autor: kjele | 11.08.2011. u 23:38 | opcije
Nego, danas me u "Aferi dosje" najviše uvrijedilo što su povjerovali da bih si ja napravila samo 18 profila. Mislim, to je zbilja drskost!
Autor: vegavega8 | 11.08.2011. u 23:39 | opcije
Kad si tražila da ti očiste onih 200:)
Autor: marta-marta | 11.08.2011. u 23:39 | opcije
Jaka ti noć, kjele! Lijepo spavaj i ne bjini za kakice!
Autor: vegavega8 | 11.08.2011. u 23:39 | opcije
Ma to mi već postalo malo nepregledno, marta: više se nisam sjećala s kim se volim, s kim ne, s kim sam se ševila, a s kim bih htjela... Plus sva moguća narječja i lokalizmi... A i stislo me na poslu.
Autor: vegavega8 | 11.08.2011. u 23:41 | opcije
Jbg sad.Manje od dvadeset.
Autor: marta-marta | 11.08.2011. u 23:42 | opcije
Ne trebam ni 20, bitno je da su operativci. Ali ovi su fakat loše izabrani.
Autor: vegavega8 | 11.08.2011. u 23:43 | opcije
Totalna koma.
Autor: marta-marta | 11.08.2011. u 23:48 | opcije
Ono, roman mi faćka ženske, romantic ih omamljuje baljezganjem, berezin_matok klepne stihoklepački, maxim razbije na fraktale, Dalektron iz daleka provjeri jel još dišu, kljuni ih spoji sa svemirom, a drme fotografira.
Autor: vegavega8 | 11.08.2011. u 23:56 | opcije
Onda stupaš na scenu ti, za muške: lijepo ih pozdraviš, onak, umilno "Bokić, kajima?" Onda ih mai pozove na kavu. Oni već trepere, golemi u gaćama. Ali, onda stupa pognioci i pošteno ih išćuška zbog nerazumnih očekivanja. Na to dođe zlatopička i glumi "dobrog policajca", a Milostiva im vida rane. Ja im utrljam sol, rozmarinababa im izmjeri pišu, sve se smijemo, a NATAy održi misu.
Autor: vegavega8 | 12.08.2011. u 0:00 | opcije
Sad vidim da sam kjeleta zaboravila u muškoj postavi. On im zabavlja mame.
Autor: vegavega8 | 12.08.2011. u 0:00 | opcije
