TKO TU KOGA...?

11.08.2011. u 23:25   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

JA SAM GUZIO DAJKA................

Autor: kjele   |   11.08.2011. u 23:27   |   opcije


Hahahaha!

Autor: marta-marta   |   11.08.2011. u 23:27   |   opcije


dobra montaža..skoro ko ona popodnevna..:)))

Autor: ANERAK   |   11.08.2011. u 23:27   |   opcije


Jel psetu začepljen nos, ili je ljisica ljukava?

Autor: vegavega8   |   11.08.2011. u 23:28   |   opcije


Ane, s mojeg se bloga dobija izgon iz dva razloga: bezobrazluk i/ili glupost. Ti si jedan već ispunila.

Autor: vegavega8   |   11.08.2011. u 23:29   |   opcije


kaj pitaš kad znaš..hm..retorike radi..

Autor: ANERAK   |   11.08.2011. u 23:30   |   opcije


oke..gudnajt..:P

Autor: ANERAK   |   11.08.2011. u 23:30   |   opcije


HAHAHA...PAS MU MATEJ OVA BAŠ OČE I DJUGI JAZJOG ISPUNITI................

Autor: kjele   |   11.08.2011. u 23:31   |   opcije


Pa, uspjelo joj je - taman dok sam se prebacivala na drugi profil. :-))

Autor: vegavega8   |   11.08.2011. u 23:32   |   opcije


TAK SAM SI I MISJIJ......HAHAHA

Autor: kjele   |   11.08.2011. u 23:33   |   opcije


najbrži prst:)

Autor: marta-marta   |   11.08.2011. u 23:33   |   opcije


Sad još da vidim hoće li i ova napisati protestni blog. Ili pvt. Ili sve skup.

Autor: vegavega8   |   11.08.2011. u 23:34   |   opcije


ODJEBAUS I KOD NJE......PAS MU MATEJ ZA KOJI MJESEC NEBUMO SMEJI NI NA KAVU................

Autor: kjele   |   11.08.2011. u 23:35   |   opcije


hahahahahahahaaa!

Autor: marta-marta   |   11.08.2011. u 23:36   |   opcije


Kakva kava, kjele, jesi nojmajan??? Pjavi Iskjičaji ima da vise na bjogu i japjdaju od jutja do mjaka. Susjeti uživo najstjože zabjanjeni, isto kao i pjovod, smijeh, seks i jubav!

Autor: vegavega8   |   11.08.2011. u 23:37   |   opcije


ODOH JA KNJAVAT KOKE MOJE.....A VI BUDITE PJAVE ISKJIČAJKE.......VEĆ JEDVA GJEDAM......JAKU NOĆ.

Autor: kjele   |   11.08.2011. u 23:38   |   opcije


Nego, danas me u "Aferi dosje" najviše uvrijedilo što su povjerovali da bih si ja napravila samo 18 profila. Mislim, to je zbilja drskost!

Autor: vegavega8   |   11.08.2011. u 23:39   |   opcije


Kad si tražila da ti očiste onih 200:)

Autor: marta-marta   |   11.08.2011. u 23:39   |   opcije


Jaka ti noć, kjele! Lijepo spavaj i ne bjini za kakice!

Autor: vegavega8   |   11.08.2011. u 23:39   |   opcije


Ma to mi već postalo malo nepregledno, marta: više se nisam sjećala s kim se volim, s kim ne, s kim sam se ševila, a s kim bih htjela... Plus sva moguća narječja i lokalizmi... A i stislo me na poslu.

Autor: vegavega8   |   11.08.2011. u 23:41   |   opcije


Jbg sad.Manje od dvadeset.

Autor: marta-marta   |   11.08.2011. u 23:42   |   opcije


Ne trebam ni 20, bitno je da su operativci. Ali ovi su fakat loše izabrani.

Autor: vegavega8   |   11.08.2011. u 23:43   |   opcije


Totalna koma.

Autor: marta-marta   |   11.08.2011. u 23:48   |   opcije


Ono, roman mi faćka ženske, romantic ih omamljuje baljezganjem, berezin_matok klepne stihoklepački, maxim razbije na fraktale, Dalektron iz daleka provjeri jel još dišu, kljuni ih spoji sa svemirom, a drme fotografira.

Autor: vegavega8   |   11.08.2011. u 23:56   |   opcije


Onda stupaš na scenu ti, za muške: lijepo ih pozdraviš, onak, umilno "Bokić, kajima?" Onda ih mai pozove na kavu. Oni već trepere, golemi u gaćama. Ali, onda stupa pognioci i pošteno ih išćuška zbog nerazumnih očekivanja. Na to dođe zlatopička i glumi "dobrog policajca", a Milostiva im vida rane. Ja im utrljam sol, rozmarinababa im izmjeri pišu, sve se smijemo, a NATAy održi misu.

Autor: vegavega8   |   12.08.2011. u 0:00   |   opcije


Sad vidim da sam kjeleta zaboravila u muškoj postavi. On im zabavlja mame.

Autor: vegavega8   |   12.08.2011. u 0:00   |   opcije


Dodaj komentar