Tko ne bira, slabo profitira, kažu (vald ne lažu).
Autor: akceleracija | 12.08.2011. u 9:05 | opcije
Kad si mali usred velikih događaja, a uspiješ narasti... e, to je bogme vel'ka stvar!
Autor: vegavega8 | 12.08.2011. u 9:09 | opcije
Jebeš Velike Događaje!
Autor: MedoDebeli | 12.08.2011. u 9:15 | opcije
Svaka čast ak možeš, Medo. (Viš, nisam te zamišljala k'o takvog junačinu...)
Autor: vegavega8 | 12.08.2011. u 9:24 | opcije
Može bez sarkazma? Znaš i sama da su blaženi svi oni koji su bili pošteđeni velikih događaja. Nije to nikakvo herojstvo!
Autor: MedoDebeli | 12.08.2011. u 9:31 | opcije
Nisam primijetila da je ITKO bio pošteđen.
Autor: vegavega8 | 12.08.2011. u 9:37 | opcije
Ajd da se i ja javim, jer te ratne profitere nikako da zaboravim!
Autor: ilegalnick | 12.08.2011. u 10:03 | opcije
A kak ćeš ih zaboraviti kad su danas vel'ke zverke :-((
Autor: vegavega8 | 12.08.2011. u 10:06 | opcije
Ah da, zvjeri su samo zvjeri, uvijek sklone prisvajanju i nevjeri...
Autor: ilegalnick | 12.08.2011. u 10:15 | opcije
