RATNI PROFITER

12.08.2011. u 8:56   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Tko ne bira, slabo profitira, kažu (vald ne lažu).

Autor: akceleracija   |   12.08.2011. u 9:05   |   opcije


Kad si mali usred velikih događaja, a uspiješ narasti... e, to je bogme vel'ka stvar!

Autor: vegavega8   |   12.08.2011. u 9:09   |   opcije


Jebeš Velike Događaje!

Autor: MedoDebeli   |   12.08.2011. u 9:15   |   opcije


Svaka čast ak možeš, Medo. (Viš, nisam te zamišljala k'o takvog junačinu...)

Autor: vegavega8   |   12.08.2011. u 9:24   |   opcije


Može bez sarkazma? Znaš i sama da su blaženi svi oni koji su bili pošteđeni velikih događaja. Nije to nikakvo herojstvo!

Autor: MedoDebeli   |   12.08.2011. u 9:31   |   opcije


Nisam primijetila da je ITKO bio pošteđen.

Autor: vegavega8   |   12.08.2011. u 9:37   |   opcije


Ajd da se i ja javim, jer te ratne profitere nikako da zaboravim!

Autor: ilegalnick   |   12.08.2011. u 10:03   |   opcije


A kak ćeš ih zaboraviti kad su danas vel'ke zverke :-((

Autor: vegavega8   |   12.08.2011. u 10:06   |   opcije


Ah da, zvjeri su samo zvjeri, uvijek sklone prisvajanju i nevjeri...

Autor: ilegalnick   |   12.08.2011. u 10:15   |   opcije


Dodaj komentar