LJEPOTICA



Žene iz plemena Mursi u južnoj Etiopiji u donju usnicu ugrađuju tanjurić. Skidaju ga, naravno, kad jedu i piju, ali NIKAD ako je u blizini neki muškarac.

Za razliku od silikoničarki i botoksičarki, koje svoje ukrase nikad ne skidaju.

12.08.2011. u 21:32   |   Editirano: 12.08.2011. u 21:33   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

A bože ljepote idem povračati:::))))

Autor: bobosz   |   12.08.2011. u 21:37   |   opcije


afrički narodi zaslužuju veliki respekt ...duhovnost im je nedostižna...

Autor: dr_Sunshine   |   12.08.2011. u 21:40   |   opcije


I eto ti eurocentričnog primitivizma!

Autor: vegavega8   |   12.08.2011. u 21:43   |   opcije


treba tu modu profurat kod nas
da babe manje blebeću;)
hihihi

Autor: zg-lav   |   12.08.2011. u 21:44   |   opcije


U brazilskom plemenu Kayapo i muškarci nose takve tanjuriće u usnici.

Autor: vegavega8   |   12.08.2011. u 21:52   |   opcije


Žene iz plemena Mursi ugrađuju tanjurić u dobi od 15-16 godina. Tanjurić se smatra simbolom ulaska u društvo odraslih, a i simbolom ljepote. Kao, npr., u suvremenom zapadnjačkom društvu zadnjih godina - tetovaža ili piercing.

Autor: vegavega8   |   12.08.2011. u 21:57   |   opcije


i mi smo njima smiješni...vjerojatno im izgledamo djetinjasto

Autor: dr_Sunshine   |   12.08.2011. u 22:08   |   opcije


Još da vide mene crkli bi od smjeha::))

Autor: bobosz   |   12.08.2011. u 22:10   |   opcije


Tko zna kak im izgledamo? Možda im se gadimo, ovak bijeli i bez očitog junaštva na koži; a možda smo im i lijepi, tak netaknuti.

Autor: vegavega8   |   12.08.2011. u 22:10   |   opcije


kaže da su duhovno jako visoko....Masai dječaci love lavove za rep prije nego ga ubiju

Autor: dr_Sunshine   |   12.08.2011. u 22:14   |   opcije


Ne znam puno o ovom plemenu, samo nekoliko redaka iz National Geographica i Wikipedije. Ima ih cca 4000, većina govori više jezika (nama nerazumljivih, afričkih), ali 97% ih je nepismeno. Vjera im je animistička, a 15% su kršćani.

Autor: vegavega8   |   12.08.2011. u 22:19   |   opcije


dal bi miljardu eura da vidim 5 baba na špici kak se razgovaraju

Autor: zg-lav   |   12.08.2011. u 22:35   |   opcije


Čuj, ak si fakat tak potentan, ja ti to zorganiziram uz 25% provizije ;-))

Autor: vegavega8   |   12.08.2011. u 22:36   |   opcije


za ljepotu i poštenje nema utvrđenih kriterija

Autor: krelec   |   12.08.2011. u 22:41   |   opcije


dal bi miljardu da ju imam
za utjehu evo ti prigodni link za blog
http://www.youtube.com/watch?v=jYkEnS4HxO4

Autor: zg-lav   |   12.08.2011. u 22:43   |   opcije


Hej, pa video ti je IZVRSTAN! :-))))))))))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   12.08.2011. u 23:05   |   opcije


Haha, a bormeš je i prvi DO-BAAAAAR!

Autor: vegavega8   |   12.08.2011. u 23:09   |   opcije


Lijepa fotka.

Autor: GeorgeClooney_pravi   |   13.08.2011. u 1:18   |   opcije


Dodaj komentar