Koja joj je sad to perika?:)
Autor: marta-marta | 13.08.2011. u 23:29 | opcije
Najnovija. Počastila se od nasljedstva :-))
Autor: vegavega8 | 13.08.2011. u 23:31 | opcije
Bome joj je dobro ostalo.Izgleda ko prava kosa.
Autor: marta-marta | 13.08.2011. u 23:33 | opcije
Je, za blog sve treba biti približno autentično.
Autor: vegavega8 | 13.08.2011. u 23:35 | opcije
Onako..odokativno.
Autor: marta-marta | 13.08.2011. u 23:38 | opcije
Pa kaj, seljoberi i tak ne vide razliku.
Autor: vegavega8 | 13.08.2011. u 23:39 | opcije
Možda ne vide.Ali očito osjete.
Autor: marta-marta | 13.08.2011. u 23:41 | opcije
pokorno javljam, a o čemu se tu radi, ništa ne kužim?
Autor: staranaivan | 13.08.2011. u 23:42 | opcije
Stari moj, niš bez čega ne bi mogao živjeti, ne brini.
Autor: vegavega8 | 13.08.2011. u 23:43 | opcije
