Koja joj je sad to perika?:)

Autor: marta-marta   |   13.08.2011. u 23:29   |   opcije


Najnovija. Počastila se od nasljedstva :-))

Autor: vegavega8   |   13.08.2011. u 23:31   |   opcije


Bome joj je dobro ostalo.Izgleda ko prava kosa.

Autor: marta-marta   |   13.08.2011. u 23:33   |   opcije


Je, za blog sve treba biti približno autentično.

Autor: vegavega8   |   13.08.2011. u 23:35   |   opcije


Onako..odokativno.

Autor: marta-marta   |   13.08.2011. u 23:38   |   opcije


Pa kaj, seljoberi i tak ne vide razliku.

Autor: vegavega8   |   13.08.2011. u 23:39   |   opcije


Možda ne vide.Ali očito osjete.

Autor: marta-marta   |   13.08.2011. u 23:41   |   opcije


pokorno javljam, a o čemu se tu radi, ništa ne kužim?

Autor: staranaivan   |   13.08.2011. u 23:42   |   opcije


Stari moj, niš bez čega ne bi mogao živjeti, ne brini.

Autor: vegavega8   |   13.08.2011. u 23:43   |   opcije


Dodaj komentar