STIGLA NOVA MAČKA

14.08.2011. u 23:10   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Voli tri odjednom.

Autor: vegavega8   |   14.08.2011. u 23:15   |   opcije


hahahahah!

Autor: marta-marta   |   14.08.2011. u 23:21   |   opcije


I tako ostadosmo bez macana... Još jedino zmajček nekaj pokušava promijaukati, ali on je premali :-((

Autor: vegavega8   |   14.08.2011. u 23:23   |   opcije


Znaš da me strah?Dvije-tri takve sa po pet-šest nickova...zamisli kupleraja.

Autor: marta-marta   |   14.08.2011. u 23:25   |   opcije


Valjalo bi ovih par muškića s kojima se može tu i tamo popričati poslat u kakav internat.

Autor: marta-marta   |   14.08.2011. u 23:26   |   opcije


Reći ćemo im da su šugave.

Autor: vegavega8   |   14.08.2011. u 23:28   |   opcije


Da nemaju povjerenja u njihove organe zadovoljstva pa zato traže dopunske.

Autor: vegavega8   |   14.08.2011. u 23:28   |   opcije


Da ih omačkavaju na blogu.

Autor: vegavega8   |   14.08.2011. u 23:29   |   opcije


hmm...neće upalit.

Autor: marta-marta   |   14.08.2011. u 23:34   |   opcije


A morat ćemo onda nahuškati svoje neprije na njih. Drukče neće ić!

Autor: vegavega8   |   14.08.2011. u 23:38   |   opcije


Tako može.Odlična ideja.

Autor: marta-marta   |   14.08.2011. u 23:39   |   opcije


Poslat ćemo i svoje stare mačore neka mrnjauču novoj. Tako će neprije najprije primijetiti da je intervencija nužna.

Autor: vegavega8   |   14.08.2011. u 23:45   |   opcije


Heheh..

Autor: marta-marta   |   14.08.2011. u 23:49   |   opcije


Znaš kaj?Idem ja u krpe.Zorom će ona puknuti novi zapis pa moram biti spremna.

Autor: marta-marta   |   14.08.2011. u 23:51   |   opcije


Tko zna koliko će ih sutra moći primiti...jadnetismo.

Autor: marta-marta   |   14.08.2011. u 23:52   |   opcije


Dobro, draga. Znači, ja mogu mirno spavati, ti stražariš ;-)) Noćka!

Autor: vegavega8   |   14.08.2011. u 23:52   |   opcije


Cmok!

Autor: marta-marta   |   14.08.2011. u 23:52   |   opcije


Dodaj komentar