Voli tri odjednom.
Autor: vegavega8 | 14.08.2011. u 23:15 | opcije
hahahahah!
Autor: marta-marta | 14.08.2011. u 23:21 | opcije
I tako ostadosmo bez macana... Još jedino zmajček nekaj pokušava promijaukati, ali on je premali :-((
Autor: vegavega8 | 14.08.2011. u 23:23 | opcije
Znaš da me strah?Dvije-tri takve sa po pet-šest nickova...zamisli kupleraja.
Autor: marta-marta | 14.08.2011. u 23:25 | opcije
Valjalo bi ovih par muškića s kojima se može tu i tamo popričati poslat u kakav internat.
Autor: marta-marta | 14.08.2011. u 23:26 | opcije
Reći ćemo im da su šugave.
Autor: vegavega8 | 14.08.2011. u 23:28 | opcije
Da nemaju povjerenja u njihove organe zadovoljstva pa zato traže dopunske.
Autor: vegavega8 | 14.08.2011. u 23:28 | opcije
Da ih omačkavaju na blogu.
Autor: vegavega8 | 14.08.2011. u 23:29 | opcije
hmm...neće upalit.
Autor: marta-marta | 14.08.2011. u 23:34 | opcije
A morat ćemo onda nahuškati svoje neprije na njih. Drukče neće ić!
Autor: vegavega8 | 14.08.2011. u 23:38 | opcije
Tako može.Odlična ideja.
Autor: marta-marta | 14.08.2011. u 23:39 | opcije
Poslat ćemo i svoje stare mačore neka mrnjauču novoj. Tako će neprije najprije primijetiti da je intervencija nužna.
Autor: vegavega8 | 14.08.2011. u 23:45 | opcije
Heheh..
Autor: marta-marta | 14.08.2011. u 23:49 | opcije
Znaš kaj?Idem ja u krpe.Zorom će ona puknuti novi zapis pa moram biti spremna.
Autor: marta-marta | 14.08.2011. u 23:51 | opcije
Tko zna koliko će ih sutra moći primiti...jadnetismo.
Autor: marta-marta | 14.08.2011. u 23:52 | opcije
Dobro, draga. Znači, ja mogu mirno spavati, ti stražariš ;-)) Noćka!
Autor: vegavega8 | 14.08.2011. u 23:52 | opcije
Cmok!
Autor: marta-marta | 14.08.2011. u 23:52 | opcije
