:)
Autor: marta-marta | 15.08.2011. u 9:48 | opcije
Si išla ti u crkvu?Pričest, krizma?
Autor: marta-marta | 15.08.2011. u 9:51 | opcije
Jock. Čitam Jutarnji, točnije, ovo:
Nedjeljni na swingerskoj plaži na kojoj se gradi crkva: Ljudi se šeću goli, igraju spolovilima i seksaju u svim pozama
Autor: vegavega8 | 15.08.2011. u 9:54 | opcije
Vidjela sam to.Ono gdje se ekipa ševi a ostali gledaju?
Autor: marta-marta | 15.08.2011. u 9:55 | opcije
Vidjela si? Uživo? ;-))
Autor: vegavega8 | 15.08.2011. u 9:56 | opcije
Zanimljivo je da se crkva iz naslova kasnije uopće ne spominje u tekstu. Bar ne online.
Autor: vegavega8 | 15.08.2011. u 9:56 | opcije
Nek se svingaju negdje gdje za to plate.Nema džabe kurbarluka.
Autor: marta-marta | 15.08.2011. u 9:57 | opcije
Nee.U novinama.Kod svingera mi smeta što su svi vremešni.Nije baš neka raskoš za gledati.Jbg, valjda se tek kasnije ljudi oslobode.
Autor: marta-marta | 15.08.2011. u 9:58 | opcije
Misliš da je to oslobađanje?
Autor: vegavega8 | 15.08.2011. u 9:59 | opcije
A nije baš neka fora crkvu graditi na plaži.
Autor: marta-marta | 15.08.2011. u 10:00 | opcije
Mislim da je.Vjerujem da svingaju oni koji o tome dugo maštaju i ekipa kojoj dopizdi dugogodišnji monogamni seks pa je to nekakav kompromis.
Autor: marta-marta | 15.08.2011. u 10:01 | opcije
A valjda je grade da im bude usput, kad zgriješe, odmah po oprost. Nešto kao samoposlužni restoran na plaži.
Autor: vegavega8 | 15.08.2011. u 10:02 | opcije
Svinganje je osmišljeno kao brija u paru.Mladi orgijaju.
Autor: marta-marta | 15.08.2011. u 10:02 | opcije
U oslobađanju ne vidim mjesta za kompromise.
Autor: vegavega8 | 15.08.2011. u 10:02 | opcije
Prije mislim da je mještanima dopizdio kurbarluk;)
Autor: marta-marta | 15.08.2011. u 10:03 | opcije
Netko u toj priči sigurno popuši spiku kompromisa:)
Autor: marta-marta | 15.08.2011. u 10:04 | opcije
Pa ovo je u Istri, Istrijani nisu kao Dalmoši, koji bi turizam, ali ne bi turiste.
Autor: vegavega8 | 15.08.2011. u 10:05 | opcije
Znaš kaj ću ti reći, meni ti je to svinganje čista otuđenost: ako se dovoljno povučeš u sebe, zbilja možeš sa svakim. Osjećala bih se kao na liječničkom pregledu, i to kad me pregledava skupina "specijalista".
Autor: vegavega8 | 15.08.2011. u 10:06 | opcije
Ja bih im dala plažu za jebačinu.Ogradila prostor i naplatila masno.Pa izvolte.
Autor: marta-marta | 15.08.2011. u 10:07 | opcije
Ja brijem da je to muška izmišljotina.
Autor: marta-marta | 15.08.2011. u 10:07 | opcije
Mda... vjerojatno. Nisu dobro shvatili Margaret Mead.
Autor: vegavega8 | 15.08.2011. u 10:10 | opcije
Muški furt eksperimentiraju ševom.Sve krajnosti, od celibata do orgija, su čista muška brija.
Autor: marta-marta | 15.08.2011. u 10:11 | opcije
A štaš.
Autor: marta-marta | 15.08.2011. u 10:12 | opcije
Idem malo vanka.Cmok!
Autor: marta-marta | 15.08.2011. u 10:17 | opcije
Za mene je eksperimentiranje OK sve dok nešto tražiš: partnera koji ti najbolje odgovara, seks koji ti najbolje paše... Ali eksperimentiranje zbog eksperimentiranja ili kao instrument nekakve "pobune" - to je otuđenje. Sasvim suprotno ideji slobode. Sloboda je kad možeš i birati, i izabrati.
Autor: vegavega8 | 15.08.2011. u 10:19 | opcije
Ajd, i meni bi bilo vrijeme... Baj!
Autor: vegavega8 | 15.08.2011. u 10:19 | opcije
