:)

Autor: marta-marta   |   15.08.2011. u 9:48   |   opcije


Si išla ti u crkvu?Pričest, krizma?

Autor: marta-marta   |   15.08.2011. u 9:51   |   opcije


Jock. Čitam Jutarnji, točnije, ovo:

Nedjeljni na swingerskoj plaži na kojoj se gradi crkva: Ljudi se šeću goli, igraju spolovilima i seksaju u svim pozama

Autor: vegavega8   |   15.08.2011. u 9:54   |   opcije


Vidjela sam to.Ono gdje se ekipa ševi a ostali gledaju?

Autor: marta-marta   |   15.08.2011. u 9:55   |   opcije


Vidjela si? Uživo? ;-))

Autor: vegavega8   |   15.08.2011. u 9:56   |   opcije


Zanimljivo je da se crkva iz naslova kasnije uopće ne spominje u tekstu. Bar ne online.

Autor: vegavega8   |   15.08.2011. u 9:56   |   opcije


Nek se svingaju negdje gdje za to plate.Nema džabe kurbarluka.

Autor: marta-marta   |   15.08.2011. u 9:57   |   opcije


Nee.U novinama.Kod svingera mi smeta što su svi vremešni.Nije baš neka raskoš za gledati.Jbg, valjda se tek kasnije ljudi oslobode.

Autor: marta-marta   |   15.08.2011. u 9:58   |   opcije


Misliš da je to oslobađanje?

Autor: vegavega8   |   15.08.2011. u 9:59   |   opcije


A nije baš neka fora crkvu graditi na plaži.

Autor: marta-marta   |   15.08.2011. u 10:00   |   opcije


Mislim da je.Vjerujem da svingaju oni koji o tome dugo maštaju i ekipa kojoj dopizdi dugogodišnji monogamni seks pa je to nekakav kompromis.

Autor: marta-marta   |   15.08.2011. u 10:01   |   opcije


A valjda je grade da im bude usput, kad zgriješe, odmah po oprost. Nešto kao samoposlužni restoran na plaži.

Autor: vegavega8   |   15.08.2011. u 10:02   |   opcije


Svinganje je osmišljeno kao brija u paru.Mladi orgijaju.

Autor: marta-marta   |   15.08.2011. u 10:02   |   opcije


U oslobađanju ne vidim mjesta za kompromise.

Autor: vegavega8   |   15.08.2011. u 10:02   |   opcije


Prije mislim da je mještanima dopizdio kurbarluk;)

Autor: marta-marta   |   15.08.2011. u 10:03   |   opcije


Netko u toj priči sigurno popuši spiku kompromisa:)

Autor: marta-marta   |   15.08.2011. u 10:04   |   opcije


Pa ovo je u Istri, Istrijani nisu kao Dalmoši, koji bi turizam, ali ne bi turiste.

Autor: vegavega8   |   15.08.2011. u 10:05   |   opcije


Znaš kaj ću ti reći, meni ti je to svinganje čista otuđenost: ako se dovoljno povučeš u sebe, zbilja možeš sa svakim. Osjećala bih se kao na liječničkom pregledu, i to kad me pregledava skupina "specijalista".

Autor: vegavega8   |   15.08.2011. u 10:06   |   opcije


Ja bih im dala plažu za jebačinu.Ogradila prostor i naplatila masno.Pa izvolte.

Autor: marta-marta   |   15.08.2011. u 10:07   |   opcije


Ja brijem da je to muška izmišljotina.

Autor: marta-marta   |   15.08.2011. u 10:07   |   opcije


Mda... vjerojatno. Nisu dobro shvatili Margaret Mead.

Autor: vegavega8   |   15.08.2011. u 10:10   |   opcije


Muški furt eksperimentiraju ševom.Sve krajnosti, od celibata do orgija, su čista muška brija.

Autor: marta-marta   |   15.08.2011. u 10:11   |   opcije


A štaš.

Autor: marta-marta   |   15.08.2011. u 10:12   |   opcije


Idem malo vanka.Cmok!

Autor: marta-marta   |   15.08.2011. u 10:17   |   opcije


Za mene je eksperimentiranje OK sve dok nešto tražiš: partnera koji ti najbolje odgovara, seks koji ti najbolje paše... Ali eksperimentiranje zbog eksperimentiranja ili kao instrument nekakve "pobune" - to je otuđenje. Sasvim suprotno ideji slobode. Sloboda je kad možeš i birati, i izabrati.

Autor: vegavega8   |   15.08.2011. u 10:19   |   opcije


Ajd, i meni bi bilo vrijeme... Baj!

Autor: vegavega8   |   15.08.2011. u 10:19   |   opcije


Dodaj komentar