TREP-TREP

15.08.2011. u 23:23   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

ko to mene geda??? ides.

Autor: cyberlady   |   15.08.2011. u 23:25   |   opcije


A malo se i zarumenila od tog pogleda...

Autor: vegavega8   |   15.08.2011. u 23:27   |   opcije


Previse mi je damasta ova kuca...:)))

Autor: juicy-mama   |   15.08.2011. u 23:27   |   opcije


Ma sam se pravi, juicy! Lukavica ;-))

Autor: vegavega8   |   15.08.2011. u 23:29   |   opcije


a pravo zemsko..sta ces !!!

Autor: cyberlady   |   15.08.2011. u 23:33   |   opcije


Sajberušo, kaj veliš na accessories?

Autor: vegavega8   |   15.08.2011. u 23:34   |   opcije


Ode ona faćkat.

Autor: marta-marta   |   15.08.2011. u 23:37   |   opcije


ma ajde bisercici..al ja bi joj swarovski..ili posudila nekaj od BVL..HE HE

Autor: cyberlady   |   15.08.2011. u 23:38   |   opcije


Ta će se udat prije nego sve ove druge napaljenice i raspuštenice!

Autor: vegavega8   |   15.08.2011. u 23:39   |   opcije


Sigurno.

Autor: marta-marta   |   15.08.2011. u 23:39   |   opcije


Još je mlada (cuckovinka), sljedeći bu nekaj boljega donesel.

Autor: vegavega8   |   15.08.2011. u 23:39   |   opcije


pih..napaljenice...
idem

Autor: cyberlady   |   15.08.2011. u 23:47   |   opcije


TJ pokupio linkić... Ne lajka biti nelajkan.

Autor: vegavega8   |   15.08.2011. u 23:48   |   opcije


DOBJO JUTJO EVO ME..............

Autor: kjele   |   15.08.2011. u 23:50   |   opcije


Bok, kjele. Kaj je bijo, jel se neka cuja tjejaja?

Autor: vegavega8   |   15.08.2011. u 23:51   |   opcije


DA VIDIŠ KAKVIH JE CUJA BIJO!!!A JA BUDAJA SE NAPIO..........LELE MENE............

Autor: kjele   |   15.08.2011. u 23:53   |   opcije


A ti po onoj "Pijance bog čuva", ha? ;-))

Autor: vegavega8   |   15.08.2011. u 23:54   |   opcije


IZGJEDA.....MENE STVAJNO DJAGI BOG ČUVA.............

Autor: kjele   |   15.08.2011. u 23:54   |   opcije


Pa daj mu pjijiku da majo odahne i majo i nas djuge pogjeda... bogati! Štos navajio na njega? Čuvaj se majo sam!

Autor: vegavega8   |   15.08.2011. u 23:55   |   opcije


Dodaj komentar