ko to mene geda??? ides.
Autor: cyberlady | 15.08.2011. u 23:25 | opcije
A malo se i zarumenila od tog pogleda...
Autor: vegavega8 | 15.08.2011. u 23:27 | opcije
Previse mi je damasta ova kuca...:)))
Autor: juicy-mama | 15.08.2011. u 23:27 | opcije
Ma sam se pravi, juicy! Lukavica ;-))
Autor: vegavega8 | 15.08.2011. u 23:29 | opcije
a pravo zemsko..sta ces !!!
Autor: cyberlady | 15.08.2011. u 23:33 | opcije
Sajberušo, kaj veliš na accessories?
Autor: vegavega8 | 15.08.2011. u 23:34 | opcije
Ode ona faćkat.
Autor: marta-marta | 15.08.2011. u 23:37 | opcije
ma ajde bisercici..al ja bi joj swarovski..ili posudila nekaj od BVL..HE HE
Autor: cyberlady | 15.08.2011. u 23:38 | opcije
Ta će se udat prije nego sve ove druge napaljenice i raspuštenice!
Autor: vegavega8 | 15.08.2011. u 23:39 | opcije
Sigurno.
Autor: marta-marta | 15.08.2011. u 23:39 | opcije
Još je mlada (cuckovinka), sljedeći bu nekaj boljega donesel.
Autor: vegavega8 | 15.08.2011. u 23:39 | opcije
pih..napaljenice...
idem
Autor: cyberlady | 15.08.2011. u 23:47 | opcije
TJ pokupio linkić... Ne lajka biti nelajkan.
Autor: vegavega8 | 15.08.2011. u 23:48 | opcije
DOBJO JUTJO EVO ME..............
Autor: kjele | 15.08.2011. u 23:50 | opcije
Bok, kjele. Kaj je bijo, jel se neka cuja tjejaja?
Autor: vegavega8 | 15.08.2011. u 23:51 | opcije
DA VIDIŠ KAKVIH JE CUJA BIJO!!!A JA BUDAJA SE NAPIO..........LELE MENE............
Autor: kjele | 15.08.2011. u 23:53 | opcije
A ti po onoj "Pijance bog čuva", ha? ;-))
Autor: vegavega8 | 15.08.2011. u 23:54 | opcije
IZGJEDA.....MENE STVAJNO DJAGI BOG ČUVA.............
Autor: kjele | 15.08.2011. u 23:54 | opcije
Pa daj mu pjijiku da majo odahne i majo i nas djuge pogjeda... bogati! Štos navajio na njega? Čuvaj se majo sam!
Autor: vegavega8 | 15.08.2011. u 23:55 | opcije
