:-) hrabrost mace, ali i očaj pesa!
Autor: moluska | 16.08.2011. u 9:46 | opcije
Tako se ponašaju mačci od sedam godina.
Autor: dudhaimurvimorus | 16.08.2011. u 9:48 | opcije
Men se čini da je Reks zbunjen, moluska.
Autor: vegavega8 | 16.08.2011. u 9:50 | opcije
Tak se ponašaju mačci u sedmom životu, Svileni.
Autor: vegavega8 | 16.08.2011. u 9:51 | opcije
vega možda je i zbunjen, ali pogled me tako jako podsjeća na pogled mojegnekadašnje ovčarke kada je vidjela macu, a "bila pod komandom" :-)))
ono kaj se događalo kada nisam vidla macu prije nje, bolje da ne pripovedam. jednom je skočila kroz prozor sa 1. kata i - hvala Bogu svi ostali živi :-))
Autor: moluska | 16.08.2011. u 9:59 | opcije
Eh, viš, to ti je razlika između fakcije i fikcije: znam ja da je tvoja priča vjerojatnija (uostalom, imam šaponju), ali meni nekak baš paše priča o mačoru kojem je dokuferilo zaobilaziti cucka, a ovaj sad, kad je izvučen iz tradicionalne uloge proganjatelja, nema pojma kak bi reagirao. A nije ni ta baš nemoguća, zar ne? (Imam ja i macu, hehe!)
Autor: vegavega8 | 16.08.2011. u 10:07 | opcije
A vidi tek ovo...to je autoritet
http://i53.tinypic.com/jr5v61.jpg
Autor: juicy-mama | 16.08.2011. u 10:13 | opcije
slažem se da su mnoge "opcije" otvorene :-) imam ja više šaponja i više maca, pa onda možeš misliti koje je to veselje ponekad hahaha!
Autor: moluska | 16.08.2011. u 10:14 | opcije
bome mi baš i nije do hjabjosti.................
Autor: kjele | 16.08.2011. u 10:14 | opcije
Juicy, ovo s tvoje slike je već SADIZAM! :-))))))))))
Autor: vegavega8 | 16.08.2011. u 10:20 | opcije
Moluska, meni je zanimljivo to da moj šaponja ne želi ganjati moju macu, iako ona traži, izaziva... Ali vani je glavni šerif za mačke!
Autor: vegavega8 | 16.08.2011. u 10:21 | opcije
Kjele, ti onda možeš biti zbunjen :-)))
Autor: vegavega8 | 16.08.2011. u 10:21 | opcije
