HRABROST

16.08.2011. u 9:26   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

:-) hrabrost mace, ali i očaj pesa!

Autor: moluska   |   16.08.2011. u 9:46   |   opcije


Tako se ponašaju mačci od sedam godina.

Autor: dudhaimurvimorus   |   16.08.2011. u 9:48   |   opcije


Men se čini da je Reks zbunjen, moluska.

Autor: vegavega8   |   16.08.2011. u 9:50   |   opcije


Tak se ponašaju mačci u sedmom životu, Svileni.

Autor: vegavega8   |   16.08.2011. u 9:51   |   opcije


vega možda je i zbunjen, ali pogled me tako jako podsjeća na pogled mojegnekadašnje ovčarke kada je vidjela macu, a "bila pod komandom" :-)))

ono kaj se događalo kada nisam vidla macu prije nje, bolje da ne pripovedam. jednom je skočila kroz prozor sa 1. kata i - hvala Bogu svi ostali živi :-))

Autor: moluska   |   16.08.2011. u 9:59   |   opcije


Eh, viš, to ti je razlika između fakcije i fikcije: znam ja da je tvoja priča vjerojatnija (uostalom, imam šaponju), ali meni nekak baš paše priča o mačoru kojem je dokuferilo zaobilaziti cucka, a ovaj sad, kad je izvučen iz tradicionalne uloge proganjatelja, nema pojma kak bi reagirao. A nije ni ta baš nemoguća, zar ne? (Imam ja i macu, hehe!)

Autor: vegavega8   |   16.08.2011. u 10:07   |   opcije


A vidi tek ovo...to je autoritet

http://i53.tinypic.com/jr5v61.jpg

Autor: juicy-mama   |   16.08.2011. u 10:13   |   opcije


slažem se da su mnoge "opcije" otvorene :-) imam ja više šaponja i više maca, pa onda možeš misliti koje je to veselje ponekad hahaha!

Autor: moluska   |   16.08.2011. u 10:14   |   opcije


bome mi baš i nije do hjabjosti.................

Autor: kjele   |   16.08.2011. u 10:14   |   opcije


Juicy, ovo s tvoje slike je već SADIZAM! :-))))))))))

Autor: vegavega8   |   16.08.2011. u 10:20   |   opcije


Moluska, meni je zanimljivo to da moj šaponja ne želi ganjati moju macu, iako ona traži, izaziva... Ali vani je glavni šerif za mačke!

Autor: vegavega8   |   16.08.2011. u 10:21   |   opcije


Kjele, ti onda možeš biti zbunjen :-)))

Autor: vegavega8   |   16.08.2011. u 10:21   |   opcije


Dodaj komentar