SPREMAN ZA DEJT

16.08.2011. u 23:27   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

:) mišek :)

Autor: ROMAN1972   |   16.08.2011. u 23:41   |   opcije


spreman, što jes, jes

Autor: krelec   |   16.08.2011. u 23:41   |   opcije


Nije, to je američka vjeverica chipmunk.

Autor: vegavega8   |   16.08.2011. u 23:43   |   opcije


Hej, krelec, jesi se i ti tako ulizao kad si išao popizdičici u goste?

Autor: vegavega8   |   16.08.2011. u 23:43   |   opcije


nisam se ulizo, ali sam se zalizo, baš onako, zalizivački

Autor: krelec   |   16.08.2011. u 23:49   |   opcije


Nego, pričaj, kako je kod nje... Raskoš, ha? Čime te ponudila? Jesi se znao služiti beštekom?

Autor: vegavega8   |   16.08.2011. u 23:50   |   opcije


ma ja ti se jadan još patim na plavom i nadasve biserno čistom moru našem, jadranskom, pa posjeta samo virtualna

Autor: krelec   |   16.08.2011. u 23:52   |   opcije


A vidjela sam da si nas obrukao! Nisi ženi ni cvijet donio, cicijo jedna! (Ali pršut je NAŠ!)

Autor: vegavega8   |   16.08.2011. u 23:54   |   opcije


ošo pršut, ko da ga bilo nije, ali suši prika jošte, samo za pare, jebo priku

Autor: krelec   |   16.08.2011. u 23:55   |   opcije


Uzmi ti taj pršut pa ćemo vježbati kako ćeš kad drugi put odeš u goste.

Autor: vegavega8   |   16.08.2011. u 23:58   |   opcije


Izvadit ću bakin srebrni jedaći pribor, da se bolje uživiš.

Autor: vegavega8   |   16.08.2011. u 23:58   |   opcije


moram, jaštaću, makar zadnju lipicu od svoje sirotinje odvojio, od usta svojih sirotih odvajam, ali biće prše ili mene biti neće

Autor: krelec   |   16.08.2011. u 23:59   |   opcije


velikih riječi, bogati

Autor: krelec   |   17.08.2011. u 0:00   |   opcije


mogo sam probat i na latinskom, bolje zvuči

Autor: krelec   |   17.08.2011. u 0:00   |   opcije


Ne brini, razumijem ja i govor pršuta.

Autor: vegavega8   |   17.08.2011. u 0:01   |   opcije


A i više je patriotski.

Autor: vegavega8   |   17.08.2011. u 0:02   |   opcije


Nacionalistički, ali bez šovinizma.

Autor: vegavega8   |   17.08.2011. u 0:02   |   opcije


taj sam

Autor: krelec   |   17.08.2011. u 0:10   |   opcije


Krelec, bit će krkarluka! ;-))

Autor: vegavega8   |   17.08.2011. u 0:18   |   opcije


krkanluka

Autor: krelec   |   17.08.2011. u 0:23   |   opcije


Ali nećemo prstima, nego na finjaka... Viš kak nam se blog profinio. Moramo se i mi.

Autor: vegavega8   |   17.08.2011. u 0:25   |   opcije


Dodaj komentar