:) mišek :)
Autor: ROMAN1972 | 16.08.2011. u 23:41 | opcije
spreman, što jes, jes
Autor: krelec | 16.08.2011. u 23:41 | opcije
Nije, to je američka vjeverica chipmunk.
Autor: vegavega8 | 16.08.2011. u 23:43 | opcije
Hej, krelec, jesi se i ti tako ulizao kad si išao popizdičici u goste?
Autor: vegavega8 | 16.08.2011. u 23:43 | opcije
nisam se ulizo, ali sam se zalizo, baš onako, zalizivački
Autor: krelec | 16.08.2011. u 23:49 | opcije
Nego, pričaj, kako je kod nje... Raskoš, ha? Čime te ponudila? Jesi se znao služiti beštekom?
Autor: vegavega8 | 16.08.2011. u 23:50 | opcije
ma ja ti se jadan još patim na plavom i nadasve biserno čistom moru našem, jadranskom, pa posjeta samo virtualna
Autor: krelec | 16.08.2011. u 23:52 | opcije
A vidjela sam da si nas obrukao! Nisi ženi ni cvijet donio, cicijo jedna! (Ali pršut je NAŠ!)
Autor: vegavega8 | 16.08.2011. u 23:54 | opcije
ošo pršut, ko da ga bilo nije, ali suši prika jošte, samo za pare, jebo priku
Autor: krelec | 16.08.2011. u 23:55 | opcije
Uzmi ti taj pršut pa ćemo vježbati kako ćeš kad drugi put odeš u goste.
Autor: vegavega8 | 16.08.2011. u 23:58 | opcije
Izvadit ću bakin srebrni jedaći pribor, da se bolje uživiš.
Autor: vegavega8 | 16.08.2011. u 23:58 | opcije
moram, jaštaću, makar zadnju lipicu od svoje sirotinje odvojio, od usta svojih sirotih odvajam, ali biće prše ili mene biti neće
Autor: krelec | 16.08.2011. u 23:59 | opcije
velikih riječi, bogati
Autor: krelec | 17.08.2011. u 0:00 | opcije
mogo sam probat i na latinskom, bolje zvuči
Autor: krelec | 17.08.2011. u 0:00 | opcije
Ne brini, razumijem ja i govor pršuta.
Autor: vegavega8 | 17.08.2011. u 0:01 | opcije
A i više je patriotski.
Autor: vegavega8 | 17.08.2011. u 0:02 | opcije
Nacionalistički, ali bez šovinizma.
Autor: vegavega8 | 17.08.2011. u 0:02 | opcije
taj sam
Autor: krelec | 17.08.2011. u 0:10 | opcije
Krelec, bit će krkarluka! ;-))
Autor: vegavega8 | 17.08.2011. u 0:18 | opcije
krkanluka
Autor: krelec | 17.08.2011. u 0:23 | opcije
Ali nećemo prstima, nego na finjaka... Viš kak nam se blog profinio. Moramo se i mi.
Autor: vegavega8 | 17.08.2011. u 0:25 | opcije
