dobra tekma, mora se malo
Autor: krelec | 17.08.2011. u 23:34 | opcije
haha,sis-macka ma nice!
Autor: zaigrana-crnka | 17.08.2011. u 23:35 | opcije
E, treba opjevati i sve poznate i nepoznate spomenuti, da se jedno pamti, a drugo ne zaboravi.
Autor: vegavega8 | 17.08.2011. u 23:36 | opcije
Crna, mrš među kuje!
Autor: vegavega8 | 17.08.2011. u 23:36 | opcije
crnka je na stvari crni, bari mladiće na foru crnka
Autor: krelec | 17.08.2011. u 23:38 | opcije
Tak svejedno, laje na mjesec ko svaki blesavi ker.
Autor: vegavega8 | 17.08.2011. u 23:42 | opcije
sad ozbiljno, današnji jutarnji (tiskano izdanje) na zadnjoj stranici donosi :"Simulacija susreta Mliječnog puta i Andromede". I onda nadalje piše da će to biti sudar naše i susjedne galaksije. Znao sam ja da će andromeda svima doći glave, što ne ostade na mljetu, bar virtualno, kako je i bila tamo.
Autor: krelec | 17.08.2011. u 23:46 | opcije
Pa tulila je ona kao Sirena, ali nitko nije obraćao pažnju, mislili ljudi, vid glupe ribe, misli da će nekog zavesti... A ono - trebalo je :-((
Autor: vegavega8 | 17.08.2011. u 23:48 | opcije
