dobra tekma, mora se malo

Autor: krelec   |   17.08.2011. u 23:34   |   opcije


haha,sis-macka ma nice!

Autor: zaigrana-crnka   |   17.08.2011. u 23:35   |   opcije


E, treba opjevati i sve poznate i nepoznate spomenuti, da se jedno pamti, a drugo ne zaboravi.

Autor: vegavega8   |   17.08.2011. u 23:36   |   opcije


Crna, mrš među kuje!

Autor: vegavega8   |   17.08.2011. u 23:36   |   opcije


crnka je na stvari crni, bari mladiće na foru crnka

Autor: krelec   |   17.08.2011. u 23:38   |   opcije


Tak svejedno, laje na mjesec ko svaki blesavi ker.

Autor: vegavega8   |   17.08.2011. u 23:42   |   opcije


sad ozbiljno, današnji jutarnji (tiskano izdanje) na zadnjoj stranici donosi :"Simulacija susreta Mliječnog puta i Andromede". I onda nadalje piše da će to biti sudar naše i susjedne galaksije. Znao sam ja da će andromeda svima doći glave, što ne ostade na mljetu, bar virtualno, kako je i bila tamo.

Autor: krelec   |   17.08.2011. u 23:46   |   opcije


Pa tulila je ona kao Sirena, ali nitko nije obraćao pažnju, mislili ljudi, vid glupe ribe, misli da će nekog zavesti... A ono - trebalo je :-((

Autor: vegavega8   |   17.08.2011. u 23:48   |   opcije


Dodaj komentar