jel to jandrokovićev savjetnik
Autor: -rozmarinababa | 18.08.2011. u 19:56 | opcije
boga ti blogarice
Autor: -rozmarinababa | 18.08.2011. u 19:57 | opcije
Dakako da je bolje, napose u ova vremena nakaradnih vrijednosti...
Autor: ilegalnick | 18.08.2011. u 19:57 | opcije
hehehe..patriot.
Autor: marta-marta | 18.08.2011. u 19:58 | opcije
BOB (blog obilja bedostaća) rocks!
Autor: vegavega8 | 18.08.2011. u 19:58 | opcije
ak smo htjeliznat kaj nasčeka u kapitalizmu, dovoljno je bilo čitati allan ford...sad nam je upravo tako
Autor: ROMAN1972 | 18.08.2011. u 19:59 | opcije
Hehe, Romane, al nam fali cvijeća za cvjećarnicu :-))
Autor: vegavega8 | 18.08.2011. u 20:00 | opcije
Ima kod šljaštećih.
Autor: marta-marta | 18.08.2011. u 20:07 | opcije
Bogme, ima. Obilje.
Autor: vegavega8 | 18.08.2011. u 20:10 | opcije
Uostalom, ja sam već bila milijunašica. I milijarderka. Svaki dan mi broj nula rastao, od jutra do povečerja.
Autor: vegavega8 | 18.08.2011. u 20:11 | opcije
Ali, nije potrajalo. Promijenili valutu :-((
Autor: vegavega8 | 18.08.2011. u 20:11 | opcije
:)
Autor: marta-marta | 18.08.2011. u 20:17 | opcije
