jel to jandrokovićev savjetnik

Autor: -rozmarinababa   |   18.08.2011. u 19:56   |   opcije


boga ti blogarice

Autor: -rozmarinababa   |   18.08.2011. u 19:57   |   opcije


Dakako da je bolje, napose u ova vremena nakaradnih vrijednosti...

Autor: ilegalnick   |   18.08.2011. u 19:57   |   opcije


hehehe..patriot.

Autor: marta-marta   |   18.08.2011. u 19:58   |   opcije


BOB (blog obilja bedostaća) rocks!

Autor: vegavega8   |   18.08.2011. u 19:58   |   opcije


ak smo htjeliznat kaj nasčeka u kapitalizmu, dovoljno je bilo čitati allan ford...sad nam je upravo tako

Autor: ROMAN1972   |   18.08.2011. u 19:59   |   opcije


Hehe, Romane, al nam fali cvijeća za cvjećarnicu :-))

Autor: vegavega8   |   18.08.2011. u 20:00   |   opcije


Ima kod šljaštećih.

Autor: marta-marta   |   18.08.2011. u 20:07   |   opcije


Bogme, ima. Obilje.

Autor: vegavega8   |   18.08.2011. u 20:10   |   opcije


Uostalom, ja sam već bila milijunašica. I milijarderka. Svaki dan mi broj nula rastao, od jutra do povečerja.

Autor: vegavega8   |   18.08.2011. u 20:11   |   opcije


Ali, nije potrajalo. Promijenili valutu :-((

Autor: vegavega8   |   18.08.2011. u 20:11   |   opcije


:)

Autor: marta-marta   |   18.08.2011. u 20:17   |   opcije


Dodaj komentar