gospo, pa ti postade kuroperator, kako to? Iznenađen sam, ali ne i uvređen!
Autor: staranaivan | 19.08.2011. u 0:07 | opcije
noć, vegiceee..lijep ti ovaj leteći pimpek..i ja bi takvog imala..hihi
Autor: gerardina | 19.08.2011. u 0:08 | opcije
Danas sam dobraaaaaaaaaaaaaaaaaaa! :-DDDDDDDDD
Autor: vegavega8 | 19.08.2011. u 0:09 | opcije
A znam što trebaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! LOL! :DDDDD
Autor: vegavega8 | 19.08.2011. u 0:10 | opcije
svršavaš, vidim!
Autor: staranaivan | 19.08.2011. u 0:12 | opcije
Pa kak ne bih? Em je tvrd, em je zlatan, em poletan!
Autor: vegavega8 | 19.08.2011. u 0:13 | opcije
ajde da jednom pogodis i nesto za moj ukus...ccmmmmmmokichhhh..pusek..in..tako naprej
Autor: gerardina | 19.08.2011. u 0:13 | opcije
Gerardino, to mi je obiteljsko nasljeđe ;-))
Autor: vegavega8 | 19.08.2011. u 0:14 | opcije
lažeš, vegice...to si zdimila kod trplice!
sutra očekuj kriminaliste..;P
ili bježi s pimpekom preko grane...
utočiste imas kod mene...draga
Autor: gerardina | 19.08.2011. u 0:16 | opcije
Gerardino, grdno se varaš, popizdičica je skorojevićka, a moja obitelj je osiromašila više puta nego što je ona izvadila karticu iz novčanika. Ipak, neke vrijednosti još uvijek brižljivo čuvamo i prenosimo s koljena na koljeno... ili koji već dio tijela najbolje odgovara :-))
Autor: vegavega8 | 19.08.2011. u 0:18 | opcije
a nista draga, onda očekuj lopove.
ova ce rijetka umjetnina primamiti dosta pažnje raznoraznih skorojevića.
meni su neki dan ukrali žljebove sa kuće...a sve se bojim da bi i kuća jednog dana mogla ispariti..
Autor: gerardina | 19.08.2011. u 0:26 | opcije
