gospo, pa ti postade kuroperator, kako to? Iznenađen sam, ali ne i uvređen!

Autor: staranaivan   |   19.08.2011. u 0:07   |   opcije


noć, vegiceee..lijep ti ovaj leteći pimpek..i ja bi takvog imala..hihi

Autor: gerardina   |   19.08.2011. u 0:08   |   opcije


Danas sam dobraaaaaaaaaaaaaaaaaaa! :-DDDDDDDDD

Autor: vegavega8   |   19.08.2011. u 0:09   |   opcije


A znam što trebaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! LOL! :DDDDD

Autor: vegavega8   |   19.08.2011. u 0:10   |   opcije


svršavaš, vidim!

Autor: staranaivan   |   19.08.2011. u 0:12   |   opcije


Pa kak ne bih? Em je tvrd, em je zlatan, em poletan!

Autor: vegavega8   |   19.08.2011. u 0:13   |   opcije


ajde da jednom pogodis i nesto za moj ukus...ccmmmmmmokichhhh..pusek..in..tako naprej

Autor: gerardina   |   19.08.2011. u 0:13   |   opcije


Gerardino, to mi je obiteljsko nasljeđe ;-))

Autor: vegavega8   |   19.08.2011. u 0:14   |   opcije


lažeš, vegice...to si zdimila kod trplice!
sutra očekuj kriminaliste..;P
ili bježi s pimpekom preko grane...
utočiste imas kod mene...draga

Autor: gerardina   |   19.08.2011. u 0:16   |   opcije


Gerardino, grdno se varaš, popizdičica je skorojevićka, a moja obitelj je osiromašila više puta nego što je ona izvadila karticu iz novčanika. Ipak, neke vrijednosti još uvijek brižljivo čuvamo i prenosimo s koljena na koljeno... ili koji već dio tijela najbolje odgovara :-))

Autor: vegavega8   |   19.08.2011. u 0:18   |   opcije


a nista draga, onda očekuj lopove.
ova ce rijetka umjetnina primamiti dosta pažnje raznoraznih skorojevića.
meni su neki dan ukrali žljebove sa kuće...a sve se bojim da bi i kuća jednog dana mogla ispariti..

Autor: gerardina   |   19.08.2011. u 0:26   |   opcije


Dodaj komentar