JUTREKOOOO! KAVICAAAA! :-)))))))))))))

Evo i linkićaaaa!!! Link
19.08.2011. u 8:24 | Editirano: 19.08.2011. u 8:36 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Dobro youtro, kaxy?
Autor: juicy-mama | 19.08.2011. u 8:26 | opcije
Jel to fildžaničić ili ogromna šalica?
Autor: juicy-mama | 19.08.2011. u 8:27 | opcije
Ups, piše, kad ne čitam
Autor: juicy-mama | 19.08.2011. u 8:28 | opcije
Juicy, medium-size. Ima i većih, ali ako je nutra nekaj dobro - čist dosta! :-))))
Autor: vegavega8 | 19.08.2011. u 8:29 | opcije
Ja sam naučila piti veliku kavu (štaš američka kava slaba) s puno mlijeka, pa mi treba jedna malo veća šalica
Autor: juicy-mama | 19.08.2011. u 8:30 | opcije
Hehe, juicy, izgleda da je v Amerikama sve king size, ha? ;-))
Autor: vegavega8 | 19.08.2011. u 8:31 | opcije
Nego, jutro treba početi pozitivom. Ali ne na spolno prenosive bolesti.
Autor: vegavega8 | 19.08.2011. u 8:31 | opcije
Dovoljna mi je jedna na dan, u jutro...ali u iznimnim slučajevima mogu dvije, al onda slabije spavam (čekamo komentare nadležne dežurne službe)
Autor: juicy-mama | 19.08.2011. u 8:33 | opcije
Ja pijuckam po malo, ne eksam, valjda je to dobra zaštita...ili su me bar tako obavijestili
Autor: juicy-mama | 19.08.2011. u 8:34 | opcije
Aha, ti si zornjački tip ;-))
Autor: vevegaga08 | 19.08.2011. u 8:36 | opcije
Ja mogu uvijek, ali ponekad pretjeram.
Autor: vegavega8 | 19.08.2011. u 8:37 | opcije
U mojim godina, lijecnici kazu, jedna kava na dan, cisto dosta...
Autor: juicy-mama | 19.08.2011. u 8:39 | opcije
It's Bobby McFerrin. Not Bob Marley
Autor: ROMAN1972 | 19.08.2011. u 8:39 | opcije
Ah, i ja ponekad sva ustreperim, ali štaš, ipak me veseli :-))))
Autor: vegavega8 | 19.08.2011. u 8:41 | opcije
Romane, youtube vara!!!
Autor: vegavega8 | 19.08.2011. u 8:41 | opcije
Ali, glavno da je pozitiva i Sreća, zar ne? :-))))))))))))))))) LOL!
Autor: vegavega8 | 19.08.2011. u 8:42 | opcije
jutrićeko
Autor: krelec | 19.08.2011. u 8:50 | opcije
Bokić, krelec! Pusica! :-)))))) Krasno sunčeko jutros!
Autor: vegavega8 | 19.08.2011. u 8:52 | opcije
Viš kak nam je lijepo kad smo dobri, ha? NAJVIŠE komentara imamo! :-)))))))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 19.08.2011. u 8:53 | opcije
kissi, kissi, smajli, smajli koja happy furkica, ono fakat e
Autor: krelec | 19.08.2011. u 8:54 | opcije
Ufffff, kak mi je dobro počeo dan! Sudbinu držim čvrsto u ruci, baš kao i ovu krasnu šalicu :-)))))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 19.08.2011. u 8:58 | opcije
TO je snaga ljubavi! :-))))))))))))))))) LOL!
Autor: vegavega8 | 19.08.2011. u 8:58 | opcije
e fakat, ono e, brutala
Autor: krelec | 19.08.2011. u 8:59 | opcije
meni je to pre, samo kaj moram do burze, neke obaveznice me čekaju
Autor: krelec | 19.08.2011. u 9:00 | opcije
stoga upravo sad i odmah, trep, trep, mah, mah, bokić, smajlić, lolek, bolek,
Autor: krelec | 19.08.2011. u 9:01 | opcije
Želim ti lijep i sunčan dan! I osmijeh ostavljam! :-)))))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 19.08.2011. u 9:02 | opcije
hihih...super salica ;-)))
Autor: nette_sie | 19.08.2011. u 10:30 | opcije