JUTREKOOOO! KAVICAAAA! :-)))))))))))))



Evo i linkićaaaa!!! Link

19.08.2011. u 8:24   |   Editirano: 19.08.2011. u 8:36   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Dobro youtro, kaxy?

Autor: juicy-mama   |   19.08.2011. u 8:26   |   opcije


Jel to fildžaničić ili ogromna šalica?

Autor: juicy-mama   |   19.08.2011. u 8:27   |   opcije


Ups, piše, kad ne čitam

Autor: juicy-mama   |   19.08.2011. u 8:28   |   opcije


Juicy, medium-size. Ima i većih, ali ako je nutra nekaj dobro - čist dosta! :-))))

Autor: vegavega8   |   19.08.2011. u 8:29   |   opcije


Ja sam naučila piti veliku kavu (štaš američka kava slaba) s puno mlijeka, pa mi treba jedna malo veća šalica

Autor: juicy-mama   |   19.08.2011. u 8:30   |   opcije


Hehe, juicy, izgleda da je v Amerikama sve king size, ha? ;-))

Autor: vegavega8   |   19.08.2011. u 8:31   |   opcije


Nego, jutro treba početi pozitivom. Ali ne na spolno prenosive bolesti.

Autor: vegavega8   |   19.08.2011. u 8:31   |   opcije


Dovoljna mi je jedna na dan, u jutro...ali u iznimnim slučajevima mogu dvije, al onda slabije spavam (čekamo komentare nadležne dežurne službe)

Autor: juicy-mama   |   19.08.2011. u 8:33   |   opcije


Ja pijuckam po malo, ne eksam, valjda je to dobra zaštita...ili su me bar tako obavijestili

Autor: juicy-mama   |   19.08.2011. u 8:34   |   opcije


Aha, ti si zornjački tip ;-))

Autor: vevegaga08   |   19.08.2011. u 8:36   |   opcije


Ja mogu uvijek, ali ponekad pretjeram.

Autor: vegavega8   |   19.08.2011. u 8:37   |   opcije


U mojim godina, lijecnici kazu, jedna kava na dan, cisto dosta...

Autor: juicy-mama   |   19.08.2011. u 8:39   |   opcije


It's Bobby McFerrin. Not Bob Marley

Autor: ROMAN1972   |   19.08.2011. u 8:39   |   opcije


Ah, i ja ponekad sva ustreperim, ali štaš, ipak me veseli :-))))

Autor: vegavega8   |   19.08.2011. u 8:41   |   opcije


Romane, youtube vara!!!

Autor: vegavega8   |   19.08.2011. u 8:41   |   opcije


Ali, glavno da je pozitiva i Sreća, zar ne? :-))))))))))))))))) LOL!

Autor: vegavega8   |   19.08.2011. u 8:42   |   opcije


jutrićeko

Autor: krelec   |   19.08.2011. u 8:50   |   opcije


Bokić, krelec! Pusica! :-)))))) Krasno sunčeko jutros!

Autor: vegavega8   |   19.08.2011. u 8:52   |   opcije


Viš kak nam je lijepo kad smo dobri, ha? NAJVIŠE komentara imamo! :-)))))))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   19.08.2011. u 8:53   |   opcije


kissi, kissi, smajli, smajli koja happy furkica, ono fakat e

Autor: krelec   |   19.08.2011. u 8:54   |   opcije


Ufffff, kak mi je dobro počeo dan! Sudbinu držim čvrsto u ruci, baš kao i ovu krasnu šalicu :-)))))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   19.08.2011. u 8:58   |   opcije


TO je snaga ljubavi! :-))))))))))))))))) LOL!

Autor: vegavega8   |   19.08.2011. u 8:58   |   opcije


e fakat, ono e, brutala

Autor: krelec   |   19.08.2011. u 8:59   |   opcije


meni je to pre, samo kaj moram do burze, neke obaveznice me čekaju

Autor: krelec   |   19.08.2011. u 9:00   |   opcije


stoga upravo sad i odmah, trep, trep, mah, mah, bokić, smajlić, lolek, bolek,

Autor: krelec   |   19.08.2011. u 9:01   |   opcije


Želim ti lijep i sunčan dan! I osmijeh ostavljam! :-)))))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   19.08.2011. u 9:02   |   opcije


hihih...super salica ;-)))

Autor: nette_sie   |   19.08.2011. u 10:30   |   opcije


Dodaj komentar