VEČERIČKICA! JEL' NEKOME USFALILO? :-D
Da zagrije krevetac...

A evo i za osladiti se :DDDDD

19.08.2011. u 23:47 | Editirano: 20.08.2011. u 0:09 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
što nam je ussfalilO??????
Autor: osung | 19.08.2011. u 23:55 | opcije
Gurca. Evo jednog kome treba :-))
Autor: vegavega8 | 19.08.2011. u 23:59 | opcije
meni svašta treba, no gurac imam...
vidi ti vunenog gurca, a stvarno žene,
naravno neke svašta guraju u svoje tijelo..
a kad se usherkaju, onda im gurac vuneni
kriv..
Autor: osung | 20.08.2011. u 0:02 | opcije
A ne, vunica je da ga grije i čuva... Možda je od bivšega?
Autor: vegavega8 | 20.08.2011. u 0:05 | opcije
veg, onda to nije vunica, več nakurnjak, naš
autohtoni i orginalni proizvod žena brdsko
planinskih krajeva lijepe našeeee ;)))
Autor: osung | 20.08.2011. u 0:08 | opcije
Priznajem, nisam vična takvoj vrsti ručnih radova, a i ne fale mi.
Autor: vegavega8 | 20.08.2011. u 0:10 | opcije
ha, vična ili ne, oni ipak u našoj tradiciji i kulturi odijevanja
egzistiraju do današnjih dana...a kao suveniri se prodaju samo
tako, stranci čak naručuju poštom taj odjevni predmet
Autor: osung | 20.08.2011. u 0:12 | opcije
Shvaćam ja to i nadasve poštujem. Viš, sad mi je tek jasno zašto se kaže "smrzla se kao pička", jesemti, za nas niš tako praktično stoljećima nisu bili u stanju smisliti. A danas - tange!
Autor: vegavega8 | 20.08.2011. u 0:14 | opcije
Eh, kad odem u penziju, svakom svojem bivšem ću iskačkati jednoga. Ako bude trebalo, po sjećanju. Viš, za svaki slučaj, treba uzet mjeru već sada!
Autor: vegavega8 | 20.08.2011. u 0:15 | opcije
opa dakle vaginini monolozi u narodnoj rukotvorini...
Autor: osung | 20.08.2011. u 0:18 | opcije
veg, pa muški organ je eksterijalan..
žene se moraju hladiti po tom pitanju..
Autor: osung | 20.08.2011. u 0:21 | opcije
Potrebno je održavati prohodnost i prozračenost, ali ne hladiti. Onda ispadne frigidnjača.
Autor: vegavega8 | 20.08.2011. u 0:24 | opcije