VEČERIČKICA! JEL' NEKOME USFALILO? :-D

Da zagrije krevetac...


A evo i za osladiti se :DDDDD

19.08.2011. u 23:47   |   Editirano: 20.08.2011. u 0:09   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

što nam je ussfalilO??????

Autor: osung   |   19.08.2011. u 23:55   |   opcije


Gurca. Evo jednog kome treba :-))

Autor: vegavega8   |   19.08.2011. u 23:59   |   opcije


meni svašta treba, no gurac imam...
vidi ti vunenog gurca, a stvarno žene,
naravno neke svašta guraju u svoje tijelo..
a kad se usherkaju, onda im gurac vuneni
kriv..

Autor: osung   |   20.08.2011. u 0:02   |   opcije


A ne, vunica je da ga grije i čuva... Možda je od bivšega?

Autor: vegavega8   |   20.08.2011. u 0:05   |   opcije


veg, onda to nije vunica, več nakurnjak, naš
autohtoni i orginalni proizvod žena brdsko
planinskih krajeva lijepe našeeee ;)))

Autor: osung   |   20.08.2011. u 0:08   |   opcije


Priznajem, nisam vična takvoj vrsti ručnih radova, a i ne fale mi.

Autor: vegavega8   |   20.08.2011. u 0:10   |   opcije


ha, vična ili ne, oni ipak u našoj tradiciji i kulturi odijevanja
egzistiraju do današnjih dana...a kao suveniri se prodaju samo
tako, stranci čak naručuju poštom taj odjevni predmet

Autor: osung   |   20.08.2011. u 0:12   |   opcije


Shvaćam ja to i nadasve poštujem. Viš, sad mi je tek jasno zašto se kaže "smrzla se kao pička", jesemti, za nas niš tako praktično stoljećima nisu bili u stanju smisliti. A danas - tange!

Autor: vegavega8   |   20.08.2011. u 0:14   |   opcije


Eh, kad odem u penziju, svakom svojem bivšem ću iskačkati jednoga. Ako bude trebalo, po sjećanju. Viš, za svaki slučaj, treba uzet mjeru već sada!

Autor: vegavega8   |   20.08.2011. u 0:15   |   opcije


opa dakle vaginini monolozi u narodnoj rukotvorini...

Autor: osung   |   20.08.2011. u 0:18   |   opcije


veg, pa muški organ je eksterijalan..
žene se moraju hladiti po tom pitanju..

Autor: osung   |   20.08.2011. u 0:21   |   opcije


Potrebno je održavati prohodnost i prozračenost, ali ne hladiti. Onda ispadne frigidnjača.

Autor: vegavega8   |   20.08.2011. u 0:24   |   opcije


Dodaj komentar