JUTRIČEKOOOO! OĆE DANAS NETKO NA JAHANJE? ILI NA IZLET?

20.08.2011. u 9:21 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Ja bi na jahanje - da imam s kim:))) samoj mi se ne da
Autor: juicy-mama | 20.08.2011. u 9:26 | opcije
Pozovi lanenku - njoj bi baš trebalo da se malo rastrese ;-))
Autor: vegavega8 | 20.08.2011. u 9:27 | opcije
...a i na izlet bi rado otisla, ali mi se ne da samoj
Autor: juicy-mama | 20.08.2011. u 9:27 | opcije
Lanenka je na bazenu, mozda joj se posreci i kakav izlet
Autor: juicy-mama | 20.08.2011. u 9:28 | opcije
Ah, sirota žena, toliko pazi da joj se ne smoči perika da se sva ukočila. Samo ti nju pozovi, treba njoj malo veselja.
Autor: vegavega8 | 20.08.2011. u 9:30 | opcije
Kod mene bas ne bi pronasla veselje, mozda da ju pozove neka veselija osoba?
Autor: juicy-mama | 20.08.2011. u 9:33 | opcije
Idem se baciti u more, da utopim svoju tugu, a mozda me netko i pogleda na plazi
Autor: juicy-mama | 20.08.2011. u 9:36 | opcije
Ja vam kažem, samo vi krenite i na konju ste! Ili dildaču. I eto ti veselja :-))))))))))))
Autor: vegavega8 | 20.08.2011. u 9:37 | opcije
ja sam tužna jako...Dona mi bolesna JAKO....
Autor: biserna | 20.08.2011. u 9:38 | opcije
Bis, cekaj, cekaj, jos ne idem, sve reci, sta je?
Autor: juicy-mama | 20.08.2011. u 9:38 | opcije
jesi vidjela na mom blogu Donu?...eto ..ne znam kaj joj je ali.....................cijlu noć nisam spavala, čuvala ju da ju vozimo sada ujutro , išla piškit i sad je nema da idemo...
Autor: biserna | 20.08.2011. u 9:41 | opcije
Trebala si ju nocas samo ostaviti kd kuce i dati joj da piski u kutiju...kod tako vaznih stvari...idi je potrazi, mijauci i zovi ju
Autor: juicy-mama | 20.08.2011. u 9:44 | opcije
Ufff, biserna, baš mi je žao! A jesi li je pregledala - je li neka ozljeda ili krpelj? Držim fige da je nađete.
Autor: vegavega8 | 20.08.2011. u 9:46 | opcije
frendice, našli smo jo........aj baj, javim na pvt ...držite palčeve!!!!!!! da ju spasimo...ima neke čudne oči ..ko mrena.....Vega.....
Autor: biserna | 20.08.2011. u 9:52 | opcije
Navijam za Donu! I vjerujem da će biti OK, brzo ste uočili da nije dobro.
Autor: vegavega8 | 20.08.2011. u 9:53 | opcije
Ajme, drzi se, mozda je pojela nesto sto nije smjela...eto zasto moja ne ide van, jbg, bolje nek se ona pati u kuci, nego da se ja patim kao ti :-(
Autor: juicy-mama | 20.08.2011. u 9:54 | opcije
Joj, juicy, bisernine mačke imaju najbolje od dva svijeta: kućnu njegu i divljinu, život u čoporu, lov, igru... Ali, frigaj ga, rizik uvijek postoji.
Autor: vegavega8 | 20.08.2011. u 10:02 | opcije
Odličan:)
Autor: marta-marta | 20.08.2011. u 10:51 | opcije