Ja bi na jahanje - da imam s kim:))) samoj mi se ne da

Autor: juicy-mama   |   20.08.2011. u 9:26   |   opcije


Pozovi lanenku - njoj bi baš trebalo da se malo rastrese ;-))

Autor: vegavega8   |   20.08.2011. u 9:27   |   opcije


...a i na izlet bi rado otisla, ali mi se ne da samoj

Autor: juicy-mama   |   20.08.2011. u 9:27   |   opcije


Lanenka je na bazenu, mozda joj se posreci i kakav izlet

Autor: juicy-mama   |   20.08.2011. u 9:28   |   opcije


Ah, sirota žena, toliko pazi da joj se ne smoči perika da se sva ukočila. Samo ti nju pozovi, treba njoj malo veselja.

Autor: vegavega8   |   20.08.2011. u 9:30   |   opcije


Kod mene bas ne bi pronasla veselje, mozda da ju pozove neka veselija osoba?

Autor: juicy-mama   |   20.08.2011. u 9:33   |   opcije


Idem se baciti u more, da utopim svoju tugu, a mozda me netko i pogleda na plazi

Autor: juicy-mama   |   20.08.2011. u 9:36   |   opcije


Ja vam kažem, samo vi krenite i na konju ste! Ili dildaču. I eto ti veselja :-))))))))))))

Autor: vegavega8   |   20.08.2011. u 9:37   |   opcije


ja sam tužna jako...Dona mi bolesna JAKO....

Autor: biserna   |   20.08.2011. u 9:38   |   opcije


Bis, cekaj, cekaj, jos ne idem, sve reci, sta je?

Autor: juicy-mama   |   20.08.2011. u 9:38   |   opcije


jesi vidjela na mom blogu Donu?...eto ..ne znam kaj joj je ali.....................cijlu noć nisam spavala, čuvala ju da ju vozimo sada ujutro , išla piškit i sad je nema da idemo...

Autor: biserna   |   20.08.2011. u 9:41   |   opcije


Trebala si ju nocas samo ostaviti kd kuce i dati joj da piski u kutiju...kod tako vaznih stvari...idi je potrazi, mijauci i zovi ju

Autor: juicy-mama   |   20.08.2011. u 9:44   |   opcije


Ufff, biserna, baš mi je žao! A jesi li je pregledala - je li neka ozljeda ili krpelj? Držim fige da je nađete.

Autor: vegavega8   |   20.08.2011. u 9:46   |   opcije


frendice, našli smo jo........aj baj, javim na pvt ...držite palčeve!!!!!!! da ju spasimo...ima neke čudne oči ..ko mrena.....Vega.....

Autor: biserna   |   20.08.2011. u 9:52   |   opcije


Navijam za Donu! I vjerujem da će biti OK, brzo ste uočili da nije dobro.

Autor: vegavega8   |   20.08.2011. u 9:53   |   opcije


Ajme, drzi se, mozda je pojela nesto sto nije smjela...eto zasto moja ne ide van, jbg, bolje nek se ona pati u kuci, nego da se ja patim kao ti :-(

Autor: juicy-mama   |   20.08.2011. u 9:54   |   opcije


Joj, juicy, bisernine mačke imaju najbolje od dva svijeta: kućnu njegu i divljinu, život u čoporu, lov, igru... Ali, frigaj ga, rizik uvijek postoji.

Autor: vegavega8   |   20.08.2011. u 10:02   |   opcije


Odličan:)

Autor: marta-marta   |   20.08.2011. u 10:51   |   opcije


Dodaj komentar