e dobra ti ova, danas sam se bućko i veliki val pravio
Autor: krelec | 20.08.2011. u 23:39 | opcije
Ja se nisam bućnula, ali sam talasala.
Autor: vegavega8 | 20.08.2011. u 23:41 | opcije
A sutra lovim pod vodom. Ronjajući!
Autor: vegavega8 | 20.08.2011. u 23:41 | opcije
još bi se hvalio, ali bojim se zamjeriće mi
Autor: krelec | 20.08.2011. u 23:42 | opcije
Samo daj, sami smo... Evo, ja čipkicu namjestila i čekam!
Autor: vegavega8 | 20.08.2011. u 23:43 | opcije
ma ne mogu ja to, inače sam hvalisav bože sačuvaj i zakloni, al malo me sramota, zamjeriće mi
Autor: krelec | 20.08.2011. u 23:45 | opcije
Zamjeriti ili odmjeriti?
Autor: vegavega8 | 20.08.2011. u 23:46 | opcije
joj kipim, ipak mi dođe da se hvalim, hvališem onako baš
Autor: krelec | 20.08.2011. u 23:47 | opcije
Jel te ovo sad treći put pitam? Ajde, već sam tri pasijansa složila. Oči mi ko sarmice od radoznalosti. Daj, bitte!
Autor: vegavega8 | 20.08.2011. u 23:49 | opcije
jebiga ne mogu se sjetiti sa čima da se hvalim
Autor: krelec | 20.08.2011. u 23:50 | opcije
joj, a hvalio bi se naširoko i nadugačko, i vako i nako, ma svakako
Autor: krelec | 20.08.2011. u 23:50 | opcije
Utekla hvala, ha? E jebga... Jel ima veze s čitanjem?
Autor: vegavega8 | 20.08.2011. u 23:51 | opcije
jes čitam samo tako, pa đeš ćorav čitat pobogu
Autor: krelec | 20.08.2011. u 23:52 | opcije
Onda je bolje da ti netko recitira.
Autor: vegavega8 | 20.08.2011. u 23:53 | opcije
Nego, sad mi javili da si upecao neki pršut - jel to to?
Autor: vegavega8 | 20.08.2011. u 23:54 | opcije
ni od recitacije ništa, čekam literarne večeri
Autor: krelec | 20.08.2011. u 23:55 | opcije
laže stoka, kakav pršut, ma nebi ja to nikako
Autor: krelec | 20.08.2011. u 23:55 | opcije
A da nisi nekog tovara zajašio? Jel to?
Autor: vegavega8 | 20.08.2011. u 23:56 | opcije
A za pršut ti ne vjerujem, cicijo!!! A baš ti upecani su najbolji, uffff.
Autor: vegavega8 | 20.08.2011. u 23:56 | opcije
malo makarona, rajčica koja, zeru kruha i to ti je. nema se, recesija, dionice i vrijednosnice skroz loše
Autor: krelec | 20.08.2011. u 23:56 | opcije
a makaroni dobri, uh majko mila, oni ravni, šuplji, moreš svirat u njih
Autor: krelec | 20.08.2011. u 23:58 | opcije
Jest, dobri su makaroni, a mogu se i kao nakit nositi. Nadobivah se takvoga!
Autor: vegavega8 | 20.08.2011. u 23:59 | opcije
istrgaših onako na cca 12-14 zapeta pet milimetatra, a jednog ostaviš cijela, da sviriš dok se drugi grcaju u vrućoj vodi
Autor: krelec | 20.08.2011. u 23:59 | opcije
Ja danas imam knedle sa šljivama. Ima da padnu dvije prije spavanja!
Autor: vegavega8 | 20.08.2011. u 23:59 | opcije
makaroni da, al pužići ili što se nako kolokvijalno zna reči pužeki, mi nisu baš nešto
Autor: krelec | 21.08.2011. u 0:00 | opcije
Meni su oni vrtni puževi fini. S češnjakom i peršunom. Mljac!
Autor: vegavega8 | 21.08.2011. u 0:01 | opcije
u stvari jebem ti pužeke, ne valjaju brate ništa
Autor: krelec | 21.08.2011. u 0:01 | opcije
Bogati, baš smo dobri, počeli smo i recepte razmjenjivati! Čista pozitiva...
Autor: vegavega8 | 21.08.2011. u 0:02 | opcije
ma kad malo razmislim i makaroni su brate loši, pogotovo loši makaroni su loši
Autor: krelec | 21.08.2011. u 0:02 | opcije
Sad bi trebalo koji linkić prije noćkice... Imaš kaj?
Autor: vegavega8 | 21.08.2011. u 0:02 | opcije
dobri makaroni su malo bolji od loših makarona, ali kad sve skupa sagledaš nije ti to ništa
Autor: krelec | 21.08.2011. u 0:03 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=56HI0Luy_kQ
Autor: krelec | 21.08.2011. u 0:04 | opcije
joj da mi je jedan, ali samo jedan mali fetaki pršutića
Autor: krelec | 21.08.2011. u 0:05 | opcije
ovo fetaki je fora ili nije, nisam siguran
Autor: krelec | 21.08.2011. u 0:06 | opcije
feticu bi sad jednu tanku, gotovo prozirnu, transparentnu što se ono veli
Autor: krelec | 21.08.2011. u 0:06 | opcije
Fetakl, kažeš? Gurac fetakl, daj ti meni dobru komadinu! Ali tanko-tanko narezanu :-)))
Autor: vegavega8 | 21.08.2011. u 0:07 | opcije
a nešto se po selu priča da će akcija, akcijske cijene pršutova, pa se morebi i ja malo osladim
Autor: krelec | 21.08.2011. u 0:09 | opcije
a linkov sam ti stavio jer sam skoro pa siguran da ga ne jebeš dva posto, a meni nije lošo
Autor: krelec | 21.08.2011. u 0:10 | opcije
Ako daju na rate i na kartice, možebit ću i ja, ti mi bezeciraj najbolji!
Autor: vegavega8 | 21.08.2011. u 0:10 | opcije
Odslušala ja uredno poskakujući, čipkica se tresla, ja zanesla i sad idem spavati. Smajlek ostavljam, noćkikica-ica! :-DDD
Autor: vegavega8 | 21.08.2011. u 0:11 | opcije
