BUĆ!

20.08.2011. u 23:35   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

e dobra ti ova, danas sam se bućko i veliki val pravio

Autor: krelec   |   20.08.2011. u 23:39   |   opcije


Ja se nisam bućnula, ali sam talasala.

Autor: vegavega8   |   20.08.2011. u 23:41   |   opcije


A sutra lovim pod vodom. Ronjajući!

Autor: vegavega8   |   20.08.2011. u 23:41   |   opcije


još bi se hvalio, ali bojim se zamjeriće mi

Autor: krelec   |   20.08.2011. u 23:42   |   opcije


Samo daj, sami smo... Evo, ja čipkicu namjestila i čekam!

Autor: vegavega8   |   20.08.2011. u 23:43   |   opcije


ma ne mogu ja to, inače sam hvalisav bože sačuvaj i zakloni, al malo me sramota, zamjeriće mi

Autor: krelec   |   20.08.2011. u 23:45   |   opcije


Zamjeriti ili odmjeriti?

Autor: vegavega8   |   20.08.2011. u 23:46   |   opcije


joj kipim, ipak mi dođe da se hvalim, hvališem onako baš

Autor: krelec   |   20.08.2011. u 23:47   |   opcije


Jel te ovo sad treći put pitam? Ajde, već sam tri pasijansa složila. Oči mi ko sarmice od radoznalosti. Daj, bitte!

Autor: vegavega8   |   20.08.2011. u 23:49   |   opcije


jebiga ne mogu se sjetiti sa čima da se hvalim

Autor: krelec   |   20.08.2011. u 23:50   |   opcije


joj, a hvalio bi se naširoko i nadugačko, i vako i nako, ma svakako

Autor: krelec   |   20.08.2011. u 23:50   |   opcije


Utekla hvala, ha? E jebga... Jel ima veze s čitanjem?

Autor: vegavega8   |   20.08.2011. u 23:51   |   opcije


jes čitam samo tako, pa đeš ćorav čitat pobogu

Autor: krelec   |   20.08.2011. u 23:52   |   opcije


Onda je bolje da ti netko recitira.

Autor: vegavega8   |   20.08.2011. u 23:53   |   opcije


Nego, sad mi javili da si upecao neki pršut - jel to to?

Autor: vegavega8   |   20.08.2011. u 23:54   |   opcije


ni od recitacije ništa, čekam literarne večeri

Autor: krelec   |   20.08.2011. u 23:55   |   opcije


laže stoka, kakav pršut, ma nebi ja to nikako

Autor: krelec   |   20.08.2011. u 23:55   |   opcije


A da nisi nekog tovara zajašio? Jel to?

Autor: vegavega8   |   20.08.2011. u 23:56   |   opcije


A za pršut ti ne vjerujem, cicijo!!! A baš ti upecani su najbolji, uffff.

Autor: vegavega8   |   20.08.2011. u 23:56   |   opcije


malo makarona, rajčica koja, zeru kruha i to ti je. nema se, recesija, dionice i vrijednosnice skroz loše

Autor: krelec   |   20.08.2011. u 23:56   |   opcije


a makaroni dobri, uh majko mila, oni ravni, šuplji, moreš svirat u njih

Autor: krelec   |   20.08.2011. u 23:58   |   opcije


Jest, dobri su makaroni, a mogu se i kao nakit nositi. Nadobivah se takvoga!

Autor: vegavega8   |   20.08.2011. u 23:59   |   opcije


istrgaših onako na cca 12-14 zapeta pet milimetatra, a jednog ostaviš cijela, da sviriš dok se drugi grcaju u vrućoj vodi

Autor: krelec   |   20.08.2011. u 23:59   |   opcije


Ja danas imam knedle sa šljivama. Ima da padnu dvije prije spavanja!

Autor: vegavega8   |   20.08.2011. u 23:59   |   opcije


makaroni da, al pužići ili što se nako kolokvijalno zna reči pužeki, mi nisu baš nešto

Autor: krelec   |   21.08.2011. u 0:00   |   opcije


Meni su oni vrtni puževi fini. S češnjakom i peršunom. Mljac!

Autor: vegavega8   |   21.08.2011. u 0:01   |   opcije


u stvari jebem ti pužeke, ne valjaju brate ništa

Autor: krelec   |   21.08.2011. u 0:01   |   opcije


Bogati, baš smo dobri, počeli smo i recepte razmjenjivati! Čista pozitiva...

Autor: vegavega8   |   21.08.2011. u 0:02   |   opcije


ma kad malo razmislim i makaroni su brate loši, pogotovo loši makaroni su loši

Autor: krelec   |   21.08.2011. u 0:02   |   opcije


Sad bi trebalo koji linkić prije noćkice... Imaš kaj?

Autor: vegavega8   |   21.08.2011. u 0:02   |   opcije


dobri makaroni su malo bolji od loših makarona, ali kad sve skupa sagledaš nije ti to ništa

Autor: krelec   |   21.08.2011. u 0:03   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=56HI0Luy_kQ

Autor: krelec   |   21.08.2011. u 0:04   |   opcije


joj da mi je jedan, ali samo jedan mali fetaki pršutića

Autor: krelec   |   21.08.2011. u 0:05   |   opcije


ovo fetaki je fora ili nije, nisam siguran

Autor: krelec   |   21.08.2011. u 0:06   |   opcije


feticu bi sad jednu tanku, gotovo prozirnu, transparentnu što se ono veli

Autor: krelec   |   21.08.2011. u 0:06   |   opcije


Fetakl, kažeš? Gurac fetakl, daj ti meni dobru komadinu! Ali tanko-tanko narezanu :-)))

Autor: vegavega8   |   21.08.2011. u 0:07   |   opcije


a nešto se po selu priča da će akcija, akcijske cijene pršutova, pa se morebi i ja malo osladim

Autor: krelec   |   21.08.2011. u 0:09   |   opcije


a linkov sam ti stavio jer sam skoro pa siguran da ga ne jebeš dva posto, a meni nije lošo

Autor: krelec   |   21.08.2011. u 0:10   |   opcije


Ako daju na rate i na kartice, možebit ću i ja, ti mi bezeciraj najbolji!

Autor: vegavega8   |   21.08.2011. u 0:10   |   opcije


Odslušala ja uredno poskakujući, čipkica se tresla, ja zanesla i sad idem spavati. Smajlek ostavljam, noćkikica-ica! :-DDD

Autor: vegavega8   |   21.08.2011. u 0:11   |   opcije


Dodaj komentar