jel mačku
Autor: krelec | 22.08.2011. u 23:53 | opcije
A moš i čipku ako je vidiš.
Autor: vegavega8 | 22.08.2011. u 23:58 | opcije
mačku bi možda i našao
Autor: krelec | 23.08.2011. u 0:01 | opcije
Ja sam pokušala, ali nije išlo. Čak ni kad sam mic-mic vikala.
Autor: vegavega8 | 23.08.2011. u 0:02 | opcije
ma živinu bi našel, istina teže, ali našao bih, dok sa svim drugim vrstama potraga, e eto gabule
Autor: krelec | 23.08.2011. u 0:05 | opcije
Je, onda se najbolje praviti da niš ne tražiš, a zgrabit kaj samo uleti ;-))
Autor: vegavega8 | 23.08.2011. u 0:06 | opcije
Otišao on postavljati zamke... A ja ću u lov na slatke sanke. Noćka!
Autor: vegavega8 | 23.08.2011. u 0:12 | opcije
