PRONAĐI PRAVU

22.08.2011. u 23:44   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

jel mačku

Autor: krelec   |   22.08.2011. u 23:53   |   opcije


A moš i čipku ako je vidiš.

Autor: vegavega8   |   22.08.2011. u 23:58   |   opcije


mačku bi možda i našao

Autor: krelec   |   23.08.2011. u 0:01   |   opcije


Ja sam pokušala, ali nije išlo. Čak ni kad sam mic-mic vikala.

Autor: vegavega8   |   23.08.2011. u 0:02   |   opcije


ma živinu bi našel, istina teže, ali našao bih, dok sa svim drugim vrstama potraga, e eto gabule

Autor: krelec   |   23.08.2011. u 0:05   |   opcije


Je, onda se najbolje praviti da niš ne tražiš, a zgrabit kaj samo uleti ;-))

Autor: vegavega8   |   23.08.2011. u 0:06   |   opcije


Otišao on postavljati zamke... A ja ću u lov na slatke sanke. Noćka!

Autor: vegavega8   |   23.08.2011. u 0:12   |   opcije


Dodaj komentar