Muški je, viš da mu je prijatelj plavi! :~) Dobro jutro! :~)
Autor: Rujankica | 23.08.2011. u 8:42 | opcije
A jel mu ono repić ili pišo na trbuhu? E, da, dobro ti jutro :-))
Autor: vegavega8 | 23.08.2011. u 8:47 | opcije
Nemam pojma, ali svaka ježica sigurno zna. :~)
Autor: Rujankica | 23.08.2011. u 8:57 | opcije
dobrojutro
Autor: krelec | 23.08.2011. u 8:58 | opcije
Dobro jutro, krelec. Hoćeš li i ti danas ovako naježiti?
Autor: vegavega8 | 23.08.2011. u 9:02 | opcije
moram na brzinu brzu u ši, a onda ću se i ja brčkat, baš ko nekad u dobra stara ....
Autor: krelec | 23.08.2011. u 9:02 | opcije
Krelec, jedu li ježevi pršuta? :D
Autor: Rujankica | 23.08.2011. u 9:03 | opcije
brčkat ću se ko nekad proleteri na izgradnji brčko-banovići
Autor: krelec | 23.08.2011. u 9:04 | opcije
za sada samo stari jež kradom pršut jede (ako se uopće sa ježom porediti dade, jerbo gotovo bez bodlje je)
Autor: krelec | 23.08.2011. u 9:07 | opcije
Uffff, al bih ja sad ovako naježila, može i bez bodlji i bez pršuta! Ufffff... A nemam ni tople vode :-((
Autor: vegavega8 | 23.08.2011. u 9:08 | opcije
kod mene hladna nije dovoljno hladna, a ti bi toplu
Autor: krelec | 23.08.2011. u 9:11 | opcije
Tebe grije ljubav, a ja mrtvo ladna.
Autor: vegavega8 | 23.08.2011. u 9:12 | opcije
A vani vrućeeeeeeeeee, a nemam ni Antonija... Niti mi se sviđa to ime.
Autor: vegavega8 | 23.08.2011. u 9:13 | opcije
trenutno je jedina grijalica na nebu
Autor: krelec | 23.08.2011. u 9:14 | opcije
zove se sunce moje žarko
Autor: krelec | 23.08.2011. u 9:15 | opcije
strahovitom brzinom od 47 km/h jurim ka ši, bok
Autor: krelec | 23.08.2011. u 9:17 | opcije
Hajde, sretan ti put i pazi da što putem ne nabodeš! Idem i ja u trgovinu dok sunce moje žarko nije upeklo.
Autor: vegavega8 | 23.08.2011. u 9:19 | opcije
