Muški je, viš da mu je prijatelj plavi! :~) Dobro jutro! :~)

Autor: Rujankica   |   23.08.2011. u 8:42   |   opcije


A jel mu ono repić ili pišo na trbuhu? E, da, dobro ti jutro :-))

Autor: vegavega8   |   23.08.2011. u 8:47   |   opcije


Nemam pojma, ali svaka ježica sigurno zna. :~)

Autor: Rujankica   |   23.08.2011. u 8:57   |   opcije


dobrojutro

Autor: krelec   |   23.08.2011. u 8:58   |   opcije


Dobro jutro, krelec. Hoćeš li i ti danas ovako naježiti?

Autor: vegavega8   |   23.08.2011. u 9:02   |   opcije


moram na brzinu brzu u ši, a onda ću se i ja brčkat, baš ko nekad u dobra stara ....

Autor: krelec   |   23.08.2011. u 9:02   |   opcije


Krelec, jedu li ježevi pršuta? :D

Autor: Rujankica   |   23.08.2011. u 9:03   |   opcije


brčkat ću se ko nekad proleteri na izgradnji brčko-banovići

Autor: krelec   |   23.08.2011. u 9:04   |   opcije


za sada samo stari jež kradom pršut jede (ako se uopće sa ježom porediti dade, jerbo gotovo bez bodlje je)

Autor: krelec   |   23.08.2011. u 9:07   |   opcije


Uffff, al bih ja sad ovako naježila, može i bez bodlji i bez pršuta! Ufffff... A nemam ni tople vode :-((

Autor: vegavega8   |   23.08.2011. u 9:08   |   opcije


kod mene hladna nije dovoljno hladna, a ti bi toplu

Autor: krelec   |   23.08.2011. u 9:11   |   opcije


Tebe grije ljubav, a ja mrtvo ladna.

Autor: vegavega8   |   23.08.2011. u 9:12   |   opcije


A vani vrućeeeeeeeeee, a nemam ni Antonija... Niti mi se sviđa to ime.

Autor: vegavega8   |   23.08.2011. u 9:13   |   opcije


trenutno je jedina grijalica na nebu

Autor: krelec   |   23.08.2011. u 9:14   |   opcije


zove se sunce moje žarko

Autor: krelec   |   23.08.2011. u 9:15   |   opcije


strahovitom brzinom od 47 km/h jurim ka ši, bok

Autor: krelec   |   23.08.2011. u 9:17   |   opcije


Hajde, sretan ti put i pazi da što putem ne nabodeš! Idem i ja u trgovinu dok sunce moje žarko nije upeklo.

Autor: vegavega8   |   23.08.2011. u 9:19   |   opcije


Dodaj komentar