učinilo mi se da se vrte na rešou
Autor: -rozmarinababa | 23.08.2011. u 23:02 | opcije
toliko volim mačke da sam se odmah zabrinula. kojom žicom je sastrugati kasnije
Autor: -rozmarinababa | 23.08.2011. u 23:03 | opcije
ova što se vrće je sigurno neka uzorna blogerica s 5 zvjezdica, a ova što određuje ritam, e to je jedna od vas dvii
Autor: -rozmarinababa | 23.08.2011. u 23:04 | opcije
Je, vidi se da su to neke staromodne mačke - tko još ima longplejke?
Autor: vegavega8 | 23.08.2011. u 23:06 | opcije
Hm. A možda su kolekcionarke.
Autor: vegavega8 | 23.08.2011. u 23:06 | opcije
daj zavrti na 45, ovo je na 33!
Autor: staranaivan | 23.08.2011. u 23:06 | opcije
U svakom slučaju, ambiciozne mačke: jedna bi bila DJ, druga plesačica, nešto kao Lokica.
Autor: vegavega8 | 23.08.2011. u 23:06 | opcije
Nemrem, stari, da maca ne odleti.
Autor: vegavega8 | 23.08.2011. u 23:07 | opcije
Hehe, a možda vježba za mažoretkinju - gle kak dupetom lupa onu ručicu!
Autor: vegavega8 | 23.08.2011. u 23:07 | opcije
haha, a jesi blesava.
odoh stvarno kuvat juhu, ubila me klima u autu
svaka me kost boli, a nisam bila ni na zadnjem sjedalu
Autor: -rozmarinababa | 23.08.2011. u 23:13 | opcije
niti mi je mjenjač osta u ruci (za slučaj da ti svašta padne na pamet pitati me)
Autor: -rozmarinababa | 23.08.2011. u 23:14 | opcije
Tek sad me muči pitanje: pa kak si to izvela???
Autor: vegavega8 | 23.08.2011. u 23:15 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=tkJNyQfAprY
Autor: krelec | 23.08.2011. u 23:26 | opcije
reno 4 bolan
Autor: -rozmarinababa | 23.08.2011. u 23:51 | opcije
