KOLO NAOKOLO

23.08.2011. u 23:02   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

učinilo mi se da se vrte na rešou

Autor: -rozmarinababa   |   23.08.2011. u 23:02   |   opcije


toliko volim mačke da sam se odmah zabrinula. kojom žicom je sastrugati kasnije

Autor: -rozmarinababa   |   23.08.2011. u 23:03   |   opcije


ova što se vrće je sigurno neka uzorna blogerica s 5 zvjezdica, a ova što određuje ritam, e to je jedna od vas dvii

Autor: -rozmarinababa   |   23.08.2011. u 23:04   |   opcije


Je, vidi se da su to neke staromodne mačke - tko još ima longplejke?

Autor: vegavega8   |   23.08.2011. u 23:06   |   opcije


Hm. A možda su kolekcionarke.

Autor: vegavega8   |   23.08.2011. u 23:06   |   opcije


daj zavrti na 45, ovo je na 33!

Autor: staranaivan   |   23.08.2011. u 23:06   |   opcije


U svakom slučaju, ambiciozne mačke: jedna bi bila DJ, druga plesačica, nešto kao Lokica.

Autor: vegavega8   |   23.08.2011. u 23:06   |   opcije


Nemrem, stari, da maca ne odleti.

Autor: vegavega8   |   23.08.2011. u 23:07   |   opcije


Hehe, a možda vježba za mažoretkinju - gle kak dupetom lupa onu ručicu!

Autor: vegavega8   |   23.08.2011. u 23:07   |   opcije


haha, a jesi blesava.
odoh stvarno kuvat juhu, ubila me klima u autu
svaka me kost boli, a nisam bila ni na zadnjem sjedalu

Autor: -rozmarinababa   |   23.08.2011. u 23:13   |   opcije


niti mi je mjenjač osta u ruci (za slučaj da ti svašta padne na pamet pitati me)

Autor: -rozmarinababa   |   23.08.2011. u 23:14   |   opcije


Tek sad me muči pitanje: pa kak si to izvela???

Autor: vegavega8   |   23.08.2011. u 23:15   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=tkJNyQfAprY

Autor: krelec   |   23.08.2011. u 23:26   |   opcije


reno 4 bolan

Autor: -rozmarinababa   |   23.08.2011. u 23:51   |   opcije


Dodaj komentar