toliko su se obezobrazile dami je čudno kako već ne kradu očišćene i začinjene iz cekinovih frižidera po trg. centrima
Autor: -rozmarinababa | 24.08.2011. u 9:04 | opcije
ne smiš ubiti vuka, ne smiš medvida
al mo maznuti dva turista ako imaš gliser
Autor: -rozmarinababa | 24.08.2011. u 9:06 | opcije
Uživaju u čerupanju, rozi. Inače bi ;-))
Autor: vegavega8 | 24.08.2011. u 9:06 | opcije
Baš sam čitala Dežulovića u Jutarnjem: veli, ima 7 milijardi ljudi na planetu, sve da svake godine zgadimo ili oduzmemo život 2,5 milijuna turista, možemo tako još 700 godina. A onda ćemo već nešto smisliti.
Autor: vegavega8 | 24.08.2011. u 9:08 | opcije
a si,dakle, to jepoanta. čerupanje natenane
Autor: -rozmarinababa | 24.08.2011. u 9:09 | opcije
Uf, nema većeg gušta: perce po perce.
Autor: vegavega8 | 24.08.2011. u 9:16 | opcije
