BILA U NABAVCI

24.08.2011. u 8:47   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

toliko su se obezobrazile dami je čudno kako već ne kradu očišćene i začinjene iz cekinovih frižidera po trg. centrima

Autor: -rozmarinababa   |   24.08.2011. u 9:04   |   opcije


ne smiš ubiti vuka, ne smiš medvida
al mo maznuti dva turista ako imaš gliser

Autor: -rozmarinababa   |   24.08.2011. u 9:06   |   opcije


Uživaju u čerupanju, rozi. Inače bi ;-))

Autor: vegavega8   |   24.08.2011. u 9:06   |   opcije


Baš sam čitala Dežulovića u Jutarnjem: veli, ima 7 milijardi ljudi na planetu, sve da svake godine zgadimo ili oduzmemo život 2,5 milijuna turista, možemo tako još 700 godina. A onda ćemo već nešto smisliti.

Autor: vegavega8   |   24.08.2011. u 9:08   |   opcije


a si,dakle, to jepoanta. čerupanje natenane

Autor: -rozmarinababa   |   24.08.2011. u 9:09   |   opcije


Uf, nema većeg gušta: perce po perce.

Autor: vegavega8   |   24.08.2011. u 9:16   |   opcije


Dodaj komentar