IDEMO NA KAVU?

24.08.2011. u 22:49   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

kada, gdje, na čiji račun?

Autor: staranaivan   |   24.08.2011. u 22:51   |   opcije


Stari moj, kud s' navalio? Jel ti vidiš koliko put treba prijeći do poziva, a tek do kave - fijuuuuuuuuuuuuuuu!

Autor: vegavega8   |   24.08.2011. u 22:52   |   opcije


jedino ako se pretvorim u pticu trkačicu:-)))
Dvečer:-)

Autor: biserna   |   24.08.2011. u 22:52   |   opcije


Bok, bis! Pa, kao što vidiš, ovaj gusak je izdržao.

Autor: vegavega8   |   24.08.2011. u 22:56   |   opcije


ja dugačke li slike, milina vidjeti, baš

Autor: krelec   |   24.08.2011. u 22:59   |   opcije


Ma šteta što je ne vide svi blogeri u punom sjaju pa da znadu što im je činiti i pravilno rasporede vrijeme, snagu i resurse.

Autor: vegavega8   |   24.08.2011. u 23:01   |   opcije


ode u ništa....

Autor: GROCA   |   24.08.2011. u 23:01   |   opcije


Kako u ništa, GROCO? Pa unosi ti se u facu!

Autor: vegavega8   |   24.08.2011. u 23:03   |   opcije


pa ode mi točkić na mišiću do dođem s kraja na kraj slike, a i rezolucija je gut, stvarno, što jes, jes

Autor: krelec   |   24.08.2011. u 23:07   |   opcije


Kaj nemaš tipku "End"? Ili ti predebeli prsti?

Autor: vegavega8   |   24.08.2011. u 23:08   |   opcije


A rezolucija je baš za Iskricu - vidiš, a ne vidiš, i sveudilj se nadaš!

Autor: vegavega8   |   24.08.2011. u 23:08   |   opcije


ja to gledam s kontra strane...

Autor: GROCA   |   24.08.2011. u 23:09   |   opcije


Eh, GROCO, s kontra strane je to već filozofsko pitanje...

Autor: vegavega8   |   24.08.2011. u 23:12   |   opcije


ma i ja gledam sa više strana, evo i na rukama stojim, pa malo zalego, pa vrćem laptop, pa ga nako ko nešto njišem, a slika uvijek famtastična, nemere se drugi zaključak isčitat

Autor: krelec   |   24.08.2011. u 23:13   |   opcije


čini mi se da ti je to i bio cilj:
otvoriti filozovsku debatu...

Autor: GROCA   |   24.08.2011. u 23:14   |   opcije


a gusak ili gusan, ( neznam pravo) izgleda uletio u zamku sakupljača preja

Autor: krelec   |   24.08.2011. u 23:15   |   opcije


Ah, volim kad frca perje! :-))

Autor: vegavega8   |   24.08.2011. u 23:17   |   opcije


ma nije to frcanje, to je sakupljanje, s sve u svrhu izrade kvalitetnih jastuka i jorgančića

Autor: krelec   |   24.08.2011. u 23:19   |   opcije


nisu te valjda već očerupali...

Autor: GROCA   |   24.08.2011. u 23:19   |   opcije


joj, pa nako malo perja, malo paperja, a jastuk mekahan ko duša

Autor: krelec   |   24.08.2011. u 23:20   |   opcije


Ma vid ti njega, on odmah o krevetu!!! Nije ni čudno što časne Iskričarke zaziru od kava.

Autor: vegavega8   |   24.08.2011. u 23:20   |   opcije


Groco, jock, ali nikak da se opernatim! :-((

Autor: vegavega8   |   24.08.2011. u 23:20   |   opcije


a jorgančić pernati, lipo, mekahan, lagahan, duša se pod njime odmori

Autor: krelec   |   24.08.2011. u 23:21   |   opcije


jeboti al me krenulo h

Autor: krelec   |   24.08.2011. u 23:21   |   opcije


izgubiš perje, ali dobiješ pare...
kaj to tak nekak ne ide...

Autor: GROCA   |   24.08.2011. u 23:21   |   opcije


Krelec, ako ovo vide malo jebežljivije Iskričarke, ne buš se ti baš kave napil... ili obratno, tak će te natankati da ne budeš zaspao još 3 tjedna kasnije.

Autor: vegavega8   |   24.08.2011. u 23:23   |   opcije


još se svašta od perja izraditi dade, uglavnom proizvodi pernati, nako turiš ga za šeširić, pa moreš i u rever novoga sakoja, pa se njime češkat do u beskraj, ma divota prava to perje

Autor: krelec   |   24.08.2011. u 23:24   |   opcije


Groco, nit perja, nit para, a ni prašina se baš ne diže...

Autor: vegavega8   |   24.08.2011. u 23:24   |   opcije


Hm. Vidjela ja perje i na nekim erockim slikicama, ali nikak skužit šta će im...

Autor: vegavega8   |   24.08.2011. u 23:25   |   opcije


a koji mu kurac dođe paperje, to nikad nisam uspio saznati (možda ima u gugli)

Autor: krelec   |   24.08.2011. u 23:25   |   opcije


prašina se digla...sad se sliježe...
po kome li će pasti!?

Autor: GROCA   |   24.08.2011. u 23:26   |   opcije


Ja mislim da je to ono podguzno. Ajme, prostote, a to ti tek masno naplate!!!

Autor: vegavega8   |   24.08.2011. u 23:26   |   opcije


pozivi za kavu pljušte naprosto, sve ne znam gdje bi prije, iz svake županije barem po nekoliko njiha

Autor: krelec   |   24.08.2011. u 23:27   |   opcije


Eh, dragi Groco, puno ovdašnjih bi kanda prašilo, a samo te zapraše... eh!

Autor: vegavega8   |   24.08.2011. u 23:28   |   opcije


sve se bojim (onako malo) da bi mogao postati kahvoholičar, pa onda lijepo u klub liječenih

Autor: krelec   |   24.08.2011. u 23:29   |   opcije


A ti lijepo kao leptirić(ica), kreni redom od polazne točke, pa za svaku lupi sliku na blog. U punoj veličini i mutnu.

Autor: vegavega8   |   24.08.2011. u 23:29   |   opcije


pa u krug, pa dobar dan, ja sam krelec, ja sam jedan običan kahvoholik i neću više majkemi

Autor: krelec   |   24.08.2011. u 23:30   |   opcije


ode ja sa perja na kavu, lutam brate nevezan

Autor: krelec   |   24.08.2011. u 23:31   |   opcije


a mogo sam se lijepo perja držati, đeš bolje nego perje

Autor: krelec   |   24.08.2011. u 23:32   |   opcije


uvaljali se...
sad se to sasušilo...
pa se treba otresti....

mrlje ostaju...

Autor: GROCA   |   24.08.2011. u 23:33   |   opcije


Da, nije ti logičan redoslijed: prvo kava pa onda u perje. Jel ti u profilu piše "Eksperimentiram"?

Autor: vegavega8   |   24.08.2011. u 23:33   |   opcije


Ma treba to vodom politi, Groco, pa da vidiš uživacije! Uostalom, kaj misliš, zakaj prasci uživaju u blatu? Jer je DOBRO.

Autor: vegavega8   |   24.08.2011. u 23:34   |   opcije


piše mi, volim se dotjerati, samo ni sam ne kužim kuda

Autor: krelec   |   24.08.2011. u 23:35   |   opcije


jer štobis ono reklo, vrlo sam dotjerljiv

Autor: krelec   |   24.08.2011. u 23:36   |   opcije


a voden-konji...po cijele dane u vodi...
kak je tek njima lijepo...

samo oči vire, gledaju prema nebu...

je bude možda kaj palo !????

Autor: GROCA   |   24.08.2011. u 23:36   |   opcije


A jel voliš red? Pa da te dotjeraju u.

Autor: vegavega8   |   24.08.2011. u 23:37   |   opcije


Eh, da sam sad vodenkobila, pa makar i u zoološkom vrtu...! Uostalom, ovo i jest zoološki vrt. Ali mi fali jezerce za brčkanje.

Autor: vegavega8   |   24.08.2011. u 23:38   |   opcije


evo sad naprimjer, jeli, pregledam posjete, ništa, poruke, ništa, pa ko će gledat i pisat kad trkeljam, i skroz mi neugodno da znaš

Autor: krelec   |   24.08.2011. u 23:39   |   opcije


Meni večeras nitko nije ponudio ni karu, a kamoli kavu :-((

Autor: vegavega8   |   24.08.2011. u 23:41   |   opcije


e, a u stara dobra vremena (svakako ne starija od godinu dana) reklo bi se, nema ti postelje bez perja brajo, nema

Autor: krelec   |   24.08.2011. u 23:41   |   opcije


pa se uvališ, mehko, toplo, pa nemereš ustat i bog, sve se nekako uglavinjaš i neš gore bez tuđe ruke

Autor: krelec   |   24.08.2011. u 23:43   |   opcije


veg
na kaj te podsječa - asocira ovaj gusan ...
daj se malo udubi u sliku....

Autor: GROCA   |   24.08.2011. u 23:43   |   opcije


a svi mi jako dobro znamo što je tuđa ruka

Autor: krelec   |   24.08.2011. u 23:43   |   opcije


Dobra večer, vidim kod vas je veselo, a i perja ima, to bi bio blog za mene. :)

Autor: Rujankica   |   24.08.2011. u 23:44   |   opcije


jadna li mu majka ko je na tuđu ruku spao

Autor: krelec   |   24.08.2011. u 23:44   |   opcije


Groco, sram ga bilo tko prosto pomisli!

Autor: vegavega8   |   24.08.2011. u 23:44   |   opcije


Bok, Rujankice, evo nas krelec ušuškava, krelec jedan, a mi željni kahve!

Autor: vegavega8   |   24.08.2011. u 23:45   |   opcije


i ja bih tebe želio pozdraviti ruj ankice, ispred kolektiva, a i mene kao pojedinca

Autor: krelec   |   24.08.2011. u 23:46   |   opcije


A bogme smo se ugnijezdili...

Autor: vegavega8   |   24.08.2011. u 23:47   |   opcije


i evo ispunjavam si želju, pozdrav

Autor: krelec   |   24.08.2011. u 23:47   |   opcije


E ja se bome već ušuškala sama. :)

Autor: Rujankica   |   24.08.2011. u 23:47   |   opcije


Baš lijepo od tebe, Krelec, puno hvala tebi i kolektivu. :)

Autor: Rujankica   |   24.08.2011. u 23:49   |   opcije


nema na čemen, zadovoljstvo je naše

Autor: krelec   |   24.08.2011. u 23:50   |   opcije


a tek koja faca...
kao da je iz veš mašine izleto !!!

Autor: GROCA   |   24.08.2011. u 23:50   |   opcije


Ma što se hvališ, Rujankice, čitaj što krelec piše: tko će te dić, a, pitanje je sad? Je li? Ha?

Autor: vegavega8   |   24.08.2011. u 23:50   |   opcije


joj kad se uvališ u onu višekatnu blazinu, nema dizanja bez pomoći tuđe ruke

Autor: krelec   |   24.08.2011. u 23:52   |   opcije


A kakva bi tvoja bila da si ovoliko put izgakao, Groco? I to sve nasuho.

Autor: vegavega8   |   24.08.2011. u 23:53   |   opcije


pa se sve ono bacakaš, trzaš lumbalnim dijelom, ali jok, nemere i gotovo. a ti onda čekaj da se pruži tuđinska ruka

Autor: krelec   |   24.08.2011. u 23:54   |   opcije


Ma evo poskočim ja malo sama, nema problema! :)

Autor: Rujankica   |   24.08.2011. u 23:54   |   opcije


Ja se na takvu uopće ne bih usudila leći, krelec.

Autor: vegavega8   |   24.08.2011. u 23:54   |   opcije


Ima da je tvrdo i da me motivira.

Autor: vegavega8   |   24.08.2011. u 23:55   |   opcije


jedini je lijek naći nekoga kretena i onda lijepo jedan drugog nako nogama izgurate iz blazine višekatne, pa ko preživi pad na već tradicionalni tvrdi hrastov pod

Autor: krelec   |   24.08.2011. u 23:56   |   opcije


Uh, izdržljivi ste, ali idem ja u horizontalu... Laku noć :)

Autor: Rujankica   |   24.08.2011. u 23:56   |   opcije


jes da je zajebato i naprvi i na drugi pogled grubo, ali drugog izlaza ne vidim, za sada

Autor: krelec   |   24.08.2011. u 23:57   |   opcije


Eh, Rujankice, tako ti je kad se Iskričari ponadaju kavi ;-)) Hajde, laka ti noć (garant spava na dasci!).

Autor: vegavega8   |   25.08.2011. u 0:01   |   opcije


ode i ja prošetati zmiju da kožu na brzaka presvuče, pa se možda vratim, a možda u krevet, e baš sam odlučan ovaj put

Autor: krelec   |   25.08.2011. u 0:01   |   opcije


Ako bih baš morala na takvu postelju, stavila bih pored nje štap. Ili dva. I jastuk na pod. A kahvu na nahtkasl. U termosici.

Autor: vegavega8   |   25.08.2011. u 0:02   |   opcije


Ma idem i ja, prispavalo mi se od ovog perja, a kava bila bez kofeina. GROCO, pozdrav i tebi, baš smo fino filozovirali :-)))

Autor: vegavega8   |   25.08.2011. u 0:03   |   opcije


ako se to može nazvati filozofijom...
JESMO

l n...

Autor: GROCA   |   25.08.2011. u 0:08   |   opcije


Slika je savrsena ;-)
A ona osoba koja prevali toliki put,mislim da zasluzuje popit kavicu :-D

Autor: sino01   |   25.08.2011. u 2:16   |   opcije


Dodaj komentar