kada, gdje, na čiji račun?
Autor: staranaivan | 24.08.2011. u 22:51 | opcije
Stari moj, kud s' navalio? Jel ti vidiš koliko put treba prijeći do poziva, a tek do kave - fijuuuuuuuuuuuuuuu!
Autor: vegavega8 | 24.08.2011. u 22:52 | opcije
jedino ako se pretvorim u pticu trkačicu:-)))
Dvečer:-)
Autor: biserna | 24.08.2011. u 22:52 | opcije
Bok, bis! Pa, kao što vidiš, ovaj gusak je izdržao.
Autor: vegavega8 | 24.08.2011. u 22:56 | opcije
ja dugačke li slike, milina vidjeti, baš
Autor: krelec | 24.08.2011. u 22:59 | opcije
Ma šteta što je ne vide svi blogeri u punom sjaju pa da znadu što im je činiti i pravilno rasporede vrijeme, snagu i resurse.
Autor: vegavega8 | 24.08.2011. u 23:01 | opcije
ode u ništa....
Autor: GROCA | 24.08.2011. u 23:01 | opcije
Kako u ništa, GROCO? Pa unosi ti se u facu!
Autor: vegavega8 | 24.08.2011. u 23:03 | opcije
pa ode mi točkić na mišiću do dođem s kraja na kraj slike, a i rezolucija je gut, stvarno, što jes, jes
Autor: krelec | 24.08.2011. u 23:07 | opcije
Kaj nemaš tipku "End"? Ili ti predebeli prsti?
Autor: vegavega8 | 24.08.2011. u 23:08 | opcije
A rezolucija je baš za Iskricu - vidiš, a ne vidiš, i sveudilj se nadaš!
Autor: vegavega8 | 24.08.2011. u 23:08 | opcije
ja to gledam s kontra strane...
Autor: GROCA | 24.08.2011. u 23:09 | opcije
Eh, GROCO, s kontra strane je to već filozofsko pitanje...
Autor: vegavega8 | 24.08.2011. u 23:12 | opcije
ma i ja gledam sa više strana, evo i na rukama stojim, pa malo zalego, pa vrćem laptop, pa ga nako ko nešto njišem, a slika uvijek famtastična, nemere se drugi zaključak isčitat
Autor: krelec | 24.08.2011. u 23:13 | opcije
čini mi se da ti je to i bio cilj:
otvoriti filozovsku debatu...
Autor: GROCA | 24.08.2011. u 23:14 | opcije
a gusak ili gusan, ( neznam pravo) izgleda uletio u zamku sakupljača preja
Autor: krelec | 24.08.2011. u 23:15 | opcije
Ah, volim kad frca perje! :-))
Autor: vegavega8 | 24.08.2011. u 23:17 | opcije
ma nije to frcanje, to je sakupljanje, s sve u svrhu izrade kvalitetnih jastuka i jorgančića
Autor: krelec | 24.08.2011. u 23:19 | opcije
nisu te valjda već očerupali...
Autor: GROCA | 24.08.2011. u 23:19 | opcije
joj, pa nako malo perja, malo paperja, a jastuk mekahan ko duša
Autor: krelec | 24.08.2011. u 23:20 | opcije
Ma vid ti njega, on odmah o krevetu!!! Nije ni čudno što časne Iskričarke zaziru od kava.
Autor: vegavega8 | 24.08.2011. u 23:20 | opcije
Groco, jock, ali nikak da se opernatim! :-((
Autor: vegavega8 | 24.08.2011. u 23:20 | opcije
a jorgančić pernati, lipo, mekahan, lagahan, duša se pod njime odmori
Autor: krelec | 24.08.2011. u 23:21 | opcije
jeboti al me krenulo h
Autor: krelec | 24.08.2011. u 23:21 | opcije
izgubiš perje, ali dobiješ pare...
kaj to tak nekak ne ide...
Autor: GROCA | 24.08.2011. u 23:21 | opcije
Krelec, ako ovo vide malo jebežljivije Iskričarke, ne buš se ti baš kave napil... ili obratno, tak će te natankati da ne budeš zaspao još 3 tjedna kasnije.
Autor: vegavega8 | 24.08.2011. u 23:23 | opcije
još se svašta od perja izraditi dade, uglavnom proizvodi pernati, nako turiš ga za šeširić, pa moreš i u rever novoga sakoja, pa se njime češkat do u beskraj, ma divota prava to perje
Autor: krelec | 24.08.2011. u 23:24 | opcije
Groco, nit perja, nit para, a ni prašina se baš ne diže...
Autor: vegavega8 | 24.08.2011. u 23:24 | opcije
Hm. Vidjela ja perje i na nekim erockim slikicama, ali nikak skužit šta će im...
Autor: vegavega8 | 24.08.2011. u 23:25 | opcije
a koji mu kurac dođe paperje, to nikad nisam uspio saznati (možda ima u gugli)
Autor: krelec | 24.08.2011. u 23:25 | opcije
prašina se digla...sad se sliježe...
po kome li će pasti!?
Autor: GROCA | 24.08.2011. u 23:26 | opcije
Ja mislim da je to ono podguzno. Ajme, prostote, a to ti tek masno naplate!!!
Autor: vegavega8 | 24.08.2011. u 23:26 | opcije
pozivi za kavu pljušte naprosto, sve ne znam gdje bi prije, iz svake županije barem po nekoliko njiha
Autor: krelec | 24.08.2011. u 23:27 | opcije
Eh, dragi Groco, puno ovdašnjih bi kanda prašilo, a samo te zapraše... eh!
Autor: vegavega8 | 24.08.2011. u 23:28 | opcije
sve se bojim (onako malo) da bi mogao postati kahvoholičar, pa onda lijepo u klub liječenih
Autor: krelec | 24.08.2011. u 23:29 | opcije
A ti lijepo kao leptirić(ica), kreni redom od polazne točke, pa za svaku lupi sliku na blog. U punoj veličini i mutnu.
Autor: vegavega8 | 24.08.2011. u 23:29 | opcije
pa u krug, pa dobar dan, ja sam krelec, ja sam jedan običan kahvoholik i neću više majkemi
Autor: krelec | 24.08.2011. u 23:30 | opcije
ode ja sa perja na kavu, lutam brate nevezan
Autor: krelec | 24.08.2011. u 23:31 | opcije
a mogo sam se lijepo perja držati, đeš bolje nego perje
Autor: krelec | 24.08.2011. u 23:32 | opcije
uvaljali se...
sad se to sasušilo...
pa se treba otresti....
mrlje ostaju...
Autor: GROCA | 24.08.2011. u 23:33 | opcije
Da, nije ti logičan redoslijed: prvo kava pa onda u perje. Jel ti u profilu piše "Eksperimentiram"?
Autor: vegavega8 | 24.08.2011. u 23:33 | opcije
Ma treba to vodom politi, Groco, pa da vidiš uživacije! Uostalom, kaj misliš, zakaj prasci uživaju u blatu? Jer je DOBRO.
Autor: vegavega8 | 24.08.2011. u 23:34 | opcije
piše mi, volim se dotjerati, samo ni sam ne kužim kuda
Autor: krelec | 24.08.2011. u 23:35 | opcije
jer štobis ono reklo, vrlo sam dotjerljiv
Autor: krelec | 24.08.2011. u 23:36 | opcije
a voden-konji...po cijele dane u vodi...
kak je tek njima lijepo...
samo oči vire, gledaju prema nebu...
je bude možda kaj palo !????
Autor: GROCA | 24.08.2011. u 23:36 | opcije
A jel voliš red? Pa da te dotjeraju u.
Autor: vegavega8 | 24.08.2011. u 23:37 | opcije
Eh, da sam sad vodenkobila, pa makar i u zoološkom vrtu...! Uostalom, ovo i jest zoološki vrt. Ali mi fali jezerce za brčkanje.
Autor: vegavega8 | 24.08.2011. u 23:38 | opcije
evo sad naprimjer, jeli, pregledam posjete, ništa, poruke, ništa, pa ko će gledat i pisat kad trkeljam, i skroz mi neugodno da znaš
Autor: krelec | 24.08.2011. u 23:39 | opcije
Meni večeras nitko nije ponudio ni karu, a kamoli kavu :-((
Autor: vegavega8 | 24.08.2011. u 23:41 | opcije
e, a u stara dobra vremena (svakako ne starija od godinu dana) reklo bi se, nema ti postelje bez perja brajo, nema
Autor: krelec | 24.08.2011. u 23:41 | opcije
pa se uvališ, mehko, toplo, pa nemereš ustat i bog, sve se nekako uglavinjaš i neš gore bez tuđe ruke
Autor: krelec | 24.08.2011. u 23:43 | opcije
veg
na kaj te podsječa - asocira ovaj gusan ...
daj se malo udubi u sliku....
Autor: GROCA | 24.08.2011. u 23:43 | opcije
a svi mi jako dobro znamo što je tuđa ruka
Autor: krelec | 24.08.2011. u 23:43 | opcije
Dobra večer, vidim kod vas je veselo, a i perja ima, to bi bio blog za mene. :)
Autor: Rujankica | 24.08.2011. u 23:44 | opcije
jadna li mu majka ko je na tuđu ruku spao
Autor: krelec | 24.08.2011. u 23:44 | opcije
Groco, sram ga bilo tko prosto pomisli!
Autor: vegavega8 | 24.08.2011. u 23:44 | opcije
Bok, Rujankice, evo nas krelec ušuškava, krelec jedan, a mi željni kahve!
Autor: vegavega8 | 24.08.2011. u 23:45 | opcije
i ja bih tebe želio pozdraviti ruj ankice, ispred kolektiva, a i mene kao pojedinca
Autor: krelec | 24.08.2011. u 23:46 | opcije
A bogme smo se ugnijezdili...
Autor: vegavega8 | 24.08.2011. u 23:47 | opcije
i evo ispunjavam si želju, pozdrav
Autor: krelec | 24.08.2011. u 23:47 | opcije
E ja se bome već ušuškala sama. :)
Autor: Rujankica | 24.08.2011. u 23:47 | opcije
Baš lijepo od tebe, Krelec, puno hvala tebi i kolektivu. :)
Autor: Rujankica | 24.08.2011. u 23:49 | opcije
nema na čemen, zadovoljstvo je naše
Autor: krelec | 24.08.2011. u 23:50 | opcije
a tek koja faca...
kao da je iz veš mašine izleto !!!
Autor: GROCA | 24.08.2011. u 23:50 | opcije
Ma što se hvališ, Rujankice, čitaj što krelec piše: tko će te dić, a, pitanje je sad? Je li? Ha?
Autor: vegavega8 | 24.08.2011. u 23:50 | opcije
joj kad se uvališ u onu višekatnu blazinu, nema dizanja bez pomoći tuđe ruke
Autor: krelec | 24.08.2011. u 23:52 | opcije
A kakva bi tvoja bila da si ovoliko put izgakao, Groco? I to sve nasuho.
Autor: vegavega8 | 24.08.2011. u 23:53 | opcije
pa se sve ono bacakaš, trzaš lumbalnim dijelom, ali jok, nemere i gotovo. a ti onda čekaj da se pruži tuđinska ruka
Autor: krelec | 24.08.2011. u 23:54 | opcije
Ma evo poskočim ja malo sama, nema problema! :)
Autor: Rujankica | 24.08.2011. u 23:54 | opcije
Ja se na takvu uopće ne bih usudila leći, krelec.
Autor: vegavega8 | 24.08.2011. u 23:54 | opcije
Ima da je tvrdo i da me motivira.
Autor: vegavega8 | 24.08.2011. u 23:55 | opcije
jedini je lijek naći nekoga kretena i onda lijepo jedan drugog nako nogama izgurate iz blazine višekatne, pa ko preživi pad na već tradicionalni tvrdi hrastov pod
Autor: krelec | 24.08.2011. u 23:56 | opcije
Uh, izdržljivi ste, ali idem ja u horizontalu... Laku noć :)
Autor: Rujankica | 24.08.2011. u 23:56 | opcije
jes da je zajebato i naprvi i na drugi pogled grubo, ali drugog izlaza ne vidim, za sada
Autor: krelec | 24.08.2011. u 23:57 | opcije
Eh, Rujankice, tako ti je kad se Iskričari ponadaju kavi ;-)) Hajde, laka ti noć (garant spava na dasci!).
Autor: vegavega8 | 25.08.2011. u 0:01 | opcije
ode i ja prošetati zmiju da kožu na brzaka presvuče, pa se možda vratim, a možda u krevet, e baš sam odlučan ovaj put
Autor: krelec | 25.08.2011. u 0:01 | opcije
Ako bih baš morala na takvu postelju, stavila bih pored nje štap. Ili dva. I jastuk na pod. A kahvu na nahtkasl. U termosici.
Autor: vegavega8 | 25.08.2011. u 0:02 | opcije
Ma idem i ja, prispavalo mi se od ovog perja, a kava bila bez kofeina. GROCO, pozdrav i tebi, baš smo fino filozovirali :-)))
Autor: vegavega8 | 25.08.2011. u 0:03 | opcije
ako se to može nazvati filozofijom...
JESMO
l n...
Autor: GROCA | 25.08.2011. u 0:08 | opcije
Slika je savrsena ;-)
A ona osoba koja prevali toliki put,mislim da zasluzuje popit kavicu :-D
Autor: sino01 | 25.08.2011. u 2:16 | opcije
