POMAK!

25.08.2011. u 8:15   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

vega, ja ne kužim, ne vidim dobro

Autor: trazimtejesitu   |   25.08.2011. u 8:21   |   opcije


Mo'š mislit..koja brzina....:-)))

Autor: korala   |   25.08.2011. u 8:27   |   opcije


To ti je zato jer si se uspalila, tražimte... ;-))

Autor: vegavega8   |   25.08.2011. u 8:28   |   opcije


E, ali važno je da se kreće, korala!

Autor: vegavega8   |   25.08.2011. u 8:29   |   opcije


kak ti sve znaš hihihi

Autor: trazimtejesitu   |   25.08.2011. u 8:30   |   opcije


Ma, valovi vrućine me zapahnjuju kroz monitor! ;-))

Autor: vegavega8   |   25.08.2011. u 8:35   |   opcije


Mrzim brzinu u ovu vručinu...ufuf..:-))

Autor: korala   |   25.08.2011. u 11:06   |   opcije


sporo i polako puž stiže na odredište :)

Autor: sino01   |   25.08.2011. u 12:50   |   opcije


Dodaj komentar