ORALKA

25.08.2011. u 22:59   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

jutro nakon pičke-glavobolja

Autor: -rozmarinababa   |   25.08.2011. u 23:03   |   opcije


a jesi me nasmijala, samo ti tako možeš:))))

Autor: trazimtejesitu   |   25.08.2011. u 23:03   |   opcije


bllekovo prvo seksualno iskustvo.
inače kronična pičkobolja

Autor: -rozmarinababa   |   25.08.2011. u 23:03   |   opcije


A vidi dede što je blažen :-)))))))))

Autor: vegavega8   |   25.08.2011. u 23:04   |   opcije


Takav jedan mi udvara već 30 godina. Još ga zovem "striček sused".

Autor: vegavega8   |   25.08.2011. u 23:05   |   opcije


Mislim da je zaslužio da mu nabavim mačku.

Autor: vegavega8   |   25.08.2011. u 23:05   |   opcije


pa kad je mačkom, ne

Autor: -rozmarinababa   |   25.08.2011. u 23:05   |   opcije


jel forsova živa

Autor: -rozmarinababa   |   25.08.2011. u 23:05   |   opcije


Zmajčeku ćemo mačića. Da ga odgoji od početka. Mačić njega, naravno.

Autor: vegavega8   |   25.08.2011. u 23:06   |   opcije


Ne znam, možda ju je ispekao.

Autor: vegavega8   |   25.08.2011. u 23:07   |   opcije


haha.
odo spavati.cmok
jesu uveli plin?

Autor: -rozmarinababa   |   25.08.2011. u 23:08   |   opcije


A što ti, bogati, tj. zlatopicka, unajmljuješ dite, a ovdje drčine koliko ti duša želi? Pozovi ljude na kafu i stvar riješena.

Autor: vegavega8   |   25.08.2011. u 23:08   |   opcije


Jock. Sad bi oni još nešto mijenjali, a mi da platimo. Topla voda neizvjesna u bližoj budućnosti, ali ja se već navikla na hladnu.

Autor: vegavega8   |   25.08.2011. u 23:09   |   opcije


Otvorit ću muški profil i stavit si ovu sliku. Nek žene znaju što i kako.

Autor: vegavega8   |   25.08.2011. u 23:10   |   opcije


Kladim se da će interes biti golem: "Ah, vidi ga, kako je dobar, voli životinje!"

Autor: vegavega8   |   25.08.2011. u 23:10   |   opcije


"I životinje vole njega. Životinje znaju tko je dobar."

Autor: vegavega8   |   25.08.2011. u 23:12   |   opcije


Kažu da su ćelavci seksi. Osobito ako imaju gustu bradu. (Što li tek uzgaja među nogama, majketi?)

Autor: vegavega8   |   25.08.2011. u 23:13   |   opcije


Brrrrrr! Mašta radi svašta. Idem pogledati neš na telki, sigurno je manje užasno!

Autor: vegavega8   |   25.08.2011. u 23:13   |   opcije


ma je vraga. jaca stavila broš s mrtvačkom glavom i veli da smo izašli iz recesije.
bit će je mislila - neki

Autor: -rozmarinababa   |   25.08.2011. u 23:53   |   opcije


Ovo mi više liči na mentalnu higijenu.
Higi, higi, higijrna, spasit će nas higijena.

Autor: dudhaimurvimorus   |   26.08.2011. u 0:09   |   opcije


Dodaj komentar