jutro nakon pičke-glavobolja
Autor: -rozmarinababa | 25.08.2011. u 23:03 | opcije
a jesi me nasmijala, samo ti tako možeš:))))
Autor: trazimtejesitu | 25.08.2011. u 23:03 | opcije
bllekovo prvo seksualno iskustvo.
inače kronična pičkobolja
Autor: -rozmarinababa | 25.08.2011. u 23:03 | opcije
A vidi dede što je blažen :-)))))))))
Autor: vegavega8 | 25.08.2011. u 23:04 | opcije
Takav jedan mi udvara već 30 godina. Još ga zovem "striček sused".
Autor: vegavega8 | 25.08.2011. u 23:05 | opcije
Mislim da je zaslužio da mu nabavim mačku.
Autor: vegavega8 | 25.08.2011. u 23:05 | opcije
pa kad je mačkom, ne
Autor: -rozmarinababa | 25.08.2011. u 23:05 | opcije
jel forsova živa
Autor: -rozmarinababa | 25.08.2011. u 23:05 | opcije
Zmajčeku ćemo mačića. Da ga odgoji od početka. Mačić njega, naravno.
Autor: vegavega8 | 25.08.2011. u 23:06 | opcije
Ne znam, možda ju je ispekao.
Autor: vegavega8 | 25.08.2011. u 23:07 | opcije
haha.
odo spavati.cmok
jesu uveli plin?
Autor: -rozmarinababa | 25.08.2011. u 23:08 | opcije
A što ti, bogati, tj. zlatopicka, unajmljuješ dite, a ovdje drčine koliko ti duša želi? Pozovi ljude na kafu i stvar riješena.
Autor: vegavega8 | 25.08.2011. u 23:08 | opcije
Jock. Sad bi oni još nešto mijenjali, a mi da platimo. Topla voda neizvjesna u bližoj budućnosti, ali ja se već navikla na hladnu.
Autor: vegavega8 | 25.08.2011. u 23:09 | opcije
Otvorit ću muški profil i stavit si ovu sliku. Nek žene znaju što i kako.
Autor: vegavega8 | 25.08.2011. u 23:10 | opcije
Kladim se da će interes biti golem: "Ah, vidi ga, kako je dobar, voli životinje!"
Autor: vegavega8 | 25.08.2011. u 23:10 | opcije
"I životinje vole njega. Životinje znaju tko je dobar."
Autor: vegavega8 | 25.08.2011. u 23:12 | opcije
Kažu da su ćelavci seksi. Osobito ako imaju gustu bradu. (Što li tek uzgaja među nogama, majketi?)
Autor: vegavega8 | 25.08.2011. u 23:13 | opcije
Brrrrrr! Mašta radi svašta. Idem pogledati neš na telki, sigurno je manje užasno!
Autor: vegavega8 | 25.08.2011. u 23:13 | opcije
ma je vraga. jaca stavila broš s mrtvačkom glavom i veli da smo izašli iz recesije.
bit će je mislila - neki
Autor: -rozmarinababa | 25.08.2011. u 23:53 | opcije
Ovo mi više liči na mentalnu higijenu.
Higi, higi, higijrna, spasit će nas higijena.
Autor: dudhaimurvimorus | 26.08.2011. u 0:09 | opcije
