ajebenmu vega...kojisikurac stavila ovog zmaja baš iznad moga... ja san se lićno prepo jako. nego ćuj, ono sa onim cmokičima od prošli put?!... kaj smo završili sa ton diskudijon?!

Autor: VladekSex   |   26.08.2011. u 8:43   |   opcije


autripićkemilematerine... meni ide strašno nakuracmoj, kad opališ blog pa ideš kuhat rućak.

Autor: VladekSex   |   26.08.2011. u 8:49   |   opcije


Oprosti, Vladek, morala sam oprati zube - evo, sad sam spremna za poljuBce!

Autor: vegavega8   |   26.08.2011. u 8:51   |   opcije


Iako, pročitaj malo niže, sreća nije s u tome: trebaš se veseliti tuđoj djeci, onda si sretan!

Autor: vegavega8   |   26.08.2011. u 8:52   |   opcije


A jučer reče ista mudrica da uz malu pomoć kvantne mehanike i kvantne kozmologije moš izgledati, misliti i biti kak god hoćeš. Ali valjda je još uvijek sreća u tuđoj djeci. I cvijeću.

Autor: vegavega8   |   26.08.2011. u 8:53   |   opcije


fuuuuj, kaj si pisala blog sa prljavin zubima.... strašno, nehigijenski.

Autor: VladekSex   |   26.08.2011. u 8:54   |   opcije


A štaš, kad sam nestrpljiva da svima blogodarim... Sad sam se i podaprala.

Autor: vegavega8   |   26.08.2011. u 8:55   |   opcije


dobrojutro

Autor: krelec   |   26.08.2011. u 8:59   |   opcije


Jutreko! Sunčeko! Cvjetići! Kavicaaaaa! (Djece nema.)

Autor: vegavega8   |   26.08.2011. u 9:00   |   opcije


Dobro jutro! :~) Ajde tko se ufa ovoga na slici pitati jel i njemu vruće. :~)

Autor: Rujankica   |   26.08.2011. u 9:01   |   opcije


meni baš i nije jutreko, još mi je pogled mutan i niti cvijetka ne vidim

Autor: krelec   |   26.08.2011. u 9:02   |   opcije


Jutričićeko, Rujančićkice! Evo, ja probala, on prdno :-((

Autor: vegavega8   |   26.08.2011. u 9:02   |   opcije


Grdi je, ali ima dobru manikerku. :~)

Autor: Rujankica   |   26.08.2011. u 9:03   |   opcije


ali kad mi se razdani, pa ivančica, pa tratinčica, lijepa kata i mnošto drugih cvijetića, pa gotovo da mogu miran mrijeti

Autor: krelec   |   26.08.2011. u 9:04   |   opcije


Grebator! ;-))

Autor: vegavega8   |   26.08.2011. u 9:04   |   opcije


Ja ću sad smjesta u botanički vrt. I povest ću sa sobom svu djecu iz susjedstva. Jerbo, sad shvaćam da sam duboko nesretna osoba kad mi idu na jetra njihovi bicikli, role i kolica posvuda po štengama, njihova galama, žvake po gelenderima i usrane pelene koje mamice zaborave u haustoru na putu do smeća.

Autor: vegavega8   |   26.08.2011. u 9:06   |   opcije


ja ko ortodoksna seljčina volim cvijet samo kao nužno zlo na putu do ploda, takav sam, đubar, plodove volim

Autor: krelec   |   26.08.2011. u 9:08   |   opcije


dobru manikerku i lošeg zubara:)))

Autor: trazimtejesitu   |   26.08.2011. u 9:09   |   opcije


Meni je voće u tuđem vrtu uvijek slađe.

Autor: vegavega8   |   26.08.2011. u 9:09   |   opcije


Gle, kvantna guruica izbrisala recepte!!! Kajbumo sad???

Autor: vegavega8   |   26.08.2011. u 9:10   |   opcije


Hehe, tražimte, ovome izrasli zubi i na bradi. Lakomac! ;-)))

Autor: vegavega8   |   26.08.2011. u 9:10   |   opcije


a tebe ruj ankice ponovo želim pozdraviti ispred kolektiva, a i kao pojedinac

Autor: krelec   |   26.08.2011. u 9:11   |   opcije


Krelec, i ja tebe srdačno pozdravljam. :~)

Autor: Rujankica   |   26.08.2011. u 9:12   |   opcije


Pa da i ja ponovim: dobro nam jutro!

Autor: vegavega8   |   26.08.2011. u 9:16   |   opcije


Kod nekih osoba vrijedi pravilo: zašto biti dobra, kada mogu biti zla i cinična

Autor: sibila_os   |   26.08.2011. u 9:20   |   opcije


A kod drugih vrijedi pravilo, čemu misliti kad nemam čime? Zato se bolje držati glupih receptura, koje su bliže mojem mentalnom dosegu. Kao npr. nečeg kvantnog. Nego, gdje je taj tečaj? Ne da mi se upisivat doktorate, dugo traju, ja već u godinama... A htjela bih biti mudra, lijepa i sretna u roku odma, dok još ima smisla.

Autor: vegavega8   |   26.08.2011. u 9:23   |   opcije


E draga moja za nauku se mora pomučiti. Kod mene ti je: Medicinski fakultet, specijalizacija i magisterij . Nemam se čega stidjeti. Mnogo truda u životu, ali poslije toga možeš razumjeti i kvantnu fiziku i kvantnu kozmologiju. To me zanimalo onako usput. A na tečajeve, jer su ti vjerojatno samo ti nazivi bliski, možeš samo iz šivanja, kuhanja i sl. Zaboravih reći da sam izvrsna kuharica- prirodno talentirana

Autor: sibila_os   |   26.08.2011. u 9:36   |   opcije


U bogati, pa ti i iscjeljivati znaš! Jesi li specijalizirala psihijatriju? Čujem da su najuspješniji oni koji se najviše mogu približiti svojim pacijentima. (I ja izvrsno kuham, bez tečaja i doktorata, ali štaš, nekome priroda dala, nekome nije pa slaba vajda od školskih klupa, koliko god ih žuljala - ne ide kroz rit!)

Autor: vegavega8   |   26.08.2011. u 9:43   |   opcije


Prav' da ti kažem, muškarci baš ne vole školovane žene. Draži su im konkretni fizički atributi i dobra pa(pica)

Autor: sibila_os   |   26.08.2011. u 9:56   |   opcije


Eh, sad će oni na tebe navaliti, ovaku obdarenu po svim pitanjima, ali utaman, tvoja sreća je u suncu, cvijeću i maloj dječici, a ne sirovim muškim strastima, zar ne? :-)) Odoh da ti ne kvarim idilu.

Autor: vegavega8   |   26.08.2011. u 10:01   |   opcije


Obožavam dječicu. Prije 2 tjedna sam dobila unučića Kristiana. A dragog imam. Tako da nisam konkurencija

Autor: sibila_os   |   26.08.2011. u 10:10   |   opcije


Hehe, a na Iskrici si iz čistog altruizma, jel', da širiš kvantne mudrosti ;-))

Autor: vegavega8   |   26.08.2011. u 10:23   |   opcije


Na iskrici sam, jer mi dragi nije iz Osijeka, pa se između viđenja dopisujemo. A i platila sam članarinu :), pa da ne propadnu novci. Zašto si tako skeptična i ne vjeruješ da ima i pozitivnih osoba.

Autor: sibila_os   |   26.08.2011. u 10:43   |   opcije


Dodaj komentar