JEL OVO DEJTING SAJT ILI TEČAJ KVANTNE MUDROSTI?

26.08.2011. u 8:41 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
ajebenmu vega...kojisikurac stavila ovog zmaja baš iznad moga... ja san se lićno prepo jako. nego ćuj, ono sa onim cmokičima od prošli put?!... kaj smo završili sa ton diskudijon?!
Autor: VladekSex | 26.08.2011. u 8:43 | opcije
autripićkemilematerine... meni ide strašno nakuracmoj, kad opališ blog pa ideš kuhat rućak.
Autor: VladekSex | 26.08.2011. u 8:49 | opcije
Oprosti, Vladek, morala sam oprati zube - evo, sad sam spremna za poljuBce!
Autor: vegavega8 | 26.08.2011. u 8:51 | opcije
Iako, pročitaj malo niže, sreća nije s u tome: trebaš se veseliti tuđoj djeci, onda si sretan!
Autor: vegavega8 | 26.08.2011. u 8:52 | opcije
A jučer reče ista mudrica da uz malu pomoć kvantne mehanike i kvantne kozmologije moš izgledati, misliti i biti kak god hoćeš. Ali valjda je još uvijek sreća u tuđoj djeci. I cvijeću.
Autor: vegavega8 | 26.08.2011. u 8:53 | opcije
fuuuuj, kaj si pisala blog sa prljavin zubima.... strašno, nehigijenski.
Autor: VladekSex | 26.08.2011. u 8:54 | opcije
A štaš, kad sam nestrpljiva da svima blogodarim... Sad sam se i podaprala.
Autor: vegavega8 | 26.08.2011. u 8:55 | opcije
dobrojutro
Autor: krelec | 26.08.2011. u 8:59 | opcije
Jutreko! Sunčeko! Cvjetići! Kavicaaaaa! (Djece nema.)
Autor: vegavega8 | 26.08.2011. u 9:00 | opcije
Dobro jutro! :~) Ajde tko se ufa ovoga na slici pitati jel i njemu vruće. :~)
Autor: Rujankica | 26.08.2011. u 9:01 | opcije
meni baš i nije jutreko, još mi je pogled mutan i niti cvijetka ne vidim
Autor: krelec | 26.08.2011. u 9:02 | opcije
Jutričićeko, Rujančićkice! Evo, ja probala, on prdno :-((
Autor: vegavega8 | 26.08.2011. u 9:02 | opcije
Grdi je, ali ima dobru manikerku. :~)
Autor: Rujankica | 26.08.2011. u 9:03 | opcije
ali kad mi se razdani, pa ivančica, pa tratinčica, lijepa kata i mnošto drugih cvijetića, pa gotovo da mogu miran mrijeti
Autor: krelec | 26.08.2011. u 9:04 | opcije
Grebator! ;-))
Autor: vegavega8 | 26.08.2011. u 9:04 | opcije
Ja ću sad smjesta u botanički vrt. I povest ću sa sobom svu djecu iz susjedstva. Jerbo, sad shvaćam da sam duboko nesretna osoba kad mi idu na jetra njihovi bicikli, role i kolica posvuda po štengama, njihova galama, žvake po gelenderima i usrane pelene koje mamice zaborave u haustoru na putu do smeća.
Autor: vegavega8 | 26.08.2011. u 9:06 | opcije
ja ko ortodoksna seljčina volim cvijet samo kao nužno zlo na putu do ploda, takav sam, đubar, plodove volim
Autor: krelec | 26.08.2011. u 9:08 | opcije
dobru manikerku i lošeg zubara:)))
Autor: trazimtejesitu | 26.08.2011. u 9:09 | opcije
Meni je voće u tuđem vrtu uvijek slađe.
Autor: vegavega8 | 26.08.2011. u 9:09 | opcije
Gle, kvantna guruica izbrisala recepte!!! Kajbumo sad???
Autor: vegavega8 | 26.08.2011. u 9:10 | opcije
Hehe, tražimte, ovome izrasli zubi i na bradi. Lakomac! ;-)))
Autor: vegavega8 | 26.08.2011. u 9:10 | opcije
a tebe ruj ankice ponovo želim pozdraviti ispred kolektiva, a i kao pojedinac
Autor: krelec | 26.08.2011. u 9:11 | opcije
Krelec, i ja tebe srdačno pozdravljam. :~)
Autor: Rujankica | 26.08.2011. u 9:12 | opcije
Pa da i ja ponovim: dobro nam jutro!
Autor: vegavega8 | 26.08.2011. u 9:16 | opcije
Kod nekih osoba vrijedi pravilo: zašto biti dobra, kada mogu biti zla i cinična
Autor: sibila_os | 26.08.2011. u 9:20 | opcije
A kod drugih vrijedi pravilo, čemu misliti kad nemam čime? Zato se bolje držati glupih receptura, koje su bliže mojem mentalnom dosegu. Kao npr. nečeg kvantnog. Nego, gdje je taj tečaj? Ne da mi se upisivat doktorate, dugo traju, ja već u godinama... A htjela bih biti mudra, lijepa i sretna u roku odma, dok još ima smisla.
Autor: vegavega8 | 26.08.2011. u 9:23 | opcije
E draga moja za nauku se mora pomučiti. Kod mene ti je: Medicinski fakultet, specijalizacija i magisterij . Nemam se čega stidjeti. Mnogo truda u životu, ali poslije toga možeš razumjeti i kvantnu fiziku i kvantnu kozmologiju. To me zanimalo onako usput. A na tečajeve, jer su ti vjerojatno samo ti nazivi bliski, možeš samo iz šivanja, kuhanja i sl. Zaboravih reći da sam izvrsna kuharica- prirodno talentirana
Autor: sibila_os | 26.08.2011. u 9:36 | opcije
U bogati, pa ti i iscjeljivati znaš! Jesi li specijalizirala psihijatriju? Čujem da su najuspješniji oni koji se najviše mogu približiti svojim pacijentima. (I ja izvrsno kuham, bez tečaja i doktorata, ali štaš, nekome priroda dala, nekome nije pa slaba vajda od školskih klupa, koliko god ih žuljala - ne ide kroz rit!)
Autor: vegavega8 | 26.08.2011. u 9:43 | opcije
Prav' da ti kažem, muškarci baš ne vole školovane žene. Draži su im konkretni fizički atributi i dobra pa(pica)
Autor: sibila_os | 26.08.2011. u 9:56 | opcije
Eh, sad će oni na tebe navaliti, ovaku obdarenu po svim pitanjima, ali utaman, tvoja sreća je u suncu, cvijeću i maloj dječici, a ne sirovim muškim strastima, zar ne? :-)) Odoh da ti ne kvarim idilu.
Autor: vegavega8 | 26.08.2011. u 10:01 | opcije
Obožavam dječicu. Prije 2 tjedna sam dobila unučića Kristiana. A dragog imam. Tako da nisam konkurencija
Autor: sibila_os | 26.08.2011. u 10:10 | opcije
Hehe, a na Iskrici si iz čistog altruizma, jel', da širiš kvantne mudrosti ;-))
Autor: vegavega8 | 26.08.2011. u 10:23 | opcije
Na iskrici sam, jer mi dragi nije iz Osijeka, pa se između viđenja dopisujemo. A i platila sam članarinu :), pa da ne propadnu novci. Zašto si tako skeptična i ne vjeruješ da ima i pozitivnih osoba.
Autor: sibila_os | 26.08.2011. u 10:43 | opcije