Oglasi - ima. Kvačica.

Autor: vevegaga08   |   26.08.2011. u 21:29   |   opcije


Forum - nema. Tj. ima na blogu.

Autor: vevegaga08   |   26.08.2011. u 21:29   |   opcije


Upoznavanje - slabo, svi se žale.

Autor: vevegaga08   |   26.08.2011. u 21:30   |   opcije


Chat - nekad bilo, sad se spominjalo! Ima na blogu ili jedan naprama jedan.

Autor: vevegaga08   |   26.08.2011. u 21:30   |   opcije


Ljubav - aha, prema cvijeću, suncu i djeci. Ajd, bar nešto!

Autor: vevegaga08   |   26.08.2011. u 21:31   |   opcije


Sex - e, pa tu se lome koplja. Navodno je to fuj.

Autor: vevegaga08   |   26.08.2011. u 21:32   |   opcije


Registracija novih članova - hm... Rekla bih da je to registracija novih nickova starih članova.

Autor: vevegaga08   |   26.08.2011. u 21:32   |   opcije


ja volim taj fuj:)))

Autor: bracoiseka   |   26.08.2011. u 21:32   |   opcije


Pretraga profila - a gledaju ljudi, što će, gledanje niš ne košta...

Autor: vevegaga08   |   26.08.2011. u 21:32   |   opcije


Nemam pojma tko je teica_gts, ali valjda gugla zna. Erwin01 je tu.

Autor: vevegaga08   |   26.08.2011. u 21:33   |   opcije


Uvjeti korištenja - tajna knjiga, kako korisnicima, tako i adminima.

Autor: vevegaga08   |   26.08.2011. u 21:34   |   opcije


Bravo, bracoiseka - ja se borim da to ostane! A ne ko forum i chat.

Autor: vevegaga08   |   26.08.2011. u 21:34   |   opcije


I onda bezbroj puta "Upoznajte nove ljude" - a čemu ak su svi isti, samo u dvije skupine (Dobri i Loši)?

Autor: vevegaga08   |   26.08.2011. u 21:35   |   opcije


Nego, ovo o ljubavi i sexu fakat više ne piše na početnoj stranici, samo u gugli. Dakle, možda se zbilja netko ovamo upisao iz vjerskih, prosvjetiteljskih ili znanstvenih pobuda...

Autor: vevegaga08   |   26.08.2011. u 21:36   |   opcije


a možda i statističkih

Autor: bracoiseka   |   26.08.2011. u 21:37   |   opcije


A možda su iz tajnih službi?

Autor: vegavega8   |   26.08.2011. u 21:37   |   opcije


Bit će da smo zato i dobili dosjee.

Autor: vegavega8   |   26.08.2011. u 21:38   |   opcije


meni osobno najdraža ignore grupa;)))

Autor: bracoiseka   |   26.08.2011. u 21:42   |   opcije


radi chata se dosta ljudi i "doselilo" ovdje sa drugih chatova. Smrdam po netu od kad je onaj tcomov chat - ili kak se već zvao bio prvi ili nekako paralelno sa iskonom..pa sa vipchatom.

fakini i fakinke sa tih chatova su bili ovdje pioniri :).

Hrpu ljudi ovdje "znam" i prepoznajem virtualno. Znam kad su se radovali da su im se rodila djeca, još malo pa će se radovati da im se djeca udaju :).

Ili misliš da si ti izmislila iskricu, pa sada, onaj ko ne traži komad kurca nema što raditi ovdje.

Autor: pognioci   |   26.08.2011. u 21:42   |   opcije


Ne, pogni, nego smatram da onaj tko ne traži spomenuti komad nema zakaj smetati onima koji traže.

Autor: vegavega8   |   26.08.2011. u 21:45   |   opcije


A gdje si ti svoj komad našla?

Autor: vegavega8   |   26.08.2011. u 21:46   |   opcije


vega, postala si gora od pedera..
oni uvjeravaju da su svi pederi, samo to na glas neće reči..
tako i ti..svi traže kurca, ali se to srame napisati..

Uostalom, imaš smokvu, rotkvu i ostale sajteve gdje se kurci nude u svim veličinama i oblicima, koji klinac ga tražiš ovdje gdje su slike biljaka, životinja i djece..

Autor: pognioci   |   26.08.2011. u 21:50   |   opcije


Rugala se sova sjenici! A po tebi ovdje sve same namirene gospoje kojima je seks ispod časti. No, da odgovorim na pitanje: ja ne tražim "komad kurca", nego osobu koja ga ima i zna ponuditi u atraktivnoj ambalaži.

A ovi sa sličkama dječice i krajolika te vjerskih znamenja imaju za to specijalizirane sajtove. Npr. bebe.hr, photobucket, pixdaus ili kriz-zivota.com.

Autor: vegavega8   |   26.08.2011. u 21:56   |   opcije


dobra fora ova s pederima
nego, svi namireni.
al se traži srodna duša.
suprotnog spola

Autor: -rozmarinababa   |   26.08.2011. u 22:03   |   opcije


pogni, ne zajebaji. biljke, životinja i dica,
to je drugi sajt.
dječji vrtić iskrica
ođe ipak punoljetni

Autor: -rozmarinababa   |   26.08.2011. u 22:04   |   opcije


a i dica su proizvod kurca i pice, najčešće slučajno.
dok duh sveti samo dahće

Autor: -rozmarinababa   |   26.08.2011. u 22:05   |   opcije


al teško priznati kad ne upali.ono, mogla-nisam htjela
baš me zanima koje je to sveto poslanje iskričara i iskričarki ovdje

Autor: -rozmarinababa   |   26.08.2011. u 22:08   |   opcije


Sad sam vidjela komentar na popodnevnom blogu! Za riknuti od smijeha!!! Veli pogni, tu su došli s vipovog (ili t-portalovog) chata jer su radili po noći. Sve sami poslovni ljudi, jel'te. I nije im seks bio ni nakraj pameti! (A bit će ni posao.) I tako je Iskrica nastala od njihovog chatanja, a zašto se Uprava odlučila deklarirati kroz ljubav i seks ostaje trajna nepoznanica...

Autor: vegavega8   |   26.08.2011. u 22:09   |   opcije


psolovni ljudi obično rade po noći

Autor: -rozmarinababa   |   26.08.2011. u 22:10   |   opcije


ja sam odlučila biti pravobraniteljica za dicu na iskrici
samo da nabavim dvje, troje.pa ćete viditi kad ih branim ko lavica od virtualnog podzemlja

Autor: -rozmarinababa   |   26.08.2011. u 22:12   |   opcije


Jel tad još bio socijalizam? Bit će se i neko janje okretalo dok su oni četali.

Autor: vegavega8   |   26.08.2011. u 22:12   |   opcije


ima li ovdje negdje klub 3-D katakombe ranog kršćanstva

Autor: -rozmarinababa   |   26.08.2011. u 22:13   |   opcije


hehe.
gorka kapitalističko - virtualna priča i mladi luk iz socijalističkog uzgoja
luk ti vadim, kapulu ti sadim.
odo spavati.
noć.
ovo za poslovnjake odlično

Autor: -rozmarinababa   |   26.08.2011. u 22:16   |   opcije


Morala sam obrisati, bilo predugačko. Ali viš, zanimljivo je koje su klubove osnovali "osnivači" (noćni djelatnici poput pogni), a koji se sad osnivaju:

TOP klubovi

Osobne sexy fotke (11345)
Osnovan: 26/02/2003
STUDENTSKI SEX (7558)
Osnovan: 25/12/2003
Majin klub za avanturiste sex i zafrkanciju (6085)
Osnovan: 04/06/2003
SexSpajalica (5501)
Osnovan: 30/05/2003
amaterske slikice za cure i decke (4882)
Osnovan: 25/01/2003
djevojke za avanturu (4862)
Osnovan: 19/01/2003
Solo djevojke (4631)
Osnovan: 01/07/2003
Klub iskrenih i pismenijih koji su sposobni srociti nekoliko suvislih recenica... (3942)
Osnovan: 14/01/2003
Zagrebacke noci (3142)
Osnovan: 20/03/2005
Cyber sex (2975)
Osnovan: 29/04/2004

NAJNOVIJI klubovi

klub pravih muskarcina (10)
Osnovan: 25/02/2011
moldavke i ukrajinke (34)
Osnovan: 25/02/2011
Only the vampire can love you forever (6)
Osnovan: 25/02/2011
ljubitelji-ce mladjih (22)
Osnovan: 25/02/2011
Trnoruzice Penelope i crne udovice (9)
Osnovan: 25/02/2011
Swinger klub Ptuj (20)
Osnovan: 25/02/2011
Klub za one s ozbiljnim namjerama (33)
Osnovan: 25/02/2011
sex bez obaveza1 (120)
Osnovan: 25/02/2011
vip klub (3)
Osnovan: 25/02/2011
ass licking - lizanje guze (25)
Osnovan: 25/02/2011

Autor: vegavega8   |   26.08.2011. u 22:17   |   opcije


prapočeci iskrice i veliki prasak
cmok

Autor: -rozmarinababa   |   26.08.2011. u 22:17   |   opcije


Indikativno je što sve završava "lizanjem guze" ;-)) Laka ti noć i lijepi snovi!

Autor: vegavega8   |   26.08.2011. u 22:18   |   opcije


hehehe..postoji i klub za one s ozbiljnim namjerama.

Autor: marta-marta   |   26.08.2011. u 23:09   |   opcije


Taj bi mogao biti nekakav domoljubni.

Autor: marta-marta   |   26.08.2011. u 23:09   |   opcije


Treba mu opaliti kontru: Klub ljudi opasnih namjera ;-))

Autor: vegavega8   |   26.08.2011. u 23:16   |   opcije


Dodaj komentar