BAHATE

27.08.2011. u 8:41   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

moja je frendica imala baš ovakvu cicu micu , pala joj je s petog kata, preživjela i doživjela dvadeset godina :) treba imat predispozicije za bit bahat :)

Autor: gelsomino7   |   27.08.2011. u 9:08   |   opcije


:-))) Čestitke mici-maci! Ali, onda to i nije bahatluk, nego svijest o vlastitim sposobnostima, zar ne?

Autor: vegavega8   |   27.08.2011. u 9:17   |   opcije


nema tu svijesti, to je žudnja za životom, hitiš se na glavu i ne razmišljaš, ak se poslje osvijestiš onda tek imaš prilike razmišljat,
ima u tim lupinzima i zrnca bahatosti :)

Autor: gelsomino7   |   27.08.2011. u 9:33   |   opcije


Ja se ipak nadam da se ove mačke sa slike neće baciti, nego da jednostavno vole pogledati svijes s visoka.

Autor: vegavega8   |   27.08.2011. u 10:01   |   opcije


nije loše ni dignut glavu i pogledat u visine, a onda se nači negdje na sredini, tam je najsigurnije :) al to je tak dosadno

Autor: gelsomino7   |   27.08.2011. u 10:04   |   opcije


Moja sestra stanuje na 4. katu, ima balkon gdje suse ves sa sirokim resetkama...ja sam joj rekla, ako nabavi mackicu, da ce prije ili kasnije pljusnuti odozgora...jesam li u pravu, ili su to gluposti i macke se mogu drzati i na 10. katu, a da ne moras paziti, jesu li vrata od balkona otvorena ili nisu?

Autor: juicy-mama   |   27.08.2011. u 10:36   |   opcije


ovisi o temperamentu mačke, ja sam u jednom trenu imala dvije i obje su bile različite ko noć i dan a nijedna nije bila kamikaza :)

Autor: gelsomino7   |   27.08.2011. u 10:48   |   opcije


Dodaj komentar