Fino rashladilo.

Autor: marta-marta   |   28.08.2011. u 9:09   |   opcije


Šteta što su morali evakuirati pola Amerike da bi nama bilo ugodnije spavati:)

Autor: marta-marta   |   28.08.2011. u 9:09   |   opcije


Milina! Propuhalo sva začepljenja :-))

Autor: vegavega8   |   28.08.2011. u 9:10   |   opcije


Za Amerikance me briga koliko i njih za mene. Osim za Juicy, ali ona je tu.

Autor: vegavega8   |   28.08.2011. u 9:10   |   opcije


Baš jučer sam razmišljala kak će ove generacije koje su navikle na klima uređaje ako dođe do energetske krize - mislim, ja sam odrasla bez toga i koliko god se patila, mogu bez... A oni?

Autor: vegavega8   |   28.08.2011. u 9:12   |   opcije


Morali bi.Jbg.

Autor: marta-marta   |   28.08.2011. u 9:12   |   opcije


Morati i moći nije baš ista stvar.

Autor: vegavega8   |   28.08.2011. u 9:13   |   opcije


Nije.Morati je jednostavnije:)

Autor: marta-marta   |   28.08.2011. u 9:14   |   opcije


Slažem se. Zato je demokracija promašaj.

Autor: vegavega8   |   28.08.2011. u 9:15   |   opcije


Nego, čitam u Jutarnjem da Hrvati nisu Slaveni. Veli dr Primorac. Nego starosjedioci, Balkanci. Majketi, sad bu političke frke!

Autor: vegavega8   |   28.08.2011. u 9:15   |   opcije


Hehe..sad ćemo mi tražiti povrat.

Autor: marta-marta   |   28.08.2011. u 9:17   |   opcije


Ne, nego ćemo još više mrziti Slovence (oni jesu).

Autor: vegavega8   |   28.08.2011. u 9:23   |   opcije


Ali su došli NA NAŠE:)

Autor: marta-marta   |   28.08.2011. u 9:24   |   opcije


Paaa, to bi moglo biti dobro opravdanje da postanemo balkanska velesila. Treba samo pričekati rezultate za Srbiju, veli da ih oni još nemaju "iz javašluka ili straha" (citat autora članka) ;-))

Autor: vegavega8   |   28.08.2011. u 9:26   |   opcije


Bosanci nas za sada šiju, kod njih 71% naroda Balkanci. Veli, nigdje tako etnički čisto.

Autor: vegavega8   |   28.08.2011. u 9:26   |   opcije


Sorry, 71% bosanskih HRVATA su Balkanci.

Autor: vegavega8   |   28.08.2011. u 9:29   |   opcije


dobrojuto, ko će snama, čak su i mađari slaveni, a vidi nas, gospoda

Autor: krelec   |   28.08.2011. u 9:29   |   opcije


Ma..nekako mi mutno.Balkan je planina u Bugarskoj.jebemu..glupo mi bit' rođo s Bugarima.

Autor: marta-marta   |   28.08.2011. u 9:29   |   opcije


Ako postoje Ungarofinci..možemo li ikako mi skužit' da smo Švedi?

Autor: marta-marta   |   28.08.2011. u 9:32   |   opcije


Mislim..ima sličnosti...dalo bi se nać.

Autor: marta-marta   |   28.08.2011. u 9:33   |   opcije


probudiše se moji mali švedokroatići:)Gibam.Bajbaj!

Autor: marta-marta   |   28.08.2011. u 9:35   |   opcije


Ah, gle, svi smo se mi dosta izmiješali (narod je uvijek promiskuitetan, a jebačinom se oduvijek dalo postići što oružjem nije išlo, frigaj ga!), tak da mislim da postoje dva moguća puta: ili se proglasiš novom rasom (kad kad se spare pinč i doga, npr. pa to onda bude šminka), ili etnički očistiš sve ono što ti ne paše, sve dok ne ostanu sami Švedi (koji su, uostalom, možda ipak Slaveni?).

Autor: vegavega8   |   28.08.2011. u 9:36   |   opcije


*kao kad

Autor: vegavega8   |   28.08.2011. u 9:37   |   opcije


Makni ono kroato, za svaki slučaj, i izljubi Švediće! :-))

Autor: vegavega8   |   28.08.2011. u 9:38   |   opcije


Dodaj komentar