Fino rashladilo.
Autor: marta-marta | 28.08.2011. u 9:09 | opcije
Šteta što su morali evakuirati pola Amerike da bi nama bilo ugodnije spavati:)
Autor: marta-marta | 28.08.2011. u 9:09 | opcije
Milina! Propuhalo sva začepljenja :-))
Autor: vegavega8 | 28.08.2011. u 9:10 | opcije
Za Amerikance me briga koliko i njih za mene. Osim za Juicy, ali ona je tu.
Autor: vegavega8 | 28.08.2011. u 9:10 | opcije
Baš jučer sam razmišljala kak će ove generacije koje su navikle na klima uređaje ako dođe do energetske krize - mislim, ja sam odrasla bez toga i koliko god se patila, mogu bez... A oni?
Autor: vegavega8 | 28.08.2011. u 9:12 | opcije
Morali bi.Jbg.
Autor: marta-marta | 28.08.2011. u 9:12 | opcije
Morati i moći nije baš ista stvar.
Autor: vegavega8 | 28.08.2011. u 9:13 | opcije
Nije.Morati je jednostavnije:)
Autor: marta-marta | 28.08.2011. u 9:14 | opcije
Slažem se. Zato je demokracija promašaj.
Autor: vegavega8 | 28.08.2011. u 9:15 | opcije
Nego, čitam u Jutarnjem da Hrvati nisu Slaveni. Veli dr Primorac. Nego starosjedioci, Balkanci. Majketi, sad bu političke frke!
Autor: vegavega8 | 28.08.2011. u 9:15 | opcije
Hehe..sad ćemo mi tražiti povrat.
Autor: marta-marta | 28.08.2011. u 9:17 | opcije
Ne, nego ćemo još više mrziti Slovence (oni jesu).
Autor: vegavega8 | 28.08.2011. u 9:23 | opcije
Ali su došli NA NAŠE:)
Autor: marta-marta | 28.08.2011. u 9:24 | opcije
Paaa, to bi moglo biti dobro opravdanje da postanemo balkanska velesila. Treba samo pričekati rezultate za Srbiju, veli da ih oni još nemaju "iz javašluka ili straha" (citat autora članka) ;-))
Autor: vegavega8 | 28.08.2011. u 9:26 | opcije
Bosanci nas za sada šiju, kod njih 71% naroda Balkanci. Veli, nigdje tako etnički čisto.
Autor: vegavega8 | 28.08.2011. u 9:26 | opcije
Sorry, 71% bosanskih HRVATA su Balkanci.
Autor: vegavega8 | 28.08.2011. u 9:29 | opcije
dobrojuto, ko će snama, čak su i mađari slaveni, a vidi nas, gospoda
Autor: krelec | 28.08.2011. u 9:29 | opcije
Ma..nekako mi mutno.Balkan je planina u Bugarskoj.jebemu..glupo mi bit' rođo s Bugarima.
Autor: marta-marta | 28.08.2011. u 9:29 | opcije
Ako postoje Ungarofinci..možemo li ikako mi skužit' da smo Švedi?
Autor: marta-marta | 28.08.2011. u 9:32 | opcije
Mislim..ima sličnosti...dalo bi se nać.
Autor: marta-marta | 28.08.2011. u 9:33 | opcije
probudiše se moji mali švedokroatići:)Gibam.Bajbaj!
Autor: marta-marta | 28.08.2011. u 9:35 | opcije
Ah, gle, svi smo se mi dosta izmiješali (narod je uvijek promiskuitetan, a jebačinom se oduvijek dalo postići što oružjem nije išlo, frigaj ga!), tak da mislim da postoje dva moguća puta: ili se proglasiš novom rasom (kad kad se spare pinč i doga, npr. pa to onda bude šminka), ili etnički očistiš sve ono što ti ne paše, sve dok ne ostanu sami Švedi (koji su, uostalom, možda ipak Slaveni?).
Autor: vegavega8 | 28.08.2011. u 9:36 | opcije
*kao kad
Autor: vegavega8 | 28.08.2011. u 9:37 | opcije
Makni ono kroato, za svaki slučaj, i izljubi Švediće! :-))
Autor: vegavega8 | 28.08.2011. u 9:38 | opcije
