ahahahahahaaaaaaaaa
Autor: cyberlady | 28.08.2011. u 23:07 | opcije
Ma jel to Medo-brus li?
Autor: ilegalnick | 28.08.2011. u 23:08 | opcije
Ha? Što se sve da uz upornost i vježbu ;-))
Autor: vegavega8 | 28.08.2011. u 23:08 | opcije
Jock, ilgalniče, ovo je međedica, međedretkinja.
Autor: vegavega8 | 28.08.2011. u 23:09 | opcije
medo mažoretkinja !
Autor: ROCO | 28.08.2011. u 23:09 | opcije
Viđ je što igra!
Autor: vegavega8 | 28.08.2011. u 23:09 | opcije
Je. Ima i uniformicu, viš bijeli žabo na prsima :-))
Autor: vegavega8 | 28.08.2011. u 23:10 | opcije
u guiness ,,odmah!!!
Autor: cyberlady | 28.08.2011. u 23:11 | opcije
Tko zna - zna! Prirodni talent.
Autor: MedoDebeli | 28.08.2011. u 23:11 | opcije
Medo, mislim da si ti ovdje najkompetentniji za procjenu!
Autor: vegavega8 | 28.08.2011. u 23:12 | opcije
Bilo kako bilo, montažeri imadoše podosta posla no opet, uspjeh je vrjedan truda...
Autor: ilegalnick | 28.08.2011. u 23:12 | opcije
Nema tu fotomontaže, sve sama izvodi, ko Tom Cruise.
Autor: vegavega8 | 28.08.2011. u 23:13 | opcije
Čini mi se poznata. Možda smo prespavali koju zimu zajedno. Davno. Dok sam bio mlađi.
Autor: MedoDebeli | 28.08.2011. u 23:16 | opcije
Eh, Medo, Medo... a viš kak je ona još uvijek prpošna.
Autor: vegavega8 | 28.08.2011. u 23:21 | opcije
To "prpošno" me i podsjeća.
Autor: MedoDebeli | 28.08.2011. u 23:25 | opcije
Gurala se u brlogu, ha? ;-))
Autor: vegavega8 | 28.08.2011. u 23:29 | opcije
Nemoj tražit od mene reminiscencije. ( čipkasta ova riječ )
Autor: MedoDebeli | 28.08.2011. u 23:32 | opcije
Niš ja ne tražim, ali asociram. Na dobar gurac u brlogu. A može i knjiga za pod glavu ;-))
Autor: vegavega8 | 28.08.2011. u 23:37 | opcije
Eh, došlo vrijeme da se i ja ubrložim. Živi bili i u brlogu uživali!
Autor: vegavega8 | 28.08.2011. u 23:47 | opcije
