MEĐEDRETKINJA

28.08.2011. u 23:05   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

ahahahahahaaaaaaaaa

Autor: cyberlady   |   28.08.2011. u 23:07   |   opcije


Ma jel to Medo-brus li?

Autor: ilegalnick   |   28.08.2011. u 23:08   |   opcije


Ha? Što se sve da uz upornost i vježbu ;-))

Autor: vegavega8   |   28.08.2011. u 23:08   |   opcije


Jock, ilgalniče, ovo je međedica, međedretkinja.

Autor: vegavega8   |   28.08.2011. u 23:09   |   opcije


medo mažoretkinja !

Autor: ROCO   |   28.08.2011. u 23:09   |   opcije


Viđ je što igra!

Autor: vegavega8   |   28.08.2011. u 23:09   |   opcije


Je. Ima i uniformicu, viš bijeli žabo na prsima :-))

Autor: vegavega8   |   28.08.2011. u 23:10   |   opcije


u guiness ,,odmah!!!

Autor: cyberlady   |   28.08.2011. u 23:11   |   opcije


Tko zna - zna! Prirodni talent.

Autor: MedoDebeli   |   28.08.2011. u 23:11   |   opcije


Medo, mislim da si ti ovdje najkompetentniji za procjenu!

Autor: vegavega8   |   28.08.2011. u 23:12   |   opcije


Bilo kako bilo, montažeri imadoše podosta posla no opet, uspjeh je vrjedan truda...

Autor: ilegalnick   |   28.08.2011. u 23:12   |   opcije


Nema tu fotomontaže, sve sama izvodi, ko Tom Cruise.

Autor: vegavega8   |   28.08.2011. u 23:13   |   opcije


Čini mi se poznata. Možda smo prespavali koju zimu zajedno. Davno. Dok sam bio mlađi.

Autor: MedoDebeli   |   28.08.2011. u 23:16   |   opcije


Eh, Medo, Medo... a viš kak je ona još uvijek prpošna.

Autor: vegavega8   |   28.08.2011. u 23:21   |   opcije


To "prpošno" me i podsjeća.

Autor: MedoDebeli   |   28.08.2011. u 23:25   |   opcije


Gurala se u brlogu, ha? ;-))

Autor: vegavega8   |   28.08.2011. u 23:29   |   opcije


Nemoj tražit od mene reminiscencije. ( čipkasta ova riječ )

Autor: MedoDebeli   |   28.08.2011. u 23:32   |   opcije


Niš ja ne tražim, ali asociram. Na dobar gurac u brlogu. A može i knjiga za pod glavu ;-))

Autor: vegavega8   |   28.08.2011. u 23:37   |   opcije


Eh, došlo vrijeme da se i ja ubrložim. Živi bili i u brlogu uživali!

Autor: vegavega8   |   28.08.2011. u 23:47   |   opcije


Dodaj komentar