tko jači, taj kvači .
Autor: GROCA | 29.08.2011. u 23:12 | opcije
vidi kanarinca, al je žestok (al je i kanarinac)
Autor: krelec | 29.08.2011. u 23:16 | opcije
Hm. Ali David je bogme dobro dokvačio Golijata!
Autor: vegavega8 | 29.08.2011. u 23:16 | opcije
Usidrio se repom i ne da svoje! (Ja navijam za maloga.)
Autor: vegavega8 | 29.08.2011. u 23:16 | opcije
vidiš, da je tu i veliki brat..
mali nema šanse...
Autor: GROCA | 29.08.2011. u 23:18 | opcije
ma ova mala je šojka, il nije
Autor: krelec | 29.08.2011. u 23:22 | opcije
Eh, Groco, a kaj ti misliš, zakaj je veliki dofural i pojačanje? Nije vrabac baš bezopasni krič.
Autor: vegavega8 | 29.08.2011. u 23:23 | opcije
ma nije šojka, o njoj su pjesme spjevane, nije valjda na goli kruh spala
Autor: krelec | 29.08.2011. u 23:23 | opcije
Krelec, ajmo reć da je ševa.
Autor: vegavega8 | 29.08.2011. u 23:23 | opcije
Jer ako su ovo golubice, garant će se na koncu međusobno počupati zbog ševice.
Autor: vegavega8 | 29.08.2011. u 23:24 | opcije
ma vrabac ti je u ruci, to je, nemrem se sjetiti, a na vrh jezika mi je
Autor: krelec | 29.08.2011. u 23:24 | opcije
ma nije ševa, šojka ziher, pa ne veli se bez veze, jebe se ko šojka
Autor: krelec | 29.08.2011. u 23:25 | opcije
jel se jebe ko šojka ili ko štuka
Autor: krelec | 29.08.2011. u 23:26 | opcije
čekaj, ali štuka je riba
Autor: krelec | 29.08.2011. u 23:26 | opcije
mali ne zna kaj dela...
Autor: GROCA | 29.08.2011. u 23:26 | opcije
kak se pa one uopće konektiraju
Autor: krelec | 29.08.2011. u 23:27 | opcije
Gdje je juicy? Ona je najjača u biologiji. Ja fakat nemam pojma. A već sam i na ševu zaboravila.
Autor: vegavega8 | 29.08.2011. u 23:27 | opcije
nit bu jebal..
nit se bude nahranil...
dobi, samo mrvice...
Autor: GROCA | 29.08.2011. u 23:28 | opcije
Groco, pogledaj dobro sliku: malecki je prvi zaril kljun u ovaj zalogaj - viš da je dublje unutra. A onda je ova leteća gamad došla oteti.
Autor: vegavega8 | 29.08.2011. u 23:29 | opcije
Hehe, preletjela sam malo današnje blogove - danas fakat ima dobrih izvaljotina!
Autor: vegavega8 | 29.08.2011. u 23:30 | opcije
Ujutro "zbitoglava", a večeras "ti se zalažeš za delikt mišljenja" :-)))))))))))))
Autor: vegavega8 | 29.08.2011. u 23:30 | opcije
pojavom globalnih zatopljavanja došlo se do spoznaje da ševe u ljetnim mjesecima hrpimice emigriraju na
sjever-sjeveroistok
Autor: krelec | 29.08.2011. u 23:30 | opcije
znam da je on prvi " zagrizo "
ali
tajkuni mu budu oteli sve...
Autor: GROCA | 29.08.2011. u 23:32 | opcije
Je, je... a rode djecu bacaju i dimnjake, a onda se gnijezde u kupusu, dok laste love mačke za brkove.
Autor: vegavega8 | 29.08.2011. u 23:32 | opcije
Groco, naj biti takav defetist! Uostalom, svijet su oduvijek oblikovali mali: Aleksandar Veliki je npr. bio visok metar i žilet, a bogme se ni Napoleon nije mogao podičiti staturom.
Autor: vegavega8 | 29.08.2011. u 23:34 | opcije
Ja vam kažem da mali na koncu odnosi sve! A reći ću vam i kako ako sami ne pogodite.
Autor: vegavega8 | 29.08.2011. u 23:34 | opcije
jel znaš epilog....??
Autor: GROCA | 29.08.2011. u 23:35 | opcije
Prvo ti, onda ću ja.
Autor: vegavega8 | 29.08.2011. u 23:36 | opcije
jesu mali oblikovali svijet, dok su normalni bili na godišnjem
Autor: krelec | 29.08.2011. u 23:36 | opcije
ajdeeeeeeeeeeeee mali !!!!!!!!!1
mali !!!
mali !!!
mali !!!
mali !!!
Autor: GROCA | 29.08.2011. u 23:37 | opcije
Eh, ovo je sad istinita priča: moj lokalni parkić prepun i golubova i vrabaca. A ja tam svaki dan s cuckom i gledam ih. Vrabac nađe ovakav zalogaj, cijelo jato se pritaji u krošnji. Onda dođu ovi veliki nasilnici i otmu mu mrvu. Ali se onda međusobno počupaju čija je i zaborave na nju. Eeee, onda malac zgrabi i bris! Ako ne ide tako, spusti se cijelo jato (ono skriveno u krošnji) uz zaglušnu dernjavu i dok se nasilnici snađu, mrve više nema. Kao ni pionira-izviđača :-))
Autor: vegavega8 | 29.08.2011. u 23:40 | opcije
Krelec, kolko su točno veliki normalni?
Autor: vegavega8 | 29.08.2011. u 23:42 | opcije
Vidi ti ove muškadije nezahvalne! Ja im ispričam poučnu pričicu o ptičicama, a oni odlete! Bez pozdrava :-((
Autor: vegavega8 | 29.08.2011. u 23:51 | opcije
Ali da sam o čipkama... A sad baš neću!
Autor: vegavega8 | 29.08.2011. u 23:51 | opcije
