SUKOB INTERESA

29.08.2011. u 23:11   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

tko jači, taj kvači .

Autor: GROCA   |   29.08.2011. u 23:12   |   opcije


vidi kanarinca, al je žestok (al je i kanarinac)

Autor: krelec   |   29.08.2011. u 23:16   |   opcije


Hm. Ali David je bogme dobro dokvačio Golijata!

Autor: vegavega8   |   29.08.2011. u 23:16   |   opcije


Usidrio se repom i ne da svoje! (Ja navijam za maloga.)

Autor: vegavega8   |   29.08.2011. u 23:16   |   opcije


vidiš, da je tu i veliki brat..
mali nema šanse...

Autor: GROCA   |   29.08.2011. u 23:18   |   opcije


ma ova mala je šojka, il nije

Autor: krelec   |   29.08.2011. u 23:22   |   opcije


Eh, Groco, a kaj ti misliš, zakaj je veliki dofural i pojačanje? Nije vrabac baš bezopasni krič.

Autor: vegavega8   |   29.08.2011. u 23:23   |   opcije


ma nije šojka, o njoj su pjesme spjevane, nije valjda na goli kruh spala

Autor: krelec   |   29.08.2011. u 23:23   |   opcije


Krelec, ajmo reć da je ševa.

Autor: vegavega8   |   29.08.2011. u 23:23   |   opcije


Jer ako su ovo golubice, garant će se na koncu međusobno počupati zbog ševice.

Autor: vegavega8   |   29.08.2011. u 23:24   |   opcije


ma vrabac ti je u ruci, to je, nemrem se sjetiti, a na vrh jezika mi je

Autor: krelec   |   29.08.2011. u 23:24   |   opcije


ma nije ševa, šojka ziher, pa ne veli se bez veze, jebe se ko šojka

Autor: krelec   |   29.08.2011. u 23:25   |   opcije


jel se jebe ko šojka ili ko štuka

Autor: krelec   |   29.08.2011. u 23:26   |   opcije


čekaj, ali štuka je riba

Autor: krelec   |   29.08.2011. u 23:26   |   opcije


mali ne zna kaj dela...

Autor: GROCA   |   29.08.2011. u 23:26   |   opcije


kak se pa one uopće konektiraju

Autor: krelec   |   29.08.2011. u 23:27   |   opcije


Gdje je juicy? Ona je najjača u biologiji. Ja fakat nemam pojma. A već sam i na ševu zaboravila.

Autor: vegavega8   |   29.08.2011. u 23:27   |   opcije


nit bu jebal..
nit se bude nahranil...

dobi, samo mrvice...

Autor: GROCA   |   29.08.2011. u 23:28   |   opcije


Groco, pogledaj dobro sliku: malecki je prvi zaril kljun u ovaj zalogaj - viš da je dublje unutra. A onda je ova leteća gamad došla oteti.

Autor: vegavega8   |   29.08.2011. u 23:29   |   opcije


Hehe, preletjela sam malo današnje blogove - danas fakat ima dobrih izvaljotina!

Autor: vegavega8   |   29.08.2011. u 23:30   |   opcije


Ujutro "zbitoglava", a večeras "ti se zalažeš za delikt mišljenja" :-)))))))))))))

Autor: vegavega8   |   29.08.2011. u 23:30   |   opcije


pojavom globalnih zatopljavanja došlo se do spoznaje da ševe u ljetnim mjesecima hrpimice emigriraju na
sjever-sjeveroistok

Autor: krelec   |   29.08.2011. u 23:30   |   opcije


znam da je on prvi " zagrizo "

ali

tajkuni mu budu oteli sve...

Autor: GROCA   |   29.08.2011. u 23:32   |   opcije


Je, je... a rode djecu bacaju i dimnjake, a onda se gnijezde u kupusu, dok laste love mačke za brkove.

Autor: vegavega8   |   29.08.2011. u 23:32   |   opcije


Groco, naj biti takav defetist! Uostalom, svijet su oduvijek oblikovali mali: Aleksandar Veliki je npr. bio visok metar i žilet, a bogme se ni Napoleon nije mogao podičiti staturom.

Autor: vegavega8   |   29.08.2011. u 23:34   |   opcije


Ja vam kažem da mali na koncu odnosi sve! A reći ću vam i kako ako sami ne pogodite.

Autor: vegavega8   |   29.08.2011. u 23:34   |   opcije


jel znaš epilog....??

Autor: GROCA   |   29.08.2011. u 23:35   |   opcije


Prvo ti, onda ću ja.

Autor: vegavega8   |   29.08.2011. u 23:36   |   opcije


jesu mali oblikovali svijet, dok su normalni bili na godišnjem

Autor: krelec   |   29.08.2011. u 23:36   |   opcije


ajdeeeeeeeeeeeee mali !!!!!!!!!1


mali !!!

mali !!!

mali !!!

mali !!!

Autor: GROCA   |   29.08.2011. u 23:37   |   opcije


Eh, ovo je sad istinita priča: moj lokalni parkić prepun i golubova i vrabaca. A ja tam svaki dan s cuckom i gledam ih. Vrabac nađe ovakav zalogaj, cijelo jato se pritaji u krošnji. Onda dođu ovi veliki nasilnici i otmu mu mrvu. Ali se onda međusobno počupaju čija je i zaborave na nju. Eeee, onda malac zgrabi i bris! Ako ne ide tako, spusti se cijelo jato (ono skriveno u krošnji) uz zaglušnu dernjavu i dok se nasilnici snađu, mrve više nema. Kao ni pionira-izviđača :-))

Autor: vegavega8   |   29.08.2011. u 23:40   |   opcije


Krelec, kolko su točno veliki normalni?

Autor: vegavega8   |   29.08.2011. u 23:42   |   opcije


Vidi ti ove muškadije nezahvalne! Ja im ispričam poučnu pričicu o ptičicama, a oni odlete! Bez pozdrava :-((

Autor: vegavega8   |   29.08.2011. u 23:51   |   opcije


Ali da sam o čipkama... A sad baš neću!

Autor: vegavega8   |   29.08.2011. u 23:51   |   opcije


Dodaj komentar