"POŽURI, TKO ZNA IZA KOJEG UGLA LJUBAV ČEKA!"

30.08.2011. u 23:13   |   Editirano: 30.08.2011. u 23:14   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

ne žure oni, puž traži prolaz

Autor: krelec   |   30.08.2011. u 23:18   |   opcije


A iza kojeg ugla čekaju Didi i Gogo?

Autor: dudhaimurvimorus   |   30.08.2011. u 23:19   |   opcije


malo bi on da prostiš, kornjačicu malu

Autor: krelec   |   30.08.2011. u 23:19   |   opcije


ma šta da prostiš, jebo bi, mrcina puževska

Autor: krelec   |   30.08.2011. u 23:20   |   opcije


Mašem društvu na pozdrav... Laku noć. :)

Autor: Rujankica   |   30.08.2011. u 23:21   |   opcije


Istina je da ljubav iza nekog ćoška čeka, ali kako onda joj doći ako si iz daleka?

Autor: ilegalnick   |   30.08.2011. u 23:21   |   opcije


ruj ankice, sada samo kao pojedinac, bez kolektiva, laku noć

Autor: krelec   |   30.08.2011. u 23:22   |   opcije


Pozdravalj kolektiv, odzdravljam Rujankici!

Autor: vegavega8   |   30.08.2011. u 23:24   |   opcije


*Pozdravljam

Autor: vegavega8   |   30.08.2011. u 23:24   |   opcije


Krelec, ne znam ja što on bi, ali nešto bi i upravo pregovara.

Autor: vegavega8   |   30.08.2011. u 23:25   |   opcije


Ili prigovara?

Autor: vegavega8   |   30.08.2011. u 23:25   |   opcije


Ilegalniče, ne samo izdaleka, nego i vučeš sve svoje sa sobom!

Autor: vegavega8   |   30.08.2011. u 23:25   |   opcije


Ma baš rad toga te i pitam, kad ti aeroplani ne sleću u ovaj krš...

Autor: ilegalnick   |   30.08.2011. u 23:29   |   opcije


Osigurali se oni za nedajbože, pa bog ni ne da.

Autor: vegavega8   |   30.08.2011. u 23:30   |   opcije


ovakvih ljigavca ima na svakom čošku

Autor: trazimtejesitu   |   30.08.2011. u 23:34   |   opcije


Kaj, tražimte, ponjupaju ti salatu?

Autor: vegavega8   |   30.08.2011. u 23:37   |   opcije


Dodaj komentar