"POŽURI, TKO ZNA IZA KOJEG UGLA LJUBAV ČEKA!"

30.08.2011. u 23:13 | Editirano: 30.08.2011. u 23:14 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
ne žure oni, puž traži prolaz
Autor: krelec | 30.08.2011. u 23:18 | opcije
A iza kojeg ugla čekaju Didi i Gogo?
Autor: dudhaimurvimorus | 30.08.2011. u 23:19 | opcije
malo bi on da prostiš, kornjačicu malu
Autor: krelec | 30.08.2011. u 23:19 | opcije
ma šta da prostiš, jebo bi, mrcina puževska
Autor: krelec | 30.08.2011. u 23:20 | opcije
Mašem društvu na pozdrav... Laku noć. :)
Autor: Rujankica | 30.08.2011. u 23:21 | opcije
Istina je da ljubav iza nekog ćoška čeka, ali kako onda joj doći ako si iz daleka?
Autor: ilegalnick | 30.08.2011. u 23:21 | opcije
ruj ankice, sada samo kao pojedinac, bez kolektiva, laku noć
Autor: krelec | 30.08.2011. u 23:22 | opcije
Pozdravalj kolektiv, odzdravljam Rujankici!
Autor: vegavega8 | 30.08.2011. u 23:24 | opcije
*Pozdravljam
Autor: vegavega8 | 30.08.2011. u 23:24 | opcije
Krelec, ne znam ja što on bi, ali nešto bi i upravo pregovara.
Autor: vegavega8 | 30.08.2011. u 23:25 | opcije
Ili prigovara?
Autor: vegavega8 | 30.08.2011. u 23:25 | opcije
Ilegalniče, ne samo izdaleka, nego i vučeš sve svoje sa sobom!
Autor: vegavega8 | 30.08.2011. u 23:25 | opcije
Ma baš rad toga te i pitam, kad ti aeroplani ne sleću u ovaj krš...
Autor: ilegalnick | 30.08.2011. u 23:29 | opcije
Osigurali se oni za nedajbože, pa bog ni ne da.
Autor: vegavega8 | 30.08.2011. u 23:30 | opcije
ovakvih ljigavca ima na svakom čošku
Autor: trazimtejesitu | 30.08.2011. u 23:34 | opcije
Kaj, tražimte, ponjupaju ti salatu?
Autor: vegavega8 | 30.08.2011. u 23:37 | opcije