DANAS - PILETINA

31.08.2011. u 7:55   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

ove face su mi nekako poznate..s ovom desnom sam išo u školu od 1 do 4 razreda, ja sam posli odustao, a ona nastavila..

Autor: habucibe   |   31.08.2011. u 8:20   |   opcije


Ova pilencad su vjerovatno uzgajana u ove svrhe, zalosno mi je, ali znam da tako mora bit, ne postoji suha hrana za sove :-(

Autor: juicy-mama   |   31.08.2011. u 8:24   |   opcije


Ona se poslije udala, habi.

Autor: vegavega8   |   31.08.2011. u 8:25   |   opcije


Jel da ipak ljepše zgleda kad je očerupano i na stiroporu, juicy? ;-))

Autor: vegavega8   |   31.08.2011. u 8:26   |   opcije


tko bi reko, a mene nije zvala na svadbu, sad ću ja kao zla vještica da je ureknem, nebu mene niko ne zval na svadbu..

Autor: habucibe   |   31.08.2011. u 8:33   |   opcije


Ah, habi, bilo ti je to vjenčanje na brzinu... Znaš već - preveć je sovila.

Autor: vegavega8   |   31.08.2011. u 8:35   |   opcije


...ma meni je sve bljak, ali niti ja nemrem suhu hranu, ipak volim malo vece (starije) piceke

Autor: juicy-mama   |   31.08.2011. u 8:37   |   opcije


mislio sam si da se morala udat zbog sela i bleženog stanja...zli jezici znaju biti stvarno zli..ajde neka je, nisam ljubomoran, nije mi se nikad sviđala, premalo sisa, a predugi kljun i često je izlazila noću, noćna ptica..

Autor: habucibe   |   31.08.2011. u 8:39   |   opcije


Zato se ja trudim sve pojesti s ljubavlju i poštovanjem, juicy ;-))

Autor: vegavega8   |   31.08.2011. u 8:43   |   opcije


Dobro, dobro, habi, ne moraš se pravdati... Ak ti nešto znači, u braku se osjeća kao u kavezu.

Autor: vegavega8   |   31.08.2011. u 8:43   |   opcije


Hihihihih habi, a ja sam ovu lijevu jebo s guza u biološkom kabinetu, a ona je hukala:-Ne tu, ne tu, ne zdaj, pozneje.

Autor: dudhaimurvimorus   |   31.08.2011. u 8:46   |   opcije


Pederluk!

Autor: vegavega8   |   31.08.2011. u 8:50   |   opcije


Pa ja sam posve b analan.

Autor: dudhaimurvimorus   |   31.08.2011. u 8:52   |   opcije


...i to sam je jebo međ domaćim zečevima.

Autor: dudhaimurvimorus   |   31.08.2011. u 8:52   |   opcije


...a lipa zelenela je.

Autor: dudhaimurvimorus   |   31.08.2011. u 8:53   |   opcije


http://youtu.be/2EEAWihVHjk

Autor: dudhaimurvimorus   |   31.08.2011. u 8:53   |   opcije


Egzibicionizam!

Autor: vegavega8   |   31.08.2011. u 8:54   |   opcije


Uf, sad sam i ja gladna... ko sova, a ne Franc.

Autor: vegavega8   |   31.08.2011. u 8:57   |   opcije


Pa jeste, jednom sam bio manijak iz gimnazijskog parka.

Autor: dudhaimurvimorus   |   31.08.2011. u 8:58   |   opcije


http://youtu.be/dFyrqtmDspY

Autor: dudhaimurvimorus   |   31.08.2011. u 9:08   |   opcije


Ma, Svileni, glavno da ima ljubavi! :-))))

Autor: vegavega8   |   31.08.2011. u 9:14   |   opcije


Samo što priča o ljubavi često udavi.

Autor: dudhaimurvimorus   |   31.08.2011. u 9:18   |   opcije


http://youtu.be/BREAMxGOLAY

Autor: dudhaimurvimorus   |   31.08.2011. u 9:19   |   opcije


Aha. Zapne ko kost u grlu.

Autor: vegavega8   |   31.08.2011. u 9:25   |   opcije


Mrtva priroda. I društvo.

Autor: dudhaimurvimorus   |   31.08.2011. u 9:28   |   opcije


http://youtu.be/aDP0e5MoATs

Autor: dudhaimurvimorus   |   31.08.2011. u 9:30   |   opcije


Dodaj komentar