ove face su mi nekako poznate..s ovom desnom sam išo u školu od 1 do 4 razreda, ja sam posli odustao, a ona nastavila..
Autor: habucibe | 31.08.2011. u 8:20 | opcije
Ova pilencad su vjerovatno uzgajana u ove svrhe, zalosno mi je, ali znam da tako mora bit, ne postoji suha hrana za sove :-(
Autor: juicy-mama | 31.08.2011. u 8:24 | opcije
Ona se poslije udala, habi.
Autor: vegavega8 | 31.08.2011. u 8:25 | opcije
Jel da ipak ljepše zgleda kad je očerupano i na stiroporu, juicy? ;-))
Autor: vegavega8 | 31.08.2011. u 8:26 | opcije
tko bi reko, a mene nije zvala na svadbu, sad ću ja kao zla vještica da je ureknem, nebu mene niko ne zval na svadbu..
Autor: habucibe | 31.08.2011. u 8:33 | opcije
Ah, habi, bilo ti je to vjenčanje na brzinu... Znaš već - preveć je sovila.
Autor: vegavega8 | 31.08.2011. u 8:35 | opcije
...ma meni je sve bljak, ali niti ja nemrem suhu hranu, ipak volim malo vece (starije) piceke
Autor: juicy-mama | 31.08.2011. u 8:37 | opcije
mislio sam si da se morala udat zbog sela i bleženog stanja...zli jezici znaju biti stvarno zli..ajde neka je, nisam ljubomoran, nije mi se nikad sviđala, premalo sisa, a predugi kljun i često je izlazila noću, noćna ptica..
Autor: habucibe | 31.08.2011. u 8:39 | opcije
Zato se ja trudim sve pojesti s ljubavlju i poštovanjem, juicy ;-))
Autor: vegavega8 | 31.08.2011. u 8:43 | opcije
Dobro, dobro, habi, ne moraš se pravdati... Ak ti nešto znači, u braku se osjeća kao u kavezu.
Autor: vegavega8 | 31.08.2011. u 8:43 | opcije
Hihihihih habi, a ja sam ovu lijevu jebo s guza u biološkom kabinetu, a ona je hukala:-Ne tu, ne tu, ne zdaj, pozneje.
Autor: dudhaimurvimorus | 31.08.2011. u 8:46 | opcije
Pederluk!
Autor: vegavega8 | 31.08.2011. u 8:50 | opcije
Pa ja sam posve b analan.
Autor: dudhaimurvimorus | 31.08.2011. u 8:52 | opcije
...i to sam je jebo međ domaćim zečevima.
Autor: dudhaimurvimorus | 31.08.2011. u 8:52 | opcije
...a lipa zelenela je.
Autor: dudhaimurvimorus | 31.08.2011. u 8:53 | opcije
http://youtu.be/2EEAWihVHjk
Autor: dudhaimurvimorus | 31.08.2011. u 8:53 | opcije
Egzibicionizam!
Autor: vegavega8 | 31.08.2011. u 8:54 | opcije
Uf, sad sam i ja gladna... ko sova, a ne Franc.
Autor: vegavega8 | 31.08.2011. u 8:57 | opcije
Pa jeste, jednom sam bio manijak iz gimnazijskog parka.
Autor: dudhaimurvimorus | 31.08.2011. u 8:58 | opcije
http://youtu.be/dFyrqtmDspY
Autor: dudhaimurvimorus | 31.08.2011. u 9:08 | opcije
Ma, Svileni, glavno da ima ljubavi! :-))))
Autor: vegavega8 | 31.08.2011. u 9:14 | opcije
Samo što priča o ljubavi često udavi.
Autor: dudhaimurvimorus | 31.08.2011. u 9:18 | opcije
http://youtu.be/BREAMxGOLAY
Autor: dudhaimurvimorus | 31.08.2011. u 9:19 | opcije
Aha. Zapne ko kost u grlu.
Autor: vegavega8 | 31.08.2011. u 9:25 | opcije
Mrtva priroda. I društvo.
Autor: dudhaimurvimorus | 31.08.2011. u 9:28 | opcije
http://youtu.be/aDP0e5MoATs
Autor: dudhaimurvimorus | 31.08.2011. u 9:30 | opcije
