KUD PLOVI OVAJ BLOG...
31.08.2011. u 21:09 | Editirano: 31.08.2011. u 21:18 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
kud nas brod plovi , plovi i ribu lovi , al bitno da na jarbolima plovimo mi .. hm ..
Autor: black__women | 31.08.2011. u 21:11 | opcije
ovaj blog, kao i svi blozi
u svijetlu budućnost vozi
Autor: krelec | 31.08.2011. u 21:14 | opcije
E, viš, blackice, idem naći tu stvar, veselija je - i bolje paše! :-))
Autor: vegavega8 | 31.08.2011. u 21:15 | opcije
al sam nešto rimovan, sve se bojim zase
Autor: krelec | 31.08.2011. u 21:15 | opcije
Odličan !
ma ne,..još odličniji ;))
Autor: iNNdigo | 31.08.2011. u 21:17 | opcije
E, a sad možemo i zapjevati: "A da smo dečki, dečki... (cure, cure)..."
Autor: vegavega8 | 31.08.2011. u 21:20 | opcije
Je, iNN, i meni se sviđa - kad su nas samo uspjeli uloviti ovak zaposlene? A znam da nismo namjerno pozirali ;-))
Autor: vegavega8 | 31.08.2011. u 21:20 | opcije
Puca me crni humor,..pa bum začkomila...(bolje mi ;))
Autor: iNNdigo | 31.08.2011. u 21:21 | opcije
Hehe, a nitko se kao fol ne prepoznaje ;-))
Autor: vegavega8 | 31.08.2011. u 21:24 | opcije
ja jedem zdravu hranu u potpalublju ..... :)))))))))
Autor: Erwin001 | 31.08.2011. u 21:25 | opcije
Ma vraga,..svi se (uvijek ) prepoznaju,....al delaš se grbav,..paa,..i tak, ne ?! ;))
Autor: iNNdigo | 31.08.2011. u 21:26 | opcije
Uslast ti bilo, Erwine! (Ja sam mislila da si ti ovaj što bubnja po bačvama.)
Autor: vegavega8 | 31.08.2011. u 21:28 | opcije
Ja sam gica-kuharica, ova na stolcu: volim zakuhati, a volim i gledati s visoka.
Autor: vegavega8 | 31.08.2011. u 21:28 | opcije
Eno i Hajre, čita. Uči za popravni.
Autor: vegavega8 | 31.08.2011. u 21:29 | opcije
ma jok ... vise volim papat neg bubnjat
Autor: Erwin001 | 31.08.2011. u 21:29 | opcije
Zakaj misliš da te nismo prepoznali ? ;))
Autor: iNNdigo | 31.08.2011. u 21:30 | opcije
Mislila sam da vam je neugodno reći ;-))
Autor: vegavega8 | 31.08.2011. u 21:33 | opcije
Jee,..kak ne,..pa učimo (od najboljih ;))
Autor: iNNdigo | 31.08.2011. u 21:34 | opcije
A eno i babe, puši potajice.
Autor: vegavega8 | 31.08.2011. u 21:34 | opcije
Korizma glanca zahod, da ne nastane (ekološka) katastrofa.
Autor: vegavega8 | 31.08.2011. u 21:35 | opcije
čini mi se zvekica na provi, raskrstila s prošlosti i gleda u svjetlu budućnost
Autor: krelec | 31.08.2011. u 21:37 | opcije
Popizdičica krepaje na kuhinjskom stolu.
Autor: vegavega8 | 31.08.2011. u 21:39 | opcije
A ono gore ti je Kljuni.
Autor: vegavega8 | 31.08.2011. u 21:39 | opcije
Marta je gica-zavodnica, pozira slikaru.
Autor: vegavega8 | 31.08.2011. u 21:40 | opcije
a, tko na traci održava svoj divan stas
Autor: krelec | 31.08.2011. u 21:41 | opcije
Juicy.
Autor: vegavega8 | 31.08.2011. u 21:41 | opcije
A just jane cmizdri pored.
Autor: vegavega8 | 31.08.2011. u 21:42 | opcije
Krelec, jesi sebe našao?
Autor: vegavega8 | 31.08.2011. u 21:42 | opcije
gore lijevo, bobo i ja igramo šijavicu
Autor: krelec | 31.08.2011. u 21:42 | opcije
A jel? Ja sam mislila da ti pecaš... Onda valjda vučko peca.
Autor: vegavega8 | 31.08.2011. u 21:44 | opcije
A koji li je ovaj/ova što panično njupa?
Autor: vegavega8 | 31.08.2011. u 21:45 | opcije
biće pognioci, stalno kuka da ima malo kila
Autor: krelec | 31.08.2011. u 21:47 | opcije
da nije ovaj što pušta balončiće, dojdislavko, drago dijete, samo bi se igrao
Autor: krelec | 31.08.2011. u 21:48 | opcije
Imam isključene slike na mobitelu... :( Ali vidim da ste se zaigrali... Mene naslov asocira na Sergia Endriga.
Autor: Rujankica | 31.08.2011. u 21:53 | opcije
rujna, slika ti je brod pun pajceka, koji nešto užurbano rade
Autor: krelec | 31.08.2011. u 21:56 | opcije
vgv, ziher zapalila skuhat nekaj, ak niš drugo ono neku frku
Autor: krelec | 31.08.2011. u 21:59 | opcije
Je, je, kuham za tulum, već sam se sva preznojila, ali bit će svega, nema da usfali, jedino za pršut brinem ;-))
Autor: vegavega8 | 31.08.2011. u 22:07 | opcije
a kaj je tulum negdje, baš fino, a mene ko jebe, ne zove se starčeke, jel. moraju rano u krpanu pa smetaju.
Autor: krelec | 31.08.2011. u 22:15 | opcije
