KUD PLOVI OVAJ BLOG...

31.08.2011. u 21:09   |   Editirano: 31.08.2011. u 21:18   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

kud nas brod plovi , plovi i ribu lovi , al bitno da na jarbolima plovimo mi .. hm ..

Autor: black__women   |   31.08.2011. u 21:11   |   opcije


ovaj blog, kao i svi blozi
u svijetlu budućnost vozi

Autor: krelec   |   31.08.2011. u 21:14   |   opcije


E, viš, blackice, idem naći tu stvar, veselija je - i bolje paše! :-))

Autor: vegavega8   |   31.08.2011. u 21:15   |   opcije


al sam nešto rimovan, sve se bojim zase

Autor: krelec   |   31.08.2011. u 21:15   |   opcije


Odličan !

ma ne,..još odličniji ;))

Autor: iNNdigo   |   31.08.2011. u 21:17   |   opcije


E, a sad možemo i zapjevati: "A da smo dečki, dečki... (cure, cure)..."

Autor: vegavega8   |   31.08.2011. u 21:20   |   opcije


Je, iNN, i meni se sviđa - kad su nas samo uspjeli uloviti ovak zaposlene? A znam da nismo namjerno pozirali ;-))

Autor: vegavega8   |   31.08.2011. u 21:20   |   opcije


Puca me crni humor,..pa bum začkomila...(bolje mi ;))

Autor: iNNdigo   |   31.08.2011. u 21:21   |   opcije


Hehe, a nitko se kao fol ne prepoznaje ;-))

Autor: vegavega8   |   31.08.2011. u 21:24   |   opcije


ja jedem zdravu hranu u potpalublju ..... :)))))))))

Autor: Erwin001   |   31.08.2011. u 21:25   |   opcije


Ma vraga,..svi se (uvijek ) prepoznaju,....al delaš se grbav,..paa,..i tak, ne ?! ;))

Autor: iNNdigo   |   31.08.2011. u 21:26   |   opcije


Uslast ti bilo, Erwine! (Ja sam mislila da si ti ovaj što bubnja po bačvama.)

Autor: vegavega8   |   31.08.2011. u 21:28   |   opcije


Ja sam gica-kuharica, ova na stolcu: volim zakuhati, a volim i gledati s visoka.

Autor: vegavega8   |   31.08.2011. u 21:28   |   opcije


Eno i Hajre, čita. Uči za popravni.

Autor: vegavega8   |   31.08.2011. u 21:29   |   opcije


ma jok ... vise volim papat neg bubnjat

Autor: Erwin001   |   31.08.2011. u 21:29   |   opcije


Zakaj misliš da te nismo prepoznali ? ;))

Autor: iNNdigo   |   31.08.2011. u 21:30   |   opcije


Mislila sam da vam je neugodno reći ;-))

Autor: vegavega8   |   31.08.2011. u 21:33   |   opcije


Jee,..kak ne,..pa učimo (od najboljih ;))

Autor: iNNdigo   |   31.08.2011. u 21:34   |   opcije


A eno i babe, puši potajice.

Autor: vegavega8   |   31.08.2011. u 21:34   |   opcije


Korizma glanca zahod, da ne nastane (ekološka) katastrofa.

Autor: vegavega8   |   31.08.2011. u 21:35   |   opcije


čini mi se zvekica na provi, raskrstila s prošlosti i gleda u svjetlu budućnost

Autor: krelec   |   31.08.2011. u 21:37   |   opcije


Popizdičica krepaje na kuhinjskom stolu.

Autor: vegavega8   |   31.08.2011. u 21:39   |   opcije


A ono gore ti je Kljuni.

Autor: vegavega8   |   31.08.2011. u 21:39   |   opcije


Marta je gica-zavodnica, pozira slikaru.

Autor: vegavega8   |   31.08.2011. u 21:40   |   opcije


a, tko na traci održava svoj divan stas

Autor: krelec   |   31.08.2011. u 21:41   |   opcije


Juicy.

Autor: vegavega8   |   31.08.2011. u 21:41   |   opcije


A just jane cmizdri pored.

Autor: vegavega8   |   31.08.2011. u 21:42   |   opcije


Krelec, jesi sebe našao?

Autor: vegavega8   |   31.08.2011. u 21:42   |   opcije


gore lijevo, bobo i ja igramo šijavicu

Autor: krelec   |   31.08.2011. u 21:42   |   opcije


A jel? Ja sam mislila da ti pecaš... Onda valjda vučko peca.

Autor: vegavega8   |   31.08.2011. u 21:44   |   opcije


A koji li je ovaj/ova što panično njupa?

Autor: vegavega8   |   31.08.2011. u 21:45   |   opcije


biće pognioci, stalno kuka da ima malo kila

Autor: krelec   |   31.08.2011. u 21:47   |   opcije


da nije ovaj što pušta balončiće, dojdislavko, drago dijete, samo bi se igrao

Autor: krelec   |   31.08.2011. u 21:48   |   opcije


Imam isključene slike na mobitelu... :( Ali vidim da ste se zaigrali... Mene naslov asocira na Sergia Endriga.

Autor: Rujankica   |   31.08.2011. u 21:53   |   opcije


rujna, slika ti je brod pun pajceka, koji nešto užurbano rade

Autor: krelec   |   31.08.2011. u 21:56   |   opcije


vgv, ziher zapalila skuhat nekaj, ak niš drugo ono neku frku

Autor: krelec   |   31.08.2011. u 21:59   |   opcije


Je, je, kuham za tulum, već sam se sva preznojila, ali bit će svega, nema da usfali, jedino za pršut brinem ;-))

Autor: vegavega8   |   31.08.2011. u 22:07   |   opcije


a kaj je tulum negdje, baš fino, a mene ko jebe, ne zove se starčeke, jel. moraju rano u krpanu pa smetaju.

Autor: krelec   |   31.08.2011. u 22:15   |   opcije


Dodaj komentar