NA TUĐIM PLEĆIMA

31.08.2011. u 23:24   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Ima večeras jedan dobar blog o ramenima (autorica: styx) - ovo je slobodna asocijacija.

Autor: vegavega8   |   31.08.2011. u 23:25   |   opcije


tko će doli mudra sova ?! imat ramena "ta"
da na njima gnijezdo svija !!!

Autor: GROCA   |   31.08.2011. u 23:40   |   opcije


opaska :
nisam pogriješio u prepoznavanju "tice" !!

Autor: GROCA   |   31.08.2011. u 23:41   |   opcije


Ja bih rekla da je tica sokolica, ali ako se tebi ukazala sova, neka ti huče :-))

Autor: vegavega8   |   31.08.2011. u 23:42   |   opcije


tvoje prepoznavanje je ok, ali moja asocijacija je : mudra ....

Autor: GROCA   |   31.08.2011. u 23:45   |   opcije


tnx, vega. samo slucajan reminder duhovima proslosti koji su setali ovuda pred nesto godina. zabavljajte se:)

Autor: styx   |   31.08.2011. u 23:45   |   opcije


Eh, Groco, ali znaš što ti je meni baš dirljivo u ovoj fotki? To što ovaj stari, izjedeni, ofucani kip koji vjerojatno više nitko ni ne gleda konačno opet ima neku dobru svrhu. I kao da se namjestio baš za ticu-gnjezdilicu :-))

Autor: vegavega8   |   31.08.2011. u 23:51   |   opcije


styx, tekst ti je na mjestu sam po sebi, nisu potrebna objašnjenja (uffff, baš volim te promatračke, zapažačke, nostalgične i upitne priče!) :-))

Autor: vegavega8   |   31.08.2011. u 23:52   |   opcije


tko doli tebe ili mene gleda tako !?
malo, premalo...

Autor: GROCA   |   31.08.2011. u 23:54   |   opcije


Možda ne bi bio takav gušt kad bi svi isto vidjeli... Ali sad već zbilja jedva gledam, moram na spavanje. Laka vam noć i lijepi snovi! :-))

Autor: vegavega8   |   31.08.2011. u 23:56   |   opcije


Dodaj komentar