Ima večeras jedan dobar blog o ramenima (autorica: styx) - ovo je slobodna asocijacija.
Autor: vegavega8 | 31.08.2011. u 23:25 | opcije
tko će doli mudra sova ?! imat ramena "ta"
da na njima gnijezdo svija !!!
Autor: GROCA | 31.08.2011. u 23:40 | opcije
opaska :
nisam pogriješio u prepoznavanju "tice" !!
Autor: GROCA | 31.08.2011. u 23:41 | opcije
Ja bih rekla da je tica sokolica, ali ako se tebi ukazala sova, neka ti huče :-))
Autor: vegavega8 | 31.08.2011. u 23:42 | opcije
tvoje prepoznavanje je ok, ali moja asocijacija je : mudra ....
Autor: GROCA | 31.08.2011. u 23:45 | opcije
tnx, vega. samo slucajan reminder duhovima proslosti koji su setali ovuda pred nesto godina. zabavljajte se:)
Autor: styx | 31.08.2011. u 23:45 | opcije
Eh, Groco, ali znaš što ti je meni baš dirljivo u ovoj fotki? To što ovaj stari, izjedeni, ofucani kip koji vjerojatno više nitko ni ne gleda konačno opet ima neku dobru svrhu. I kao da se namjestio baš za ticu-gnjezdilicu :-))
Autor: vegavega8 | 31.08.2011. u 23:51 | opcije
styx, tekst ti je na mjestu sam po sebi, nisu potrebna objašnjenja (uffff, baš volim te promatračke, zapažačke, nostalgične i upitne priče!) :-))
Autor: vegavega8 | 31.08.2011. u 23:52 | opcije
tko doli tebe ili mene gleda tako !?
malo, premalo...
Autor: GROCA | 31.08.2011. u 23:54 | opcije
Možda ne bi bio takav gušt kad bi svi isto vidjeli... Ali sad već zbilja jedva gledam, moram na spavanje. Laka vam noć i lijepi snovi! :-))
Autor: vegavega8 | 31.08.2011. u 23:56 | opcije
