Vaša jutarnja fotka?
Autor: sibila_os | 01.09.2011. u 9:09 | opcije
Ne, ta mi je od lani. Ali, sorry gđo nešto mutno, nemam empatije za vama slične te vas ispraćam uz nesrdačne pozdrave do vaših stupidnosti kat niže.
Autor: vevegaga08 | 01.09.2011. u 9:24 | opcije
