Vaša jutarnja fotka?

Autor: sibila_os   |   01.09.2011. u 9:09   |   opcije


Ne, ta mi je od lani. Ali, sorry gđo nešto mutno, nemam empatije za vama slične te vas ispraćam uz nesrdačne pozdrave do vaših stupidnosti kat niže.

Autor: vevegaga08   |   01.09.2011. u 9:24   |   opcije


Dodaj komentar