super...ne moras se vise brijat...sam rasiri noge :)
Autor: mevezemasajuneu | 01.09.2011. u 22:45 | opcije
Zakaj noge, meve, ako me ševe u zdrav mozak?
Autor: vegavega8 | 01.09.2011. u 22:46 | opcije
kak ima lijepe okice....
Autor: GROCA | 01.09.2011. u 22:48 | opcije
Mislim da ipak "nos" nosa sliku ;)
Autor: iNNdigo | 01.09.2011. u 22:49 | opcije
ko ba?....mamu mu
Autor: mevezemasajuneu | 01.09.2011. u 22:50 | opcije
A je li netko primijetio srce? Nije blještavo kao ova sranja koja stavlja Korizma, ali je tu!
Autor: vegavega8 | 01.09.2011. u 22:50 | opcije
Meve, baš oni koje ni najmanje ne želim. Eto što ti je šugava sreća! :-((
Autor: vegavega8 | 01.09.2011. u 22:51 | opcije
to je s okama u vezi..
zar ne osjećate kako zrače...
Autor: GROCA | 01.09.2011. u 22:52 | opcije
jel to sova, il je ćuk
Autor: krelec | 01.09.2011. u 22:53 | opcije
ako je sova dobro, ali ukoliko je ćuk, hu
Autor: krelec | 01.09.2011. u 22:54 | opcije
Ćuko nije, jer je kljunato.
Autor: vegavega8 | 01.09.2011. u 22:54 | opcije
nemoj se sad vaditi na ćuku, on nije ništa kriv
Autor: krelec | 01.09.2011. u 22:56 | opcije
Evo, bit ću iskrena: ovako ja izgledam iznutra.
Autor: vegavega8 | 01.09.2011. u 22:57 | opcije
A izvana mi grmi.
Autor: vegavega8 | 01.09.2011. u 22:58 | opcije
nama izvana baš fino, vrata širom otvorena, toplo, milina
Autor: krelec | 01.09.2011. u 22:59 | opcije
Ćakulate sa susjedima preko plota, ha?
Autor: vegavega8 | 01.09.2011. u 23:01 | opcije
Mi civilizirani si šaljemo mailove ili SMS-ove.
Autor: vegavega8 | 01.09.2011. u 23:02 | opcije
ne, nego buljim u laptop ko pravi kreten
Autor: krelec | 01.09.2011. u 23:03 | opcije
E, to ti je već palanački običaj! ;-))
Autor: vegavega8 | 01.09.2011. u 23:04 | opcije
bnlago vama civiliziranima, mi vam zaista izuzetno zavidimo
Autor: krelec | 01.09.2011. u 23:04 | opcije
mi se vama (ako smijem uopće malim slovom) izuzetno divimo, nešto ko divka kavi, i svako toliko velimo, onako za sebe intimno, joj, baš su oni civilizirani
Autor: krelec | 01.09.2011. u 23:06 | opcije
A imate i na čemu! Eeeee, da ti znaš koja je muvana danas kod mene bila... Od 7 ujutro!
Autor: vegavega8 | 01.09.2011. u 23:06 | opcije
Prvo ti je došao civilizirani pauk i civilizirano uklonio sva vozila.
Autor: vegavega8 | 01.09.2011. u 23:06 | opcije
Onda su radnici malo civilizirano ispijali jutarnja pića (netko pivu, netko rakiju).
Autor: vegavega8 | 01.09.2011. u 23:07 | opcije
ih, da je meni biti civiliziran
Autor: krelec | 01.09.2011. u 23:07 | opcije
prvo bi jedne velike čevape s lukom
Autor: krelec | 01.09.2011. u 23:07 | opcije
Pa je došao jedan fini bager i razrovao svu zemlju koju su plinari prije nepunih tjedan dana također vrlo civilizirano nanijeli na rupe koje su prilično barbarski iskopali.
Autor: vegavega8 | 01.09.2011. u 23:07 | opcije
Nakon toga su civilizirani radnici prionuli na hranu, jer ih je čekao još teži posao (naravno da se miris luka i ćevapa uzdizao sve do mojih prozora).
Autor: vegavega8 | 01.09.2011. u 23:08 | opcije
baš je dobro civiliziran biti, baš dobro
Autor: krelec | 01.09.2011. u 23:08 | opcije
E, a onda su malo brusili asfaltne rubove rupa. Kakaj to zvuk, prava milina! A prašina igra u ritmu :-))
Autor: vegavega8 | 01.09.2011. u 23:09 | opcije
vi civilizirani vjerojatno imate i piva u samoposluživanju, uh, blago li se vama
Autor: krelec | 01.09.2011. u 23:09 | opcije
Ali, onda je došlo vrijeme za tekući predah. Opet malo pivice, rakijice i prikladne muzike, uz vrlo simpatične viceve popraćene gromkih smijehom.
Autor: vegavega8 | 01.09.2011. u 23:10 | opcije
Nakon što su se okrijepili, onak uredno izbrušene rubove asfalta nisu mogli ostaviti uz nemarno nanešenu zemlju, pa je stigao novi stroj, nabijač zemlje. I dobro, dugo i uporno su je nabijali.
Autor: vegavega8 | 01.09.2011. u 23:11 | opcije
mi koji nismo baš tako jako civilizirani, lijepo pred zemljoradničku zadrugu, na klupicu, pa pivkanu onako finu, plastika 2 litre, pa opići
Autor: krelec | 01.09.2011. u 23:11 | opcije
A zatim zalili nekom smjesom koja NIJE asfalt. Eeeeeeeee, do asfalta još dugo, dugo, dugo nećemo stići!
Autor: vegavega8 | 01.09.2011. u 23:12 | opcije
ako je baš vruče, možeš preko pola sata izdržati prije nego se s klupe izvrneš u prašinu
Autor: krelec | 01.09.2011. u 23:13 | opcije
Tak da se i ja danas osjećam pomalo palanački. Tim prije što još uvijek nemam plina, a posljedično ni tople vode.
Autor: vegavega8 | 01.09.2011. u 23:13 | opcije
Ja mislim da je ovo sova, jer ćuk je poprilično mala ptica i glasa se ćuuuk, ćuuuk
Autor: juicy-mama | 01.09.2011. u 23:13 | opcije
jebe se nama, mi asfalta niti nemamo
Autor: krelec | 01.09.2011. u 23:13 | opcije
I tak, vremenom uvidiš da je to zapraf luksuz bez kojeg se može. Ne režem nokte, ne perem kosu, puštam dlake da mi rastu po nogama, a danas sam se fino nakrcala i češnjaka. Ma, divota jedna! A onda hladna žlahtina :-))
Autor: vegavega8 | 01.09.2011. u 23:14 | opcije
a i za ćuka i sovu nam svejedno
Autor: krelec | 01.09.2011. u 23:14 | opcije
baš
Autor: krelec | 01.09.2011. u 23:14 | opcije
A i ćuk je sova
Autor: juicy-mama | 01.09.2011. u 23:15 | opcije
mi možemo i toplo piti, pa zaboga nismo mi civilizirani
Autor: krelec | 01.09.2011. u 23:15 | opcije
jebemti struju, more to nekoga i ubiti
Autor: krelec | 01.09.2011. u 23:16 | opcije
ma i struju bi ja vama, a ne samo plin
Autor: krelec | 01.09.2011. u 23:16 | opcije
ma i vodu, a ne samo struju i plin
Autor: krelec | 01.09.2011. u 23:17 | opcije
E, viš, kod nas u civilizaciji sve rade kompjutori. A kad radiš pomoću kompjutora, očito ne moraš niš misliti, jer čemu inače kompjutor? I tak ti meni Elektra fino pošalje obavijest da će mi isključiti struju jerbo da im nisam platila sve što sam trebala. A ja si mislim: MRAK!
Autor: vegavega8 | 01.09.2011. u 23:18 | opcije
sve bi vi meni na kompjuter, kupali se, grijali, kuhali, samo kompjuter svemoćni
Autor: krelec | 01.09.2011. u 23:19 | opcije
Ali nekak mi bilo ružno da netko misli da ja ne plaćam, tim prije što plaćam i imam sve odreske, pa ipak odoh u Elektru. I zamolim službenicu neka malo promisli, nezavisno od kompjutora. I fakat, veli ona, ne samo da ste sve platili, nego i preplatili! Pa kak to... E, neke dvije rate mi još uvijek bilježe na oca. Koji je umro prije 12 godina.
Autor: vegavega8 | 01.09.2011. u 23:19 | opcije
kako muljaš, majko mila, neš platiti, a nejač elektrina nema kruha kupiti
Autor: krelec | 01.09.2011. u 23:21 | opcije
ma i lokalni ratovi su počinjali radi neplaćanja struje, šta bi ti ponovo rat, plati to što prije
Autor: krelec | 01.09.2011. u 23:22 | opcije
ako nemaš, a nije nemati sramota, plati karticom, šta fali
Autor: krelec | 01.09.2011. u 23:23 | opcije
al plati već jednom, plaća ljudima kasni
Autor: krelec | 01.09.2011. u 23:23 | opcije
E, a onda ti na Holdingovom računu (jerbo mi u civilizaciji imamo Holding!) otkrijem neki dug od 103 kune. Pa rekoh, ajde, da mi opet ne bi bezveze prijetili, da ja to platim makar i ne trebala, neka bude nekome za sladoled... Ali ne znam za ŠTO sam dužna. Pa pitam službenicu u Fini, onak fino, civilizirano, jel bi mi ona znala reći kak da ja sročim tu uplatnicu. Veli da nema pojma. I nek se ja prošetam do Holdinga. Pa da, kretanje je zdravo. Svaki tjedan na drugu adresu. Jedino mi je Vodovod blizu, ali oni još nisu ničim zaprijetili.
Autor: vegavega8 | 01.09.2011. u 23:23 | opcije
Jesam li spomenula da sam pričuvu preplatila za 1500 kuna? I vratili mi, paz ti to...
Autor: vegavega8 | 01.09.2011. u 23:26 | opcije
joj, blago vas civiliziranima, kod nas torbicu mali preko ramena, nako, ko konduktersku, pa od kuće do kuće, struja molim, struja, platiti molim
Autor: krelec | 01.09.2011. u 23:27 | opcije
pa eto drugog, slijedeći dan voda, platiti molim, voda, platiti
Autor: krelec | 01.09.2011. u 23:27 | opcije
i tako kroz selo pola mjeseca netko viče, platiti molim
Autor: krelec | 01.09.2011. u 23:28 | opcije
Kad smo kod tih pizdarija.
Ja napravila lijepo uredno da mi se racuni placaju trajnim nalogom u banci.
Kad odjednom skuzim ja, pocnu dolaziti uplatnice na kucu. Pitam sta je, nemaju vise ugovor sa Zagrebackom bankom.
Ali da bi me mozda obavijestili, ma jok...nema toga.
Dakle, mogli su i meni iskljuciti, ni krivoj ni duznoj...bagra bankarska i elekricarska i plinska i smecarska i...kaj jos ima
Autor: juicy-mama | 01.09.2011. u 23:29 | opcije
E, i kod nas viču: "KrumPIIIIIIIIraaaaa, gospođe, KRUMPIRA, LUKA!" Samo mi nije jasno zašto diskriminiraju protiv gospode.
Autor: vegavega8 | 01.09.2011. u 23:29 | opcije
da smo civilizirani, bar galame nebi bilo, lijepo token, smart phone aplikacije, stikovi i sve na struju, uh da nam je bar malo te civiliziranosti
Autor: krelec | 01.09.2011. u 23:30 | opcije
blago vas civiliziranima, bar krompira na cesti imate, mi ga iz zemlje moramo kopati, kuku
Autor: krelec | 01.09.2011. u 23:31 | opcije
Jbt, hvala Krel...pa ja imam token, to mogu platiti i preko tokena, mogu li?
Dobro za struju sam vec platila unaprijed pas mater...ali ima te bagre jos
Autor: juicy-mama | 01.09.2011. u 23:32 | opcije
Eh, da nisam ovako mlada, otišla bih na selo u pemziju.
Autor: vegavega8 | 01.09.2011. u 23:33 | opcije
Pa malo kokice, pi-pi-pi-pi-pi-CAP! Pa praščići... Hm. Prasce ne bih mogla klati. Uffff, život bez prasetine, to bi bilo gadno! Ali nemrem njih, empatiramo si.
Autor: vegavega8 | 01.09.2011. u 23:34 | opcije
neka te u civiliziranosti, mogli bi te vuci izist na selu
Autor: krelec | 01.09.2011. u 23:35 | opcije
a da si u civiliziranosti počela raditi ko svako normalno žensko sa 14, već bi bila u pemziji
Autor: krelec | 01.09.2011. u 23:37 | opcije
Eh, krelec, što je najgore - jesam! Ali se nisam registrovala :-((
Autor: vegavega8 | 01.09.2011. u 23:38 | opcije
Idem sad spavati, mi u civilizaciji moramo paziti na svoj izgled, a kroz san se dosljedno pomlađujem i poljepšavam. Laka vam noć!
Autor: vegavega8 | 01.09.2011. u 23:39 | opcije
meni je to stvarno najgore, neznam što ću
Autor: krelec | 01.09.2011. u 23:40 | opcije
