POSIJEDILA

01.09.2011. u 22:43   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

super...ne moras se vise brijat...sam rasiri noge :)

Autor: mevezemasajuneu   |   01.09.2011. u 22:45   |   opcije


Zakaj noge, meve, ako me ševe u zdrav mozak?

Autor: vegavega8   |   01.09.2011. u 22:46   |   opcije


kak ima lijepe okice....

Autor: GROCA   |   01.09.2011. u 22:48   |   opcije


Mislim da ipak "nos" nosa sliku ;)

Autor: iNNdigo   |   01.09.2011. u 22:49   |   opcije


ko ba?....mamu mu

Autor: mevezemasajuneu   |   01.09.2011. u 22:50   |   opcije


A je li netko primijetio srce? Nije blještavo kao ova sranja koja stavlja Korizma, ali je tu!

Autor: vegavega8   |   01.09.2011. u 22:50   |   opcije


Meve, baš oni koje ni najmanje ne želim. Eto što ti je šugava sreća! :-((

Autor: vegavega8   |   01.09.2011. u 22:51   |   opcije


to je s okama u vezi..
zar ne osjećate kako zrače...

Autor: GROCA   |   01.09.2011. u 22:52   |   opcije


jel to sova, il je ćuk

Autor: krelec   |   01.09.2011. u 22:53   |   opcije


ako je sova dobro, ali ukoliko je ćuk, hu

Autor: krelec   |   01.09.2011. u 22:54   |   opcije


Ćuko nije, jer je kljunato.

Autor: vegavega8   |   01.09.2011. u 22:54   |   opcije


nemoj se sad vaditi na ćuku, on nije ništa kriv

Autor: krelec   |   01.09.2011. u 22:56   |   opcije


Evo, bit ću iskrena: ovako ja izgledam iznutra.

Autor: vegavega8   |   01.09.2011. u 22:57   |   opcije


A izvana mi grmi.

Autor: vegavega8   |   01.09.2011. u 22:58   |   opcije


nama izvana baš fino, vrata širom otvorena, toplo, milina

Autor: krelec   |   01.09.2011. u 22:59   |   opcije


Ćakulate sa susjedima preko plota, ha?

Autor: vegavega8   |   01.09.2011. u 23:01   |   opcije


Mi civilizirani si šaljemo mailove ili SMS-ove.

Autor: vegavega8   |   01.09.2011. u 23:02   |   opcije


ne, nego buljim u laptop ko pravi kreten

Autor: krelec   |   01.09.2011. u 23:03   |   opcije


E, to ti je već palanački običaj! ;-))

Autor: vegavega8   |   01.09.2011. u 23:04   |   opcije


bnlago vama civiliziranima, mi vam zaista izuzetno zavidimo

Autor: krelec   |   01.09.2011. u 23:04   |   opcije


mi se vama (ako smijem uopće malim slovom) izuzetno divimo, nešto ko divka kavi, i svako toliko velimo, onako za sebe intimno, joj, baš su oni civilizirani

Autor: krelec   |   01.09.2011. u 23:06   |   opcije


A imate i na čemu! Eeeee, da ti znaš koja je muvana danas kod mene bila... Od 7 ujutro!

Autor: vegavega8   |   01.09.2011. u 23:06   |   opcije


Prvo ti je došao civilizirani pauk i civilizirano uklonio sva vozila.

Autor: vegavega8   |   01.09.2011. u 23:06   |   opcije


Onda su radnici malo civilizirano ispijali jutarnja pića (netko pivu, netko rakiju).

Autor: vegavega8   |   01.09.2011. u 23:07   |   opcije


ih, da je meni biti civiliziran

Autor: krelec   |   01.09.2011. u 23:07   |   opcije


prvo bi jedne velike čevape s lukom

Autor: krelec   |   01.09.2011. u 23:07   |   opcije


Pa je došao jedan fini bager i razrovao svu zemlju koju su plinari prije nepunih tjedan dana također vrlo civilizirano nanijeli na rupe koje su prilično barbarski iskopali.

Autor: vegavega8   |   01.09.2011. u 23:07   |   opcije


Nakon toga su civilizirani radnici prionuli na hranu, jer ih je čekao još teži posao (naravno da se miris luka i ćevapa uzdizao sve do mojih prozora).

Autor: vegavega8   |   01.09.2011. u 23:08   |   opcije


baš je dobro civiliziran biti, baš dobro

Autor: krelec   |   01.09.2011. u 23:08   |   opcije


E, a onda su malo brusili asfaltne rubove rupa. Kakaj to zvuk, prava milina! A prašina igra u ritmu :-))

Autor: vegavega8   |   01.09.2011. u 23:09   |   opcije


vi civilizirani vjerojatno imate i piva u samoposluživanju, uh, blago li se vama

Autor: krelec   |   01.09.2011. u 23:09   |   opcije


Ali, onda je došlo vrijeme za tekući predah. Opet malo pivice, rakijice i prikladne muzike, uz vrlo simpatične viceve popraćene gromkih smijehom.

Autor: vegavega8   |   01.09.2011. u 23:10   |   opcije


Nakon što su se okrijepili, onak uredno izbrušene rubove asfalta nisu mogli ostaviti uz nemarno nanešenu zemlju, pa je stigao novi stroj, nabijač zemlje. I dobro, dugo i uporno su je nabijali.

Autor: vegavega8   |   01.09.2011. u 23:11   |   opcije


mi koji nismo baš tako jako civilizirani, lijepo pred zemljoradničku zadrugu, na klupicu, pa pivkanu onako finu, plastika 2 litre, pa opići

Autor: krelec   |   01.09.2011. u 23:11   |   opcije


A zatim zalili nekom smjesom koja NIJE asfalt. Eeeeeeeee, do asfalta još dugo, dugo, dugo nećemo stići!

Autor: vegavega8   |   01.09.2011. u 23:12   |   opcije


ako je baš vruče, možeš preko pola sata izdržati prije nego se s klupe izvrneš u prašinu

Autor: krelec   |   01.09.2011. u 23:13   |   opcije


Tak da se i ja danas osjećam pomalo palanački. Tim prije što još uvijek nemam plina, a posljedično ni tople vode.

Autor: vegavega8   |   01.09.2011. u 23:13   |   opcije


Ja mislim da je ovo sova, jer ćuk je poprilično mala ptica i glasa se ćuuuk, ćuuuk

Autor: juicy-mama   |   01.09.2011. u 23:13   |   opcije


jebe se nama, mi asfalta niti nemamo

Autor: krelec   |   01.09.2011. u 23:13   |   opcije


I tak, vremenom uvidiš da je to zapraf luksuz bez kojeg se može. Ne režem nokte, ne perem kosu, puštam dlake da mi rastu po nogama, a danas sam se fino nakrcala i češnjaka. Ma, divota jedna! A onda hladna žlahtina :-))

Autor: vegavega8   |   01.09.2011. u 23:14   |   opcije


a i za ćuka i sovu nam svejedno

Autor: krelec   |   01.09.2011. u 23:14   |   opcije


baš

Autor: krelec   |   01.09.2011. u 23:14   |   opcije


A i ćuk je sova

Autor: juicy-mama   |   01.09.2011. u 23:15   |   opcije


mi možemo i toplo piti, pa zaboga nismo mi civilizirani

Autor: krelec   |   01.09.2011. u 23:15   |   opcije


jebemti struju, more to nekoga i ubiti

Autor: krelec   |   01.09.2011. u 23:16   |   opcije


ma i struju bi ja vama, a ne samo plin

Autor: krelec   |   01.09.2011. u 23:16   |   opcije


ma i vodu, a ne samo struju i plin

Autor: krelec   |   01.09.2011. u 23:17   |   opcije


E, viš, kod nas u civilizaciji sve rade kompjutori. A kad radiš pomoću kompjutora, očito ne moraš niš misliti, jer čemu inače kompjutor? I tak ti meni Elektra fino pošalje obavijest da će mi isključiti struju jerbo da im nisam platila sve što sam trebala. A ja si mislim: MRAK!

Autor: vegavega8   |   01.09.2011. u 23:18   |   opcije


sve bi vi meni na kompjuter, kupali se, grijali, kuhali, samo kompjuter svemoćni

Autor: krelec   |   01.09.2011. u 23:19   |   opcije


Ali nekak mi bilo ružno da netko misli da ja ne plaćam, tim prije što plaćam i imam sve odreske, pa ipak odoh u Elektru. I zamolim službenicu neka malo promisli, nezavisno od kompjutora. I fakat, veli ona, ne samo da ste sve platili, nego i preplatili! Pa kak to... E, neke dvije rate mi još uvijek bilježe na oca. Koji je umro prije 12 godina.

Autor: vegavega8   |   01.09.2011. u 23:19   |   opcije


kako muljaš, majko mila, neš platiti, a nejač elektrina nema kruha kupiti

Autor: krelec   |   01.09.2011. u 23:21   |   opcije


ma i lokalni ratovi su počinjali radi neplaćanja struje, šta bi ti ponovo rat, plati to što prije

Autor: krelec   |   01.09.2011. u 23:22   |   opcije


ako nemaš, a nije nemati sramota, plati karticom, šta fali

Autor: krelec   |   01.09.2011. u 23:23   |   opcije


al plati već jednom, plaća ljudima kasni

Autor: krelec   |   01.09.2011. u 23:23   |   opcije


E, a onda ti na Holdingovom računu (jerbo mi u civilizaciji imamo Holding!) otkrijem neki dug od 103 kune. Pa rekoh, ajde, da mi opet ne bi bezveze prijetili, da ja to platim makar i ne trebala, neka bude nekome za sladoled... Ali ne znam za ŠTO sam dužna. Pa pitam službenicu u Fini, onak fino, civilizirano, jel bi mi ona znala reći kak da ja sročim tu uplatnicu. Veli da nema pojma. I nek se ja prošetam do Holdinga. Pa da, kretanje je zdravo. Svaki tjedan na drugu adresu. Jedino mi je Vodovod blizu, ali oni još nisu ničim zaprijetili.

Autor: vegavega8   |   01.09.2011. u 23:23   |   opcije


Jesam li spomenula da sam pričuvu preplatila za 1500 kuna? I vratili mi, paz ti to...

Autor: vegavega8   |   01.09.2011. u 23:26   |   opcije


joj, blago vas civiliziranima, kod nas torbicu mali preko ramena, nako, ko konduktersku, pa od kuće do kuće, struja molim, struja, platiti molim

Autor: krelec   |   01.09.2011. u 23:27   |   opcije


pa eto drugog, slijedeći dan voda, platiti molim, voda, platiti

Autor: krelec   |   01.09.2011. u 23:27   |   opcije


i tako kroz selo pola mjeseca netko viče, platiti molim

Autor: krelec   |   01.09.2011. u 23:28   |   opcije


Kad smo kod tih pizdarija.
Ja napravila lijepo uredno da mi se racuni placaju trajnim nalogom u banci.
Kad odjednom skuzim ja, pocnu dolaziti uplatnice na kucu. Pitam sta je, nemaju vise ugovor sa Zagrebackom bankom.
Ali da bi me mozda obavijestili, ma jok...nema toga.
Dakle, mogli su i meni iskljuciti, ni krivoj ni duznoj...bagra bankarska i elekricarska i plinska i smecarska i...kaj jos ima

Autor: juicy-mama   |   01.09.2011. u 23:29   |   opcije


E, i kod nas viču: "KrumPIIIIIIIIraaaaa, gospođe, KRUMPIRA, LUKA!" Samo mi nije jasno zašto diskriminiraju protiv gospode.

Autor: vegavega8   |   01.09.2011. u 23:29   |   opcije


da smo civilizirani, bar galame nebi bilo, lijepo token, smart phone aplikacije, stikovi i sve na struju, uh da nam je bar malo te civiliziranosti

Autor: krelec   |   01.09.2011. u 23:30   |   opcije


blago vas civiliziranima, bar krompira na cesti imate, mi ga iz zemlje moramo kopati, kuku

Autor: krelec   |   01.09.2011. u 23:31   |   opcije


Jbt, hvala Krel...pa ja imam token, to mogu platiti i preko tokena, mogu li?
Dobro za struju sam vec platila unaprijed pas mater...ali ima te bagre jos

Autor: juicy-mama   |   01.09.2011. u 23:32   |   opcije


Eh, da nisam ovako mlada, otišla bih na selo u pemziju.

Autor: vegavega8   |   01.09.2011. u 23:33   |   opcije


Pa malo kokice, pi-pi-pi-pi-pi-CAP! Pa praščići... Hm. Prasce ne bih mogla klati. Uffff, život bez prasetine, to bi bilo gadno! Ali nemrem njih, empatiramo si.

Autor: vegavega8   |   01.09.2011. u 23:34   |   opcije


neka te u civiliziranosti, mogli bi te vuci izist na selu

Autor: krelec   |   01.09.2011. u 23:35   |   opcije


a da si u civiliziranosti počela raditi ko svako normalno žensko sa 14, već bi bila u pemziji

Autor: krelec   |   01.09.2011. u 23:37   |   opcije


Eh, krelec, što je najgore - jesam! Ali se nisam registrovala :-((

Autor: vegavega8   |   01.09.2011. u 23:38   |   opcije


Idem sad spavati, mi u civilizaciji moramo paziti na svoj izgled, a kroz san se dosljedno pomlađujem i poljepšavam. Laka vam noć!

Autor: vegavega8   |   01.09.2011. u 23:39   |   opcije


meni je to stvarno najgore, neznam što ću

Autor: krelec   |   01.09.2011. u 23:40   |   opcije


Dodaj komentar